EB 2024 - eredményközvetítő

20 feliratkozó

3 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 206 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?
Spanyolország: csi77, dande, Heisman

Szerkesztette: r.baggio
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Ez van, ilyen az élet. Semmi okosat nem tudok mondani, feleslegesnek erzem 2 oldalt irni, meg az angol-portugal duóra mutogatni, meg a meccssorrendre, meg még ki tudja mire. Gyozelemmel bucsuztunk, ez megmarad, a nemetek ellen is helytalltunk, a svajc ellenit meg beneztuk, elso meccsnel ez benne van a pakliban. "Így megy ez."
Zsellér van de Vrij
Ennyivel el is kellene tudni intézni amúgy, sőt, van olyan is hogy egy alapvetően jó csapatnak rosszabbul jön ki a lépés.
Nekem pl ezért sem voltak elvárásaim a magyar eb szerepléssel kapcsolatban, benne volt még egy ennél nagyobb égés is bőven és akkor sem lenne érdemes szarozni őket.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Fun fact: 2020-21-es tornával bezárólag egy olasz edző sem jutott tovább az EB-n a csoportból más ország válogatottjával. Idén mindenkinek sikerült (Tedesco, Calzona, Montella), kivéve egynek.
Heisman nádor
Fordítsd meg: Rossi melyikkel nem jutott volna tovább amikkel ők igen? Naugye.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Spanyol-Georgia/Német-Dán, - Portugál-Szloven/Francia-Belga, és Román-Holland/Osztrák-Török - Angol-Szlovák/Svájc-Olasz

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Ez van, ilyen az élet. Semmi okosat nem tudok mondani, feleslegesnek erzem 2 oldalt irni, meg az angol-portugal duóra mutogatni, meg a meccssorrendre, meg még ki tudja mire. Gyozelemmel bucsuztunk, ez megmarad, a nemetek ellen is helytalltunk, a svajc ellenit meg beneztuk, elso meccsnel ez benne van a pakliban. "Így megy ez."

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 206 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fun fact: 2020-21-es tornával bezárólag egy olasz edző sem jutott tovább az EB-n a csoportból más ország válogatottjával. Idén mindenkinek sikerült (Tedesco, Calzona, Montella), kivéve egynek.
Heisman nádor
Tedesco német
Amadeus the Young
Olasz-német, volt közvetítésben hogy pár évesen költözött oda vagy mi.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Fun fact: 2020-21-es tornával bezárólag egy olasz edző sem jutott tovább az EB-n a csoportból más ország válogatottjával. Idén mindenkinek sikerült (Tedesco, Calzona, Montella), kivéve egynek.
Heisman nádor
Tedesco német

criminal lawyer or criminal lawyer?
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fun fact: 2020-21-es tornával bezárólag egy olasz edző sem jutott tovább az EB-n a csoportból más ország válogatottjával. Idén mindenkinek sikerült (Tedesco, Calzona, Montella), kivéve egynek.
Heisman nádor
De Rossi (nem a Roma edzője) már magyar is. 😀

Szerkesztette: iktriad
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 159 — Kinek mit intézett a kormánya
Konkrétat minden csoprtharmadiknak vagy 0 vagy - 3 a gólkülönbsége.
Hollandia és Georgia ugyanúgy 4-4 gk, csak előbbi alig kapott lapot, ezért ő a legjobb 3.
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 206 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fun fact: 2020-21-es tornával bezárólag egy olasz edző sem jutott tovább az EB-n a csoportból más ország válogatottjával. Idén mindenkinek sikerült (Tedesco, Calzona, Montella), kivéve egynek.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
akdestroyer Seattle Seahawks 4 685
Most nem leszek népszerű de leszarom.

Számomra nagyon érdekes az a látlelet, amit akár ezen a fórumon is tapasztaltam, de más saját messenger csoportokban is kb ugyanezek hangzottak el.
Szarok voltunk, meg is érdemeljük a kiesést, rakás szar volt a magyar csapat, és egyéb viháncolások a kiesésünk margójára.
Egy ideig szembe mentem velük, aztán otthagytam őket a faszba.

Én tényleg nem értem az embereket, de lehet velem van a baj.

