Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Múlt héten még azt nyilatkozta, a 300. save-je még biztosan Mets mezben lesz...

Asszem hivatalosan is elindult a trade-szezon. A Mets K-Rodot és $5M-t elpasszolt a Brewersnek két PTBNL-ért.marci
civilmanu
Nem is kalkulált azzal, hogy elpasszolják a Brewersbe. 😊

Miután Boras a hét elején kifejtette, hogy ha meglesz a lehetőség, blokkolnak minden olyan cserét, amivel setup man lenne K-Rod, eléggé leszűkülhetett a potenciális partnerek listája. Szerencse a Brewers felé nem tudott blokkolni. A Mets fizeti amúgy a srác idei fizetését, ha a Brewers okosan csinálja és/vagy Axford egészséges marad, akkor a $3,5M-s buyout + két PTBNL-ért kaptak egy viszonylag jó dobót a bullpen végébe. Mindkét fél jól járt.
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Múlt héten még azt nyilatkozta, a 300. save-je még biztosan Mets mezben lesz...

Asszem hivatalosan is elindult a trade-szezon. A Mets K-Rodot és $5M-t elpasszolt a Brewersnek két PTBNL-ért.marci
civilmanu
lehet hogy arra gondolt, hogy majd jövőre visszatér 😀 nem hiszem hogy a brewersben összejönne neki 9 save
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Múlt héten még azt nyilatkozta, a 300. save-je még biztosan Mets mezben lesz...

Asszem hivatalosan is elindult a trade-szezon. A Mets K-Rodot és $5M-t elpasszolt a Brewersnek két PTBNL-ért.marci

Go Jets!
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Hogy micsooodaaaaa? 😮
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Asszem hivatalosan is elindult a trade-szezon. A Mets K-Rodot és $5M-t elpasszolt a Brewersnek két PTBNL-ért.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
ez is elég durva: http://sports.espn.go.com/mlb/allstar11/news/story?id=6759862Hurka
Egyre betegebbek az emberek, ez is már három labdával a zsebében még levetődik... :rolleyes:

Granderson mic'd up video jó volt, végig visítozta a derby-t. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Robbie Cano ... heh, dontchaknow?! 😀
Én A-Gone-ra tippeltem volna az egész előtt (vagy Bautista), de örülök. Tino Martinez ('97) és Giambi ('02) után a harmadik Yankee, aki megnyerte (Giambi kétszer indult, Swisher egyszer).
...
A-Rod-ot megműtötték, állítólag jól sikerült (mert biztos elmondanák, ha nem... 😀), 4-6 hétig kiesik. Enter the Nunez 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
nem úgy csinálják idén, hogy az AL vs. NL?Hurka
Hát, ezek után nem sok értelme lenne. 😛
Most lehet megint rosszmájú leszek, de örülök az NL-esek gyönyörű leszereplésének, ha már nem vitték Tulo-t, aki egy hónapban több HR-t lő, mint ezek közül sokan fél év alatt, akkor szívják csak meg.TheMileHighCity
Fielderen kívül egy igazi slugger sem volt, szal nem csoda, hogy bénáztak
hát igen, talán ha Howard megy 😛
ez is elég durva: http://sports.espn.go.com/mlb/allstar11/news/story?id=6759862
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
nem úgy csinálják idén, hogy az AL vs. NL?Hurka
Hát, ezek után nem sok értelme lenne. 😛
Most lehet megint rosszmájú leszek, de örülök az NL-esek gyönyörű leszereplésének, ha már nem vitték Tulo-t, aki egy hónapban több HR-t lő, mint ezek közül sokan fél év alatt, akkor szívják csak meg.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Cano megnyerte HR derbit 😊 , a finaléban 6 out mellett vágott 12 homárt.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Szerintetek ki nyeri a home-run derbyt? Itt a névsor:

José Bautista
Prince Fielder
Matt Kemp
David Ortiz
Adrian Gonzalez
Ricky Weeks
Robinson Cano
Matt Holiday

Tudom, hogy Canot kéne mondanom, de szerintem ő tuti nem nyer. Bautista a nagy favorit, de szerintem Fielder nyer.Matthew99
nem úgy csinálják idén, hogy az AL vs. NL?Hurka
Az csak duma. Én a címvédésre tippelek. 😊

Jó hír, hogy talán Ike Davisnek bokájának mégsem kell microfracture surgery (jó is, mert ilyen műtétet még amerikai sportolón nem csináltak). Egy héttel a break után talán már visszatérhet Reyes és Wright is. 😊

Meg még egy infó: Boras-ügyfél lett K-Rod, és máris leszögezték, hogy ha nem closernek cserélnék el, akkor azonnal vétóznak, ha a másik csapat benne van a 10 csapatos no-trade clause-ban. :/
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Szerintetek ki nyeri a home-run derbyt? Itt a névsor:

José Bautista
Prince Fielder
Matt Kemp
David Ortiz
Adrian Gonzalez
Ricky Weeks
Robinson Cano
Matt Holiday

