NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 211 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
még ezt is elkúrják ezek a barmok
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 688 — "Grammar maci"
Ha a portugálokban volna annyi gerinc mint gondolják magukról, akkor holnap 3/4- del foglalnák az alkotmányba a foci azonnali és teljes betiltását és hogy Martinez élete végéig csak éjjeliőr lehet.
SBL
miért? fixen elsők, hova erőltessék még magukat.
nekik nem az a fő cél, hogy továbbjuttassák a magyar válogatottat.
pihenteti okosan a játákosokat egy tét nélküli meccsen...ennyi.
bogjosi
EZÉRT: Georgia: Portugal 2:0
SBL
És Georgia 4 pont 3.
Portugália 6 pont 1.
Nem kell nekik megszenvedni
zacknorb
De ez így megalázó! És nem csak az eredmény miatt! Vagy csak én érzem így?
SBL
Kurva gáz igen. És nem csak amiatt hogy más mit mond/gondol, hanem maguk miatt is.
Ha ez a vereség egy jegyzett csapat ellen van akkor ok, de ahogy mondták is: a leghátrébb jegyzett válogatottól kapnak épp ki
davemayer
Csak mondom h éppen ok adjak a golkiralyt
csebi
Hajjjajjj, most mi lesz... 🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
itt nem arról van szó, hogy semmi nem jön össze a portugáloknak, hanem konkrétan beleszarnak
most is a védő mi az istenért rúgta ki???
NB2
Amúgy full tétnélküli meccs, hova hajtsák szet magukat?
Ezt csináltak a belgák is. Csak ok majdnem rá is fáztak vagy az angolok. Nem kell csodálkozni
2 hónapja
SBL Green Bay Packers 2 120
Ha a portugálokban volna annyi gerinc mint gondolják magukról, akkor holnap 3/4- del foglalnák az alkotmányba a foci azonnali és teljes betiltását és hogy Martinez élete végéig csak éjjeliőr lehet.
SBL
miért? fixen elsők, hova erőltessék még magukat.
nekik nem az a fő cél, hogy továbbjuttassák a magyar válogatottat.
pihenteti okosan a játákosokat egy tét nélküli meccsen...ennyi.
bogjosi
EZÉRT: Georgia: Portugal 2:0
SBL
És Georgia 4 pont 3.
Portugália 6 pont 1.
Nem kell nekik megszenvedni
zacknorb
De ez így megalázó! És nem csak az eredmény miatt! Vagy csak én érzem így?
SBL
Kurva gáz igen. És nem csak amiatt hogy más mit mond/gondol, hanem maguk miatt is.
Ha ez a vereség egy jegyzett csapat ellen van akkor ok, de ahogy mondták is: a leghátrébb jegyzett válogatottól kapnak épp ki
davemayer
Csak mondom h éppen ok adjak a golkiralyt
csebi
Van egy jó játékosuk. 😊
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 210 — Cowboys fan
Tényleg alakul egy 2008-ashoz hasonló drámai lezárás a cseh-törökön
Kampman
Kapusukkal mi lett?
Gergőbácsi
A gól előtti lövésnél rosszul fogott talajt, már a gólt is úgy kapta, hogy előtte jelezte a sérülést.
Ilyen fair play szempontból a törökök megérdemelnék, hogy kiessenek.
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 688 — "Grammar maci"
itt nem arról van szó, hogy semmi nem jön össze a portugáloknak, hanem konkrétan beleszarnak
most is a védő mi az istenért rúgta ki???
NB2
11es elott 2 perccel kapcsoltam át, azóta semmi

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 210 — Cowboys fan
csehek nyernek véletlenül, továbbmennek?
Löfli
Igen, és a törökök búcsúznak
2 hónapja
NB2 New England Patriots 24 415 — nabege2@yahoo.com
itt nem arról van szó, hogy semmi nem jön össze a portugáloknak, hanem konkrétan beleszarnak
most is a védő mi az istenért rúgta ki???
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 743 — LIGHTS OUT!
Ha a portugálokban volna annyi gerinc mint gondolják magukról, akkor holnap 3/4- del foglalnák az alkotmányba a foci azonnali és teljes betiltását és hogy Martinez élete végéig csak éjjeliőr lehet.
SBL
miért? fixen elsők, hova erőltessék még magukat.
nekik nem az a fő cél, hogy továbbjuttassák a magyar válogatottat.
pihenteti okosan a játákosokat egy tét nélküli meccsen...ennyi.
bogjosi
EZÉRT: Georgia: Portugal 2:0
SBL
És Georgia 4 pont 3.
Portugália 6 pont 1.
Nem kell nekik megszenvedni
zacknorb
Az okés. De a cserejátékosoknak csak ilyenkor van lehetőségük bizonyítani, hogy az egyenes kiesés rendszerben pályát érdemelnek .Van aki csak itt tudja megmutatni magát.
Sixo
Igen, és ők ennyit tudnak jelen körülmények között.
zacknorb
De ezt mondom, hogy nem arról van szó, hogy a pályán lévőknek nem lett volna érdekük az, hogy játszanak. Még ha az országnak mind1 is volt ,de a pályán lévő portugáloknak egyáltalán nem. Itt annyi volt, hogy a cserék erre voltak képesek hiába írta mindenki a topikba, hogy a portugál B is elkeni a georgiaiakat.

