NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 8 aktív topik

EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 211 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 821
Fáj picit, hogy nem lett meg a tj, de csodálatos volt látni ezt a Georgiai csapatot. A sziv diadala.
- JC6
Értem én hogy tetszik, de szív diadaláról beszélni... ez kb a zte-mu szintű meccs volt, kivéve hogy ott 0-0nál voltak komoly vendég helyzetek is. 30%-on lötyögtek amúgy a portugálok a B csapatukkal, a végén döbbentek rá hogy mennyire égő az eredmény lett is 2 komoly helyzet. Szerencsések voltak a grúzok hogy velük játszották az utolsó meccset, ennyi. Szív diadala...
davemayer
blablabla
ha a magyarok játszottak volna így, mint a grúzok ma, akkor elcsöppensz
- JC6
Nincs bajom a gruzokkal, de azért legyünk őszinték közük nem volt ehhez a meccshez. Hajtottak meg tepertek, de a meccs elején kaptak ajándékba egy gólt, aztán meg egy elég jóindulatú tizit, de ezt leszámítva kb semmit nem csináltak. És akkor arról ne is beszéljünk, h cr ellen az bőven fújhato tizi lett vna, szóval a szerencsével sem álltak hadilábon.
rob3r7o
Volt akkora tizi, mint amit a georgiaiaiaik kaptak?
slowmotion
Ugyanolyan jogos lett volna.
2 hónapja
no Baltimore Ravens 7 036
anglia és portugália is cserben hagyott minket. kemény h ez igy lemegy
Kúrfürst briareos
....
eleve mindenki a rossz oldalon vezet, már az alap közlekedés is így el van baszva.
slowmotion
Azon az oldalon vezetett mindenki es Napoleon miatt valtott europa.

Es azert az a jo oldal mert azvolt megszokva tobb szaz evre visszamenoleg.
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 209 — Cowboys fan
Fáj picit, hogy nem lett meg a tj, de csodálatos volt látni ezt a Georgiai csapatot. A sziv diadala.
- JC6
Értem én hogy tetszik, de szív diadaláról beszélni... ez kb a zte-mu szintű meccs volt, kivéve hogy ott 0-0nál voltak komoly vendég helyzetek is. 30%-on lötyögtek amúgy a portugálok a B csapatukkal, a végén döbbentek rá hogy mennyire égő az eredmény lett is 2 komoly helyzet. Szerencsések voltak a grúzok hogy velük játszották az utolsó meccset, ennyi. Szív diadala...
davemayer
blablabla
ha a magyarok játszottak volna így, mint a grúzok ma, akkor elcsöppensz
- JC6
Nincs bajom a gruzokkal, de azért legyünk őszinték közük nem volt ehhez a meccshez. Hajtottak meg tepertek, de a meccs elején kaptak ajándékba egy gólt, aztán meg egy elég jóindulatú tizit, de ezt leszámítva kb semmit nem csináltak. És akkor arról ne is beszéljünk, h cr ellen az bőven fújhato tizi lett vna, szóval a szerencsével sem álltak hadilábon.
rob3r7o
Volt akkora tizi, mint amit a georgiaiaiaik kaptak?
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 683 — "Grammar maci"
A fennmaradó csapatok közül, akik győzelmének örülnék, mert legalább próbáltak szépen és jól játszani, még ha nem is mindig sikerült: Németország, Spanyolország, Ausztria, Törökország, Grúzia

Akikben még van minimális bizodalmam, hogy nem teszik teljes undorrá a továbbiakat, bár már vannak kételyeim: Franciaország Hollandia, Belgium

Semleges csapatok, akiktől sosem vártam semmit, eddig sem kaptam és nem is fogok, de legalább nem voltak irritálóak: Svájc, Dánia, Szlovénia, Szlovákia,

Akik játéka egyébként meglepően jó volt, de szurkolni sosem fogok nekik: Románia 😀

Akik mihamarabb takarodjanak haza, az antifutballjuk és/vagy a sportszerűtlenség határát súroló hozzáállásuk miatt: Anglia, Olaszország, Portugália
Kampman
Hollandoktól sokat ne várj, ők kb ennyit tudnak.
Tippre az angolok ennél sokkal jobban fognak játszani, rápihentek az egyenes kieséses szakaszra a gecik.

