NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egy pici off, de soccer és hát...Epic Ibra #1683
LeBron James LA-be igazolt, és...
Zlatan Ibrahimovic szerint "Los Angelesnek most van egy Istene (mármint Ibra) és egy Királya." 😀 😀
Kész ez a csávó 😀
Chargers LT
Jah. Semmit nem változott. Idővel az átlag bölcsebb, szerényebb lesz.
Ő ugyanolyan beképzelt pöcs maradt, mint volt.
James 28x nagyobb kosaras, mint amekkora focista a bosnyák tahó, de azért nyilván ül az istenkirály kapcsolat ebben a relációban 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 762 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
De Gea tényleg "sztár" kapus 😊
Most délelőtt említették, hogy 11 lövés találta el a spanyol kaput a VB-n...ebből 10 gól lett 😀
És a Real elnök őt akarja...mert ő szakember 😊
Zidanenak meg nem kellett volna...
Chargers LT
ez most olyan, mint a Hámesz-féle igazolások inverze, hogy van egy jó vb-je, akkor tuti király játékos lesz.

De Gea meg egész évben kurva jó volt, nélküle kb BL-be se jutott volna a MU, de most nem jött ki neki a lépés, attól még mindig top5 kapus.

ennyi erővel Kroost is el kéne adniuk, amekkora szar volt
Löfli
Ja, lemaradtál róla, de akkora szar volt, hogy ő tartotta életben a német reményeket a svédek ellen
Legalább Iscot írtál volna, még ülne is. 😀
eaglesmcnabb
egy jó megmozdulása volt, cserébe Mexikó ellen nem csinált semmit, svédek ellen a gólban teljesen benne volt, Dél-Koreának meg ő adta a gólpasszt. szóval ja életben tartotta a reményeket, de ő miatta is kerültek ekkora gödörbe


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 294 — Jedi Master
Egy pici off, de soccer és hát...Epic Ibra #1683
LeBron James LA-be igazolt, és...
Zlatan Ibrahimovic szerint "Los Angelesnek most van egy Istene (mármint Ibra) és egy Királya." 😀 😀
Kész ez a csávó 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 294 — Jedi Master
De Gea tényleg "sztár" kapus 😊
Most délelőtt említették, hogy 11 lövés találta el a spanyol kaput a VB-n...ebből 10 gól lett 😀
És a Real elnök őt akarja...mert ő szakember 😊
Zidanenak meg nem kellett volna...
Chargers LT
Dehogyis, sokkal jobb kapus mint Navas, csak nem nézünk elég MU meccset!
eaglesmcnabb
Tényleg nem nézek MÚ meccset 😊 De Navast amúgy kedvelem és szerintem faja kapus

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
De Gea tényleg "sztár" kapus 😊
Most délelőtt említették, hogy 11 lövés találta el a spanyol kaput a VB-n...ebből 10 gól lett 😀
És a Real elnök őt akarja...mert ő szakember 😊
Zidanenak meg nem kellett volna...
Chargers LT
ez most olyan, mint a Hámesz-féle igazolások inverze, hogy van egy jó vb-je, akkor tuti király játékos lesz.

De Gea meg egész évben kurva jó volt, nélküle kb BL-be se jutott volna a MU, de most nem jött ki neki a lépés, attól még mindig top5 kapus.

ennyi erővel Kroost is el kéne adniuk, amekkora szar volt
Löfli
Ja, lemaradtál róla, de akkora szar volt, hogy ő tartotta életben a német reményeket a svédek ellen
Legalább Iscot írtál volna, még ülne is. 😀

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 762 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
De Gea tényleg "sztár" kapus 😊
Most délelőtt említették, hogy 11 lövés találta el a spanyol kaput a VB-n...ebből 10 gól lett 😀
És a Real elnök őt akarja...mert ő szakember 😊
Zidanenak meg nem kellett volna...
Chargers LT
ez most olyan, mint a Hámesz-féle igazolások inverze, hogy van egy jó vb-je, akkor tuti király játékos lesz.

