Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 753 — Cowboys fan
nezegetem az oddsokat holnapra, es a Brazil-Belgan azert picit meglepodtem.

Uruguay - Franciaorszag H 4.6 D 3.2 V 2.0 Tovabbjuto: 2.75 vs 1.45
Brazilia - Belgium H 2.1 D 3.4 V 3.7 Tovabbjuto: 1.55 vs 2.4
Svedorszag - Anglia H 4.8 D 3.3 V 1.95 Tovabbjuto: 3.0 vs 1.4
Oroszorszag - Horvatorszag H 4.0 D 3.1 V 2.2, Tovabbjuto: 2.4 vs 1.55

Igazabol mind a 4 meccsen lehet hosszabbitas is (Zombori 😀), de en a Brazil-Belgara + Orosz-Horvatra varom (Brazil + Orosz tovabbjutassal 😀 )
Borbinho
angol-svéd nem lesz ennyire egyértelmű, legalábbis az angolok felé nem
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
nezegetem az oddsokat holnapra, es a Brazil-Belgan azert picit meglepodtem.

Uruguay - Franciaorszag H 4.6 D 3.2 V 2.0 Tovabbjuto: 2.75 vs 1.45
Brazilia - Belgium H 2.1 D 3.4 V 3.7 Tovabbjuto: 1.55 vs 2.4
Svedorszag - Anglia H 4.8 D 3.3 V 1.95 Tovabbjuto: 3.0 vs 1.4
Oroszorszag - Horvatorszag H 4.0 D 3.1 V 2.2, Tovabbjuto: 2.4 vs 1.55

Igazabol mind a 4 meccsen lehet hosszabbitas is (Zombori 😀), de en a Brazil-Belgara + Orosz-Horvatra varom (Brazil + Orosz tovabbjutassal 😀 )

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze
r.baggio
Svédország senki azért odaférne még. 😊))
ozibozi
Vagy Terence Hill 😉 mehetne a svédekhez

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
A Pool elvileg beadott egy kervenyt a FIFA-nak h 4 helyett 6kor legyen az angol-sved, mert 4kor jatszanak felkeszulesi meccset es nem akarnak lemaradni 😀 😀

Irok egy emailt mar en is az Infantilisnek h penteken meloban vagyok 6ig, hatha atrakjak kesobbre 😀 egy probat meger
Borbinho
hát ja! végül is a felkészülési meccset bizonyára nehezebb lenne átpakolni más időpontra!szóval a kisebb ellenállás felé próbálkoznak...ügyes! 😉
yooker
Ezek szerint a Poolnál fel se merül, hogy a meccs hosszabbításba torkollhat. Vagy ha igen, akkor majd késöbb kezdik a Brazília - Belgiumot?
Sobri Jóska
Így is úgy is odacsörögnek, ha végeztek és akkor kezdhetik 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A Pool elvileg beadott egy kervenyt a FIFA-nak h 4 helyett 6kor legyen az angol-sved, mert 4kor jatszanak felkeszulesi meccset es nem akarnak lemaradni 😀 😀

Irok egy emailt mar en is az Infantilisnek h penteken meloban vagyok 6ig, hatha atrakjak kesobbre 😀 egy probat meger
Borbinho
hát ja! végül is a felkészülési meccset bizonyára nehezebb lenne átpakolni más időpontra!szóval a kisebb ellenállás felé próbálkoznak...ügyes! 😉
yooker
Ezek szerint a Poolnál fel se merül, hogy a meccs hosszabbításba torkollhat. Vagy ha igen, akkor majd késöbb kezdik a Brazília - Belgiumot?
Sobri Jóska
miert, ugyan azon a palyan jatszak a ket negyeddontot? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
A Pool elvileg beadott egy kervenyt a FIFA-nak h 4 helyett 6kor legyen az angol-sved, mert 4kor jatszanak felkeszulesi meccset es nem akarnak lemaradni 😀 😀

Irok egy emailt mar en is az Infantilisnek h penteken meloban vagyok 6ig, hatha atrakjak kesobbre 😀 egy probat meger
Borbinho
hát ja! végül is a felkészülési meccset bizonyára nehezebb lenne átpakolni más időpontra!szóval a kisebb ellenállás felé próbálkoznak...ügyes! 😉
yooker
Ezek szerint a Poolnál fel se merül, hogy a meccs hosszabbításba torkollhat. Vagy ha igen, akkor majd késöbb kezdik a Brazília - Belgiumot?

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Mai nap a vb-n:
 media2.giphy.com/media/l2JhpjWPccQhsAMfu/200w.webp
Matthew99
Utolsó nyolcad döntős napon is így éreztem magam úgy 1,5 meccsig legalább
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Mai nap a vb-n:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyebkent Delph nehany napja elhagyta a valogatottat, mert hazament a gyereke szuletesere.

Meghuzhattuk volna, hogy visszafele Wilshere jott volna helyette. Szerintem nem tunt volna fel sokak, elegge hasonlitanak. Mekkora csere lett volna.

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 291 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
A Pool elvileg beadott egy kervenyt a FIFA-nak h 4 helyett 6kor legyen az angol-sved, mert 4kor jatszanak felkeszulesi meccset es nem akarnak lemaradni 😀 😀

Irok egy emailt mar en is az Infantilisnek h penteken meloban vagyok 6ig, hatha atrakjak kesobbre 😀 egy probat meger
Borbinho
Div I elődöntő is akkor lesz, tényleg jobb lenne áttenni későbbre 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
A Pool elvileg beadott egy kervenyt a FIFA-nak h 4 helyett 6kor legyen az angol-sved, mert 4kor jatszanak felkeszulesi meccset es nem akarnak lemaradni 😀 😀

Irok egy emailt mar en is az Infantilisnek h penteken meloban vagyok 6ig, hatha atrakjak kesobbre 😀 egy probat meger
Borbinho
hát ja! végül is a felkészülési meccset bizonyára nehezebb lenne átpakolni más időpontra!szóval a kisebb ellenállás felé próbálkoznak...ügyes! 😉
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 753 — Cowboys fan
...
Stez
nem, Lingard tényleg sokat dobálja magát
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyebkent Alli tegnap a bal szelen jatszott, nagy nulla volt. Az a baj, hogy belole is keptelen profitalni a valogatott, igy meg hiaba jo a Spursben, igenis az ilyen jatekosokat folosleges eroltetni az ilyen ki-ki meccseken. Ha nem megy, nem megy. Southgate tulsagosan tunya ahhoz, hogy megtalalja a jatekosoknak a megfelelo szerepkort es kihozza veloluk a pluszt. Pochettino megteszi, o nem. Ez van. De arra, hogy ennyire nincs belecsiszolva harom kulcstamado a rendszerbe, nem egy vbn kellene rajonni, hanem mar elotte eszre kellett volna venni.
Stez
Jaja hát ebben egyetértünk, én is nagyjából így értettem. Alli esetében legalább van olyan rendszer, amiben jól nyomja. Lingard meg Sterling stabilan fos, minden esetben. Meg amúgy úgy sincs más középpályás a keretben aki villogna Alli helyén.

Különbség még szerintem, hogy Lingard és Sterling annak ellenére, hogy még fiatalok, szerintem kb. már közel vannak a peakjükhöz (ami szar), vagy már el is érték, fejlődni nem fognak. Alliban meg én még rengeteget érzek. Meg kell találni a posztot illetve a szerepkört, amiben a legjobb lehet, és szerintem még nagyon sokat fejlődhet a játék legtöbb elemében. Szvsz az angol válogatott jövőjében az Alli-Kane-Rashford hármas egyértelműen meghatározó lehet.
Duff
Van olyan rendszer, amiben Alli jo, de azert az eleg latvanyos es sokatmondo, hogy az Eb-n a szanalmas, nevetseges, egytol egyig leszereplo angoloktol messze kilogott lefele, annyira nulla volt. Ket es fel eve szenved a valogatottban es mar a masodik kapitany keptelen ra, hogy kihozzon belole valami pluszt. Alli tamadasban is sulytalan, labda alig van nala, mintha menekulne a jatek elol es total alibizik. A Spursben is sok remek egyeni megoldasa van, szoval lehet mutogatni Eriksenre es Dembelere, de itt szerintem nem a tarsakkal van a problema.

Egy jo szakember viszont igenis addig probalgatja a szerepkoroket, addig csiszolja a gyereket, amig kihozza belole a potencialt. Southgate-nek erezhetoen vannak buta heppjei, amikhez ragaszkodik es igazabol erre ment ra a keret hianyossaga, hogy nincs iranyito, hogy legalabb harman egyszeruen keptelenek teljesiteni a valogatottban es ebben a rendszerben.

Es a baj tenyleg az, hogy tulsagosan sok az, hogy Sterling, Alli es Lingard sem kepes korrekt teljesitmenyre, egyik sem huzza elore a csapatat. Tamadasokban butak vagyunk, semmi otlet, kreativitas, minden meccsen arra jatszunk, hogy majd Kane megvillan, vagy majd valaki eltori a labdat 25-rol, ami bedobasrol igy veletlenul a kapuba szall, meg jon egy pontrugas, aztan a magas vedoink (vagy Kane) fejel egy golt.

Az pedig kifejezetten erezheto, hogy ez a tamadosor a technikara van felepitve, de Sterling az elso lepkefingnal mar zuhan is, mint ahogy Lingard is (nem szineszkednek, egyszeruen ilyen gyengek), Allinal meg az ember eppen azt varna, hogy egy az egyben veszelyt tud teremteni, ehelyett szerintem meg jo csele nem volt a vilagbajnoksagon. A gond ezzel az, hogy epp emiatt ez a tamadoszekcio teljesen sulytalan volt Kolumbia ellen, ugy elnyomtak oket a kolumbiai vedok, hogy rossz volt nezni.