Én alapvetően már nem nézek gurulós focit, de amikor a válogatott játszik, akkor leülök és teljes erőből szurkolok nekik, és örülök ha nyerünk, meg szomorúság önt el ha nem, mert elsősorban magyarok vagyunk, ők is, én is.

És nem is értem, hogy hogy jut el egy magyar odáig, hogy akármilyen személyes vagy rendszerszintű unszimpátia, vagy a tao pénzek mértéke vagy akármilyen más ok, pl gyenge játék miatt elkezdjen a nemzeti válogatott ellen drukkolni, vagy a bukását megünnepelni.

Van egy rakat sportág, amit vagy nagyon nem szeretek vagy egyszerűen csak hidegen hagy, de amikor van egy nagy világverseny, pl olimpia, és ha már úgy döntök, hogy ezen alkalomból leülök egy bármi elé, akkor ugyanezzel a mentalitással szurkolok akármelyik honfitársamnak. És nem csak az első vonalas bajnokainknak, hanem akármelyik előfutamokon folyamatosan elvérző fiatalnak.

Én nem akarom senkinek megmondani, hogy hogy kell megélni egy akármilyen nemzeti csapattal kapcsolatos eseményt, meg a saját magyarságunkat, és megítélni se akarok senki mást magamon kívűl, de a magam feletti pálcatörést megteszem:

Az tuti, hogy ha én a jövőben bármikor leülök egy általam amúgy nem kedvelt sport elé, mondjuk kajak kenu, vívás, úszás, stb, és a magyar színekben induló versenyző kiesése után úgy élem meg a magyarságom, hogy a kiesésén örömködök, hogy megérdemelte, szar volt, húzzon haza a francba és társai, akkor köpök egyet és aláállok.

Szerkesztette: akdestroyer

2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 206 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mondjuk egy ilyen eb közben pont a jobb színvonalra hivatkozni a több európai csapat okán is megmosolyogtató.
r.baggio
Mondjuk a Marokkó-Argentin foci se volt a VB-n világmegváltó, két alapvetően védekező csapat, a többiek meg elhullottak mint Brazília, Mexikó, USA. Japán fun volt. Kanada bőven volt olyan mint itt az underdogok. De azért bőven inkább néznék EB-s csapatokat, mint Irán, Kamerun, Costa Rica, Uruguay.
Azért több szórakoztató meccs volt idén mint 22-ben eddig

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 159 — Kinek mit intézett a kormánya
Innentől hajrá osztrákok, elődöntő simán lehet, és a döntő se lenne orbitális meglepetés
2 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 849
Elnezve ezt a roman holland osztak torok felsoagat ez lehetne az egyik leggyengebb csoport is, nemhogy innen valaki eldontozik...
2 hónapja
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
Mondjuk egy ilyen eb közben pont a jobb színvonalra hivatkozni a több európai csapat okán is megmosolyogtató.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 817
Sztem ez így is egy tök fasza EB volt, nyertünk meccset, qrva jó hangulat, Csoboth gólja meg örök élmény, szóval erre kell emlékezni.

Jön 2026, ki kell jutni a VB-re 😊
gabokocka
Jó lenne már.
A selejtezőcsoport biztos nem lesz könnyű, lesznek erősebb ellenfelek is, de hátha pont megkapjuk az egyiket az utolsó fordulóban, amikor az már kijutott 😊
Kampman
Az a baj, nem tudni, hogy lesznek a kalapok
Ha NL alapján, simán lehet megint 1. de pl Angolok a másodikban lesznek
zacknorb
Világranglista alapján, második kalapban leszünk.
gabokocka
És ugye automatikusan még mindig csak az első jut ki, a másodikak közül még talán 1-2 a többi pótselejtező.
Vicc azért hogy felemelték 32ről 48ra és európa kapott a + 16 helyből 2-3-t ha jól emlékszem...
Sokat javított volna a torna színvonalán ha a +16-ból minimum 6 európának jut, de tudom, nem az volt eleve a cél ezzel.
davemayer
A létszámemeléssel az a cél, hogy a sportszakmailag még a középmezőnybe sem tartozó, de a FIFÁ-nak gazdaságilag és/vagy szavazatok szempontjából értékes országok (Kína, öböl-menti országok, Afrika) végre valahára nagyobb számban is kijussanak. Meg persze, hogy az esetleg bukdácsolásra hajlamos nagyobbakkal se forduljon elő még egyszer olyan, hogy nem jutnak ki (Olaszország vagy USA 2018-ban),
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 159 — Kinek mit intézett a kormánya
Sztem ez így is egy tök fasza EB volt, nyertünk meccset, qrva jó hangulat, Csoboth gólja meg örök élmény, szóval erre kell emlékezni.