De Gea meg egész évben kurva jó volt, nélküle kb BL-be se jutott volna a MU, de most nem jött ki neki a lépés, attól még mindig top5 kapus.

ennyi erővel Kroost is el kéne adniuk, amekkora szar volt


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
De Gea tényleg "sztár" kapus 😊
Most délelőtt említették, hogy 11 lövés találta el a spanyol kaput a VB-n...ebből 10 gól lett 😀
És a Real elnök őt akarja...mert ő szakember 😊
Zidanenak meg nem kellett volna...
Chargers LT
Dehogyis, sokkal jobb kapus mint Navas, csak nem nézünk elég MU meccset!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 294 — Jedi Master
De Gea tényleg "sztár" kapus 😊
Most délelőtt említették, hogy 11 lövés találta el a spanyol kaput a VB-n...ebből 10 gól lett 😀
És a Real elnök őt akarja...mert ő szakember 😊
Zidanenak meg nem kellett volna...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Ha Modric belőtte volna a hosszabbításban, akkor telitalálat és 5 pont, és van esélyem, így viszont kapok egyet, ez rohadt jó 😀
Fogalmam sincs mit tegyek az orosz-horvátra....
#JC6
A szerencsejáték rossz, a sátán műve.
Ne őrlődj, ne szenvedj, engedd el.

több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 907
Én értem, hogy nagy a nyomás és ilyen helyzetben nehéz koncentrálni, de aki középre (!!!!) gurít (!!!!!), annak úgy mégis milyen elképzelései vannak?
Kampman
ki volt az első dán, aki berúgta? Kjaer? basszus egy profi játékos hogy nem képes legalább úgy megrúgni egy 11-est?
r.baggio
Pont mint ahogy ki lehet hagyni egy extra pontot
gabokocka
azért nem pont, mert lényegesen több 11-es marad ki, mint ahány XP
de ha valaki így fölébikkantaná, azt még meg is érteném, ezeket a helyezetlen gurításokat viszont én se tudom hova tenni
r.baggio
Pedig a válasz sokkal egyszerűbb, mint gondolnád 😊
Mindenki videózza, hogy egy-egy 11-esnél a kapusok mit csinálnak. De természetesen a kapusok is ezt teszik. Sőt! Még annak is van jelentősége, hogy ki hogyan teszi le a labdát: csak simán lerakja, vagy kicsit belepörget, egyáltalán nem mindegy, mint ahogy a nekifutáson is bizony sok múlik.
Ugye pontosan tudjuk, hogy 11-est csak rosszul lehet rúgni, kivédeni nem. De ott volt például Eriksen büntije, aki erősen a sarokra lőtte, de a horvát kapus mégis kapufára ütötte. Egyszerűen azért, mert már a lövés előtt eldöntötte, hogy hová vetődjön. És ha Eriksen úgy csinál, mint a horvát srác annál a büntetőnél, amit Scmeichel megreklamált, akkor az üres kapuba guríthatta volna. De a játékosok között is két fajta van: az egyik előre eldönti, a másik a kapus mozgásától teszik függővé.
Mindkét kapus előre döntött és ma már ez is igazából a jobb lehetőség, mert a szélekre rúgott büntetőt csak így lehet esélyed kivédeni. Viszont ezt rengetegen használják ki azzal, hogy középre begurítják és akkor tulajdonképpen mindegy, hogy a kapus merre vetődik. Illetve természetesen nem mindegy, mert a kapus dönthet úgy is előre, hogy a lábait ott hagyja és hátha elakad benne, de ez csak akkor nyerő, ha nem pont középre megy, hanem picit arra az oldalra, ahová a vetődés is megy. Természetesen ha megemelte volna a dán rúgó, akkor semmi esély védeni.
Az igazán bosszantóak azok a büntetők, mint amit Modric is lőtt a hosszabbításban, (mivel valamennyire a szélre ment, de nem volt magas és a kapufa közelébe se tudta rúgni) mert csak akkor lett volna esély a gólra, ha a kapus rossz oldalt választ. Viszont Schmeichel bemutatott egy testcselt, mintha elindult volna jobbra, aztán balra vetődött. Így a kapufa közelébe menő büntetőt vagy a középre lőttet nem lett volna esélye kivédeni, de gondolom a videózásból arra következtetett, hogy Modric számára fontos, hogy merre mozdul a kapus. Egyébként ha azt nézed milyen mozgása van a kapusnak, később már nem tudod annyira meglőni a labdát mondjuk a szélekre, mintha előre eldöntenéd és begyakorolnád azt. De nyilván ennek is megvan a hátulütője, ez az Eriksen 11-esnél kiderült.
Klaci79
Modric mondta is, hogy a meccs reggelén folyamatosan Schmeichel videóit elemezte, azért rúgott úgy ahogy.
A kapus jól védett, bár az is igaz, hogy bemozdult, ezzel átverve Modricot.

