Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Kíváncsian várom Guillén meccs utáni nyilatkozatát, amelyben megindokolja, hogy miért hozta be Sale-t ma azok után, hogy tegnap 2 inninget dobott. Főleg, hogy délután még azt mondta, emiatt ma nem számít rá.

Végül is csak a W ment el rajta.

Ja még valami: Pierre remélem leül 1-2 meccsre gondolkozni... uccsó 5 meccsen van annyi errorja, mint tavaly 160-on volt.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 714 — Sworn to the Black
Jó kis meccs a White Sox-Athletics. Volt egy brutál ütőtörés. 😊danyly
Jaja, viszont a kommentátorok szétraknak..

Good guys vs. bad guys...
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jó kis meccs a White Sox-Athletics. Volt egy brutál ütőtörés. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Russell a hónap legszarabb inningjét játszotta a Cubsban. Siralmas.Shawn84
Ezt csak Quade nem látta, hogy el fog jönni. Ritka pocsékul dob tavaly ASG óta, ráadásul még minor league-ben is ócska starter volt. Nem is értem....

több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 508
Russell a hónap legszarabb inningjét játszotta a Cubsban. Siralmas.
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Haren megcsapta a szánkat.. :/
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Picsába, elmarad a meccs, tegnap reggel óta erre vártam. :mad:
Csütörtökön doubleheader lesz.

*Helyette néztem Maine újabb leégését a Triple-A-ben, remélem többet nem látjuk, mert ennyi erővel az utcáról is behívhatnánk embereket dobni.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Thornton 3/3, yeah.

(blown saves/save opportunities)

:cool:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tribe move from absolute last, No. 30, to No. 9 in ESPN power rankings.. 😛
És talán meglesz ma az Angels is. 😉Vokey
Nem semmi rajtot vettetek, megnéztem kik állnak jobban nálunk, ti meg Rangers. Cleveland a második otthonom, szóval csak okosan. 😊

Hoztuk az elsőt a Mets ellen, igazából Hammel miatt ettől féltem a legjobban, de CarGo és Tulo brutális bemutatót tartott a Gold Glove és a Silver Slugger gyűjteményekből. :cool:TheMileHighCity
azt ne feledjük, hogy a 4. inninges 2 Mets run-ból 1,5 Tulo védekezésén szárad 😛 Egy direkt error és egy Stewarttal közös bénázás 😛

Természetesen idén is lecsapott a Rockies fantasy átkom. Kezdésnek ugye Ubaldo DL. Fowler értelmezhetetlenül szar volt amíg nálam volt. Beton meccsenként kapja a homárokat.
Jelzésképpen ma Rogers fog kezdeni nálam és felszedtem Herrera-t is. Tehát náluk boritékolható, hogy kurva szarok lesznek
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
0-7

7. inning: Bradley homerun (1-7)
8. inning: három bases loaded walk (4-7) + Smoak single (6-7)
9. inning: Rodriguez walk off (8-7)

Felix no decision a katasztrófális teljesítménye után, Olivo 10 LOB (nem minősíteném), a kommentárok pedig szakadtak. Instant classic.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Tribe move from absolute last, No. 30, to No. 9 in ESPN power rankings.. 😛
És talán meglesz ma az Angels is. 😉Vokey
Nem semmi rajtot vettetek, megnéztem kik állnak jobban nálunk, ti meg Rangers. Cleveland a második otthonom, szóval csak okosan. 😊

Hoztuk az elsőt a Mets ellen, igazából Hammel miatt ettől féltem a legjobban, de CarGo és Tulo brutális bemutatót tartott a Gold Glove és a Silver Slugger gyűjteményekből. :cool:


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Na de Holliday talán ma már kezdhet ha TLR is úgy akarja, hátha beindulunk.Rammer
Vasárnap 6-1 a Giants ellen, tegnap 8-2 a DBacks ellen, ráadásul a rotáció alja kezdett, szóval ez mindenképp pozitív. Berkman első HR Cards mezben, úgyhogy mindjárt be is zúzta a másodikat is, két opposite field homár. Pujols továbbra is gödörben, egy dologban vezeti a ligát: 6 GIDP 10 meccsen...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Tribe move from absolute last, No. 30, to No. 9 in ESPN power rankings.. 😛
És talán meglesz ma az Angels is. 😉
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Pirates elleni győztes series összefoglalása:

http://denversports.blog.hu/2011/04/11/pirates_rockies_1_3_w

6-2-es rajt, ezek után a Mets ellen már egy 2-2 is jó lenne, leginkább attól félek, hogy sorban három meccs hajnali 1-től lesz, és förtelmesen fogom érezni magam a másnapokon. :/


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Pirates series zsebben. Megyünk szétütni a Citi Fieldet 😛
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
A Mets relieverek most cseszik el Young jó szereplését...civilmanu
Tbf, egy közepes RF lekapja Pudge double-ját, a kulcsütés meg egy blooper volt. De egyébként az igaz, hogy nem fut nagy szériát a Mets-pen, rengeteget sétáltatnak.
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
A Mets relieverek most cseszik el Young jó szereplését...

Go Jets!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Joe Maddon hatalmas forma. Miután kizárta őt az egyik umpire a 6. inning tetején, ő fogta magát, és kizárta mind a négy umpire-t. 😀
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Rammer, most gondolom nagyon szeretheted Rasmust 😀Hurka
Igen. Jó persze, kellemetlen, de Rasmus nélkül még ennél is szarabbak vagyunk, tőle most "elnézem".

2,6 R/meccs eddig, lenyűgöznek a srácok...

Na de Holliday talán ma már kezdhet ha TLR is úgy akarja, hátha beindulunk.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
A tegnapi 4 rain delay után félbeszakított meccset végül a 11. inningben sikerült megnyerni, főleg a csereként beállt, egykori Padrenak, Gwynnek köszönhetően. Broxton mentette a meccset, aztán a következőt is, ahol az idei legnagyobb meglepetéstől, Kuroda-tól (8.2 IP, 6 H, 0 ER, 2 BB, 4 SO) vette át a labdát egy out erejéig. Persze Kuroda-tól régebben nem volt szokatlan az ilyen játék, de a tavalyi szezon végén és a spring trainingben is olyan pocsékul játszott, hogy azt hittem, számára itt a vég.
Ha a következőt is hozzuk, itt az első sweep az idei évben.

Go Dodgers!Adás
számomra érthetetlen, hogy ti még nem szólalkoztatok össze MileHighal 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A tegnapi 4 rain delay után félbeszakított meccset végül a 11. inningben sikerült megnyerni, főleg a csereként beállt, egykori Padrenak, Gwynnek köszönhetően. Broxton mentette a meccset, aztán a következőt is, ahol az idei legnagyobb meglepetéstől, Kuroda-tól (8.2 IP, 6 H, 0 ER, 2 BB, 4 SO) vette át a labdát egy out erejéig. Persze Kuroda-tól régebben nem volt szokatlan az ilyen játék, de a tavalyi szezon végén és a spring trainingben is olyan pocsékul játszott, hogy azt hittem, számára itt a vég.
Ha a következőt is hozzuk, itt az első sweep az idei évben.

Go Dodgers!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Herrera viszont sokkal ideálisabb lenne 2nd hitternek mint bárki.haromt
Igen, ezt leírtam már a ST második hetében. 😛
Ezért értetlenkedtem, amikor 2B-nek a kiégett Lopez-t, a 2nd spot-ba pedig a két léhűtő OF-t erőltettük helyette.TheMileHighCity
a kiégett lopez egy kicsit erős így. de tőled megszoktam 😛
Lopezben van power ami hiányzik Herrera-ból teljesen. Nem tudom mi a jó megoldás.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Herrera viszont sokkal ideálisabb lenne 2nd hitternek mint bárki.haromt
Igen, ezt leírtam már a ST második hetében. 😛
Ezért értetlenkedtem, amikor 2B-nek a kiégett Lopez-t, a 2nd spot-ba pedig a két léhűtő OF-t erőltettük helyette.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tegnap javítottunk a Pirates ellen, kulcsfontosságú volt Wigginton 3-run double-ja a nyolcadikban. 😉
G. Reynolds-tól is rendben volt ez a meccs, bízom benne, hogy ha nem lesz több komoly sérülése, lassan visszakerül a valós helyére, anno Lincecum-szintű tehetség volt, előbb is kelt el azon a drafton.
Ma pedig Chacin-től kell egy újabb nagy menet, és meglehet a series.TheMileHighCity
megint 2 részletben néztem meg. Izzasztó volt. Főleg Beton volt szar. Na meg Tulo. Herrera viszont sokkal ideálisabb lenne 2nd hitternek mint bárki. Most is 1-2, 3 walk.

Chacintól kéne egy bullpen kímélő win, aztán mehetünk marciékhoz
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Rammer, most gondolom nagyon szeretheted Rasmust 😀