Jön 2026, ki kell jutni a VB-re 😊
gabokocka
Jó lenne már.
A selejtezőcsoport biztos nem lesz könnyű, lesznek erősebb ellenfelek is, de hátha pont megkapjuk az egyiket az utolsó fordulóban, amikor az már kijutott 😊
Kampman
Az a baj, nem tudni, hogy lesznek a kalapok
Ha NL alapján, simán lehet megint 1. de pl Angolok a másodikban lesznek
zacknorb
Világranglista alapján, második kalapban leszünk.
gabokocka
Erről már van fix infó? Mert én még nem láttam sehol,azért kérdezem. És az UEFA mindenhol nagyon bankol az NL-re (ezért sem hülyeség azt tolni, sőt!) ezért én is arra tippelek, de simán lehet, hogy nem.
zacknorb
Ok csak a vb az fifa.
davemayer
Ja, csak az UEFA selejtezők lebonyolítása annyira EL függő, hogy fix van hozzá köze annak is.
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
azt mondom szlovenia es georgia is megerdemli.ilyen csoportbol tovabb menni,foleg a szlovenok,veretlenul.le a kalappal.

mi elbasztuk.45percig nem lehett rendbe rakni a felallast? egy vicc volt.de fejben sem volak ott.az h ilyen hibak tortentek azt mutatja h nem volt tokeletes a felkeszules,utemezes.

a portugalok amugy sem jo match up.mindig megvertek miota az eszemet tudom.ja 16 -3-3.de kb tet nelkuki volt es mikor rugtuk a golunkat,rogton valaszoltak.
YoungZeeZee
Érdekes látod hogy pont azokat a szlovéneket meg grúzokat emlited akik a sokkal jobb és csoportelső ellenfelüktől kapták meg az utolsó meccsen a továbbjutáshoz kellő pontot vagy pontokat. Ha mi ezt csináltuk volna a németekkel az utolsó körben akkor is ezt mondanád ránk?
davemayer
a szlovenoknak bravur volt a dan meccs, de a szerb is talan.
a gruzok kb a leggyengebb csapat a tornan.osszehoztak 4pontot.
szerencsesen alakult nekik a vege de addigra megteremtettek annak a lehetoseget h rajtuk muljon csak a vege es eltek vele.a magyarok nem tettek meg ezt.
YoungZeeZee
nemár!!! mit teremtettek meg??? így jött ki a sorsolás!!!
NB2
Jól van akkor nem csak én nem értem 🤣
davemayer
azzal h x lett dan meccs,sztem bravur, a szerb is.szoval lett ket pontjuk.itt jon a szerencse.a legerosebb csapat nem tette oda magat es megcsinaktak az x-et.

georgia ugyan ez ,x a csehek ellen..kb bravur.aztan szerencse is de megcsinaltak

lehetett volna nalunk is pl x vmelyik meccsen...de nem
YoungZeeZee
És szerinted ha a második meccsüket a grúzok a portugálok ellen játsszák ugyanez lett volna az eredmény?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
YoungZeeZee 8 405
azt mondom szlovenia es georgia is megerdemli.ilyen csoportbol tovabb menni,foleg a szlovenok,veretlenul.le a kalappal.

mi elbasztuk.45percig nem lehett rendbe rakni a felallast? egy vicc volt.de fejben sem volak ott.az h ilyen hibak tortentek azt mutatja h nem volt tokeletes a felkeszules,utemezes.

