EB 2024 - eredményközvetítő

25 feliratkozó

16 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 261 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fantasy és tippelde:
Fantasy játék, salary capes liga:
 gaming.uefa.com/en/eurofantasy/leagues/NyDQMX/0062006F0077006C002E006800750020004500550052004F00200032003000320034/G%C3%A1bor%20Papp
Ha kérne kódot: NyDQMX

Tippelde:
 www.tipp.ly/?csapat=bowlhu-euro-2024&meghivo=18867

UEFA tippelde:
 gaming.uefa.com/en/europredictor/groupjoin/4QTOLKKKKM
empty taxi
Ki nyeri?

Anglia: davemayer, Dzsokijuing, empty taxi, Hanni, mustaine, Sixo, Tony Adams, ulpianus, Willie Parker
Belgium: Tito05
Franciaország: Bálesz, Drip, eaglesmcnabb, gamerkr, gyurczi, iktriad, Kampman, nagir, Negritis, petey, Reggio1914, rob3r7o, törölt kristof, Vrij, warr_b, YoungZeeZee, zacknorb
Hollandia: JC6
Németország: alatriste, Bence94, briareos, csebi, dancogo, Löfli, Toto21
Portugália: beltazor, deyell, kapitnono, Kenny, miilann, r.baggio, Sebii, Stoki, zemanla
Spanyolország: csi77, dande, Heisman
Dánia: Fattyu (nyolcaddöntő)
Olaszország: Mikey, peach, steelwolf (nyolcaddöntő)
Horvátország: Tactful Cactus (csoportkör)
Magyarország: KoporShow, Sobri Jóska, ThundersNFL (csoportkör)


Ki nyerje? Magyarország: Bowl.hu mínusz mustaine (csoportkör)

Anglia: Bálesz, dande, Dzsokijuing, nagir, Negritis, zacknorb
Belgium: Tony Adams
Franciaország: törölt kristof
Georgia: Kampman, KoporShow, Löfli
Hollandia: alatriste, Drip, peach, deyell, Stoki, Willie Parker
Németország: beltazor, Bence94, briareos, iktriad, rob3r7o, Vrij
Portugália: eaglesmcnabb, kapitnono, miilann, Toto21, zemanla
Spanyolország: csi77, Heisman, Kenny
Szlokia: Sobri Jóska
Szlovénia: Sebii, YoungZeeZee
Svájc: empty taxi, r.baggio
Olaszország: gyurczi, Mikey, petey, Reggio1914, Sixo, Tito05 (nyolcaddöntő)
Lengyelország: Tactful Cactus (csoportkör)
Skócia: Fattyu, JC6, warr_b (csoportkör)
Szerbia: dancogo, mustaine (csoportkör)
Ukrajna: Hanni (csoportkör)

Szerkesztette: Heisman nádor
3 napja
NB2 New England Patriots 22 831 — nabege2@yahoo.com
Istenem ezt a fosadek csoportot de tenyleg. 6 meccsen 7 gol. No comment. Harmadik helyezettek allasa: 1. Hollandok 4p, 2.szlovakok 3p, 3.szlovenek 3p, 4. Magyarok 3p, 5.horvatok 2p, 6. Csehek 1p. Tehat ha nyernek egy vagy 2 gollal a csehek, kiestunk?
Zsellér van de Vrij
 telex.hu/sport/2024/06/25/magyarorszag-foci-eb-szamolgatas
warr_b
Arról tényleg mindenki (pl. én is) elfeledkezik, hogy az E csoportban 2 gólos belga W mellé elég a sima román.
Amúgy akkor elég a bela 1 gólos win, ha az ukránoktól lesz kiállítás és még 2 sárga.
zacknorb
a fair play azt kívánná, hogy legyen hajtás... de nem lesz (aztán jó lenne ha románok rám cáfolnának)
most lusta vagyok megnézni, de lehet a románok már tudják az ágat is hova kerülnek az első és a második hellyel
3 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 215 — Kinek mit intézett a kormánya
Istenem ezt a fosadek csoportot de tenyleg. 6 meccsen 7 gol. No comment. Harmadik helyezettek allasa: 1. Hollandok 4p, 2.szlovakok 3p, 3.szlovenek 3p, 4. Magyarok 3p, 5.horvatok 2p, 6. Csehek 1p. Tehat ha nyernek egy vagy 2 gollal a csehek, kiestunk?
Zsellér van de Vrij
 telex.hu/sport/2024/06/25/magyarorszag-foci-eb-szamolgatas
warr_b
Arról tényleg mindenki (pl. én is) elfeledkezik, hogy az E csoportban 2 gólos belga W mellé elég a sima román.
Amúgy akkor elég a bela 1 gólos win, ha az ukránoktól lesz kiállítás és még 2 sárga.

Szerkesztette: zacknorb
3 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 673 — Lucas Scott
akkor kocsog angolok amugy?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
4 napja
warr_b Washington Commanders 21 903 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Istenem ezt a fosadek csoportot de tenyleg. 6 meccsen 7 gol. No comment. Harmadik helyezettek allasa: 1. Hollandok 4p, 2.szlovakok 3p, 3.szlovenek 3p, 4. Magyarok 3p, 5.horvatok 2p, 6. Csehek 1p. Tehat ha nyernek egy vagy 2 gollal a csehek, kiestunk?
Zsellér van de Vrij
 telex.hu/sport/2024/06/25/magyarorszag-foci-eb-szamolgatas


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
4 napja
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 080 — Слава Україні! Героям слава!
Istenem ezt a fosadek csoportot de tenyleg. 6 meccsen 7 gol. No comment. Harmadik helyezettek allasa: 1. Hollandok 4p, 2.szlovakok 3p, 3.szlovenek 3p, 4. Magyarok 3p, 5.horvatok 2p, 6. Csehek 1p. Tehat ha nyernek egy vagy 2 gollal a csehek, kiestunk?

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Volchansk, Harkiv,
4 napja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 708 — Illegális gyakorló
szerintem kiesünk 😕
Löfli
Én azt mondom 65-35 hogy továbbjutunk
davemayer
A matek is (68-32)
zacknorb
Reális akkor 😁
davemayer
Nem látom, mit számoltok. Grúzok az életbe nem verik meg a portugálokat, törökök nyugodtan alibizhetnek 0-0-ával, aztán mikor Ronaldóék már vezetnek, akkor nekik már 0% fontossága lesz, mert vereséggel is tovább mennek.
Go Vikings!
3 gólos vereséggel elvileg kieshetnek a törökök is. Szóval annyira azért nem lényegtelen nekik sem.
(Amúgy szerintem nyernek a csehek, de nem hárommal)

4 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 261 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
szerintem kiesünk 😕
Löfli
Én azt mondom 65-35 hogy továbbjutunk
davemayer
A matek is (68-32)
zacknorb
Reális akkor 😁
davemayer
Nem látom, mit számoltok. Grúzok az életbe nem verik meg a portugálokat, törökök nyugodtan alibizhetnek 0-0-ával, aztán mikor Ronaldóék már vezetnek, akkor nekik már 0% fontossága lesz, mert vereséggel is tovább mennek.
Go Vikings!
Attól függ, ha kikapnak akkor a spanyolok jönnek, akkor már inkább az X legyen ott meg a törököknek és jöjjenek az osztrákok

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
4 napja
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 444 — Bowl Winner
szerintem kiesünk 😕
Löfli
Én azt mondom 65-35 hogy továbbjutunk
davemayer
A matek is (68-32)
zacknorb
Reális akkor 😁
davemayer
Nem látom, mit számoltok. Grúzok az életbe nem verik meg a portugálokat, törökök nyugodtan alibizhetnek 0-0-ával, aztán mikor Ronaldóék már vezetnek, akkor nekik már 0% fontossága lesz, mert vereséggel is tovább mennek.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
4 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 324
Robi!

Képzeld, végre felengedett a szerverre ez a fos FC24, jött frissítés, és az eb-s játékban van Schafer, Dárdai és Gulácsi is
slowmotion
Most lehet, hogy nem ugyanarról beszélünk, de a teljes magyar válogatott benne van a játékban.
Kampman
Nem lehez, hanem biztos. Az első eb-s eresztésben egyik sem volt benne, Dárdai szerintem a "sima" válogatottban sem.
slowmotion
Én még a svájci meccs előtt játszottam ezzel a móddal, meg azóta már többször is, és benne volt mindig a teljes valós keret.

4 napja
slowmotion Dallas Cowboys 23 464 — Cowboys fan
Robi!

Képzeld, végre felengedett a szerverre ez a fos FC24, jött frissítés, és az eb-s játékban van Schafer, Dárdai és Gulácsi is
slowmotion
Most lehet, hogy nem ugyanarról beszélünk, de a teljes magyar válogatott benne van a játékban.
Kampman
Nem lehez, hanem biztos. Az első eb-s eresztésben egyik sem volt benne, Dárdai szerintem a "sima" válogatottban sem.
4 napja
slowmotion Dallas Cowboys 23 464 — Cowboys fan
Robi!

