Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A-Gone 7 év, 156 milla. Mindkettő szám egy kicsit soknak tűnik, még ha viszonylag fiatal, GG védő és konzisztens ütő is. Werth, Crawford, Gonzalez... Elmebeteg az idei baseball ár/érték(/kor) arány.Escalade
akkor tök olcsón megúsztuk a Tulo-Cargo párost 😊
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Sziasztok! Annyira nem értek ehhez a sporthoz de azért itt is van akivel szimpatizálok ezek közül az egyik a Boston. De nagyon nem értem a zuhanásukat persze még sok van hátra. Tudtok erről mondani valamit? köszidande
A lineup nem úgy kezdett ahogy várták, várni lehetett, de semmi jelentősége nincs annak, hogy áprilisban vagy júniusban kap el egy csapat egy rosszabb szériát. Benn lesznek a rájátszásban, ne aggódj.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
154, nem? Amúgy kemény, mennyire tényleg csak a luxusadó miatt csinálták most és már decemberben megvolt a megállapodás. http://www.mlbtraderumors.com/2010/12/red-sox-acquire-adrian-gonzalez-1.html

szerk.: A 7 év tényleg sok és mindig van kockázat benne, de Gonzalez az a poszt, ütőrepertoár, védő, ahol a 7 év beleférhet. Erről a posztról elmozdítani nem kell majd, akkor is lesz értéke, amikor kicsit lelassul az ütője (persze nyilván nem fog 25-30 millát érni a szerződése végéhez közeledve).
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
A-Gone 7 év, 156 milla. Mindkettő szám egy kicsit soknak tűnik, még ha viszonylag fiatal, GG védő és konzisztens ütő is. Werth, Crawford, Gonzalez... Elmebeteg az idei baseball ár/érték(/kor) arány.

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok! Annyira nem értek ehhez a sporthoz de azért itt is van akivel szimpatizálok ezek közül az egyik a Boston. De nagyon nem értem a zuhanásukat persze még sok van hátra. Tudtok erről mondani valamit? köszi
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Na igen, megkaptuk a magunkét, sajnos nagyon formában vannak az ütőik. Adás
Nemrég panaszkodtam itt a 2,6-os runátlagra, azóta meg 9,2 (6-8-8-15-9), persze várható volt, hogy fordul a kocka, mert visszajött Holliday és Pujols is ébredezik, és azért ha a Rasmus-Pujols-Holliday-Berkman-Freese ötös nagy része jó formában van, akkor az kellemes, márpedig most abban van, ráadásul Riot is 10-24 ebben a periódusban. Remélem kitart ez a forma, hogy jövő héten a Reds-szériának már akár egy helycsere is a tétje lehessen, de minimum felzárkózzunk.Rammer
Riot, ez tetszik. 😀
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Na igen, megkaptuk a magunkét, sajnos nagyon formában vannak az ütőik. Adás
Nemrég panaszkodtam itt a 2,6-os runátlagra, azóta meg 9,2 (6-8-8-15-9), persze várható volt, hogy fordul a kocka, mert visszajött Holliday és Pujols is ébredezik, és azért ha a Rasmus-Pujols-Holliday-Berkman-Freese ötös nagy része jó formában van, akkor az kellemes, márpedig most abban van, ráadásul Riot is 10-24 ebben a periódusban. Remélem kitart ez a forma, hogy jövő héten a Reds-szériának már akár egy helycsere is a tétje lehessen, de minimum felzárkózzunk.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Mets have lost 5 straight games. They have had a 2-run lead in each game.Ork
Akkor már értem, miért írta marci, hogy nem fog sajnálni. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na igen, megkaptuk a magunkét, sajnos nagyon formában vannak az ütőik. Az összes dobónk közül szerintem csak Kershaw, Kuo és Broxton tudja felvenni velük a versenyt, holnapután elképzelhető, hogy mindhárman szerephez jutnak majd. Az offense talán az idei legjobb volt, de ez sem volt elég, és még szerencsénk se volt.
Garland holnap debütál, nem irigylem szegényt.

Go Dodgers!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kíváncsi vagyok, Kuroda milyen lesz a Cardinals ellen. Reméljük nem úgy jár, mint Kennedy tegnap, aki ellen 9 runt szereztek 3 inning alatt. Tavaly sweep volt LA-ben, ami most is nagyon kéne, mert a Rockies-nak már így is óriási az előnye.Adás
eddig nem jön össze.
most kapcsoltam be, rasmus 1B-n Albert pajtás üt, sima egy pattanós Cormier-nek dörzsölöm a tenyerem a DP-re erre fél méterre a kettes mellé dobja a labdát. Rasmus 3-asra, Albert meg beért kettesre. Köszi. jah mellesleg 6-3 a Cards-nak



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kíváncsi vagyok, Kuroda milyen lesz a Cardinals ellen. Reméljük nem úgy jár, mint Kennedy tegnap, aki ellen 9 runt szereztek 3 inning alatt. Tavaly sweep volt LA-ben, ami most is nagyon kéne, mert a Rockies-nak már így is óriási az előnye.
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Hip-hip ... JORGEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE! :cool:
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Yankees - O's meccshez valaki lenne olyan jó és találna nekem egy stream-et?
szerk.: állítólag a tajvani espn adni fogja
szerk2.: ami persze offline :/
DS!Darksun3
Nem találtam még mindig linket. Sajnos Hughes az idei Burnett 😕 Az a csapat üti szét, amelyiknek épp dob.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Mets have lost 5 straight games. They have had a 2-run lead in each game.
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Yankees - O's meccshez valaki lenne olyan jó és találna nekem egy stream-et?
szerk.: állítólag a tajvani espn adni fogja
szerk2.: ami persze offline :/
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ez a Troy egy állat 😊

20 percet néztem a két meccsből, 2 HR.Escalade
Szeptembert idéző forma.marci
Emiatt kicsit aggódom, az egész csapatra évek óta az a jellemző, hogy jól finiselünk, és mindig közepesen vagy szarul kezdtünk. Remélem nem lőjjük most el minden puskaporunkat már az elején. Mindenesetre ez így félelmetes, Johnny 3-run HR óta végképp nem vagyok magamnál. Mondom ezt úgy, hogy akár még el is veszíthetjük ezt a meccset, de az se zavarna. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Szarok a W/L rekordra (a lényeg, hogy Beltran játszon jól, K-Rod opciója ne legyen garantált), de aggódom, hogy Terry Collins lassan öngyulladni fog. 😀
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ez a Troy egy állat 😊

20 percet néztem a két meccsből, 2 HR.Escalade
Szeptembert idéző forma.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ez a Troy egy állat 😊

20 percet néztem a két meccsből, 2 HR.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szegény Greg Reynoldsot a két meccs között leküldte a Rockies Triple-A-be. 😀marci
meg volt tervezve, hogy jöhessen fel egy RP a második meccsre. Alan Johnson.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Szegény Greg Reynoldsot a két meccs között leküldte a Rockies Triple-A-be. 😀
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én csak a 6. inningtől követtem a Mets-Rockies meccset, de igen izgalmas lett a vége. Reyes jókat vágott, de Dickey gyenge volt, le is cserélték.
Harris kicsit megtaposta (bár szerintem nem szándékosan) Moralest, őt is le kellett cserélni.
Kicsit nagyobb az utolsó ütés, min. 1 pont, de egy Grand Slam sem lett volna távol.
Jó kis meccs volt, csak ilyenek legyenek, melyek a tv elé ragasztanak. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Firework-öt szavazták meg, aztán az első két meccsen nem ment neki, és ő maga találta ki, hogy Bieber-szám legyen a zenéje. Azóta elkezdte szórni HR-okat.

Kegyetlen meccs volt, romokban heverek ilyen befejezés után. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Még kell egy homár tőle ma, hogy meghallgassam a Bieber számát 😊
haromt
Hogy tetszett? 😛Zolika
nagyjából mint egy foghúzás érzéstelenítés nélkül.
béjbi béjbi...

ki a faszom szavazta ezt meg? csupa tinicságeci a rockies szurkolótábor?
több mint 13 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 864
Még kell egy homár tőle ma, hogy meghallgassam a Bieber számát 😊
haromt
Hogy tetszett? 😛