a portugalok amugy sem jo match up.mindig megvertek miota az eszemet tudom.ja 16 -3-3.de kb tet nelkuki volt es mikor rugtuk a golunkat,rogton valaszoltak.
YoungZeeZee
Érdekes látod hogy pont azokat a szlovéneket meg grúzokat emlited akik a sokkal jobb és csoportelső ellenfelüktől kapták meg az utolsó meccsen a továbbjutáshoz kellő pontot vagy pontokat. Ha mi ezt csináltuk volna a németekkel az utolsó körben akkor is ezt mondanád ránk?
davemayer
a szlovenoknak bravur volt a dan meccs, de a szerb is talan.
a gruzok kb a leggyengebb csapat a tornan.osszehoztak 4pontot.
szerencsesen alakult nekik a vege de addigra megteremtettek annak a lehetoseget h rajtuk muljon csak a vege es eltek vele.a magyarok nem tettek meg ezt.
YoungZeeZee
nemár!!! mit teremtettek meg??? így jött ki a sorsolás!!!
NB2
Jól van akkor nem csak én nem értem 🤣
davemayer
azzal h x lett dan meccs,sztem bravur, a szerb is.szoval lett ket pontjuk.itt jon a szerencse.a legerosebb csapat nem tette oda magat es megcsinaktak az x-et.

georgia ugyan ez ,x a csehek ellen..kb bravur.aztan szerencse is de megcsinaltak

lehetett volna nalunk is pl x vmelyik meccsen...de nem
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Sztem ez így is egy tök fasza EB volt, nyertünk meccset, qrva jó hangulat, Csoboth gólja meg örök élmény, szóval erre kell emlékezni.

Jön 2026, ki kell jutni a VB-re 😊
gabokocka
Jó lenne már.
A selejtezőcsoport biztos nem lesz könnyű, lesznek erősebb ellenfelek is, de hátha pont megkapjuk az egyiket az utolsó fordulóban, amikor az már kijutott 😊
Kampman
Az a baj, nem tudni, hogy lesznek a kalapok
Ha NL alapján, simán lehet megint 1. de pl Angolok a másodikban lesznek
zacknorb
Világranglista alapján, második kalapban leszünk.
gabokocka
Erről már van fix infó? Mert én még nem láttam sehol,azért kérdezem. És az UEFA mindenhol nagyon bankol az NL-re (ezért sem hülyeség azt tolni, sőt!) ezért én is arra tippelek, de simán lehet, hogy nem.
zacknorb
Ok csak a vb az fifa.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Sztem ez így is egy tök fasza EB volt, nyertünk meccset, qrva jó hangulat, Csoboth gólja meg örök élmény, szóval erre kell emlékezni.

Jön 2026, ki kell jutni a VB-re 😊
gabokocka
Jó lenne már.
A selejtezőcsoport biztos nem lesz könnyű, lesznek erősebb ellenfelek is, de hátha pont megkapjuk az egyiket az utolsó fordulóban, amikor az már kijutott 😊
Kampman
Az a baj, nem tudni, hogy lesznek a kalapok
Ha NL alapján, simán lehet megint 1. de pl Angolok a másodikban lesznek
zacknorb
Világranglista alapján, második kalapban leszünk.
gabokocka
És ugye automatikusan még mindig csak az első jut ki, a másodikak közül még talán 1-2 a többi pótselejtező.
Vicc azért hogy felemelték 32ről 48ra és európa kapott a + 16 helyből 2-3-t ha jól emlékszem...
Sokat javított volna a torna színvonalán ha a +16-ból minimum 6 európának jut, de tudom, nem az volt eleve a cél ezzel.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 159 — Kinek mit intézett a kormánya
Sztem ez így is egy tök fasza EB volt, nyertünk meccset, qrva jó hangulat, Csoboth gólja meg örök élmény, szóval erre kell emlékezni.

Jön 2026, ki kell jutni a VB-re 😊
gabokocka
Jó lenne már.
A selejtezőcsoport biztos nem lesz könnyű, lesznek erősebb ellenfelek is, de hátha pont megkapjuk az egyiket az utolsó fordulóban, amikor az már kijutott 😊
Kampman
Az a baj, nem tudni, hogy lesznek a kalapok
Ha NL alapján, simán lehet megint 1. de pl Angolok a másodikban lesznek
zacknorb
Világranglista alapján, második kalapban leszünk.
gabokocka
Erről már van fix infó? Mert én még nem láttam sehol,azért kérdezem. És az UEFA mindenhol nagyon bankol az NL-re (ezért sem hülyeség azt tolni, sőt!) ezért én is arra tippelek, de simán lehet, hogy nem.
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
azt mondom szlovenia es georgia is megerdemli.ilyen csoportbol tovabb menni,foleg a szlovenok,veretlenul.le a kalappal.

