Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
az igen, Pence ma már kezdeni fog, ráadásul Polanco is visszatért a DL-ről, nagyon kíváncsi vagyok a meccsre 😊
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
ez is mekkora, a Reds walk-offal verte a Giantset 13 inningben, és ki szerezte ezt a walk-offot? A tavalyi Giants world series MVP: Edgar Renteria 😀 😀
Hurka
Jó kis meccs volt, már nem maradt PH-je a Redsnek és one outnál Arredondo ütött a 13-dikban. Megpróbálták buntoltatni, de reménytelen volt, erre a következő swing single 😊 Utána jött Renteria.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ez is mekkora, a Reds walk-offal verte a Giantset 13 inningben, és ki szerezte ezt a walk-offot? A tavalyi Giants world series MVP: Edgar Renteria 😀 😀

a traden kívül 10-3-ra vertük a Pirateset, nekem nagyon tetszik az mlb.com címe erről:
"Big night in Pence-sylvania" 😀
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
totál elviselhetetlen ezaz Astros, megint elpasszolni az egyetlen használható embert
ráadásul most pencet küldeni a philliesbe, szegény astros fanok készülhetnek majd a pirates negativ szezonos rekordjának döntögetésére
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Na, ez nem oly rossz így, Singleton tuti tradealap volt Howard miatt, Cosart jobban fáj, bár ő még nem bizonyított semmit. Azért nem rossz ár ez, pláne, hogy nem rental dealről beszélünk. Kíváncsi vagyok, vajh Brown tud-e LF-et játszani, mert ha idén nem is létszükséglet ez (azért nem volna hasztalan), jövőre muszáj lesz.Rajna
akkor sztem Francisco megy el szezon végén
MileHigh, sajnos ezt a mostani seriest is elvesztettük ellenük 2-1-re..
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Na, ez nem oly rossz így, Singleton tuti tradealap volt Howard miatt, Cosart jobban fáj, bár ő még nem bizonyított semmit. Azért nem rossz ár ez, pláne, hogy nem rental dealről beszélünk. Kíváncsi vagyok, vajh Brown tud-e LF-et játszani, mert ha idén nem is létszükséglet ez (azért nem volna hasztalan), jövőre muszáj lesz.

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Pence a Philly-ben négy prospect-ért. Remélem letaszítják a Giants-t a véres trónról. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A Mets megcsapkodta Wangot rendesen, 4 ER (összesen 6R). Volt két jó meg két rossz inningje, kíváncsi leszek mi lesz később.
Yankees - O's pedig 2:50-re csúsztatva, megint eső miatt.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Hideki Irabu, volt Yankees dobó felakasztotta magát LA-ben. RIP
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 607
Öö... igen. Hozzáteszem, én meg tudom érteni. "Szép" az a mindösszesen 4 meccs hátrány, de szvsz nagyon, de nagyon nem reális. A csapat akkor sem szólhatna egy szót sem, ha 10+ meccsel lenne .500 alatt. 127 milliós payrollért ez pedig botrány kevés.

Mindenesetre, ha az általam olvasott pletykáknak csak a fele megvalósul vasárnapig, akkor lelkesen fogok pislogni.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nekem az a furcsa, hogy ha Jackson, meg ilyen-olyan cseredobók kellettek Rasmusért, akkor miért nem a White Sox csinálta meg az üzletet.marci
Csak arra tudok gondolni, hogy valaki olyat kért volna még Jackson mellé a Cardinals, akit Williams semmiképp nem akart adni. Jobb ötletem nincs.Mikey
Igen, meg nem is Kenny itt szerintem a ludas. Reinsdorf fura, aki télen leokézta Dunn, meg Konerko leigazolását, most meg 3-4 meccses hátrányban spórolni akart.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A tegnapi/mai grand slamjével Big Papi átlépte az 1000RBI-t Red Sox mezben. Ő a hatodik játékos, akinek ez sikerült Bostonban.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Escnek is jutott egy hír, a Cubs eltradelte Fukudomét az Indiansba 2 prospectért
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 607
Nekem az a furcsa, hogy ha Jackson, meg ilyen-olyan cseredobók kellettek Rasmusért, akkor miért nem a White Sox csinálta meg az üzletet.marci
Csak arra tudok gondolni, hogy valaki olyat kért volna még Jackson mellé a Cardinals, akit Williams semmiképp nem akart adni. Jobb ötletem nincs.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Rammer? Rasmus-csere? Jobb túl lenni rajta vagy a falat kaparod? 😀
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
RHP Edwin Jackson, 3B Mark Teahen for RHP Jason Frasor, RHP Zach Stewart

Végre valami!
Ahogy kértem: szerződések mentek, prospect jött.
Frasor kisegítheti idén Craint, Stewart pedig idővel 3-4. számú kezdő lehet, legalábbis ezt írják róla.Mikey
Nekem az a furcsa, hogy ha Jackson, meg ilyen-olyan cseredobók kellettek Rasmusért, akkor miért nem a White Sox csinálta meg az üzletet.