2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 827
csehek nyernek véletlenül, továbbmennek?
Löfli
igen, akkor a törökök esnek ki
2 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Én vasárnap óta mondom, hogy jobb lesz így. Kellett a Svájc elleni pofon, de mégis megvolt a nagy katarzis, míg az olaszoknak köszönhetően meg kvázi megéltük a csoportkor legvégét, keserűbb lenne a szájíz egy nyolcaddöntős sima vereség után, higgyétek el, pláne hogy nem is érdemeltük meg a továbbjutást, az egyetlen valamire való csatárunk meg kórházban
r.baggio
Valahányszor az utóbbi években kifakadtál a soccer korrupt, élvezhetetlen, stb. mivolta miatt, én mindig rákontráztam, szinte sosem értettem egyet, fantasztikus volt a vb-döntő, meg ilyenek. De az utóbbi néhány nap eléggé kihozta belőlem azt, amiről szerintem te is sokszor panaszkodtál, szóval megkövetlek, meg minden.
Kampman
Nekem az ilyen tornák már olyanok, mint a pizza, sokszor nagyon vágyok rá, aztán valahogy az első pár falat után mindig azon filózok, hogy mit is szerettem én ebben anno gyerekként annyira, egy-két szeletnél több pedig már csak kivételes esetben megy le. Ha a sportfogadás nem lenne, az emberek minimum fele nem követné már ennyire

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 451 — Lucas Scott
csehek nyernek véletlenül, továbbmennek?
Löfli
Igen, törökök meg nem

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Szesze New York Giants 20 943 — Giants fan
csehek nyernek véletlenül, továbbmennek?
Löfli
Igen
2 hónapja
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Tényleg alakul egy 2008-ashoz hasonló drámai lezárás a cseh-törökön
Kampman
Kapusukkal mi lett?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 451 — Lucas Scott
Ha a portugálokban volna annyi gerinc mint gondolják magukról, akkor holnap 3/4- del foglalnák az alkotmányba a foci azonnali és teljes betiltását és hogy Martinez élete végéig csak éjjeliőr lehet.
SBL
miért? fixen elsők, hova erőltessék még magukat.
nekik nem az a fő cél, hogy továbbjuttassák a magyar válogatottat.
pihenteti okosan a játákosokat egy tét nélküli meccsen...ennyi.
bogjosi
EZÉRT: Georgia: Portugal 2:0
SBL
És Georgia 4 pont 3.
Portugália 6 pont 1.
Nem kell nekik megszenvedni
zacknorb
De ez így megalázó! És nem csak az eredmény miatt! Vagy csak én érzem így?
SBL
Kurva gáz igen. És nem csak amiatt hogy más mit mond/gondol, hanem maguk miatt is.
Ha ez a vereség egy jegyzett csapat ellen van akkor ok, de ahogy mondták is: a leghátrébb jegyzett válogatottól kapnak épp ki
davemayer
Csak mondom h éppen ok adjak a golkiralyt

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Nem is Európa, he!
Amadeus the Young
Ha Izrael europai orszag, akkor ok is. 😊
ulpianus
Ott vannak Irónia mellett 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
2 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 757 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
csehek nyernek véletlenül, továbbmennek?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 688 — "Grammar maci"
Én vasárnap óta mondom, hogy jobb lesz így. Kellett a Svájc elleni pofon, de mégis megvolt a nagy katarzis, míg az olaszoknak köszönhetően meg kvázi megéltük a csoportkor legvégét, keserűbb lenne a szájíz egy nyolcaddöntős sima vereség után, higgyétek el, pláne hogy nem is érdemeltük meg a továbbjutást, az egyetlen valamire való csatárunk meg kórházban
r.baggio
Hülyén fog hangzani, de engem pont ez motivált h láthassam Rossi meg meri-e húzni az 5-3-2-t Sallai+Szoboval elöl
davemayer
Nagyon más választása nincsen-nem
Lett volna
csebi
És nagyon megnéztem mire mentünk volna amúgy, nekem vesszőparipám hogy Szobonak sokkal közelebb kellene játszania a támadásoknál hogy többet tudjon lőni.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 743 — LIGHTS OUT!
Most már annak szurkolok ,hogy kapjanak többet a portugálok. Egy jó 4-0, mint amit mi adtunk az angoloknak.

2 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 851
Én értem, h itt páran amellett kardoskodnak, h nekünk kellett volna jobban játszanunk és hogy grúzok megérdemlik. EB után még valszeg igazat is adok majd ennek az érvelésnek, de nekem a sport, főleg ha a magyar válogatott is érintett, az érzelmekről szól és nem a logikus, tényszerű elemzésekről.

Szóval ne haragudjon meg senki, de ma este úgy gondolom, hogy az angolok baszódjanak meg és a portugálok is elmehetnek a francba! Remélem kizúg mindkét alibi brigád a nyolcaddöntőben
Tito05
A logikis tenyszeru elemzes pont abbol ered hogy probalod a lenyugtatni magad es elnyomni basszamegakurvalet erzest.
2 hónapja
gamerkr Green Bay Packers 10 523 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Grúz gála..

2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 688 — "Grammar maci"
Ha a portugálokban volna annyi gerinc mint gondolják magukról, akkor holnap 3/4- del foglalnák az alkotmányba a foci azonnali és teljes betiltását és hogy Martinez élete végéig csak éjjeliőr lehet.
SBL
miért? fixen elsők, hova erőltessék még magukat.
nekik nem az a fő cél, hogy továbbjuttassák a magyar válogatottat.
pihenteti okosan a játákosokat egy tét nélküli meccsen...ennyi.
bogjosi
EZÉRT: Georgia: Portugal 2:0
SBL
És Georgia 4 pont 3.
Portugália 6 pont 1.
Nem kell nekik megszenvedni
zacknorb
De ez így megalázó! És nem csak az eredmény miatt! Vagy csak én érzem így?
SBL
Kurva gáz igen. És nem csak amiatt hogy más mit mond/gondol, hanem maguk miatt is.
Ha ez a vereség egy jegyzett csapat ellen van akkor ok, de ahogy mondták is: a leghátrébb jegyzett válogatottól kapnak épp ki

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 195 — Kinek mit intézett a kormánya
Ha a portugálokban volna annyi gerinc mint gondolják magukról, akkor holnap 3/4- del foglalnák az alkotmányba a foci azonnali és teljes betiltását és hogy Martinez élete végéig csak éjjeliőr lehet.
SBL
miért? fixen elsők, hova erőltessék még magukat.
nekik nem az a fő cél, hogy továbbjuttassák a magyar válogatottat.
pihenteti okosan a játákosokat egy tét nélküli meccsen...ennyi.
bogjosi
EZÉRT: Georgia: Portugal 2:0
SBL
És Georgia 4 pont 3.
Portugália 6 pont 1.
Nem kell nekik megszenvedni
zacknorb
Az okés. De a cserejátékosoknak csak ilyenkor van lehetőségük bizonyítani, hogy az egyenes kiesés rendszerben pályát érdemelnek .Van aki csak itt tudja megmutatni magát.
Sixo
Igen, és ők ennyit tudnak jelen körülmények között.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 743 — LIGHTS OUT!
Én vasárnap óta mondom, hogy jobb lesz így. Kellett a Svájc elleni pofon, de mégis megvolt a nagy katarzis, míg az olaszoknak köszönhetően meg kvázi megéltük a csoportkor legvégét, keserűbb lenne a szájíz egy nyolcaddöntős sima vereség után, higgyétek el, pláne hogy nem is érdemeltük meg a továbbjutást, az egyetlen valamire való csatárunk meg kórházban
r.baggio
Valahányszor az utóbbi években kifakadtál a soccer korrupt, élvezhetetlen, stb. mivolta miatt, én mindig rákontráztam, szinte sosem értettem egyet, fantasztikus volt a vb-döntő, meg ilyenek. De az utóbbi néhány nap eléggé kihozta belőlem azt, amiről szerintem te is sokszor panaszkodtál, szóval megkövetlek, meg minden.
Kampman
NEEE Elvesztettük Kampmant is. Béke Porai.

2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 154 — The Mathematician
Amúgy tolunk függetlenül továbbra is azt mondom, h ez az EB lebonyolítás egy nagy rakás szar. Alapbol se vagyok oda a válogatott tornakert, mert a meccsek 85%a nezhetetlen, de ez a csoport 3os buzulas… vicc. Szerintem alapbol egy csoport harmadiknak semmi keresnivalója a rájátszásban. Pláne nem 3 döntetlennel.
rob3r7o
Mit mondassz majd 2 év múlva a 48 csapatos vbre?
davemayer
Hogy nem nézem? 😀 amúgy is Amerikában lesz, fasz se fog ejszakazni ezek miatt a szar meccsek miatt.
rob3r7o
Ott 12. Harmadik helyezettbol nyolc megy tovább. Milyen matekozas lesz az is baszki
csebi
Remelem valahogy kijutunk. Kar lenne ebből kimaradni. 😀
rob3r7o
De akkor nézned kell 😉
csebi
Ohh faszom, tényleg. 😀 na lesz 2 évem megszulni mi legyen. 😀
rob3r7o
mondjuk sztem nem lesznek elbaszott időpontban a meccsek
max a legvége

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!