NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=17007023&topic_id=19859904
Elég szolid kis vasárnap volt... 😊Escalade
Én meg már azt hittem a mi meccsünkről linkelsz valamit 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=17007023&topic_id=19859904
Elég szolid kis vasárnap volt... 😊

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Volt ma a YES Network-ön egy szavazás, hogy az AL wild card csapat melyik divízióból fog kikerülni. Keletet 52% pötyögte, ami viszont meglepett, hogy a Centrál kapott valami 42%-ot, vagy mennyit. Nyugat meg messze a legkevesebbet. Nem tudom, a Rangers-Angels párosból hamarabb kinézem a 4. legjobb átlagot szezon végére, mint a Sox-Tigers-Twins-Indians kvartettből. Persze úgy gondolom, hogy a szokásos Yankees - Red Sox páros lesz bent majd, de ha valami csoda folytán egyikük lecsúszna, akkor esélyesebbnek látok egy nyugati WC-helyet.
DS!Darksun3
Mit szívnak a drukkerek? 😀 A 3 legjobb csapat az Eastben van, de a két legjobb tuti, és ez a mérlegükön is meglátszik. 99,99%, hogy onnan jön a wild card is.

Egyébként a 0,01%-ot én is nyugatnak adnám, a Centralban 90 alatt fog végezni a győztes, nemhogy a második.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hát, persze csak 2-2 lett a rommá nyert párharc, kinek volt már kedve pályán lenni ilyen megaláztatás után. Több called strikeout-ot kaptunk ebben a series-ben, mint máskor egy hónap alatt, micsoda véletlen ez is.

http://denversports.blog.hu/2011/07/18/rockies_brewers_2_2_t

Őszintén szurkolok innentől NL Central másik három PO-contender csapatáért, ezek a pitiánerek nehogy bejussanak.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Milyen csini pizsamában tolja ma a White Sox. 😊Mikey
Szerintem rohadt jól néz ki.Matthew99
Most láttam én is, mocsok jó. Mondjuk nekem a sima fehér trottyos negro league mezek is bejönnek, de ez különösen király. 😊marci
Szerintem is nagyon szép mez volt, csak elsőre az ugrott be róla, mikor megláttam, hogy vajh kiről lopták le a pizsit előző éjjel. 😊

---

Hiába, túl szép lett volna detroiti söpréssel indítani a post-All-Star időszakot.
Bár nem tudom mit panaszkodom, így is megháromszorozta a csapat a Tigers elleni idei győzelmeinek számát.
Azért jó series volt ez, Verlandert megcsapták a srácok, majd Jackson complete game shutout, és Dunn sem gyűjtött be 22 strikeoutot.

De még mindig 3 meccsel .500 alatt... hát f_szom.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Na végre az első két meccs után felébredt a csapat (tegnap benéztem és ma volt még egy meccs TOR-ban, csak holnaptól lesz TB-ben). Hughes elég jó volt ma, 6IP, 4H, 2ER, 2BB, 5K.
Gardner kegyetlen durva volt a Jays elleni szériában. Nagy százalékkal ütött és ért el bázist, duplákat is ütött, lopkodott... azt hiszem 10 találat a 4 meccsen.
Wade a bullpenben eddig nagyon jó és megbízható, az utóbbi időben pedig Boone Logan is megemberelte magát.
...
Volt ma a YES Network-ön egy szavazás, hogy az AL wild card csapat melyik divízióból fog kikerülni. Keletet 52% pötyögte, ami viszont meglepett, hogy a Centrál kapott valami 42%-ot, vagy mennyit. Nyugat meg messze a legkevesebbet. Nem tudom, a Rangers-Angels párosból hamarabb kinézem a 4. legjobb átlagot szezon végére, mint a Sox-Tigers-Twins-Indians kvartettből. Persze úgy gondolom, hogy a szokásos Yankees - Red Sox páros lesz bent majd, de ha valami csoda folytán egyikük lecsúszna, akkor esélyesebbnek látok egy nyugati WC-helyet.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Morgan Freeman a Phillies-Mets meccsen a közvetítőállásban. Sajna (ha jól látom) Phillies dzsekiben... A filmjét reklámozza

Go Jets!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
mindenki azt akarja, hogy ne a Colorado nyerje a bajnokságot.Matthew99
Azért ilyet nem mondtam, bár úgyis mindenki hülyének néz, de ne vonjunk bele a Rapids-t. 😊 Az érdemi szezon DLR sérülésével elszállt, de azért csúnya volt, hogy most a lendületünket egy ilyen szándékos megveretéssel állították meg, mert most esetleg egy W3 streak-kel feljebb jöhettünk volna, és talán még versenyben lehettünk volna a rájátszásért, ehelyett mehetünk két vereséggel a Braves-series-re, akik ellen a múltkor se volt semmi keresnivalónk, vagyis a jövő hét közepére már 10+ GB-re leszünk a Giants-től...

Na mindegy, befejeztem, iszok dühből, aztán este kifújolom a csalókat. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Igen. Ezek szerint te is. 😊Escalade
Ha nem jön közbe semmi váratlan, akkor igen.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Legalább egy yard-dal a plate előtt végrehajtottuk a tag-et, erre safe-nek ítélték, a világ legtisztább out-ját, nem akármilyen balhét csapott Jani és Tracy, teljes joggal.TheMileHighCity
Ezt a jelenetet kerestem, de nem volt a videók között. Vagy csak én vagyok vak?

Esc jössz ma?Matthew99
Igen. Ezek szerint te is. 😊

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Milyen csini pizsamában tolja ma a White Sox. 😊Mikey
Szerintem rohadt jól néz ki.Matthew99
Most láttam én is, mocsok jó. Mondjuk nekem a sima fehér trottyos negro league mezek is bejönnek, de ez különösen király. 😊
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Ha nem hajlítja be a lábát a becsúszó ember, akkor akár el is lehetne gondolkodni rajta, de így egyértelmű. Most már hiszek neked, hogy mindenki azt akarja, hogy ne a Colorado nyerje a bajnokságot.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Legalább egy yard-dal a plate előtt végrehajtottuk a tag-et, erre safe-nek ítélték, a világ legtisztább out-ját, nem akármilyen balhét csapott Jani és Tracy, teljes joggal.TheMileHighCity
Ezt a jelenetet kerestem, de nem volt a videók között. Vagy csak én vagyok vak?

Esc jössz ma?Matthew99
Tipikus ez is, megpróbálják elhallgattatni a nagyközönség elől... 😀

http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=16966349&topic_id=8878968&c_id=col&tcid=vpp_copy_16966349&v=3


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Legalább egy yard-dal a plate előtt végrehajtottuk a tag-et, erre safe-nek ítélték, a világ legtisztább out-ját, nem akármilyen balhét csapott Jani és Tracy, teljes joggal.TheMileHighCity
Ezt a jelenetet kerestem, de nem volt a videók között. Vagy csak én vagyok vak?

Esc jössz ma?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Milyen csini pizsamában tolja ma a White Sox. 😊Mikey
Szerintem rohadt jól néz ki.Matthew99
Hát, erről már tényleg csak a mellzseb hiányzik a fogkefének, meg a fogmosó pohár a kézből. 😂
Amúgy szerintem is király. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Kétszer gyönyörűen levertük az overrated Brewers-t, harmadszor is már útban voltunk a sima győzelem felé, de ekkor persze közbe kellett szólnia a felsőbb erőknek. Legalább egy yard-dal a plate előtt végrehajtottuk a tag-et, erre safe-nek ítélték, a világ legtisztább out-ját, nem akármilyen balhét csapott Jani és Tracy, teljes joggal. Nyilván megint én vagyok a köcsög, de teljesen egyértelmű, hogy tudatos tévedés volt ismét ellenünk, ma véleten pont kikapott a dzsájentsz, miután a földbe alázták őket, kellett védenie őket, nehogy a Rockies túl közel kerüljön a szarosokhoz. :mad:
A negyedik meccs meg Cook-kal tuti bukta, szóval 3-1 helyett, megint csak 2-2-es series lesz, amivel semmit sem érünk.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Milyen csini pizsamában tolja ma a White Sox. 😊Mikey
Szerintem rohadt jól néz ki.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
CC megint penge volt. 14 győzelem, ma 8IP, 1ER, 3H, 3BB, 8K. Elsőben hoztak róla egy pontot, onnantól roló le. 8.ban még volt egy 1-out dupla, de esélytelen volt, hogy behozzák az embert. 😊
Rivera ellen két bloop single, de nem lett baj belőlük. Gardner egy pop-up-ból (shallow center) futott duplát. 😀
Holnaptól irány Tampa és megint 4 meccs a Rays ellen, akik ma remélhetőleg megint verik a BoSox-t.
Hajrá Yankees!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Milyen csini pizsamában tolja ma a White Sox. 😊
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Orioles vazze, JJ Hardy talán a legjobb tradealapjuk, injury prone, erre meg hosszabbítanak vele. :/ Remélem bejön nekik, de nem teljesen értem.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Short haveromnak:



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Egy kis humor/scouting: http://www.zoowithroy.com/2011/07/espns-keith-law-scouts-zekes-hardware.html
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ha esetleg érdekel valakit, egy bővebb Rockies midseason review:

http://denversports.blog.hu/2011/07/14/rockies_kozeptavnal_kozepszeruen


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Mert annyira értek hozzá, szavazok. 😊 Játékosoknál csak AL-re.

Most: MVP - González, Cy - Weaver, Rookie - Trumbo, Manager - Maddon.

Év végére tipp: MVP - Konerko, Cy - Humber, Rookie - Morel, Manager - Guillén.
Ja nem. Komolyan: MVP - González, Cy - Verlander, Rookie - Trumbo, Manager - Francona

Playoff: Red Sox, Tigers, Rangers, Yankees és Phillies, Cardinals, Giants, Braves.
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
kinek kik a félidei díjazottai? vagy van valakinek merész jóslata, amiért majd verné a mellkasát a szezon végén? 😀

nálam

MVP: Gonzalez, Fielder
Cy: Weaver, Jurrjens
Rookie: Pineda, Espinosa
Manager: Maddon, Gibson

Playoffnál kitartok a szezon előtti tippemnél, de azért az arizónát belecsempésztem 😊
Yankees, Twins, Texas, Boston
Braves, Brewers, Dbacks, Phillies