Btw, holnap bejelentik: Beltran megy a Giantsbe. :/
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Bahh, amikor kezdődött a meccs, akkor még a PinchHit volt kiírva... vagy elnéztem. 😊
Mindenesetre köszönöm. Az esőszünet után visszajött CC, meg is csinálta a maradék két out-ot az inning-ből, de a K-sorozat megszakadt 7-nél.
Hajrá CC, hajrá Yanks!
...
éééééééééééééééés persze, hogy amikor bejön a stream, azonnal egy Ryan single. Fak.
DS!Darksun3
A PinchHit gyakran csinál ilyet sajnos. Én is azon kezdtem el nézni, de amikor átváltott frissítettem a myp2p oldalán és ott figyelt a BB4U.

Azért nem akkora probléma az a single 😊 . Újabb esőszünet jön és a műholdkép alapján ez hosszabb lesz.gdavid
Kint voltam a meccsen. Éppen New Yorkban vagyok 😀JAX
Wow, durva élmény lehetett. 😊
Remélem a maira nem mentél... 😀 Vagy legalábbis a 6. végén eljöttél. (Mellesleg így legyen ötösöm a lottón)
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
közben Santana 1 runos no-hittert dobott 😀
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 607
RHP Edwin Jackson, 3B Mark Teahen for RHP Jason Frasor, RHP Zach Stewart

Végre valami!
Ahogy kértem: szerződések mentek, prospect jött.
Frasor kisegítheti idén Craint, Stewart pedig idővel 3-4. számú kezdő lehet, legalábbis ezt írják róla.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ez mekkora geci nagy csalás volt a Braves meccs végén. Megunta a spori a meccset és gondolta befejezi? Kb. 1-1,5 méterre volt a srác a tag pillanatában, ezt csak szándékosan lehetett benézni...StormST
Borzalmas volt.

Bár lehet, hogy a bíró megunta, hogy mindkét csapat balfaszkodik és sorozatos baromságokat csinál. (McCutchen már a fülén próbált levegőt venni, Hanrahan még mindig a bullpenben csücsült, mer' ugye ő a closer és ki látott már olyat, hogy nem save-szituban behozzák a closert. 😀)
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 10 842 — SB 50 Champion @ Grund
Ez mekkora geci nagy csalás volt a Braves meccs végén. Megunta a spori a meccset és gondolta befejezi? Kb. 1-1,5 méterre volt a srác a tag pillanatában, ezt csak szándékosan lehetett benézni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nem, akkor érvényes az ütés. Illetve akkor is, ha átpattan a base fölött.
DS!Darksun3
Hmmm... Reds-Mets összefoglalót néztem (condensed game, kommentár nélkül), és egy groundballt engedett a Mets védő a 3. bázisig gurulni, majd amikor hozzáért, lazán visszadobta a lasztit a catcher-nek, és újra ütéshez készülődött ugyanaz az ütő. Nemtom mi lehetettcivilmanu
Hétfőn a 3. inningben? Az ütés volt, a dobónak dobta vissza a labdát, az ütő játékos ment az egyesre és a következő play már egy bunt volt. (Már ha erre gondoltál.)
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ahogy vége lett a Phillies meccsnek, váltottam is át a Yankeesre, rögtön jött is a Ryan single 😀
mi viszont egy nagyszerű meccsen vertük 7-2-re a Giantset, Worley kurva jó, meglett neki az 1. completed game win karrierje során (természetesen MLB), valamint Utley inside the park HR-jét is érdemes megnézni 😊

A Braves pedig 19 inningben verte a Piratest, az sem gyenge... Ráadásul a relief pitcher Proctor ütötte a győztes RBI-t, az igen 😀 de ahogy nézem, nem túl szabályos körülmények között..

ja és Orlando Hudson mit csinált, te jó ég 😂
micsoda nap volt ez 😀
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Nem, akkor érvényes az ütés. Illetve akkor is, ha átpattan a base fölött.
DS!Darksun3
Hmmm... Reds-Mets összefoglalót néztem (condensed game, kommentár nélkül), és egy groundballt engedett a Mets védő a 3. bázisig gurulni, majd amikor hozzáért, lazán visszadobta a lasztit a catcher-nek, és újra ütéshez készülődött ugyanaz az ütő. Nemtom mi lehetett

Go Jets!
több mint 12 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
Bahh, amikor kezdődött a meccs, akkor még a PinchHit volt kiírva... vagy elnéztem. 😊
Mindenesetre köszönöm. Az esőszünet után visszajött CC, meg is csinálta a maradék két out-ot az inning-ből, de a K-sorozat megszakadt 7-nél.
Hajrá CC, hajrá Yanks!
...
éééééééééééééééés persze, hogy amikor bejön a stream, azonnal egy Ryan single. Fak.
DS!Darksun3
A PinchHit gyakran csinál ilyet sajnos. Én is azon kezdtem el nézni, de amikor átváltott frissítettem a myp2p oldalán és ott figyelt a BB4U.

Azért nem akkora probléma az a single 😊 . Újabb esőszünet jön és a műholdkép alapján ez hosszabb lesz.gdavid
Kint voltam a meccsen. Éppen New Yorkban vagyok 😀

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed