Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Már lassan fél órája megy az FK Kauno Zalgiris - Suduva litván rangadó, és egyetlen beírás sincs a meccsről?
Mi van itt?! Mindenki divatdrukker, csak Anglia, meg Brazília?!
Sobri Jóska
NÉZZÉL MÁR RÁ A TOPIK CÍMÉRE KÉRLEK
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Már lassan fél órája megy az FK Kauno Zalgiris - Suduva litván rangadó, és egyetlen beírás sincs a meccsről?
Mi van itt?! Mindenki divatdrukker, csak Anglia, meg Brazília?!

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Az a baj, h mivel továbbjutottunk, szerintem a svédek ellen is ugyanez a kezdő fog kifutni, ami ugyanezt a szenvedős játékot fogja eredményezni.
Duff
És a győzelmet.
Sobri Jóska
Attól, hogy ugyanazt a taktikát játssza valaki, még nem mindig ugyanaz a végeredmény.
Toca
De nem is feltétlen nem ugyanaz.
Semmi összefüggés nincs.

több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 419
Ha büntetőkig megy a meccs, onnantól házat, örökséget, családot, mindent Kolumbiára!
Kampman
Szóval tegnap estétől egy nincstelen, magányos senki vagy egy sajtfejű kutyával?
Fast Willie
A kutya nem az övé.
Hanni
Örülök, hogy valaki még emlékszik.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
baszki, le sem esett egészen mostanáig, hogy most nem egy, hanem két napig nem lesz foci.
'sztakurva...
slowmotion
Holnap EL nyugi 😀
Toca
bár a legőszintébb foci, azért nem igazán haladja meg az ingerküszöbömet a koszovói meg san marinói csapatok lelkes rohangászása
slowmotion
A legőszintébb foci: izlandi másodosztály - 20:00 Thor Akureyri - Throttur (szerintem még stream sincs, annyira őszinte meccs lesz)
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 677 — Vikings fan
Az a baj, h mivel továbbjutottunk, szerintem a svédek ellen is ugyanez a kezdő fog kifutni, ami ugyanezt a szenvedős játékot fogja eredményezni.
Duff
És a győzelmet.
Sobri Jóska
Attól, hogy ugyanazt a taktikát játssza valaki, még nem mindig ugyanaz a végeredmény.
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ha büntetőkig megy a meccs, onnantól házat, örökséget, családot, mindent Kolumbiára!
Kampman
Szóval tegnap estétől egy nincstelen, magányos senki vagy egy sajtfejű kutyával?
Fast Willie
A kutya nem az övé.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Az a baj, h mivel továbbjutottunk, szerintem a svédek ellen is ugyanez a kezdő fog kifutni, ami ugyanezt a szenvedős játékot fogja eredményezni.
Duff
És a győzelmet.

több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Egyebkent Alli tegnap a bal szelen jatszott, nagy nulla volt. Az a baj, hogy belole is keptelen profitalni a valogatott, igy meg hiaba jo a Spursben, igenis az ilyen jatekosokat folosleges eroltetni az ilyen ki-ki meccseken. Ha nem megy, nem megy. Southgate tulsagosan tunya ahhoz, hogy megtalalja a jatekosoknak a megfelelo szerepkort es kihozza veloluk a pluszt. Pochettino megteszi, o nem. Ez van. De arra, hogy ennyire nincs belecsiszolva harom kulcstamado a rendszerbe, nem egy vbn kellene rajonni, hanem mar elotte eszre kellett volna venni.
Stez
Jaja hát ebben egyetértünk, én is nagyjából így értettem. Alli esetében legalább van olyan rendszer, amiben jól nyomja. Lingard meg Sterling stabilan fos, minden esetben. Meg amúgy úgy sincs más középpályás a keretben aki villogna Alli helyén.

Különbség még szerintem, hogy Lingard és Sterling annak ellenére, hogy még fiatalok, szerintem kb. már közel vannak a peakjükhöz (ami szar), vagy már el is érték, fejlődni nem fognak. Alliban meg én még rengeteget érzek. Meg kell találni a posztot illetve a szerepkört, amiben a legjobb lehet, és szerintem még nagyon sokat fejlődhet a játék legtöbb elemében. Szvsz az angol válogatott jövőjében az Alli-Kane-Rashford hármas egyértelműen meghatározó lehet.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A legidegesítőbb a Sterling - Lingard kettős, hót középszar játékos mindkettő, nem csak itt, hanem a klubcsapatukban is.
Duff
Tegnap azt mondta Stez, hogy Sterling brutális szezont tolt
szerintem átcseszett az énektanár, most akkor kinek higgyek? 😀
eaglesmcnabb
A cityben, ahol a cserepadra is 50+ milliós játékosokat igazolnak a nagyanyám is brutális szezont tolna. A gól+gólpassz száma valóban jól mutat, de egy rendkívül egyszerű, nem kreatív, nem kombinatív, fizikálisan gyenge, távolról lőni nem tudó, fejben lassú, ziccereket nagyon gyakran kihagyó gyerekről beszélünk. Két erőssége van, hogy gyors/robbanékony, illetve, hogy feka. Lingard ugyanez, csak ő nem annyira gyors, viszont kicsit (de egyátalán nem eléggé) kombinatívabb, kreatívabb.

