Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 878 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Fújolták is őt rendesen a Chisox drukkerek. CC kvázi menyugodott, mikor Dunn jött ütni, pedig az off-speed dobások nagyon nem ültek ma. De Adam tett róla, hogy legyen pár K egyenlítő futással a 2-es bázison. 😊
Editke kérdi, hogy az igaz, hogy Dunn eddig három, azaz HÁROM találatot ért el eddig az egész szezonban balkezesekről???
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 629
Dunnak lófaszt a seggébe, de most már komolyan. Azt már megszoktam, hogy nem üt, de hogy first base-en is pont annyit ügyetlenkedjen, hogy az a meccsbe kerüljön, hááát az hihetetlen. Mindezt 12 000 000 dollárért.

A másik Guillén. Cleanup helyen ütteti... ez is mi...

A harmadik meg... Williams nagy dirrel-durral lenyilatkozza, hogy Ríos padra ültetése komoly jelzés mindenkinek a csapatból. ... Ült kemény 2 meccset, aztán azóta háromszor egymás után megint kezdett... az ilyen látszatintézkedésektől bármit szét tudnék verni, olyan ideges leszek.

Teljes fejetlenség, logikátlanság, és mellé még vetítenek is az illetékesek. Hogy tudtam ilyen csapatot választani, nem is értem.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
attól még, hogy az umpire rosszul ítél valamit, nem a csapat a csaló 😀Hurka
De biztos közük van hozzá... 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
jól játszott pedig a Rockies, nekünk talán egy kis szerencsénk is voltHurka
Szart se érünk vele, főleg hogy ez az 58 vereségünk legalább felére igaz...
De nem akarom csak erre fogni, egyszerűen kiegyensúlyozatlanok vagyunk, és nem vagyunk akkora vérprofik, mint ti; nem hozzuk ki úgy a maxot magunkból, mint a Giants; nem teljesítünk a legjobb tudásunk szerint, mint a Reds; és még csak nem is vagyunk akkora csaló gecik, mint a Braves vagy a Brewers.
Ez így meg csak az NL tizenvalahányadik helyéhez lesz elegendő.TheMileHighCity
attól még, hogy az umpire rosszul ítél valamit, nem a csapat a csaló 😀
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
jól játszott pedig a Rockies, nekünk talán egy kis szerencsénk is voltHurka
Szart se érünk vele, főleg hogy ez az 58 vereségünk legalább felére igaz...
De nem akarom csak erre fogni, egyszerűen kiegyensúlyozatlanok vagyunk, és nem vagyunk akkora vérprofik, mint ti; nem hozzuk ki úgy a maxot magunkból, mint a Giants; nem teljesítünk a legjobb tudásunk szerint, mint a Reds; és még csak nem is vagyunk akkora csaló gecik, mint a Braves vagy a Brewers.
Ez így meg csak az NL tizenvalahányadik helyéhez lesz elegendő.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Köcsög potyaleső Phils... 😛

Azt hittem, a tegnapit nem tudjuk alulmúlni, de igen. 😕TheMileHighCity
úúú mekkora meccs volt, már nem hittem benne 3-1-nél a 9-ben, ráadásul 2 out is volt, erre jött Mayberry, és GONE! valamelyik inningben szépen kidobtátok Victorinot a home platenél, viszont az kulcsfontosságú volt, mikor Hamels megoldott egy bases loaded szitut 1 outnál az 5-ben
jól játszott pedig a Rockies, nekünk talán egy kis szerencsénk is volt
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A B-Ref jóslata szerint várhatóan szeptember 24-én fog sor kerülni a liga történetének 200000. mérkőzésére. 😊marci
Azért olyan nagy jóstehetség nem kell hozzá. Persze közbejöhet 1-1 elhalasztott meccs, de csak számolni kell. 😊
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Köcsög potyaleső Phils... 😛

Azt hittem, a tegnapit nem tudjuk alulmúlni, de igen. 😕


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
A B-Ref jóslata szerint várhatóan szeptember 24-én fog sor kerülni a liga történetének 200000. mérkőzésére. 😊
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Yankees zsinórban 19. szezon óta zárta győztes mérleggel a júliust, ami rekord a liga történetében. Mai jelentéktelen statisztika rovatunkat látták.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Sorozatban a 15. vasárnapon is kikaptunk, és már megint hogyan... Kicsit közelebb jöttünk a Giants-hez, már csak 10 GB a hátrány. 😀

http://denversports.blog.hu/2011/08/01/padres_rockies_1_2_w_3


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Na, ez nem oly rossz így, Singleton tuti tradealap volt Howard miatt, Cosart jobban fáj, bár ő még nem bizonyított semmit. Azért nem rossz ár ez, pláne, hogy nem rental dealről beszélünk. Kíváncsi vagyok, vajh Brown tud-e LF-et játszani, mert ha idén nem is létszükséglet ez (azért nem volna hasztalan), jövőre muszáj lesz.Rajna
akkor sztem Francisco megy el szezon végén
MileHigh, sajnos ezt a mostani seriest is elvesztettük ellenük 2-1-re..Hurka
Francisco biztos lép, de Ibanez is gondolom, ekkora pénzt nem kaphat mégegyszer. Gondolom Brown-Victorino-Pence outfielddel számolunk, de ehhez tényleg kell Dom LF-re.Rajna
plusz akkor még ott van Mayberry is, kellemes gondok ezek 😊 Brownt vissza is küldtük most a Triple A-be, hogy játsszon ott LF-et
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Na, ez nem oly rossz így, Singleton tuti tradealap volt Howard miatt, Cosart jobban fáj, bár ő még nem bizonyított semmit. Azért nem rossz ár ez, pláne, hogy nem rental dealről beszélünk. Kíváncsi vagyok, vajh Brown tud-e LF-et játszani, mert ha idén nem is létszükséglet ez (azért nem volna hasztalan), jövőre muszáj lesz.Rajna
akkor sztem Francisco megy el szezon végén
MileHigh, sajnos ezt a mostani seriest is elvesztettük ellenük 2-1-re..Hurka
Francisco biztos lép, de Ibanez is gondolom, ekkora pénzt nem kaphat mégegyszer. Gondolom Brown-Victorino-Pence outfielddel számolunk, de ehhez tényleg kell Dom LF-re.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Jól van, Ibanez is elkezdett baseballozni az elmúlt hetekben 😊

