NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tipikus, bmeg.
Mekkora kishitű voltam tegnap, nem hittem, h a 9. tetején kapott két run után ki fog egyenlíteni a Dodgers. Persze elmentem aludni. Erre jött Blake RBI-single amivel egyenlített, majd a 12-ben Ethier dupla és Kemp walk off HR. köszi



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Braun aláírt egy laza 5 éves 105 misis hosszabbítást, helyes 😊 ezzel 2020ig él a szerződése

érdekesség
Braun:1 of 7 signed through age 36,while spending their entire career with their original team:Jeter,Posada,Rivera,Howard,Jones, Helton.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Az első két elszórakozott meccs után azért harmadszorra elég rendesen helyben hagytuk a potyabajnokot, Cain is megkapta a jussát a múltkori no-hitter után. 😛

Bővebb összefoglaló a series-ről:
http://denversports.blog.hu/2011/04/21/rockies_giants_1_2_l_1


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Csodálkoztam, hogy az O's egy gyengébb széria után pont a Twins ellen indult be, aztán láttam, hogy se Mauer, se Morneau. Előbbit tudtam, utóbbival mi történt?
...
Kis szemét Blue Jays a tegnapi Rivera BS után még ma is majdnem visszajöttek a végén. Colon tök jó volt, néha régi, szép időket idézte. Most egy nap pihi, aztán Orioles ellen lehet folytatni a HR derby-t.
Hajrá Yankees!
DS!Darksun3
Morneau-t is elkapta ugyanaz a nyavalya, ami Mauert ledöntötte a lábáról (szó szerint), csak nem annyira súlyosan.
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Csodálkoztam, hogy az O's egy gyengébb széria után pont a Twins ellen indult be, aztán láttam, hogy se Mauer, se Morneau. Előbbit tudtam, utóbbival mi történt?
...
Kis szemét Blue Jays a tegnapi Rivera BS után még ma is majdnem visszajöttek a végén. Colon tök jó volt, néha régi, szép időket idézte. Most egy nap pihi, aztán Orioles ellen lehet folytatni a HR derby-t.
Hajrá Yankees!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
egy kis érdekesség az orioleshoz

Matt Wieters now working on a perfect month with runners in scoring position: just homered with runner at 2B, now 6-for-6 with 10 RBI RISP
ehhez még annyit hogy a twins 17 meccsen eddig 50 runt ért el
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
a hétfői és a tegnapi Brewers elleni meccset hanyagoljuk, ma viszont egy gyönyörű 4-3-as győzelmet arattunk 0-3-ról, először Polanco 3-run HR (kellemes csalódás eddig), majd Victorino go-ahead homérral nyertünk, másfél meccsre vagyunk a Rockies mögött
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
köcsög giants. de gyűlölöm őket
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért Chapman 106 mph-s fastball-ja nem semmi volt. 😂

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 572
ST. PETERSBURG -- That last-weekend-in-April return for Jake Peavy to the White Sox might have to be adjusted once again.

On Monday, in what was billed as one of the right-hander's final two Minor League rehab starts, with a target of 90 pitches, Peavy exited with just two outs recorded for Double-A Birmingham in the first inning and after just 15 pitches. Peavy allowed three runs on four hits, with no walks and no strikeouts, to Mississippi.

The official word from the White Sox late Monday was that Peavy left with "discomfort." He will be re-evaluated on Tuesday.
F_szomat már... 😕
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Broxton azért kicsit megállította bennem a szrt, de meglett a W.
Tedd Lilly lehozott egy 7IP 4H 2BB 6SO-s meccset, ki hitte volna 😊Fucu
Én biztos nem, de nagyon megnyugtató volt a két 30+ millás emberünk teljesítménye az elmúlt 2 meccsen. Azt mondjuk erősen kétlem, hogy Lilly 2013-ban képes lesz majd hasonlóra, de mindegy, majd lesz valahogy. Broxton viszont nagyon kiábrándító. Hol vannak a 100 mph-ás fastballok, meg a 10 pitches záró inningek? Tegnap is, és ma is csak róla kaptunk runt, ez azért elég nagy szégyen. A debütáló Jerry Sands azonban szépen bemutatkozott, az első at-bat-ből egy double, aztán utána egy sacrifice fly RBI és volt egy szép elkapása is. Remélem nem csak ideiglenes lesz ez a jó formája, mert kellemes meglepetés lenne egy ilyen váratlan erősítés mindjárt a szezon elején.Adás
csak telefonon box- score-t néztem (a bulls meccset mégiscsak fontosabb volt nézni 😊) és láttam hogy az első inningben hoztunk három runt. még szerencse hogy sikerült megtartani.
a kosármeccs után benyomtam a meccset és az Öreg (behalok még mindig a Dodgers kommentátoron 😊) is mondta, meg látni is lehetett, hogy 90 alatt dobálta a lasztikat Broxton. Remélem ez csak az idény eleji berozsdásodás, kellen i fog a későbbiekben nagyon.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Broxton azért kicsit megállította bennem a szrt, de meglett a W.
Tedd Lilly lehozott egy 7IP 4H 2BB 6SO-s meccset, ki hitte volna 😊Fucu
Én biztos nem, de nagyon megnyugtató volt a két 30+ millás emberünk teljesítménye az elmúlt 2 meccsen. Azt mondjuk erősen kétlem, hogy Lilly 2013-ban képes lesz majd hasonlóra, de mindegy, majd lesz valahogy. Broxton viszont nagyon kiábrándító. Hol vannak a 100 mph-ás fastballok, meg a 10 pitches záró inningek? Tegnap is, és ma is csak róla kaptunk runt, ez azért elég nagy szégyen. A debütáló Jerry Sands azonban szépen bemutatkozott, az első at-bat-ből egy double, aztán utána egy sacrifice fly RBI és volt egy szép elkapása is. Remélem nem csak ideiglenes lesz ez a jó formája, mert kellemes meglepetés lenne egy ilyen váratlan erősítés mindjárt a szezon elején.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Broxton azért kicsit megállította bennem a szrt, de meglett a W.
Tedd Lilly lehozott egy 7IP 4H 2BB 6SO-s meccset, ki hitte volna 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Na csak megvan a 12. is! 😀 A 10.ben csaptunk egy 4-est a Rojálsznak, ami simán lehetett volna több is, de persze
Choo el****ta. Mindegy, a lényeg, hogy érezni, ahogy egymást húzzák felfelé a fiúk, nem is tudom.. 2007 óta nem
nagyon volt ilyen a Tribe háza táján. :cool:
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Rogers baszódjon meg, pont a Giants ellen kell beégetni minket. Nyolc futást kapott három inning alatt, már az első tetején 0-5 volt, így jó hogy nincs esélyünk, és pont ellenük, nem hiszem el. 😕


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
a redses Leaket elkapták lopással
tavaly minor league nélkül egyből az MLBben kezdett

http://news.cincinnati.com/article/20110418/SPT04/304180108/Reds-pitcher-Mike-Leake-arrestedOrk
Durva lenne, ha hat póló ellopásáért 180 napos elzárást kapna, miközben DUI-okat meg testi sértésekeket (K-Rod) mások gond nélkül vészelnek át.

szerk.: Persze Leake is barom és buta, nem akartam őt menteni. 😊
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a redses Leaket elkapták lopással
tavaly minor league nélkül egyből az MLBben kezdett

http://news.cincinnati.com/article/20110418/SPT04/304180108/Reds-pitcher-Mike-Leake-arrested
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Cubs elleni 2-1-es series bővebb összefoglalója:

http://denversports.blog.hu/2011/04/18/rockies_cubs_2_1_w

NL élén a Rox, AL élén a Tribe, nem is kell ennél több. 😊

Mától jönnek a patkányok a városba, remélem megütjük őket párszor, holnap Ubaldo is visszatérhet.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Franklin b...

TLR, Dunc', Mo' to discuss closer situation in next 24 hours. Vibe is that change is coming.

Dunc' on Franky: "Once, you can blow it off. Twice, you can blow it off... more than that, it's real difficult for it not to affect you."

TLR today didn't deny possible changeRammer
Azért TLRt is megkérdezném, hogy minek dobnak Kempnek, amikor a következő 3 ütő átlaga .188 és 150 között van.

több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Franklin b...

TLR, Dunc', Mo' to discuss closer situation in next 24 hours. Vibe is that change is coming.

Dunc' on Franky: "Once, you can blow it off. Twice, you can blow it off... more than that, it's real difficult for it not to affect you."

TLR today didn't deny possible change


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az előző 5 vesztes meccsből végigszenvedtem mindet, éppen ezért a mait már nem akaródzott, hát megbántam. Billingsley az utolsó inningig bírta allowed run nélkül, aztán jött a még mindig botladozó Broxton és 0-1-nél jöhetett az a két játékosunk, akik nélkül nem sok győzelmünk lenne az idén: Ethier és Kemp. Ethier leadoff double, aztán Kemp walk-off HR...ennyi. Kemp eddig: .474 AVG, 8 SB, 3 HR, 12 RBI, 12 R...
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
és LaPorta mutat már valami biztatót?Ork
Sajnos nem sokat, megragadt 8. ütőnek.. Szezon előtt olvastam valahol, hogy igazából beraknánk mi már
bárkit az egyesre, de egyszerűen nincs épkézláb jelölt, szóval marad ő. Eddig idén még nem is annyira
vészesen szar, de jobb nem nagyon lesz már valszeg.. :/ Mese nincs, Kipnist át kell programozni 😛
Áhh kár lenne érte, meg félek kicsit, hogy ő is örök ígéret marad, de meglátjuk. Van itt pár emberke,
aki nem igazán vált be (eddig), pl. Marson.. :rolleyes:
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 572
4-6-tal lehozni ezt a homestandet, hát ehhez csak gratulálni tudok a srácoknak.
A szép kezdés után pont azt hozza a csapat, amit tavaly is így áprilisban.
És akkor most jön egy 11 meccses road trip @TB, @DET, @NYY.
Jaj nekem.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Eh, Bruce mekkora fasz volt

Perception is reality.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
és LaPorta mutat már valami biztatót?