A 11-es párbajnál meg figyeltem, hogy vetődésnél a lábait összezárva tartotta, ki is védve így egy lövést, másik kapus úgyszintén.

A spanyol-orosz 11-es lövések is érdekesek voltak. Nem egynél látszott, hogy mind a kapus mind a játékos már eleve eldöntötte merre megy, volt ahol egymást figyelték, de Ramos lassú lövése is érdekes volt.

Nagy mákjuk volt a horvátoknak, szenvedős meccs volt, de most kaptak egy esélyt.
Oroszok ellen hasonló meccset várok.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 854
Én értem, hogy nagy a nyomás és ilyen helyzetben nehéz koncentrálni, de aki középre (!!!!) gurít (!!!!!), annak úgy mégis milyen elképzelései vannak?
Kampman
ki volt az első dán, aki berúgta? Kjaer? basszus egy profi játékos hogy nem képes legalább úgy megrúgni egy 11-est?
r.baggio
Pont mint ahogy ki lehet hagyni egy extra pontot
gabokocka
azért nem pont, mert lényegesen több 11-es marad ki, mint ahány XP
de ha valaki így fölébikkantaná, azt még meg is érteném, ezeket a helyezetlen gurításokat viszont én se tudom hova tenni
r.baggio
Pedig a válasz sokkal egyszerűbb, mint gondolnád 😊
Mindenki videózza, hogy egy-egy 11-esnél a kapusok mit csinálnak. De természetesen a kapusok is ezt teszik. Sőt! Még annak is van jelentősége, hogy ki hogyan teszi le a labdát: csak simán lerakja, vagy kicsit belepörget, egyáltalán nem mindegy, mint ahogy a nekifutáson is bizony sok múlik.
Ugye pontosan tudjuk, hogy 11-est csak rosszul lehet rúgni, kivédeni nem. De ott volt például Eriksen büntije, aki erősen a sarokra lőtte, de a horvát kapus mégis kapufára ütötte. Egyszerűen azért, mert már a lövés előtt eldöntötte, hogy hová vetődjön. És ha Eriksen úgy csinál, mint a horvát srác annál a büntetőnél, amit Scmeichel megreklamált, akkor az üres kapuba guríthatta volna. De a játékosok között is két fajta van: az egyik előre eldönti, a másik a kapus mozgásától teszik függővé.
Mindkét kapus előre döntött és ma már ez is igazából a jobb lehetőség, mert a szélekre rúgott büntetőt csak így lehet esélyed kivédeni. Viszont ezt rengetegen használják ki azzal, hogy középre begurítják és akkor tulajdonképpen mindegy, hogy a kapus merre vetődik. Illetve természetesen nem mindegy, mert a kapus dönthet úgy is előre, hogy a lábait ott hagyja és hátha elakad benne, de ez csak akkor nyerő, ha nem pont középre megy, hanem picit arra az oldalra, ahová a vetődés is megy. Természetesen ha megemelte volna a dán rúgó, akkor semmi esély védeni.
Az igazán bosszantóak azok a büntetők, mint amit Modric is lőtt a hosszabbításban, (mivel valamennyire a szélre ment, de nem volt magas és a kapufa közelébe se tudta rúgni) mert csak akkor lett volna esély a gólra, ha a kapus rossz oldalt választ. Viszont Schmeichel bemutatott egy testcselt, mintha elindult volna jobbra, aztán balra vetődött. Így a kapufa közelébe menő büntetőt vagy a középre lőttet nem lett volna esélye kivédeni, de gondolom a videózásból arra következtetett, hogy Modric számára fontos, hogy merre mozdul a kapus. Egyébként ha azt nézed milyen mozgása van a kapusnak, később már nem tudod annyira meglőni a labdát mondjuk a szélekre, mintha előre eldöntenéd és begyakorolnád azt. De nyilván ennek is megvan a hátulütője, ez az Eriksen 11-esnél kiderült.
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Ha Modric belőtte volna a hosszabbításban, akkor telitalálat és 5 pont, és van esélyem, így viszont kapok egyet, ez rohadt jó 😀
Fogalmam sincs mit tegyek az orosz-horvátra....
több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
Ez remélem csak félrefordítás, mert önmagában félelmetes lenne