Tudom, hogy Canot kéne mondanom, de szerintem ő tuti nem nyer. Bautista a nagy favorit, de szerintem Fielder nyer.Matthew99
nem úgy csinálják idén, hogy az AL vs. NL?
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Szerintetek ki nyeri a home-run derbyt? Itt a névsor:

José Bautista
Prince Fielder
Matt Kemp
David Ortiz
Adrian Gonzalez
Ricky Weeks
Robinson Cano
Matt Holiday

Tudom, hogy Canot kéne mondanom, de szerintem ő tuti nem nyer. Bautista a nagy favorit, de szerintem Fielder nyer.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Ja, valami olyasmit álmodtam, hogy Jeter Denverbe igazolt jégkorongozni. 😀TheMileHighCity
Nem kéne annyit inni, mert rémálmaid lesznek 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hoztuk a Nationals elleni seriest, kicsit megfékeztük a hullámvölgyet, de az ilyen 2-1-ekkel sem megyünk már sokra ekkora hátrányból. Tulo visszatért (elvileg mehet az All-Star-ra, elvileg kezdőként Reyes helyett), CarGo-nak viszont továbbra is fáj a csuklója, ma megy MRI-re.

http://denversports.blog.hu/2011/07/11/nationals_rockies_1_2_w

Most ilyenkor még lehet reménykedni, hogy majd a szünet után minden más lesz, de a Brewes-től kinéz egy 4-0, utána meg már lehet akármi.

Ja, valami olyasmit álmodtam, hogy Jeter Denverbe igazolt jégkorongozni. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Verlander megint alkotott ezzel megszerezte a 12. győzelmét.szerencsére kikapott a cws és az indians is.újra vezetjük az Al Centralt


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
azt hiszem ezentúl minden rossz meccs után szidni fogom a csapatot, mert ma félelmetesen jó volt az offense, 14 runt és 20 hitet vittünk be, pedig még a Braves vezetett 1-0-ra, szerencsére ők nem is szereztek több pontot 😀
Ibaneznek talán élete meccse volt, 6 RBI, 1 HR és egy hatalmas védő play, de Ruiz kivételével az összes mezőnyjátékosnak volt legalább 2 hitje, neki is 1e
nagyszerű lezárása volt ez a szezon 1. felének, a rotation rendben van, a relievereket talán lehetne egy kicsit fejleszteni, valamint talán az offense is most összeáll
All-star után a Mets jön idegenben, bocs marci, de ott különösebb probléma nem lehet 😊

ja és elnézést azoktól, akik már unják azt, hogy folyamatosan teleszemetelem a topikot a Phillies faszságaimmal, ha nagyon baj, akkor abbahagyom 😊
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Köszi Máté 😊
DS!Darksun3
Nincsmit. Jön még Swish is 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
háááááááát beszarok 😂
a Trivia kérdés az volt, hogy ki volt az egyetlen Braves játékos, aki all-star lett 1979-ben
Gary Matthews, a szakértő csávó gondolkozott, mondott egy csomó nevet, Tom McCarthy, a kommentátor már visítva röhögött, hogy miket mond, meg minden, és ezután megmutatták a helyes választ: Gary Matthews 😂 😂
hogy szégyellte magát 😂

úristen mekkorát játszunk a 7. inningben, Mayberry szenzációs
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Köszi Máté 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
mondjuk az offense teljesítményéről meg sokat elárul, hogy ez volt az egyetlen rununk az egész meccsen, 11 inningben kaptunk ki most 4-1-re
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Jeet mekkora durvát alkotott ma. 5/5, egy tripla hiányzott a cycle-höz, egyenlített a 3.000 találattal (HR), megnyerte a meccset egy RBI single-el... kész vagyok 😊
Ha még az O's is meglepné a Bosoxot, az megkoronázná a mai jó napot.
Respekt Jeter!
DS!Darksun3
Keményen tolta. Itt egy ajándék neked: http://i745.photobucket.com/albums/xx97/csibimate/Jeter3000.png .

Lee meg menjen ám 😊 Normális? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Eh, Castro jobb kézfejében eltört egy csont a mai meccsen egy passed ballnál.
Ennek ugyan nagyon nem, de a következményének igen örülök.
Miután egyből lehívták az éppen tartó Knights meccsről, tuti, hogy Flowers jön fel, és marad is cirka másfél hónapra, ami alatt jó néhány meccsen szerephez jut majd.

Gonosz leszek, de történhetne valami Pierre-rel is, hogy Viciedo is felkerüljön. Bár pletykálnak egy esetleges 'Quentin to Braves for relief pitcher' alapú trade-et is, de ilyen úton nem örülnék neki...
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Cliff te beteg állat 😀
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Jeet mekkora durvát alkotott ma. 5/5, egy tripla hiányzott a cycle-höz, egyenlített a 3.000 találattal (HR), megnyerte a meccset egy RBI single-el... kész vagyok 😊
Ha még az O's is meglepné a Bosoxot, az megkoronázná a mai jó napot.
Respekt Jeter!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/