Innentől hajrá spanyolok, maximálisan.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 034 — #officialBoliever
Fáj picit, hogy nem lett meg a tj, de csodálatos volt látni ezt a Georgiai csapatot. A sziv diadala.
- JC6
Értem én hogy tetszik, de szív diadaláról beszélni... ez kb a zte-mu szintű meccs volt, kivéve hogy ott 0-0nál voltak komoly vendég helyzetek is. 30%-on lötyögtek amúgy a portugálok a B csapatukkal, a végén döbbentek rá hogy mennyire égő az eredmény lett is 2 komoly helyzet. Szerencsések voltak a grúzok hogy velük játszották az utolsó meccset, ennyi. Szív diadala...
davemayer
blablabla
ha a magyarok játszottak volna így, mint a grúzok ma, akkor elcsöppensz
- JC6
Nincs bajom a gruzokkal, de azért legyünk őszinték közük nem volt ehhez a meccshez. Hajtottak meg tepertek, de a meccs elején kaptak ajándékba egy gólt, aztán meg egy elég jóindulatú tizit, de ezt leszámítva kb semmit nem csináltak. És akkor arról ne is beszéljünk, h cr ellen az bőven fújhato tizi lett vna, szóval a szerencsével sem álltak hadilábon.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 211 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
a lebonyolitás lehetne igazságosabb... negativ gólarány 3 pont mi a faszt akarnak
Kúrfürst briareos
Amúgy simán megérdemeljük a kiesést nem kérdés. Emellett meg lehet nevezni hogy szánalom az angol és a portugál csapat, eredménytől függetlenül. Mert a Southgate ball akkor is egy 0 ha az egyik belterjes arcú mint Kane vagy Palmer bekotor egy gólt

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 683 — "Grammar maci"
Fáj picit, hogy nem lett meg a tj, de csodálatos volt látni ezt a Georgiai csapatot. A sziv diadala.
- JC6
Értem én hogy tetszik, de szív diadaláról beszélni... ez kb a zte-mu szintű meccs volt, kivéve hogy ott 0-0nál voltak komoly vendég helyzetek is. 30%-on lötyögtek amúgy a portugálok a B csapatukkal, a végén döbbentek rá hogy mennyire égő az eredmény lett is 2 komoly helyzet. Szerencsések voltak a grúzok hogy velük játszották az utolsó meccset, ennyi. Szív diadala...
davemayer
blablabla
ha a magyarok játszottak volna így, mint a grúzok ma, akkor elcsöppensz
- JC6
Nem, pont a leírtak miatt.
Pl ha felcsereljuk a 2 meccsunket es mi játsszunk egy xet a németekkel es 4 ponttal továbbmegyünk akkor is illendö lenne hozzátenni hogy szerencsésen alakultak a dolgok.

Én a te elcsöppenésedet nem értem...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 209 — Cowboys fan
anglia és portugália is cserben hagyott minket. kemény h ez igy lemegy
Kúrfürst briareos
Pedig az angolok igazán hajthattak volna, ha nem lenne ott a milliónyi magyar meg lengyel munkavállaló, akkor szemétbe meg szarba fulladna a fostos országuk.
Pedig az tényleg hatalmas munka, eleve mindenki a rossz oldalon vezet, már az alap közlekedés is így el van baszva.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 821
A fennmaradó csapatok közül, akik győzelmének örülnék, mert legalább próbáltak szépen és jól játszani, még ha nem is mindig sikerült: Németország, Spanyolország, Ausztria, Törökország, Grúzia

Akikben még van minimális bizodalmam, hogy nem teszik teljes undorrá a továbbiakat, bár már vannak kételyeim: Franciaország Hollandia, Belgium

Semleges csapatok, akiktől sosem vártam semmit, eddig sem kaptam és nem is fogok, de legalább nem voltak irritálóak: Svájc, Dánia, Szlovénia, Szlovákia,

Akik játéka egyébként meglepően jó volt, de szurkolni sosem fogok nekik: Románia 😀

Akik mihamarabb takarodjanak haza, az antifutballjuk és/vagy a sportszerűtlenség határát súroló hozzáállásuk miatt: Anglia, Olaszország, Portugália
2 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 731
Fáj picit, hogy nem lett meg a tj, de csodálatos volt látni ezt a Georgiai csapatot. A sziv diadala.
- JC6
Értem én hogy tetszik, de szív diadaláról beszélni... ez kb a zte-mu szintű meccs volt, kivéve hogy ott 0-0nál voltak komoly vendég helyzetek is. 30%-on lötyögtek amúgy a portugálok a B csapatukkal, a végén döbbentek rá hogy mennyire égő az eredmény lett is 2 komoly helyzet. Szerencsések voltak a grúzok hogy velük játszották az utolsó meccset, ennyi. Szív diadala...
davemayer
blablabla
ha a magyarok játszottak volna így, mint a grúzok ma, akkor elcsöppensz
2 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Fáj picit, hogy nem lett meg a tj, de csodálatos volt látni ezt a Georgiai csapatot. A sziv diadala.
- JC6
Értem én hogy tetszik, de szív diadaláról beszélni... ez kb a zte-mu szintű meccs volt, kivéve hogy ott 0-0nál voltak komoly vendég helyzetek is. 30%-on lötyögtek amúgy a portugálok a B csapatukkal, a végén döbbentek rá hogy mennyire égő az eredmény lett is 2 komoly helyzet. Szerencsések voltak a grúzok hogy velük játszották az utolsó meccset, ennyi. Szív diadala...
davemayer
Erre a meccsre gondolt

 en.m.wikipedia.org/wiki/2018_Rose_Bowl


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 491 — StuG Life
a lebonyolitás lehetne igazságosabb... negativ gólarány 3 pont mi a faszt akarnak

2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 683 — "Grammar maci"
Fáj picit, hogy nem lett meg a tj, de csodálatos volt látni ezt a Georgiai csapatot. A sziv diadala.
- JC6
Értem én hogy tetszik, de szív diadaláról beszélni... ez kb a zte-mu szintű meccs volt, kivéve hogy ott 0-0nál voltak komoly vendég helyzetek is. 30%-on lötyögtek amúgy a portugálok a B csapatukkal, a végén döbbentek rá hogy mennyire égő az eredmény lett is 2 komoly helyzet. Szerencsések voltak a grúzok hogy velük játszották az utolsó meccset, ennyi. Szív diadala...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Szlovakok ellen esik ki Anglia majd. Mar most latom, hogy buntetok lesznek...
Toto21
Ezzel nem vállalsz nagy rizikót, mert meglepődnék ha 8 meccsből minimum 4 nem torkollna hosszabbításba, abból 3 pedig 11-esekbe


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 185 — Kinek mit intézett a kormánya
Az a vicc, nem csak a Rogán média löki ezt a fasszágot, hanem az emberek is mindenféle felületen.
Kíváncsi vagyok, ki fog kiakadni, amikor azt irom, hogy:
Mondjuk ez ilyen full demagóg origos baromság

Szerkesztette: zacknorb
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 211 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Jó gazdiként amúgy kiestünk a horvátokkal együtt 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 482 — Csodabogár
az origo előre leírta hogy direkt kikapnak a portugálok, mert akkor a gyengébb szlovénokkal játszhatnak é s nem velünk kell meccselniük

melyik eb-t nézték?
eaglesmcnabb
hitelességet vársz tőlük? 😀

2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 5 848
Szlovakok ellen esik ki Anglia majd. Mar most latom, hogy buntetok lesznek...
2 hónapja
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 491 — StuG Life
anglia és portugália is cserben hagyott minket. kemény h ez igy lemegy

2 hónapja
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 273 — capitaine du château de Vienne 1487
Portugália kritikán aluli teljesítménnyel kiejtette Magyarországot az Eb-ről
Costa kapus egyik-másik megmozdulása olyan volt, ovifociról eltanácsolják miatta az Emberfiát is.

Index😃
- JC6
Az nincs, hogy ezzel negligálta a múltkori belgabukta előtti gyönyörű magyar eredményt, mikoris 3-3ra vertük őket?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 185 — Kinek mit intézett a kormánya
Amúgy "végre" nem kell a magyarok miatt izgulni, kezdődik a ténylegesen a foci miatt nézem a tornát.
Ezért nézem a PL-t is.
2 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 342 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az origo előre leírta hogy direkt kikapnak a portugálok, mert akkor a gyengébb szlovénokkal játszhatnak é s nem velünk kell meccselniük

melyik eb-t nézték?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 211 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mondjuk aki megvette hetfore a jegyet az nem lennek most.
JéBé
Az majd Lathat igy egy jo meccset!
Toto21
Heismann
zacknorb
Nekem így a román-hollandra van egyébként

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 185 — Kinek mit intézett a kormánya
Mondjuk aki megvette hetfore a jegyet az nem lennek most.
JéBé
Az majd Lathat igy egy jo meccset!
Toto21
Heismann
2 hónapja
deyell Las Vegas Raiders 11 581
a georgiaiak amúgy nézhető futball produkáltak mindhárom meccsen, kár hogy a spanyolokat kapták, mert nem így sok esélyük lesz a továbbjutásra. a portugálok kapják be, remélem Sesko ver nekik párat.

az osztrák - török jó meccsnek ígérkezik.

choose life