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 629
Zseniális, ahogy Harrelson az utóbbi időben konstatálja Dunn 2-out strikeoutjait.

2 on... Dunn éppen kiesik K-val, és a legtermészetesebb módon: "after one inning, no score" és reklám.

Egy büdös szót nem mond arról, hogy Dunn strikeouttal kiesett. 😀
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Esc nagyon örülhet két nagy ellensége elmegy a csoportból
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nem tudni még, hogy kikért, de megszerezte a Braves Michael Bournt. Tököm tele van, hogy minden trade deadline során erősödik az NL East. 😀 Még csak az kéne, hogy a Nationals behúzza Spant...
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Boston - Oakland csere: Rich Harden a Sox-hoz, Lars Anderson és egy később megnevezett játékos az A's-hez.
DS!Darksun3
Mégse ment át, marad Harden.marci
Ja, most olvasom. Nem tetszett az orvosi eredménye a Sox-nak. 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Boston - Oakland csere: Rich Harden a Sox-hoz, Lars Anderson és egy később megnevezett játékos az A's-hez.
DS!Darksun3
Mégse ment át, marad Harden.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 629
"Very, very unlikely" is how White Sox general manager Ken Williams described chances of a trade happening before Sunday's 3 p.m. non-waiver deadline.

"It's good we won some games this week," he said. "And that we won them in the fashion that we did."


Most, a tegnapi meccs megnézése, és ezen sorok elolvasása után ment el a kedvem teljes mértékben az egész szezontól.
Lófasz és esti fény, az van Chicago déli részén, nem esély div. győzelemre, meg World Seriesre.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ubaldo állítólag a Tribe-banDarksun3
Holnap lesz official, ma még ő kezd... Drew Pomeranz, Matt McBride, Alex White jönnek elvileg. TheMileHighCity
Official. Ezek hárman plusz még Joe Gardner jött.

Pomeranz itt a lényeg; White már most bevethető SP; McBride nálunk OF lesz; Gardner pedig RHP prospect.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Boston - Oakland csere: Rich Harden a Sox-hoz, Lars Anderson és egy később megnevezett játékos az A's-hez.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
A KC backup catcherje de szarul tagel 😊 Érdekes, két ugyanolyan play volt, Treanor odállt a vonat elé (mondjuk úgy is nézett ki utána, mint a KO-zott boxoló), Pena elpussyskodta.

LaPorta walkoff hr, pedig a 9. tetején úgy tűnt, elkúrják. De jó kis meccs volt.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Holnap lesz official, ma még ő kezd... Drew Pomeranz, Matt McBride, Alex White jönnek elvileg. A Yanks és a Reds csomagja tetszett volna a legjobban, de szerintem ez se lenne rossz, bár nem hiszem, hogy ettől szárnyra kapna a csapat, mivel előbbi kettő csak évek múlva lesz bevethető az MLB-ben.TheMileHighCity
Hát én megőrültem volna, ha Monterot, Betancest, meg hasonlókat odaadott volna a Yankees. Az utolsó ajánlat állítólag az volt, hogy Hughes for Jimenez. 😀 Az talán még tetszett is volna.
DS!Darksun3
Jó, hogy azt nem csináltuk. 😛
Nova, Montero, és még egy prospect volt a kérésünk, amit korrektnek tartottam volna, ezek szerint ennyit nem akartatok adni érte.TheMileHighCity
Úgy néz ki, hogy a Yankees próbálja valamennyire a prospectecre alapozni a jövőt, és nem úgy, hogy eltrade-eli őket. 😀 Le is kopogom gyorsan. Jó lenne pár év múlva ezeket a srácokat a nagy ligában Yankee-mezben látni.
Jackson-t is jó lett volna... 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ubaldo állítólag a Tribe-banDarksun3
Holnap lesz official, ma még ő kezd... Drew Pomeranz, Matt McBride, Alex White jönnek elvileg. A Yanks és a Reds csomagja tetszett volna a legjobban, de szerintem ez se lenne rossz, bár nem hiszem, hogy ettől szárnyra kapna a csapat, mivel előbbi kettő csak évek múlva lesz bevethető az MLB-ben.TheMileHighCity
Hát én megőrültem volna, ha Monterot, Betancest, meg hasonlókat odaadott volna a Yankees. Az utolsó ajánlat állítólag az volt, hogy Hughes for Jimenez. 😀 Az talán még tetszett is volna.
DS!Darksun3
Jó, hogy azt nem csináltuk. 😛
Nova, Montero, és még egy prospect volt a kérésünk, amit korrektnek tartottam volna, ezek szerint ennyit nem akartatok adni érte.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring