NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
The White Sox now have become — officially — historically bad.

Their 18th loss on the last day of April was the most ever for a Sox team in the month, surpassing that of the 1997 club from which manager Terry Bevington eventually was fired.Chicago Tribune
Last 17: 3-14

Humber kezdőként 2.67-es ERA 5 meccsen, de a rekordja 2-3. Ez sokat mond az offense-ről.
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Halladay CG, dobásai ~80% strike... jól nyomta

Go Jets!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
La Russa lánya a Raiders cheerleadere lett. 😀
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Azt hittem, ha csinálok siget Bautistáról akkor szépen viselkedik ellenünk. Nem jött be. És úgy látom a következő alanyom Santana is szépen játszott. Lehet, hogy Yankees játékosról kéne valamit alkotnom.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
White Sox manager Ozzie Guillen has been suspended for two games and fined an undisclosed amount after being ejected from Wednesday's game against the New York Yankees and then commenting on it via Twitter during the game.Chicago Tribune
😊 (Mondjuk ez a mosoly nem az őszinte fajtából való.)
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Capuanoról most már szabad véleményt alkotni? Érdekelne, érdemes-e erőltetni...civilmanu
Volt egy horrorisztikus startja, a másik hárommal szerintem nem volt gond. Nem ace, de ez jutott, nincs hova siettetni Mejiát, de ha fel is hoznák, amúgy sem Capuanot küldeném le. Ha végig tudja vinni az idényt (teljesítménye és egészsége is megmarad), én sikeres igazolásnak fogom elkönyvelni.
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Capuanoról most már szabad véleményt alkotni? Érdekelne, érdemes-e erőltetni...

Go Jets!
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Azér amit Hannahan művel 9. ütőként, az előtt le a kalappal! És a Tribe száguld tovább! :cool:
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Cubs ellen csak két meccset tudtunk lejátszani, a harmadik elmaradt a remek chicagói időjárás és a még fogalmatlanabb időjósok miatt, akik estére esőt vártak, közben nem sokkal a halasztás kimondása után jó idő lett.
Újra vezetjük a ligát, de ha a visszaeséskor megjegyeztem, akkor most is illik, hogy nem ez a fontos, csak NL West, és mivel a kedves riválisok megint szopótúrán voltak, egyre jobb a helyzetünk. 😊

Normális esetben eret vágnék, hogy két napunk van meccs nélkül, de azért ma éjjel már játszik a Triple-A-csapat, meg ott lesz a draft is elég idegbajnak. 😊

Összefoglaló a Cubs elleni csonka series-ről:
http://denversports.blog.hu/2011/04/28/cubs_rockies_0_2_w


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Meg soha nem nézik azt a bírók, hogy megpróbálta-e az ütő elkerülni a labdát. A szabályok szerint a könyökombelerakom nem HBP, de Chase Utley "átiratta" a dolgokat. 😛marci
Utleyt csak nem szeretik a dobók mert jó a szeme és türelmes, ezért kap hatszázszor annyi HBPt, mint bárki más 😛

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Bizonyára előfordul, hogy direkt úgy csinálják, hogy éppen eltalálja őket a labda, de mondjuk pont Quentinnél ezt nem tudom elképzelni, mert ő attól is simán meg tud sérülni, hogy valaki ránéz. 😛Mikey
Nem gondolom, hogy a White Sox csítelő banda, inkább a Philly szokásairól akartam "lerántani a leplet". 😉
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Bizonyára előfordul, hogy direkt úgy csinálják, hogy éppen eltalálja őket a labda, de mondjuk pont Quentinnél ezt nem tudom elképzelni, mert ő attól is simán meg tud sérülni, hogy valaki ránéz. 😛
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Meg soha nem nézik azt a bírók, hogy megpróbálta-e az ütő elkerülni a labdát. A szabályok szerint a könyökombelerakom nem HBP, de Chase Utley "átiratta" a dolgokat. 😛
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Mert odaugranak a labda elé, a szemetek... 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Quentin 25 meccs alatt 7 hit by pitchnél jár. A ligában a második legtöbb 4.
A White Sox 16-nál tart, a második legtöbb 10.

Hiába, sok gyökszi csapat van itt is. 😛
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
http://port.hu/kis_nagy_hos_everyone_s_hero/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=15326067&i_topic_id=1
Most a TV2 adásán.vadibandi
Én már 3-szor láttam 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://port.hu/kis_nagy_hos_everyone_s_hero/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=15326067&i_topic_id=1
Most a TV2 adásán.




több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Apropó, arról tudtok valamit, hogy az MLB bővíteni akarja a playoff mezőnyt 8-ról 10 csapatosra?
DS!Darksun3
Meg fogják csinálni, különben nem szellőztették volna meg.
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Apropó, arról tudtok valamit, hogy az MLB bővíteni akarja a playoff mezőnyt 8-ról 10 csapatosra?
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Persze egy meccsre nem maradok ébren... 😀
Mindegy, ha ezen múlik, hogy bajnok legyen a csapat, akkor egy meccset sem nézek meg.
Colon eddigi két startja nagyon baba, csak ki ne pukkadjon. Hughes haldoklik, CC-Burnett-Nova pedig már állhatna összesen vagy 8-0-al, ha nem cseszte volna el a jó kezdéseiket a bullpen/kaptak volna run supportot.
Ezekkel a zokszokkal csak a baj van... 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Elég nehéz volt Reyest visszafogni, de teljesen igaza volt: http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=14238339

Nekünk végre sikerült megverni a White Soxot, Ozzie ki is akadt. Colon 8 inninget lehozott.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
http://sports.espn.go.com/mlb/news/story?id=6437252
na baze...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Lillibridge-nek meg respekt, a két utolsó catch kemény volt.Darksun3
Jó érzés, hogy a roster 25. tagja ilyeneket tud. Nem véletlenül az egyik kedvencem a csapatból.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Gonosz yankees. Nem elleg hogy verik a twinst meg kis is kapnak a white soxtol.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Bazzeg...így kikapni az Oriolestól. Csoda, hogy a 12H-ból csak ennyi R-t kaptunk. Pedig azt hittem ellenük simán meg lesz a söprés.