Képzeld, végre felengedett a szerverre ez a fos FC24, jött frissítés, és az eb-s játékban van Schafer, Dárdai és Gulácsi is
slowmotion
Ja már a Svájc elleni meccs napján megjött, velük 2-2-t játszottam a nyitómeccsen, azóta se volt másra időm
r.baggio
No engem most engedett be. Mindig azt írta ki, hogy "baj van az internetes csatlakozásoddal". Én meg mindig mondtam, hogy "anyáddal van baj".

Na majd megcsinálom azt is, csak most éppen Klopp utolsó szezonját nyomom újra.
4 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 324
Oddsok a 0-0-ás végeredményre

Belga-ukrán 13.00
cseh-török 11.50
kisantant derbi 4.60

😊

4 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 324
Annyit ittam, hogy megnézem az összefoglalót is.
Tactful Cactus
A mit?
Kampman
Mire beírtad már vége is.
Tactful Cactus
Biztos pislogtál.

4 napja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 14 399 — !SuPeR6BoWL!
azon is elgondolkodhatnának, hogy a csoport harmadik számításánál a 3 döntetlen semmilyen szinten nem előzhetné meg az egy győzelmes csapatokat (és ezt megint nem azért mert bennünket érint)
NB2
Miért... Ők nem kaptak ki mi meg 2 X is....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
4 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 42 374 — The Mathematician
azon is elgondolkodhatnának, hogy a csoport harmadik számításánál a 3 döntetlen semmilyen szinten nem előzhetné meg az egy győzelmes csapatokat (és ezt megint nem azért mert bennünket érint)
NB2
3 döntetlen ugyannyit ér mint 1 győzelem és 2 vereség
sztem ezzel nincs gond

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 napja
NB2 New England Patriots 22 831 — nabege2@yahoo.com
azon is elgondolkodhatnának, hogy a csoport harmadik számításánál a 3 döntetlen semmilyen szinten nem előzhetné meg az egy győzelmes csapatokat (és ezt megint nem azért mert bennünket érint)
4 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 23 261 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Keresd a különbséget




Kampman
Vagy ebből a román-szlovákból lesz egy tavalyelőtti (vagy mikor volt) Week 18 SNF Raiders-Chargers

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
4 napja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 002
Annyit ittam, hogy megnézem az összefoglalót is.
Tactful Cactus
A mit?
Kampman
Mire beírtad már vége is.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
4 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 324
Keresd a különbséget




4 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 26 324
Annyit ittam, hogy megnézem az összefoglalót is.
Tactful Cactus
A mit?

4 napja
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 002
Annyit ittam, hogy megnézem az összefoglalót is.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
4 napja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 151 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Nem azért írom, mert bennünket érintett, de:
8 csere volt és csak a második félidőben 3 perc szlovén fetrengés és ebből lett 4 perc hosszabbítás és ez nem az első eset volt
értem én, hogy semlegesnek ez egy nézhetetlen meccs volt, de azért tényleg legalább valamennyire adjuk a fari playnek
NB2
The beautiful game!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
4 napja
davemayer Chicago Bears 14 582 — "Grammar maci"
szerintem kiesünk 😕
Löfli
Én azt mondom 65-35 hogy továbbjutunk
davemayer
A matek is (68-32)
zacknorb
Reális akkor 😁

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
4 napja
davemayer Chicago Bears 14 582 — "Grammar maci"
Sima román győzelem elég lenne, a baj az, hogy ha a mai meccsekből indulunk ki, ahol 1 csapat nem tudott, 3 pedig nem akart támadni, akkor ez holnapra még százszorosan igaz lesz. A román-szlovák az 1982-es NSZK-osztrák meccset fogja idézni, az évszázad nulla-nullája, amivel mindkét csapat dicsőségesen továbbjut, mit ad isten, a mi kárunkra.
Kampman
A -1es szlovák gólkülönbség sehol se lenne elég
zacknorb
Belga és román győzelemmel a szlovákok utolsó helyen végeznének, onnantól kezdve az ukránokkal lennénk összevetésben gólkülönbségre. Ezért kéne a belgáknak nyerni kettővel.
Kampman
Hmmm, elgondolkodtató
zacknorb
Ennek azért kisebb a realitása

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
4 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 9 215 — Kinek mit intézett a kormánya
szerintem kiesünk 😕
Löfli
Én azt mondom 65-35 hogy továbbjutunk
davemayer
A matek is (68-32)