mi elbasztuk.45percig nem lehett rendbe rakni a felallast? egy vicc volt.de fejben sem volak ott.az h ilyen hibak tortentek azt mutatja h nem volt tokeletes a felkeszules,utemezes.

a portugalok amugy sem jo match up.mindig megvertek miota az eszemet tudom.ja 16 -3-3.de kb tet nelkuki volt es mikor rugtuk a golunkat,rogton valaszoltak.
YoungZeeZee
Érdekes látod hogy pont azokat a szlovéneket meg grúzokat emlited akik a sokkal jobb és csoportelső ellenfelüktől kapták meg az utolsó meccsen a továbbjutáshoz kellő pontot vagy pontokat. Ha mi ezt csináltuk volna a németekkel az utolsó körben akkor is ezt mondanád ránk?
davemayer
a szlovenoknak bravur volt a dan meccs, de a szerb is talan.
a gruzok kb a leggyengebb csapat a tornan.osszehoztak 4pontot.
szerencsesen alakult nekik a vege de addigra megteremtettek annak a lehetoseget h rajtuk muljon csak a vege es eltek vele.a magyarok nem tettek meg ezt.
YoungZeeZee
nemár!!! mit teremtettek meg??? így jött ki a sorsolás!!!
NB2
Jól van akkor nem csak én nem értem 🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Sztem ez így is egy tök fasza EB volt, nyertünk meccset, qrva jó hangulat, Csoboth gólja meg örök élmény, szóval erre kell emlékezni.

Jön 2026, ki kell jutni a VB-re 😊
gabokocka
Jó lenne már.
A selejtezőcsoport biztos nem lesz könnyű, lesznek erősebb ellenfelek is, de hátha pont megkapjuk az egyiket az utolsó fordulóban, amikor az már kijutott 😊
Kampman
Az a baj, nem tudni, hogy lesznek a kalapok
Ha NL alapján, simán lehet megint 1. de pl Angolok a másodikban lesznek
zacknorb
Világranglista alapján, második kalapban leszünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
Sztem ez így is egy tök fasza EB volt, nyertünk meccset, qrva jó hangulat, Csoboth gólja meg örök élmény, szóval erre kell emlékezni.

Jön 2026, ki kell jutni a VB-re 😊
gabokocka
48 közé csak befér a válogatott
Kúrfürst briareos
Az a baj Európa 16 közé kell, és az pont a marhára necces határ. Plusz ugye ez nem egy nagy ramglista, hanem attól függ, milyen a csoport.
zacknorb
Vb-re kijutni európából a szűk eliten kívül mindenkinek nagyon nehéz, álmodni lehet róla de nem realitás

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
2 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 679 — "Grammar maci"
azt mondom szlovenia es georgia is megerdemli.ilyen csoportbol tovabb menni,foleg a szlovenok,veretlenul.le a kalappal.

mi elbasztuk.45percig nem lehett rendbe rakni a felallast? egy vicc volt.de fejben sem volak ott.az h ilyen hibak tortentek azt mutatja h nem volt tokeletes a felkeszules,utemezes.

a portugalok amugy sem jo match up.mindig megvertek miota az eszemet tudom.ja 16 -3-3.de kb tet nelkuki volt es mikor rugtuk a golunkat,rogton valaszoltak.
YoungZeeZee
Érdekes látod hogy pont azokat a szlovéneket meg grúzokat emlited akik a sokkal jobb és csoportelső ellenfelüktől kapták meg az utolsó meccsen a továbbjutáshoz kellő pontot vagy pontokat. Ha mi ezt csináltuk volna a németekkel az utolsó körben akkor is ezt mondanád ránk?
davemayer
a szlovenoknak bravur volt a dan meccs, de a szerb is talan.
a gruzok kb a leggyengebb csapat a tornan.osszehoztak 4pontot.
szerencsesen alakult nekik a vege de addigra megteremtettek annak a lehetoseget h rajtuk muljon csak a vege es eltek vele.a magyarok nem tettek meg ezt.
YoungZeeZee
De szted ez totál független az ellenféltől?
Milyen lehetőséget teremtettek meg maguknak? Ők sorsolták ki hogy kivel mikor játszanak?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal