Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat, Diego nagy zseni, vitathatatlan, de en sajnos sosem tudom megkedvelni, a csalo, patkany, sunyi oldala mindig is egy arnyekot vet ra a szememben. Az meg vegkepp, hogy o meg buszke is arra, hogy csalt.

All time top5-10 jatekos, de nalam a nyomaba sem er mondjuk egy Pelenek, sem egy Puskasnak.

| (Sem egy Gera Zolinak.) |

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
OFF!

Ha már sok szó van/volt Maradonáról!
Akkor itt egy videó, h mit is tudott mikor még ,józan' volt! Nagyon durván tolta, kár h nem láttam ,élőben'

 www.youtube.com/watch?v=VmyssDtOiLM&t=52s
steelwolf
Szemléletes összeállítás.
Az öncélú zsenialitás.
Én láttam 'élőben', és '86-tól végigvitáztuk azokat az éveket róla.
Én nem neki drukkoltam, de szerencsére a '86-os vereség után gyorsan jött a '90-es "igazság pillanata".

több mint 6 éve
YoungZeeZee 8 414
 focivb2018.24.hu/hirek/2018/06/29/idrissa-gueye-szenegal-kapufa-video/
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 294 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
OFF!

Ha már sok szó van/volt Maradonáról!
Akkor itt egy videó, h mit is tudott mikor még ,józan' volt! Nagyon durván tolta, kár h nem láttam ,élőben'

 www.youtube.com/watch?v=VmyssDtOiLM&t=52s
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
KAnnácska simán hozza a stúdióvendégek többségének szakmai színvonalát 😊


több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 955 — Így remélem megfelelek nektek.....
Látom, jól telik a meccs nélküli nap is, pedig azt akartam kérdezni milyen túlélési módszerek vannak?😛
dande
Ezek szerint te neked nincs családod, akik dödörögtek, hogy meló után 3 hétig csak tvztél és az első szünnapra nem halmoztak el egy csomó intézni valóval?😊
(az egyéb felvett műsorok pótlását is ma terveztem, de a nap csak 24 órából áll és még aludni is kéne😊 )
NB2
Van családom, leéretségiztettem 20 felnőttet a héten, és ma ért véget egy 30 fő (gyerek) napközistábor 😛 Én így éltem túl 😀
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Nagy kiralysag, kar, hogy amit en mondok, az sosem jon be. Szoval jo lora tettel. 8-D
Stez
mostmár mindegy, le vagyok maradva, ha nyerni akarok kockáztatni kell 😀
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem a spanyolok kiesnek az oroszok ellen, Argentina veri a franciakat, Portugalia 1–0-ra behuzza az uruk ellen. Horvato–Dania 2–0, Brazilia–Mehiko 1–1, elobbi hosszabbitasban vagy tizikkel megy tovabb.
Stez
Na ezt egy kivételével - Uruk - mind megtettem, hisz csak játék (értékes nyereményekért 😀).

Eskü Stez, ha bejön, veszek neked valamit.
#JC6
Nagy kiralysag, kar, hogy amit en mondok, az sosem jon be. Szoval jo lora tettel. 8-D

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Szerintem a spanyolok kiesnek az oroszok ellen, Argentina veri a franciakat, Portugalia 1–0-ra behuzza az uruk ellen. Horvato–Dania 2–0, Brazilia–Mehiko 1–1, elobbi hosszabbitasban vagy tizikkel megy tovabb.
Stez
Na ezt egy kivételével - Uruk - mind megtettem, hisz csak játék (értékes nyereményekért 😀).

Eskü Stez, ha bejön, veszek neked valamit.
#JC6
Egy hűtőmágnest, mert megérdemli!
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Szerintem a spanyolok kiesnek az oroszok ellen, Argentina veri a franciakat, Portugalia 1–0-ra behuzza az uruk ellen. Horvato–Dania 2–0, Brazilia–Mehiko 1–1, elobbi hosszabbitasban vagy tizikkel megy tovabb.
Stez
Na ezt egy kivételével - Uruk - mind megtettem, hisz csak játék (értékes nyereményekért 😀).