A legidegesítőbb a Sterling - Lingard kettős, hót középszar játékos mindkettő, nem csak itt, hanem a klubcsapatukban is.
Duff
Tegnap azt mondta Stez, hogy Sterling brutális szezont tolt
szerintem átcseszett az énektanár, most akkor kinek higgyek? 😀
eaglesmcnabb
Allit meg keptelen vagyok megerteni, nem jatszik mashol, mint a Spursben, ott van Kane is, de a gyereknek az elmult ket evben harom jo meccse nem volt a valogatottban. Mar a kerethirdetesnel mondtam (vissza lehet keresni), hogy Southgate ra fog kurni, hogy nincs osztogato, kreativ jatekos a keretben, es meg is latszik az elkepzeles hianya, minden meccsen.
Stez
Allival talán az a baj, hogy nincs igazi posztja. Középre nem elég kreatív, szélre meg nem elég gyors. A spursben bal oldalt játszik többnyire, és gyakran befelé mozogva szervez, vagy cselez, amit nagyon jól csinál. Mondjuk ott mellette és mögötte egy Eriksen meg egy Dembele van, nem pedig egy Lingard meg Henderson, ami nagyon nem mindegy... De én benne is hatalmas potenciált látok, szerintem kurvajó lehet a srác. Csak ő fejben nem tűnik az igazinak, szerintem nem túl okos csávó.

Amúgy Rashford, vagy Vardy, az mindegy, Sterling helyére még Emile Heskeyt is odaraknám... De Rashford még Vardynál is gyorsabb, és az jól jönne, mert Kane meg a mögötte lévőek sem azok a villámléptűek.
Duff
Rashford gyorsabb es sokoldalubb. De Vardy golgyaros, barmikor kepes villanni, fejjel, labbal. Egyszeruen veszelyesebb. Es szerintem a csapat jelen helyzeteben ez most tobbet erne, mert Rasfordhoz hasonlo stilusu jatekos azert van tobb a keretben. Neki alapbol Lingard helyen kellene jatszania inkabb, elol pedig Vardynak es Kane-nek. De egyutt. Lingard es Sterling kuka. Ideje lenne eszrevenni. Alli nalam kuka, de ha a harmasbol valaki marad, akkor legyen o, ha nem jo, majd a 60. percben lejon maximum.

Egyebkent Alli tegnap a bal szelen jatszott, nagy nulla volt. Az a baj, hogy belole is keptelen profitalni a valogatott, igy meg hiaba jo a Spursben, igenis az ilyen jatekosokat folosleges eroltetni az ilyen ki-ki meccseken. Ha nem megy, nem megy. Southgate tulsagosan tunya ahhoz, hogy megtalalja a jatekosoknak a megfelelo szerepkort es kihozza veloluk a pluszt. Pochettino megteszi, o nem. Ez van. De arra, hogy ennyire nincs belecsiszolva harom kulcstamado a rendszerbe, nem egy vbn kellene rajonni, hanem mar elotte eszre kellett volna venni.

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Ha büntetőkig megy a meccs, onnantól házat, örökséget, családot, mindent Kolumbiára!
Kampman
Szóval tegnap estétől egy nincstelen, magányos senki vagy egy sajtfejű kutyával?
Fast Willie
a helyzet az, hogy Kampman fiókját már vagy egy hete iktriad kezeli, mert a tanítvány túlnőtte mesterét


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
A legidegesítőbb a Sterling - Lingard kettős, hót középszar játékos mindkettő, nem csak itt, hanem a klubcsapatukban is.
Duff
Tegnap azt mondta Stez, hogy Sterling brutális szezont tolt
szerintem átcseszett az énektanár, most akkor kinek higgyek? 😀
eaglesmcnabb
A cityben, ahol a cserepadra is 50+ milliós játékosokat igazolnak a nagyanyám is brutális szezont tolna. A gól+gólpassz száma valóban jól mutat, de egy rendkívül egyszerű, nem kreatív, nem kombinatív, fizikálisan gyenge, távolról lőni nem tudó, fejben lassú, ziccereket nagyon gyakran kihagyó gyerekről beszélünk. Két erőssége van, hogy gyors/robbanékony, illetve, hogy feka. Lingard ugyanez, csak ő nem annyira gyors, viszont kicsit (de egyátalán nem eléggé) kombinatívabb, kreatívabb.

A legidegesítőbb a Sterling - Lingard kettős, hót középszar játékos mindkettő, nem csak itt, hanem a klubcsapatukban is.
Duff
Tegnap azt mondta Stez, hogy Sterling brutális szezont tolt
szerintem átcseszett az énektanár, most akkor kinek higgyek? 😀
eaglesmcnabb
Allit meg keptelen vagyok megerteni, nem jatszik mashol, mint a Spursben, ott van Kane is, de a gyereknek az elmult ket evben harom jo meccse nem volt a valogatottban. Mar a kerethirdetesnel mondtam (vissza lehet keresni), hogy Southgate ra fog kurni, hogy nincs osztogato, kreativ jatekos a keretben, es meg is latszik az elkepzeles hianya, minden meccsen.
Stez
Allival talán az a baj, hogy nincs igazi posztja. Középre nem elég kreatív, szélre meg nem elég gyors. A spursben bal oldalt játszik többnyire, és gyakran befelé mozogva szervez, vagy cselez, amit nagyon jól csinál. Mondjuk ott mellette és mögötte egy Eriksen meg egy Dembele van, nem pedig egy Lingard meg Henderson, ami nagyon nem mindegy... De én benne is hatalmas potenciált látok, szerintem kurvajó lehet a srác. Csak ő fejben nem tűnik az igazinak, szerintem nem túl okos csávó.

Amúgy Rashford, vagy Vardy, az mindegy, Sterling helyére még Emile Heskeyt is odaraknám... De Rashford még Vardynál is gyorsabb, és az jól jönne, mert Kane meg a mögötte lévőek sem azok a villámléptűek.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
baszki, le sem esett egészen mostanáig, hogy most nem egy, hanem két napig nem lesz foci.
'sztakurva...
slowmotion
Holnap EL nyugi 😀
Toca
bár a legőszintébb foci, azért nem igazán haladja meg az ingerküszöbömet a koszovói meg san marinói csapatok lelkes rohangászása
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A legidegesítőbb a Sterling - Lingard kettős, hót középszar játékos mindkettő, nem csak itt, hanem a klubcsapatukban is.
Duff
Tegnap azt mondta Stez, hogy Sterling brutális szezont tolt
szerintem átcseszett az énektanár, most akkor kinek higgyek? 😀
eaglesmcnabb
Azt is tolt. Csak eppenseggel korul van veve negy klasszis tamadoval, igy tobb terulete es ideje van. A valogatottban abszolut nem tudjuk kihasznalni. Raadasul itt tamadokent eroltetik, a Cityben hatrebb jatszik. O es Lingard is keptelen fizikumbol jatszani, ahogy egy vedo hozzajuk er, egybol esnek is. Nem szineszkednek, egyszeruen keptelenek megnyerni a parharcaikat. A sved vedok ellen pedig vegkepp semmi keresnivalojuk sem lesz. Konkretan minusz ketten kezdenek veluk az angolok. Allit meg keptelen vagyok megerteni, nem jatszik mashol, mint a Spursben, ott van Kane is, de a gyereknek az elmult ket evben harom jo meccse nem volt a valogatottban. Mar a kerethirdetesnel mondtam (vissza lehet keresni), hogy Southgate ra fog kurni, hogy nincs osztogato, kreativ jatekos a keretben, es meg is latszik az elkepzeles hianya, minden meccsen. Nincs mentseg, hogy nincs ott a valogatottban egy Wilshere. Vegre letolt egy egeszseges szezont, hat jol is jatszott nagyon. Az o esze, latasa a palyan azert nagyon hianyzik innen, Lingardot leszedve hatalmas terulete lenne Henderson elott, o azert tudna adni a forintos labdakat Kane-eknek. Sterling helyen egyebkent Vardyt jatszatnam, nem Rashfordot. Rashford meg erik, o nem az a gyilkos golszerzo, Vardy viszont az. Kane alapbol elvisz ket embert, igy Vardynak lenne helye.

