NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Soriano takarodj!
Lillibridge-nek meg respekt, a két utolsó catch kemény volt.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Basszus mit csinált a Yankees hazai pályán? 0-2 az igen gyenge formát mutató White Sox-tól? 1-9 volt az utolsó 10 meccsük, erre nullázzák a jenkiket.
Bár kiváló volt Humber teljesítménye, a jenkik meg nem találták a lasztit. 😀
A Marlins tipp bejött, de ez a meccs nem. :mad:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 575
[A csak Peavy sérülése miatt kezdő] Humber 6.1 inningig vitte a no-hittert a Yankees ellen. Hehehe.

A 0 engedett run végre elég volt egy nyamvadt győzelemhez. 😀
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Hány error a rekord egy inningben? 😊Jakehomer
😂

Future at Wrigley Field 😀haromt
Benne van. 21 éves, ritka nagy hülyeség, hogy eddig minden meccsen kezdett. Tavaly is bebizonyosodott, kell neki 1-1 day off, csak hát az egyetlen backup minden nap játszik kettesen. A mai mondjuk jó alkalom lenne, Baker üti a leftyket, bár ma a single-A csapatot fel lehetne hozni, Russellel mindegy...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hány error a rekord egy inningben? 😊Jakehomer
😂

Future at Wrigley Field 😀
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Hány error a rekord egy inningben? 😊

Perception is reality.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
NL-t viheti a Phils vagy akárki nyugodtan, igazából nekünk NL West-re kell figyelni, és mivel három csapat is 0-3-mal zárta a hétvégét, így erősítettük a helyünket. Egyelőre a Dodgers tűnik az első számú riválisnak, de a hajrára a suttyók is biztos fel fognak zárkózni, ahogy szokták, viszont a Padres már eleve szarul rajtolt, tőlük azt vártam, hogy tavasszal még elöl fognak buzogni, ehhez képest máris legalul vannak.

A Marlins elleni series-ről:
http://denversports.blog.hu/2011/04/25/marlins_rockies_2_1_l_1

Mától a Cubs ellen játszunk, jó lenne visszarázódni a formához, és legalább két meccset elhozni, de nem lesz könnyű.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Közben meglett a sweep a Padres elleni idegenbeli seriesben, amivel már vezetjük az NL-t, mivel a Rockies 2-szer is kikapott a Marlinstól, míg a többiek már viszonylag eléggé le vannak maradva. 4-en Doc 14 K, nem normális egy ember 😀

ma megyünk Arizonába, ahol 3 meccs vár Howardékra
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Épp múltkor akartam kérdezni, hogy idén lesztek-e, mert a múltkor használni tudott volna titeket a 424.Escalade
Igen mesélték a többiek. Próbálunk minél többet menni, de a kezemtől függ.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Épp múltkor akartam kérdezni, hogy idén lesztek-e, mert a múltkor használni tudott volna titeket a 424.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 575
A tegnapi White Sox @ Tigers meccs újabb bizonyítéka volt annak a megállapításomnak, hogy mindig van lejjebb.

Egy azelőtt 8.00+ ERA-vel rendelkező Brad Penny ellen 1, azaz egy db single-t tudott a hetedik inningben összehozni ez a lineup. És az is erősen véleményes, hogy nem 'reached base on error' volt...
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Hosszú idő után újra meccset játszottam (fáj is mindenem). A Nemesvámos volt az ellenfél tökéletes baseball időben. Catcher voltam kényszerből. Nem nagyon szeretem a posztot, de más nem vállalta és nem ment rosszul így utólag. Első ütő voltam és a nagy kihagyásból adódó eszméletvesztés következménye egy full count bunt lett ami az ellenfelet is annyira meglepte, hogy kiértem egyre. Onnan a szokásos 2 pitch 2 lopás formáció jött és máris a hármason voltam. Az első inningben nagyon jól mentünk 6-1-re vezettünk. A második innning volt a szokásos rossz inningünk 9 pontot kaptunk. Innen szépen lassan küzdöttük fel magunkat. Következő ütéshez állásom egy SO lett, aztán jött egy pici errorral megfűszerezett 3-asra futás. Az utolsó inningre 5 pontos hátrányban fordultunk. Első ütőként a single, 2 SB kombó jött, majd az öcsém ütéséből pont. De sajna itt vége is lett. Jó meccs volt és megérdemelten nyert a Vámos, mert végig kiegyensúlyozottan ütött és kevesebb hibát vétett mint mi. Kis szerencsével és erősebb felállással viszont megfoghattuk volna őket.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 575
A semminél ez is sokkal jobb, thx.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Igen, ez megvan, csak én a csapatok összesített statjaira gondoltam, és nem egyenként a játékosokéra. Mert csapat szinten feltűnő ez a sok engedett run 2 outnál. Ilyet nem találtam baseball-reference-en sem.Mikey
Összes csapatot tartalmazó táblázatot én sem találtam, csak csapatonkéntit. pl. http://www.baseball-reference.com/teams/split.cgi?t=p&team=CHW&year=2011#outs
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
te marci miért küldtétek el Emaust?haromt
Nem ütött eleget. Azt hittem tovább próbálgatjuk még, hátha beindul, de összességében nagy veszteség nem hiszem, hogy ért minket.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 575
Igen, ez megvan, csak én a csapatok összesített statjaira gondoltam, és nem egyenként a játékosokéra. Mert csapat szinten feltűnő ez a sok engedett run 2 outnál. Ilyet nem találtam baseball-reference-en sem.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Van olyan oldal, ahol konkrétan a 2-out statok számon vannak tartva?

Erős a gyanúm, hogy a White Sox pitcherei igen jó helyen állnak a 2-outnál benyalt runok kategóriájában, és jó lenne megnézni, hogy a számok alátámasztják-e ezt az érzésemet.Mikey
A baseball-reference-en minden szart ki lehet szedni mindenkiről:
http://www.baseball-reference.com/players/split.cgi?id=buehrma01&year=2011&t=p#outs
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 575
Van olyan oldal, ahol konkrétan a 2-out statok számon vannak tartva?

Erős a gyanúm, hogy a White Sox pitcherei igen jó helyen állnak a 2-outnál benyalt runok kategóriájában, és jó lenne megnézni, hogy a számok alátámasztják-e ezt az érzésemet.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
te marci miért küldtétek el Emaust?
csak mert most tradeltünk érte a Jayshez... Hogy minek azt a fasz tudja. Végül is csak Herrera, Lopez és Wigginton tud eljátszani 2B-t, meg Stewart és EY JR. Szóval pont egy újabb second baseman kellett nekünk...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 575
Éljen, a szezonban már nem lesz több meccs a Rays ellen.
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Nagy a küzdelem a Centralban a KC-szel, tetszik! 😛
Kíváncsian várom melyik brigád pukkad ki előbb.. 😊Vokey
inkább ez a két csapat közül valamelyik nyerjen mint a white sox 😀Ork
agreed 😀
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Nagy a küzdelem a Centralban a KC-szel, tetszik! 😛
Kíváncsian várom melyik brigád pukkad ki előbb.. 😊Vokey
inkább ez a két csapat közül valamelyik nyerjen mint a white sox 😀
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tipikus, bmeg.
Mekkora kishitű voltam tegnap, nem hittem, h a 9. tetején kapott két run után ki fog egyenlíteni a Dodgers. Persze elmentem aludni. Erre jött Blake RBI-single amivel egyenlített, majd a 12-ben Ethier dupla és Kemp walk off HR. kösziFucu
Scullys meccsen csoda hogy az ágyig eljutottál.Escalade
ágy mellett a gép 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Tipikus, bmeg.
Mekkora kishitű voltam tegnap, nem hittem, h a 9. tetején kapott két run után ki fog egyenlíteni a Dodgers. Persze elmentem aludni. Erre jött Blake RBI-single amivel egyenlített, majd a 12-ben Ethier dupla és Kemp walk off HR. kösziFucu
Scullys meccsen csoda hogy az ágyig eljutottál.

több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Nagy a küzdelem a Centralban a KC-szel, tetszik! 😛
Kíváncsian várom melyik brigád pukkad ki előbb.. 😊