Viszont most jon Svedorszag, aztan johet Horvatorszag vagy Oroszorszag, ha nyerunk, aztan jo lenne eszrevenni, hogy mindket csapat kokemeny, magas, izmos vedokkel van ellatva, akik ellen annyi esely sem lesz majd, mint Kolumbia ellen volt. Akkor megis miert eroltetjuk ugyanazt a fost? Hogy majd nyolcezerszer szar lesz, aztan akkor a magas szamok torvenye alapjan egyszer hatha faszan sul el minden, aztan hatha ez lesz az az alkalom? Ennek sok ertelme nincs. A svedek ellen Anglia sok-sok eve szenved, a csapat egyaltalan nem birja magat athamozni egy ilyen fizikailag eros kozeppalyan es vedelmen. Es ez most sem lesz maskepp.

Ugyhogy en biztosan nem kezdetnem Sterlinget, Vardy jatszana elol, de Lingard helyen is megprobalnam inkabb Rashfordot, mert o egy az egyben veszelyesebb, gyorsabb is, hatha tud valamit kezdeni.

Mashol nagyon nem lehet belenyulni ebbe a keretbe, siralmas a kispad igazabol. Nem is ertem, hogy egy Wilshere hogy nem lehet ott a tornan. A gyereknek kezdenie kellene, de hogy meg a 23-as keretbe sem fert oda, rejtely.

Mindegy, ez van, en most ezt a ket cseret huznam meg Southgate helyeben. De igazabol biztos vagyok benne, hogy kinszenvedes es vert pisalas lesz a svedek ellen. Es azt ketlem, hogy nem kapunk legalabb egy golt, tehat ugy szamolok, hogy minimum kettot kell talalnunk valahogy.

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze
r.baggio
Svédország senki azért odaférne még. 😊))
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
szerintetek meglesz a 73?
shawnka
azt nem tudom, de kurva jó volt a felvezetés. Kösz a linket!
"Problems started in his marriage when he named his children Mild, Medium and Hot" 😀😀
Gergőbácsi
Joey 7.9 hotdog per percnél jár. Beteg 😀
shawnka
64 😀 agyonverte őket
Gergőbácsi
74 elvileg az unofficial, de nem tűnt annyinak
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
szerintetek meglesz a 73?
shawnka
azt nem tudom, de kurva jó volt a felvezetés. Kösz a linket!
"Problems started in his marriage when he named his children Mild, Medium and Hot" 😀😀
Gergőbácsi
Joey 7.9 hotdog per percnél jár. Beteg 😀
shawnka
64 😀 agyonverte őket

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
áh, kurvagyenge volt idén
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
szerintetek meglesz a 73?
shawnka
azt nem tudom, de kurva jó volt a felvezetés. Kösz a linket!
"Problems started in his marriage when he named his children Mild, Medium and Hot" 😀😀
Gergőbácsi
Joey 7.9 hotdog per percnél jár. Beteg 😀
több mint 5 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
szerintetek meglesz a 73?
shawnka
azt nem tudom, de kurva jó volt a felvezetés. Kösz a linket!
"Problems started in his marriage when he named his children Mild, Medium and Hot" 😀😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
szerintetek meglesz a 73?
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
ha már eredménykövető, este hatkor kezdődik július 4-e legfontosabb sporteseménye, a hotdog evő verseny!
A regnáló bajnok Joey Chestnut rekordja 72 szendvics 10 perc alatt, idén szeretné megdönteni az amúgy is elképesztő számát!

streamet is adok!  grandmastreams.live/5.html
shawnka
Why so salty ?
Borbinho
semmi sóság, ezt most kivételesen teljesen komolyan írtam 😀

Szerkesztette: shawnka
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A Pool elvileg beadott egy kervenyt a FIFA-nak h 4 helyett 6kor legyen az angol-sved, mert 4kor jatszanak felkeszulesi meccset es nem akarnak lemaradni 😀 😀

Irok egy emailt mar en is az Infantilisnek h penteken meloban vagyok 6ig, hatha atrakjak kesobbre 😀 egy probat meger

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
ha már eredménykövető, este hatkor kezdődik július 4-e legfontosabb sporteseménye, a hotdog evő verseny!
A regnáló bajnok Joey Chestnut rekordja 72 szendvics 10 perc alatt, idén szeretné megdönteni az amúgy is elképesztő számát!

streamet is adok!  grandmastreams.live/espn2.php
shawnka
Why so salty ?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
ha már eredménykövető, este hatkor kezdődik július 4-e legfontosabb sporteseménye, a hotdog evő verseny!
A regnáló bajnok Joey Chestnut rekordja 72 szendvics 10 perc alatt, idén szeretné megdönteni az amúgy is elképesztő számát!

streamet is adok!  grandmastreams.live/5.html

Szerkesztette: shawnka
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
Már lassan fél órája megy az FK Kauno Zalgiris - Suduva litván rangadó, és egyetlen beírás sincs a meccsről?
Mi van itt?! Mindenki divatdrukker, csak Anglia, meg Brazília?!
Sobri Jóska
NÉZZÉL MÁR RÁ A TOPIK CÍMÉRE KÉRLEK
shawnka
Eredménykövető.
Szerinted egy játékos rögtön válogatottnak születik a VB-re?
Honnan jönnek az eredmények, amit követsz, ha nem a nemzeti bajnokságokból, hm?