Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Akkor én most örömködök: egész jól indul a Wright/Davis nélküli (remélhetőleg) két hét, eddig egy meccset már áttettünk júliusra, ahogy nézem, ma is esni fog NY-ban, úgyhogy még egy meccset tuti megúszunk. Az igazi az lett volna, ha hétfőn Josh Johnson startot is el tudjuk pakolni, igaz, végül nem azon múlt a dolog.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Esküszöm, ez a csapat fog a sírba vinni. Már szigorúan csak condensed game-eket nézek, ha nincs korai meccs, de így is fortyogok, mert mindig sikerült alulmúlni azt a minimális elvárásokat is.Escalade
az a jó hogy ebben a topikban minden szurkolótól csak a siránkozást olvastam eddig 😀

és valóban. Ubaldo megint beszopta. 7 meccs 0 win. Bár most legalább no decision. valami hihetetlen csoda, hogy két meccs alatt egyszer sem omlott össze a bullpen.
legalább 2 meccsen söpörtük a köcsögöket. Most megyünk egy pofonért Phillybe...
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Esküszöm, ez a csapat fog a sírba vinni. Már szigorúan csak condensed game-eket nézek, ha nincs korai meccs, de így is fortyogok, mert mindig sikerült alulmúlni azt a minimális elvárásokat is.

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Teahen ezt az évet sem bírta ki DL nélkül. Hihetetlen. Dallas McPherson jött fel a helyére.
Azt mindenképpen tudja majd hozni, amit Teahen...

A srácokat meg most már lassan ideje lenne határozottan seggbe rúgni, mert a szezon negyedét immáron sikeresen átaludták.
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Elhunyt Harmon Killebrew, a Washington Senators/Minnesota Twins hajdani nagyágyúja, aki 13-szoros All-Star volt, 1969-ben az American League MVP-jének választották, 1984-ben pedig a Baseball Hall of Fame tagja lett.

"Hammerin' Harmon" nyolc idényben ütött legalább 40 home runt, MVP-szezonjában 49-et.

RIP!


Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
aham. eddig megvolt a drop the Dodgers. de giganagyverés a Giantstől, picsázás a padrestől és dádá a Dbackstől amit fel tudunk mutatni...
Ubaldonál jelenleg még Mortensen is esélyesebb az All-Star gamere...
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
az elmúlt hetek szánalmas vesszőfutása után megérdemeltük hogy elpicsázzuk a loncsost. gondolom ezek után megint jön az impotens támadójáték, ahogy szokott.
Bár ma Ubaldo, akinek még mindig nincs győzelme...haromt
Ez van, amikor nincs mákja a nyomingereknek, az AAA-pitcherünk alázta az overrated köcsögöt. Ma nyilván nyerni fognak, olyan nincs, hogy kétszer egymás után ne segítse őket valami külső tényező.

Hatalmas. :cool:



Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
az elmúlt hetek szánalmas vesszőfutása után megérdemeltük hogy elpicsázzuk a loncsost. gondolom ezek után megint jön az impotens támadójáték, ahogy szokott.
Bár ma Ubaldo, akinek még mindig nincs győzelme...
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
köhömm.. Trájb-Rojálsz: 19-1.. Sizemore nélkül.. köhömm.. 😀 (10-run fourth..)
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 340 — Invisible man
Giants fan kiskölök 😂



A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 196 — Saturday Night Lights
Szuper. Akkor növekvő baseball- és Mets-szimpátiámat a hétvégén megkoronázom egy Subway Seriesszel 😊Dzsokijuing
Kár, hogy egyik Mets meccs se lesz ingyenes a héten.Matthew99
Akkor marad a jó öreg Mr. Stream és talán majd a nyári visszavágó. Az ESPN America sem ezt adja, sajna.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 340 — Invisible man
Szuper. Akkor növekvő baseball- és Mets-szimpátiámat a hétvégén megkoronázom egy Subway Seriesszel 😊Dzsokijuing
Kár, hogy egyik Mets meccs se lesz ingyenes a héten.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ez a Padres elleni series egyszerűen szégyenteljes volt. Azt hiszem mindent elmond, hogy most nem az ellenfelet szidtam, hanem magunkat. Botrány volt a szombati, amikor 7-1-ről egy rommá nyert meccset vesztettünk el, de a tegnapi is nagyon amatőr produkció volt. Mehetünk a levesbe lassan, a héten SF, @PHI, @MIL, kezdésnek Lincecum-Mortensen párharc. Jó, ha egy-két meccset véletlen nyerünk ebből a hétből.

