NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Srácok, még 4 like hibádzik egy löflizmushoz = 69 like, szóval köszi
Fast Willie

Megvaaaan!
Fast Willie
nice
Löfli
Thx! Most megyek cigizni😂
Fast Willie
mit takar a löflizmus?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Srácok, még 4 like hibádzik egy löflizmushoz = 69 like, szóval köszi
Fast Willie

Megvaaaan!
Fast Willie
nice
Löfli
Thx! Most megyek cigizni😂
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 762 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Srácok, még 4 like hibádzik egy löflizmushoz = 69 like, szóval köszi
Fast Willie

Megvaaaan!
Fast Willie
nice


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Egyszer egyik roman (D. Bukarest) kapus asszem a Barca ellen vegig balra ugrott. Nem gondolkozott o semmin, ez volt a tktikaja. Es minden jatekos gondolhatta, most mar csak jobbra megy, de nem. Es nyertek.
ulpianus
arra volt lógatva a rántott hús?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Egyszer egyik roman (D. Bukarest) kapus asszem a Barca ellen vegig balra ugrott. Nem gondolkozott o semmin, ez volt a tktikaja. Es minden jatekos gondolhatta, most mar csak jobbra megy, de nem. Es nyertek.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Srácok, még 4 like hibádzik egy löflizmushoz = 69 like, szóval köszi
Fast Willie

Megvaaaan!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Igaz történet alapján:

VB döntőben, tizenegyesnél az a legbiztosabb, ha a világ legjobb kapusát elküldöd balra, majd a jobb sarokba bepanenkázod, úgy hogy a felsőkapufáról pont bepattanjon a vonal mögé teljes terjedelmével a labda.

#Zinedine the G.O.A.T

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Van aki eldonti hova indul akarmi lesz Van aki kivar. Amivel nem elhet kierni a szelre.

Illetve vannak a rugott tizi tendenciak. Lineker mondta, hogy a nemetek ellen o tudta, hogy van megfiyelo, 80%ban edzesen jobbra rugta, a meccsen balra, be is ment.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 622
A holnapi Brazil-Mexikó meccsel kapcsolatosan nem sok esélyt érzek az újabb európai továbbjutásra.
Vrij6
pedig ők tősgyökeres európaiak. A vb következő spanyol-portugál meccse 😊

Szerkesztette: shagi0206
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Srácok, még 4 like hibádzik egy löflizmushoz = 69 like, szóval köszi
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 622
Amúgy azt magyarázza már el valaki, hogy hogy is működik ez a piros lapos dolog.
A hosszabbításos 11-esnél nem hogy utolsó ember volt, senki nem volt már előtte, csak be kellett volna gurítania a labdát, de jött a becsúszás, és lett a 11-es. Kapott egy sárgát. Mi az, amiért piros jár?
Mert hallottam valami olyasmit, hogy piros csak azért jár, ami a mezőnyben is piros. Csak szerintem ez kurvára nem fair. Így egy sárgával megúszta, és megkapták az esélyt, hogy ne legyen gól, ami végül ugye nem is lett.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Mennyire epic lenne már, ha Jenci lenne az Unicum reklámarca.

"Bassz oda az életnek!" lehetne is a szlogen
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 414 — Слава Україні! Героям слава!
A holnapi Brazil-Mexikó meccsel kapcsolatosan nem sok esélyt érzek az újabb európai továbbjutásra.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Én értem, hogy nagy a nyomás és ilyen helyzetben nehéz koncentrálni, de aki középre (!!!!) gurít (!!!!!), annak úgy mégis milyen elképzelései vannak?
Kampman
a kapusok 99,4% elmozdul szóval, a középre rúgott tizi egy jó döntés.
Kenny
azt vettem eszre utobbi evekben, hogy alapvetoen ket fajta taktika van a kapusoknal (10+evet vedtem, nekem is megvolt a preferalt):
az egyiknel eldonti, h jobbra/balra ugrik, esetleg kozepen marad. ezaltal a picit jobb tiziket is ki lehet vedeni, ha eltalalja az oldalt. ehhez persze az kell, h vonal mogul fel meterrel-40 centivel all, es a vonalrol dobbant/vetodik ki, h szabalyos is maradjon.
A masiknal pedig kb reagal a rugora, es ezt a nehezebb, ehhez egyreszt kiemelkedo reflexek kellenek, masreszt az, hogy ne rugja tokeletesen az ellenfel. Picit szelre megy mar baszhatod. De rengeteg buntetot lovo jatekost megzavar, amikor azt latja, h meg loves elott is egyhelylben all a kapus.
Nem jatszottam soha profi szinten (serdulo + ifi nb2ig jutottam cask), de en mindkettot hasznaltam anno. Amikor tudtam h a rugo mere lovi, akkor elugrott elore, de tobbszor vedtem tizit azzal ,h megprobaltam "lereagalni" a lovest.
ezert nem szabad kozepre guritani sztem, akkor bazd oda felmagasan/magasan erovel, de barmelyik iranyba is ugrik el (mar ha elugrik elore), arra mindig lesz esely, h labbal elerje.

Etto fuggetlenul kb 3 tizi tetszett ezen a parbajon, es egy volt olyan szinten ,mint pl Kane tizije panama ellen (persze konnyebb tizit rugni a 4-5:0ert, mint a PO-ban kieses ellen)

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én értem, hogy nagy a nyomás és ilyen helyzetben nehéz koncentrálni, de aki középre (!!!!) gurít (!!!!!), annak úgy mégis milyen elképzelései vannak?
Kampman
én profi kapusnak mindig középre lőném, úgyis elugrik. Bár valószínűleg ha odakerülnék, elizgulnám, és nagy erővel fölébasznám inkább

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
Én értem, hogy nagy a nyomás és ilyen helyzetben nehéz koncentrálni, de aki középre (!!!!) gurít (!!!!!), annak úgy mégis milyen elképzelései vannak?
Kampman
ki volt az első dán, aki berúgta? Kjaer? basszus egy profi játékos hogy nem képes legalább úgy megrúgni egy 11-est?
r.baggio
Pont mint ahogy ki lehet hagyni egy extra pontot
gabokocka
azért nem pont, mert lényegesen több 11-es marad ki, mint ahány XP
de ha valaki így fölébikkantaná, azt még meg is érteném, ezeket a helyezetlen gurításokat viszont én se tudom hova tenni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Most ez vagy ad a horvátoknak egy nagy lelki löketet, vagy nem. 😀

Bármi lehet. 😀 😀 😀
Vrij6
ifj. Knézy a tanárod, úgy látom 😊
shagi0206


Te is kaptál egy "nagy löketet"?😊
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
lehet a barca is jobban járna ha rakitic lőné a tiziket.
Nem véletlen, hogy modric sose lő a realban
eaglesmcnabb
Ronaldotól ki az amúgy aki elvehetné? 😀
kapitnono
Úgy értem, hogy a BL döntőben is CR, Bale, Vasquez, Marcelo, és Ramos lőtte. És még Kroos is előtte van a sorban.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 414 — Слава Україні! Героям слава!
Most ez vagy ad a horvátoknak egy nagy lelki löketet, vagy nem. 😀

Bármi lehet. 😀 😀 😀
Vrij6
Zombori Sanyi te vagy az?
Sebii
Mindenképpen európai továbbjutást vártam a meccs előtt.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 253 — Keep pounding
Én értem, hogy nagy a nyomás és ilyen helyzetben nehéz koncentrálni, de aki középre (!!!!) gurít (!!!!!), annak úgy mégis milyen elképzelései vannak?
Kampman
ki volt az első dán, aki berúgta? Kjaer? basszus egy profi játékos hogy nem képes legalább úgy megrúgni egy 11-est?
r.baggio
Pont mint ahogy ki lehet hagyni egy extra pontot

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Én értem, hogy nagy a nyomás és ilyen helyzetben nehéz koncentrálni, de aki középre (!!!!) gurít (!!!!!), annak úgy mégis milyen elképzelései vannak?
Kampman
a kapusok 99,4% elmozdul szóval, a középre rúgott tizi egy jó döntés.
Kenny
Középre középmagasan esetleg... de van amikor ott tudják hagyni a lábat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
Most ez vagy ad a horvátoknak egy nagy lelki löketet, vagy nem. 😀

Bármi lehet. 😀 😀 😀
Vrij6
Zombori Sanyi te vagy az?
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 622
Most ez vagy ad a horvátoknak egy nagy lelki löketet, vagy nem. 😀

Bármi lehet. 😀 😀 😀
Vrij6
ifj. Knézy a tanárod, úgy látom 😊
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 285
Én értem, hogy nagy a nyomás és ilyen helyzetben nehéz koncentrálni, de aki középre (!!!!) gurít (!!!!!), annak úgy mégis milyen elképzelései vannak?
Kampman
Hogy a kapus eldől, mint Jenő egy hosszú nap után
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Én értem, hogy nagy a nyomás és ilyen helyzetben nehéz koncentrálni, de aki középre (!!!!) gurít (!!!!!), annak úgy mégis milyen elképzelései vannak?
Kampman
Kozepre guritani jo. A kapus a lovesek szinte mindegyikenel eldol egyik iranyba. De ezek nem kozepre mentek, hanem oldalra, es barmennyire is dol el a kapus, ha az irany megvan, akkor tuti a lababa megy a labda.