Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 706
Azért az nem semmi, hogy idén már harmadszor nem tudott a csapat mit kezdeni Cy Chennel.
De legalább Stewart jó volt megint. Tényleg megvan benne minden, hogy egy szolid 3-4. számú kezdő legyen.

Otthon 24-33, idegenben 34-27. Nem lehetne, hogy a hátralévő összes meccset idegenben játssza a Sox?!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Mától remélem söpörtetjük magunkat a Cards-szal, hogy tapadni tudjanak a csalógeci Screwers-re.TheMileHighCity
Egy megvan. 😊 Rammer
Az öreg Cook-ra lehet számítani, egy rossz inning elég volt a sima vereséghez. A következőn Hammel-lel se lesz probléma, aztán vasárnaponként meg 16 hete nyeretlenek vagyunk. Rajtunk nem fog múlni. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
Mától remélem söpörtetjük magunkat a Cards-szal, hogy tapadni tudjanak a csalógeci Screwers-re.TheMileHighCity
Egy megvan. 😊

Sajnos a Brewers most elég jó formában játszik már egy ideje, és pont ebben a periódusban volt két széria ellenük, így kicsit meg is léptek, persze még sok van hátra.

Amúgy, ez Zambrano napja volt...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 706
A 3-7-es homestandet követően egy 6-1-es road trip. No comment.

Buehrle franchise rekord beállítást jelentő 18. egymást követő meccsén engedett 3, vagy kevesebb runt. Korábban Sox mezben hasonlóra Harry Smith volt képes, még 1909-ben...

Valamint, Santos 25. idegenbeli fellépése alkalmával sem engedett runt a szezonban, amivel megdöntötte Rivera 2005-ös ML rekordját. Ha a tavalyi évet is nézzük, akkor egymás után 30 idegenbeli scoreless appearances szerepel a neve mellett.

És akkor mától egy újabb 9 meccses homestand: Royals 3x, Indians 3x, Rangers 3x. Gondolom lehozzák a srácok 3-6 környékén. 😀
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
juhú,elkerültük a söprést a Tibe ellen
Verlander pedig már 17 W-nél jár
Austin Jackson pedig megint nyomott egy nagyon szép elkapást


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A déli meccseken mindig szarok vagyunk, Chacin ráadásul sérült is, szóval megint 2-0-ról engedünk döntetlenre egy series-t, semmire nem megyünk vele, pedig a Giants ma is leégett.TheMileHighCity
...pontosan így történt:

http://denversports.blog.hu/2011/08/12/reds_rockies_2_2_t

Mától remélem söpörtetjük magunkat a Cards-szal, hogy tapadni tudjanak a csalógeci Screwers-re.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
De ez már nem új dolog, nem? Már a legutóbbi Yanks - Jays meccsek alatt is ment ez a téma, meg akkor is volt valami ilyen "vád", hogy a Jays idén IS ezt csinálja.
Mondjuk azt én sem értem, hogy egy csoportnegyedik csapatról beszélünk... még ha lett volna egyszer is esélyük pl. a wild card-ra, azt mondom, oké. De így. Mondjuk kérdés, hogy melyik csapatnak milyen hátránya származott ebből, de nem tudom elhinni, hogy szenzációhajhászáson kívül többről lenne szó.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Mi történt? Lusta vagyok utána nézni. 😊
DS!Darksun3
Tegnap lejött egy ESPN report, rávilágítva, hogy a Jays valószínűleg külső segítséggel lopott jeleket az elmúlt években.

http://espn.go.com/espn/otl/story/_/id/6837424/baseball-toronto-blue-jays-suspicion-again-stealing-signs-rogers-centremarci
És akkor mi van? Túl sokra nem mentek vele. Nem értem ezt az egész botrányt.

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Bautistát valahogy eddig se csíptem, de ezzel a mostani nyilatkozatával végleg elvágta magát nálam, akár igaza van, akár nem.
Ez a "nem akarom megnevezni, de xy odajött hozzám és ezt kérte, ill. mondta" nyilatkozatok bicskanyitogatóak, szarkavarás felsőfokon.
Vagy mondja el, hogy ki, mikor és mit, vagy fogja be, és hallgasson.Mikey
Te is tudod, hogy nem ő ment oda az újságírókhoz, mert nem tudta ezt az értékes infót magukban tartani, hanem odaállt elé a clubhouseban egy tucat újságíró és megkérdezték. A helyében, bár nem biztos, hogy válaszolnék, én sem mondanék semmi konkrétat.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Mi történt? Lusta vagyok utána nézni. 😊
DS!Darksun3
Tegnap lejött egy ESPN report, rávilágítva, hogy a Jays valószínűleg külső segítséggel lopott jeleket az elmúlt években.

http://espn.go.com/espn/otl/story/_/id/6837424/baseball-toronto-blue-jays-suspicion-again-stealing-signs-rogers-centre
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Cano grand slam-je mennyire kellett, atyaég 😮
Rivera az elmúlt pár napban harmadszor botlik meg. Lehet, hogy ő is csak ember? Szerencsére ez a mai nem került a meccsbe, de remélem, hogy megint levedli a "szar" formáját, mint eddig mindig pár alkalom után.
Granderson meg szimplán egy állat. 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Egyre jobban megfog ez az egész, kicsit még néhol unom, amikor sorozatban nincs semmi eksön, de azért tetszik. Most például az Angles-Yankees meccset nézem, és ahhoz képest, hogy név alapján már negatívan nyomtam be NYY meccset, egész tűrhetők 😀 De majd azért Phillies-t is valamelyik nap megvizslatom.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 706
Ja igen, az lemaradt.
http://www.chicagotribune.com/sports/baseball/whitesox/ct-spt-0811-brite-white-sox-orioles-c20110811,0,4022636.story
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Mi történt? Lusta vagyok utána nézni. 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 706
Bautistát valahogy eddig se csíptem, de ezzel a mostani nyilatkozatával végleg elvágta magát nálam, akár igaza van, akár nem.
Ez a "nem akarom megnevezni, de xy odajött hozzám és ezt kérte, ill. mondta" nyilatkozatok bicskanyitogatóak, szarkavarás felsőfokon.
Vagy mondja el, hogy ki, mikor és mit, vagy fogja be, és hallgasson.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A harmadik meccsen kaptunk ki először a Reds-től, pont amikor a leginkább domináltunk, van ilyen. Millwood nem volt annyira rossz, három pontot kapott három HR-ból, de lehozott hét inninget, ami úgy kellett most a bullpen-nek, mint egy falat kenyér, mindenki romokban hevert.
A déli meccseken mindig szarok vagyunk, Chacin ráadásul sérült is, szóval megint 2-0-ról engedünk döntetlenre egy series-t, semmire nem megyünk vele, pedig a Giants ma is leégett.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
THX!Innen indul..pedig ugyanaz a csatorna. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Ohh lemaradtam. :/ Azt hittem megint reggel lesz a meccs.Greengo
most is megy, a szarból hoztuk vissza, a 2-ban már 6-0 volt a Dodgersnek, most pedig vezetünk 9-7-re, nézzed csak 😀Hurka
Nézném ,de nem indul a link firstrowról.(azaz no signal)Nincs 1 streamed/linked? 😊Greengo
http://www.myp2pforum.eu/threads/59019-Streaming-MLB-Today-Wednesday-10-August
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Cliff nem ember egyébkéntHurka
Ohh lemaradtam. :/ Azt hittem megint reggel lesz a meccs.Greengo
most is megy, a szarból hoztuk vissza, a 2-ban már 6-0 volt a Dodgersnek, most pedig vezetünk 9-7-re, nézzed csak 😀Hurka
Nézném ,de nem indul a link firstrowról.(azaz no signal)Nincs 1 streamed/linked? 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Worley egyszer cseszi el, azt is kijavítjuk 😊 Polanco viszont nagyon aggaszt, Martinez 3B-ként nem az igazi.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Cliff nem ember egyébkéntHurka
Ohh lemaradtam. :/ Azt hittem megint reggel lesz a meccs.Greengo
most is megy, a szarból hoztuk vissza, a 2-ban már 6-0 volt a Dodgersnek, most pedig vezetünk 9-7-re, nézzed csak 😀
több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Cliff nem ember egyébkéntHurka
Ohh lemaradtam. :/ Azt hittem megint reggel lesz a meccs.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Cliff nem ember egyébként
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
nyilván én se remélek világmegváltást tőle, csak valaki kellett, mert a maradék Triple-A dobóink még gyengébbek. Aztán ha minden igaz, pár start után jöhet Alex White, szeptembertől pedig Pomeranz. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nicasio tegnap már újra járhatott, egyre jobban érzi magát, és a körülményekhez képest szerintem mindenképpen pozitív az állapota. A megüresedett helyére a veterán Kevin Millwood-ot igazoltuk le, idén az AAA-ben tevékenykedett, tavaly az O's-ban iszonyat gyenge volt, de akkor az egész csapatnak kirívóan gyatrán ment, annak idején a Braves-ben, a Phils-ben és a Rangers-ben is megfordult. Ja, és akkor draftolták, amikor még a nagyfater is oviba járt, szóval kb Giambi kortársa, akkor volt NL CY-3. helyezett, amikor Jason AL MVP. 😀 Szerdán fog kezdeni, kíváncsi leszek mire lesz képes, nem tudom ki ez.

És bővebben Nicasio sérüléséről:
http://denversports.blog.hu/2011/08/09/egy_fiatal_sportolo_sulyos_seruleseTheMileHighCity
Milwood-tól sokat ne várj. A Yanks leigazolta nemrég AAA-ba, de annyira rossz volt, hogy még ebbe a toldozott-foldozott rotation-be se fért be.
DS!Darksun3
Scrantonban csak 2 meccse volt, azonnal elküldték. Június óta a Red Sox AAA-csapatában dobott, picit jobban (már ami a strikeoutokat illeti), de nyilván nem túl jól, mert a Boston se rakta be egy meccsre sem. 90-et jó, ha eléri a fastballja, nem is kifejezetten az a groundball-masina, úgyhogy én se várnék sokat.