 m.nemzetisport.hu/foci-vb-2018/vb-2018-mindent-megtettunk-nehez-120-percen-at-tamadni-hierro-2644693


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 243 — Cowboys fan
egyébként nálam az volt a csúcs, amikor Scheichel reklamált a bírónál, hogy a horvát csávó megállt nekifutás közben.
és ezt miután egy méterre a gólvonaltól vetődött el.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 243 — Cowboys fan
Amúgy azt magyarázza már el valaki, hogy hogy is működik ez a piros lapos dolog.
A hosszabbításos 11-esnél nem hogy utolsó ember volt, senki nem volt már előtte, csak be kellett volna gurítania a labdát, de jött a becsúszás, és lett a 11-es. Kapott egy sárgát. Mi az, amiért piros jár?
Mert hallottam valami olyasmit, hogy piros csak azért jár, ami a mezőnyben is piros. Csak szerintem ez kurvára nem fair. Így egy sárgával megúszta, és megkapták az esélyt, hogy ne legyen gól, ami végül ugye nem is lett.
shagi0206
ha a bíró úgy látja, hogy a szabálytalankodó játékos a labdát próbálta megjátszani, akkor adhat sárga lapot és büntetőt egyszerre. ha úgy ítéli meg, hogy a szabálytalanság eleve nem a labdára irányult, akkor piros és tizenegyes.
ha kézzel ér hozzá a védő egy nyilvánvalóan kapu felé tartó labdához, az piros.

tehát ugye a kolumbiai csávó azért kapott pirosat, mert lényegében ő már a kapus mögött ért a kapu felé tartó lövésbe, vagyis gólt akadályozott meg. Piqué meg Umtiti azért nem kapott pirosat, mert a kapus ott állt a kapuban, meg Umtiti eleve nem kapu felé tartó labdába ért bele.
a dán védő itt megpróbálta a horvát csávó lábai között elpiszkálni a labdát, de a mozdulat nem arra irányult, hogy Föld körüli pályára állítsa a támadót. ha nem a labdára megy, hanem szépen elkaszálja Rebicet, akkor piros, mert akkor tényleg nyilvánvaló gólhelyzetet akadályoz meg.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én értem, hogy nagy a nyomás és ilyen helyzetben nehéz koncentrálni, de aki középre (!!!!) gurít (!!!!!), annak úgy mégis milyen elképzelései vannak?
Kampman
ki volt az első dán, aki berúgta? Kjaer? basszus egy profi játékos hogy nem képes legalább úgy megrúgni egy 11-est?
r.baggio
Pont mint ahogy ki lehet hagyni egy extra pontot
gabokocka
azért nem pont, mert lényegesen több 11-es marad ki, mint ahány XP
de ha valaki így fölébikkantaná, azt még meg is érteném, ezeket a helyezetlen gurításokat viszont én se tudom hova tenni
r.baggio
Ennek is meg van a piszológiája, ēn évekig kihagytam minden ilyen létező büntit sokáig, s még olyat is, amikor az 5m- ből 4,5ig bárhova rúghattam volna.
Van pl. olyan oka, hogy túlgondolja s a végrehajtás pillanatában totál káosz van a fejben.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 557 — Csodabogár
A holnapi Brazil-Mexikó meccsel kapcsolatosan nem sok esélyt érzek az újabb európai továbbjutásra.
Vrij6

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 963 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok, még 4 like hibádzik egy löflizmushoz = 69 like, szóval köszi
Fast Willie

Megvaaaan!
Fast Willie
nice
Löfli
Thx! Most megyek cigizni😂
Fast Willie
mit takar a löflizmus?
Amadeus
Belinkelte a 69 like-ját. Nekem meg like-irigységem lett😂
Fast Willie
69-t nem linkelgetni kell
Amadeus
Nekem 17 volt meccs előtt, most 35 van, nem is rossz 😛 😉

Egyébként baggio nem tudom mi a gond, csak a mai nap van néhány aranyköpés érdemű megszólalás 😊
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Amúgy azt magyarázza már el valaki, hogy hogy is működik ez a piros lapos dolog.
A hosszabbításos 11-esnél nem hogy utolsó ember volt, senki nem volt már előtte, csak be kellett volna gurítania a labdát, de jött a becsúszás, és lett a 11-es. Kapott egy sárgát. Mi az, amiért piros jár?
Mert hallottam valami olyasmit, hogy piros csak azért jár, ami a mezőnyben is piros. Csak szerintem ez kurvára nem fair. Így egy sárgával megúszta, és megkapták az esélyt, hogy ne legyen gól, ami végül ugye nem is lett.
shagi0206
Igen ezt én sem értettem nagyon, mivel konkrét gólt akadályozott meg a becsúszással. Mi a piros ha nem ez...


több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Igaz történet alapján:

VB döntőben, tizenegyesnél az a legbiztosabb, ha a világ legjobb kapusát elküldöd balra, majd a jobb sarokba bepanenkázod, úgy hogy a felsőkapufáról pont bepattanjon a vonal mögé teljes terjedelmével a labda.

#Zinedine the G.O.A.T
eaglesmcnabb
soha nem fogom megbocsajtani a buzi Anelkanak Trezeguetnek h kihagyta a tizit
Borbinho
pont az az egy ember hiányzott a tiziknél akit előtte kiállítottak 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Igaz történet alapján:

VB döntőben, tizenegyesnél az a legbiztosabb, ha a világ legjobb kapusát elküldöd balra, majd a jobb sarokba bepanenkázod, úgy hogy a felsőkapufáról pont bepattanjon a vonal mögé teljes terjedelmével a labda.

#Zinedine the G.O.A.T
eaglesmcnabb
soha nem fogom megbocsajtani a buzi Anelkanak Trezeguetnek h kihagyta a tizit

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Srácok, még 4 like hibádzik egy löflizmushoz = 69 like, szóval köszi
Fast Willie

Megvaaaan!
Fast Willie
nice
Löfli
Thx! Most megyek cigizni😂
Fast Willie
mit takar a löflizmus?
Amadeus
Belinkelte a 69 like-ját. Nekem meg like-irigységem lett😂
Fast Willie
69-t nem linkelgetni kell

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 421 — nabege2@yahoo.com
és steaua, nem dinamo
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Srácok, még 4 like hibádzik egy löflizmushoz = 69 like, szóval köszi
Fast Willie

Megvaaaan!
Fast Willie
nice
Löfli
Thx! Most megyek cigizni😂
Fast Willie
mit takar a löflizmus?
Amadeus
Belinkelte a 69 like-ját. Nekem meg like-irigységem lett😂
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egyszer egyik roman (D. Bukarest) kapus asszem a Barca ellen vegig balra ugrott. Nem gondolkozott o semmin, ez volt a tktikaja. Es minden jatekos gondolhatta, most mar csak jobbra megy, de nem. Es nyertek.
ulpianus
Helmuth Duckadam, 86ban a barca ellen BEK döntőben, pedig ők is kihagytak kettőt (köztük egyet Bölöni), aztán ceau fia lelőtte, és visszavonult :d
szerk.: amúgy az egyik jobbra ment, és azt is kivédte. 4/4.

 www.youtube.com/watch?v=osGXE2Aje5Q

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!