A SD elleni series bővebb összefoglalása:
http://denversports.blog.hu/2011/05/16/rockies_padres_1_2_l_2


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 196 — Saturday Night Lights
Szuper. Akkor növekvő baseball- és Mets-szimpátiámat a hétvégén megkoronázom egy Subway Seriesszel 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 340 — Invisible man
ehe.
csak regisztrálni kell az MLB.tv-n egy accountot asszemharomt
Pontosan. Amikor elindítottam a free meccset, kért egy e-mail és egy kódot. Beírod és utána tudod nézni. Tegnap így néztem a Philly-Atlanta meccset.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hüjje kérdés, gondolom, de ha a ligaoldal videórovatában a Giants@Rockies mellé free game-et írnak, ott az egész meccset ingyen és bérmentve leadják?Dzsokijuing
ehe.
csak regisztrálni kell az MLB.tv-n egy accountot asszem
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 196 — Saturday Night Lights
Hüjje kérdés, gondolom, de ha a ligaoldal videórovatában a Giants@Rockies mellé free game-et írnak, ott az egész meccset ingyen és bérmentve leadják?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Conor Jackson mondjál le. Ekkora mákot, pedig hogy dadogott az a labda... 2 on, 0 out helyett 0 on, 2 out. 😐
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
azok után hogy végigszenvedtem a metsnek is totál HR nélküli szezonját most a Twins örvendeztet hasonló teljesítménnyel
"Season home run totals: Twins 18, Bautista 15. ... This could be an interesting race all year."
"Twins 18, Bautista 16. ... Seven of Bautista's homers have come against the Twins."

Young meg utolsó 6 ABje strikeoutOrk
Jövőre el kell kezdened szurkolni a Rockiesnak és a Philliesnek, rögtön jobb lenne a topikban a hangulat. 😂gsn
lécci. nem vagyunk elég szarok most ork nélkül? 😛
több mint 12 éve
gsn 3 548
azok után hogy végigszenvedtem a metsnek is totál HR nélküli szezonját most a Twins örvendeztet hasonló teljesítménnyel
"Season home run totals: Twins 18, Bautista 15. ... This could be an interesting race all year."
"Twins 18, Bautista 16. ... Seven of Bautista's homers have come against the Twins."

Young meg utolsó 6 ABje strikeoutOrk
Jövőre el kell kezdened szurkolni a Rockiesnak és a Philliesnek, rögtön jobb lenne a topikban a hangulat. 😂

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
azok után hogy végigszenvedtem a metsnek is totál HR nélküli szezonját most a Twins örvendeztet hasonló teljesítménnyel
"Season home run totals: Twins 18, Bautista 15. ... This could be an interesting race all year."
"Twins 18, Bautista 16. ... Seven of Bautista's homers have come against the Twins."

Young meg utolsó 6 ABje strikeout
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 891 — No es importante
nem tudom láttátok-e már ezt az espn sportcenteres reklámot, de nálam mindent überel 😀 😀
http://www.youtube.com/watch?v=dPjRk4NJCiw


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Az a baj, hogy manapság már engem is kezdenek zavarni ... már amikor éppen odafigyelek rájuk. 😊
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Mennyivel jobb az élet, ha a csapatnak van jó closerje.

(Megj.: büszke is vagyok magamra, mert a szezon előtt azt szerettem volna, hogy Santos legyen a closer.)Mikey
Ez a jutalom azért, mert ezt a két gyomorforgató pojácát kell hallgatnod egész évben... Egy top playt nem tudok végignézni a kommentálásukkal.

több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://port.hu/mr._3000_mr_3000/pls/fi/films.film_page?i_perf_id=15427330&i_topic_id=1