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
A legidegesítőbb a Sterling - Lingard kettős, hót középszar játékos mindkettő, nem csak itt, hanem a klubcsapatukban is.
Duff
Tegnap azt mondta Stez, hogy Sterling brutális szezont tolt
szerintem átcseszett az énektanár, most akkor kinek higgyek? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
Ha büntetőkig megy a meccs, onnantól házat, örökséget, családot, mindent Kolumbiára!
Kampman
Szóval tegnap estétől egy nincstelen, magányos senki vagy egy sajtfejű kutyával?
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 985 — nabege2@yahoo.com
Offseason van... VB meccs sincs ma... itt a Világvége!
Chargers LT
Neked baj, banyek, más indokot kell kitalálj estére😊
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

+ SVÉDORSZÁG: senki

a játék nyertese: senki - gratulálunk neki, nyereményét ma át is veheti!

viccen kívül akkor ebből névsorból (az adminokat leszámítva) sorsolunk majd egy nevet a vb végén, és a másik két játékkal együtt kiosztunk majd valamilyen ajándékot


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
A formációt Délkapu nem fogja megváltoztatni, mert ez a 3/5 védős marhaság megy már jó ideje, de Sterling helyett Rashfordot vagy Vardyt kezdetném, Lingard helyett pedig Diert, vagy Loftus Cheeket. Henderson helyett pedig jó lenne egy kreatív középpályás, de egyszerűen nincs...
Duff
áh, őt nem szabad. a csávó annyival volt a meccs mögött sebességben, hogy ő még Umbro mezben rohangált és reklamált, hogy Beckham nem rúgta le Simeonét.
shawnka
😀

Pedig amúgy a Tottenhamben ő is jól keni. Az utsó tizinél amúgy éreztem, hogy berúgja, hátha jót tett neki mentálisan, hogy a sorsdöntő tizit berúgta.

Hendersonnál volt olyan érzésem, hogy kihagyja, illetve Rashfordnál voltam bizonytalan, de a srác egyáltalán nem szarta össze magát. Amúgy potenciálban utóbbi simán Mbappe szintjén van (sőt), csak hát ha a klubedződ egy maradi, primitív, arrogáns, öntelt, buta fasz akkor nehezen tudsz fejlődni.
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
A formációt Délkapu nem fogja megváltoztatni, mert ez a 3/5 védős marhaság megy már jó ideje, de Sterling helyett Rashfordot vagy Vardyt kezdetném, Lingard helyett pedig Diert, vagy Loftus Cheeket. Henderson helyett pedig jó lenne egy kreatív középpályás, de egyszerűen nincs...
Duff
áh, őt nem szabad. a csávó annyival volt a meccs mögött sebességben, hogy ő még Umbro mezben rohangált és reklamált, hogy Beckham nem rúgta le Simeonét.
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Az a baj, h mivel továbbjutottunk, szerintem a svédek ellen is ugyanez a kezdő fog kifutni, ami ugyanezt a szenvedős játékot fogja eredményezni.

A legidegesítőbb a Sterling - Lingard kettős, hót középszar játékos mindkettő, nem csak itt, hanem a klubcsapatukban is. Most Alli is szar, de ő a Spursben szerintem nagyon penge, én őt erőltetném most. A formációt Délkapu nem fogja megváltoztatni, mert ez a 3/5 védős marhaság megy már jó ideje, de Sterling helyett Rashfordot vagy Vardyt kezdetném, Lingard helyett pedig Diert, vagy Loftus Cheeket. Henderson helyett pedig jó lenne egy kreatív középpályás, de egyszerűen nincs...

A védelem (bár még nem volt igazán tesztelve) szerintem jó, Walkerben benne van a hiba, de nem játszik rosszul. A két szélső, főleg Tripperes, szerintem jól játszik (illetve, annak ellenére, hogy ha az Ashley Young nevet meghallom, legbelül elkezdek sírni), de Young is pozitív csalódás.

Kane meg szerintem klasszis. Nem pörgeti a faszhegyén a labdát, de nagyon hasznos és megbízható. Nagyon kéne mögé egy Modric/Eriksen/Scholes féle kreatív középpályás, de én jelenleg angol nemzetiségűből nem tudok ilyet sajnos.

Szenvedős lesz ez az Orosz-Horvát-Svéd-Angol ág, de nem lehetetlen a döntő, ott meg csak ki kell bekkelni tizikig, most már az is megy. 😀 Viccet félretéve talán az egyetlen pozitívum a tegnapi meccsben, hogy lehet lelkileg azért a győztes 11-es párbaj jót tett az angol válogatottnak.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 677 — Vikings fan
baszki, le sem esett egészen mostanáig, hogy most nem egy, hanem két napig nem lesz foci.
'sztakurva...
slowmotion
Holnap EL nyugi 😀
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 335 — Invisible man
baszki, le sem esett egészen mostanáig, hogy most nem egy, hanem két napig nem lesz foci.
'sztakurva...
slowmotion


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Offseason van... VB meccs sincs ma... itt a Világvége!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 770 — Cowboys fan
baszki, le sem esett egészen mostanáig, hogy most nem egy, hanem két napig nem lesz foci.
'sztakurva...