NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 796 — 258. §
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Megtaláltam a Football Manager baseball-változatát: Out of the Park Baseball. Még csak a Mets rostert birizgálom, szóval a meccsekről még nem tudok semmit sem mondani, de kötelezőnek tűnik a "kölcsönzése". 😊
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
igen biztosan Joe B(F)uck, ő nyomja végig az NLCS-t és majd a WS-t is. Troy Aikman ilyenkor pityereg is vasárnap délutánonként 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
gondolom Joe Buck lesz az
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 752
Ki volt amúgy a FOX-os kommentátor meccs közben? Azt tudom, hogy ő vitte a Giants - Pats Super Bowl-t is, de a fószer az a kategória, aki ugyanazon a frekvencián közvetít, BÁRMI is történjen a pályán.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Összesen három-négy futást nem vártam volna kettejük ellen, nem hogy fejenként ennyit kapnak...
Ross-ról eddig annyi emlékem volt, hogy dobott egy akkora hátast a Coors Field center field-jén, hogy le kellett cserélni fej sérülés miatt, és két runner ért be a magánakciójából. 😀
Szedje össze magát a Phils, mert az idei sportév legrosszabb vicce lenne, ha ezek WS-t játszanának. 😐


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ha Lincecum ekkora fly ballokat kap, abból előbb-utóbb gáz lesz neki ebben a parkban.Rajna
Valahogy így. Imádom ezt az embert, az egyik legalulértékeltebb játékos az egész ligában.Rajna
Ez az alulértékelt/túlértékelt dolog szerintem butaság, de azt adom, hogy Chooch k*rva jó, nálam McCann után Posey-vel holtversenyben a 2. legjobb NL-catcher.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Méghogy pitching contest 😊Jakehomer
Elég nagy nyomást raktak a dobókra, ez főleg Halladayen érződött sztem, pedig azért ez mégiscsak az egyik leginkább ütőknek való park, és két erős lineupról beszélünk. Az AT&T-ben egészen más volna ez.

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 556 — Panthers fan
Méghogy pitching contest 😊

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mi a fene? Ez a gyökér Marlin ölne meg minket?Rajna
nem tudom hogy Halladay engedett-e egyáltalán 8. ütőnek két HR-t egy meccsen pláne egymás után 😀Ork
Utoljára sztem még a perfect game-es seriesben játszott ellene 😀

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Mi a fene? Ez a gyökér Marlin ölne meg minket?Rajna
nem tudom hogy Halladay engedett-e egyáltalán 8. ütőnek két HR-t egy meccsen pláne egymás után 😀
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 556 — Panthers fan
Komoly hogy Cody Ross alázza Halladayt. Nem is tudom, mikor ütött róla egy ember back to back homert róla.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mi a fene? Ez a gyökér Marlin ölne meg minket?

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Ha Lincecum ekkora fly ballokat kap, abból előbb-utóbb gáz lesz neki ebben a parkban.Rajna
Valahogy így. Imádom ezt az embert, az egyik legalulértékeltebb játékos az egész ligában.Rajna
azért az idei évben én már úgy éreztem hogy elkezdték végre "észrevenni" őt
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ha Lincecum ekkora fly ballokat kap, abból előbb-utóbb gáz lesz neki ebben a parkban.Rajna
Valahogy így. Imádom ezt az embert, az egyik legalulértékeltebb játékos az egész ligában.

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 556 — Panthers fan
Fura hiba volt Halladaytől, azért remélhetőleg ezzel nem dőlt el 😀 (milyen szigorú stat, hogy az első hit a playoffban ellene rögtön hr)

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
helyes, no hitter már nem lesz 😀
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ha Lincecum ekkora fly ballokat kap, abból előbb-utóbb gáz lesz neki ebben a parkban.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nem kicsit tűnne ijesztőnek ez a Texas, ha Hamilton csak a hangereket gyilkolná meg... Nagy kár a sérüléséért, nagyon más series lenne egy formában lévő, jól időzítő Joshal.

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 556 — Panthers fan
Ha ezt se tudja megnyerni a Rangers, akkor be is lehet fejezni a seriest.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 581 — Invisible man
Egy ötletes kérdéssor a Halladay-Lincecum derbi előtt. 😊

http://mlb.mlb.com/mlb/fantasy/matchup_challenge/index.jspTheMileHighCity
beletettem volna azt is, hogy "tippeld meg hány hónapja mosott utoljára hajat Lincecum" 😛haromt
Csak beletúr a hajába és máris lecsúszik a labda az ütőről 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy ötletes kérdéssor a Halladay-Lincecum derbi előtt. 😊

http://mlb.mlb.com/mlb/fantasy/matchup_challenge/index.jspTheMileHighCity
beletettem volna azt is, hogy "tippeld meg hány hónapja mosott utoljára hajat Lincecum" 😛
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Egy ötletes kérdéssor a Halladay-Lincecum derbi előtt. 😊

http://mlb.mlb.com/mlb/fantasy/matchup_challenge/index.jsp


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Szurkolóként mindig könnyű elviselni azokat a vereségeket, amikor a hajrában ad el a bullpen egy hatalmas előnyt és a legjobb RP-t be sem hozza a menedzser ...
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ááááh, nem hiszem el... álmodtam csak...
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a mai alapján a Rangers még egy ideig nem fog hazai playoff meccset nyerni