Eskü Stez, ha bejön, veszek neked valamit.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 627 — a new hope (again)
Cséplitek itt magatokat, angolok, spanyolok, portugálok, franciák... érdektelen banda mind, mert úgyis uruguay nyer!444!!!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Uruk 1-0-ra kiizzadjak, Brazilok szinten nem kapnak golt, es a 3 angol golt is irrealisnak erzem a Mina-Sanchez duo megfojtja majd Kanet is.
Es szerintem kevesebb gol lesz, csomo 1-0 v 2-0...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
Látom, jól telik a meccs nélküli nap is, pedig azt akartam kérdezni milyen túlélési módszerek vannak?😛
dande
Ezek szerint te neked nincs családod, akik dödörögtek, hogy meló után 3 hétig csak tvztél és az első szünnapra nem halmoztak el egy csomó intézni valóval?😊
(az egyéb felvett műsorok pótlását is ma terveztem, de a nap csak 24 órából áll és még aludni is kéne😊 )
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem a spanyolok kiesnek az oroszok ellen, Argentina veri a franciakat, Portugalia 1–0-ra behuzza az uruk ellen. Horvato–Dania 2–0, Brazilia–Mehiko 1–1, elobbi hosszabbitasban vagy tizikkel megy tovabb.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 955 — Így remélem megfelelek nektek.....
Látom, jól telik a meccs nélküli nap is, pedig azt akartam kérdezni milyen túlélési módszerek vannak?😛
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 531 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ebbe a tipperbe tudja valaki hogy mostantól rendes jatekidot kell tippelni vagy esetleges hosszabbítást is?
yooker
rendes játékidő

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Segítsetek, 8 ponttal le vagyok maradva a céges buliban, ötletek, tippek kellenének a 8 meccsre ma 4ig.

"Az egyenes kieséses szakaszban, ha a rendes játékidőben (90 perc) döntetlen marad az állás, majd a hosszabbításban (2*15 perc) dől el a mérkőzés, akkor ennek az eredményét tekintjük VÉGEREDMÉNYNEK. Ezt vetjük össze a tippekkel.
Ha a hosszabbítás végén (2*15 perc) is döntetlen marad az állás, akkor ezt tekintjük VÉGEREDMÉNYNEK. Akkor is, ha utána 11-esekkel valamelyik csapat tovább fog jutni."

Nekem amúgy ez a tippem:

Franciaország - Argentína 2-1
Uruguay - Portugália 1-1
Spanyolország - Oroszország 2-1
Horvátország - Dánia 1-0
Brazília - Mexikó 2-1
Belgium - Japán 3-0
Svédország - Svájc 1-2
Kolumbia - Anglia 1-3

....de pontos (😀😀😀) eredmény kellene. 😀
Köszi srácok, már ha valaki próbál súgni. Nem baj ha nem 😀
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 353 — Expect the Best !
Ebbe a tipperbe tudja valaki hogy mostantól rendes jatekidot kell tippelni vagy esetleges hosszabbítást is?
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az megvan, hogy a brazilok idén lenyomtak 7 meccset (6 vb résztvevő + Ausztria ellen), amin összesen egy gólt kaptak, és az is szabálytalan volt :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
1. Én nem értem azokat akik fikázták Japánt. A cél szentesíti az eszközt. Nekik az volt a fontos, hogy ne kapjanak gólt és ne kapjanak sárgát. Biztonságosan passzolgattak. Ha előre mennek, simán benne van egy lengyel kontra amiben vagy a gól, vagy egy sárga lap össszehozása is lehetséges. Megjegyzem a lengyelek sem törték magukat, hogy elvegyék a labdát a japcsiktól, bezzeg őket senki nem bántotta
2. Az esti meccsen is ügyesen lehetett játszani a sorsolással. Lehet, hogy Belgium fair-playből jelesre vizsgázott, de az angoloknak simán kinéz egy érem. Kitörölhetik a belgák majd, ha kikapnak a 8 között, az angolok meg röhögve verik a svédeket.
NB2
Simán kiesnek Kolumbia ellen. Komoly meccset még nem játszottak a VB-n.
flzoli
egyébként mi számít komoly meccsnek?
Tunézia elvileg ranglistán előrébb szerepel, mint Szenegál, Panama nyilván gyenge, de Japán is csak a hatvanadik hely környékén van (és ugye egy kolumbiai piros lapnyira volt a kieséstől), belgák ellen meg a B csapat volt fent mindkét részről, úgyhogy nem mérvadó meccs, viszont az A csapat nem rohangászott feleslegesen.

jameg hát Hameszt nem hiszem, hogy összefoltozzák keddig, nélküle meg kire építenek? Mina megint fejelt egy gólt?
slowmotion
Nem Kolumbiával összevetve értettem a meccsek színvonalát hanem általánosságban. A fogyatékos világranglista semennyire sem mérvadó szerintem. Tunézia ellen semennyire sem volt meggyőző a játék, a pontrúgásokon kívül nem nagyon volt tudatos játékelem.
A belgák ellen lehetett volna nyomni egy erőfelmérőt, de a B csapatok bohóckodása lett belőle.

Kolumbia nézett sem ki jobban az tény, főleg James nélkül, de élből hiba őket leírni
flzoli
Te, most komolyan, szerinted Anglia kizug siman, es gyenge csapat, mert nem volt komoly meccse. Akkor kerdezem en, mi van Franciaorszaggal, mi van Spanyolorszaggal, mi van Portugaliaval, mi van Angliaval, mi van szinte mindenkivel?

Csak mert a nagycsapatok java konkretan vert pisalt a harombol legalabb ket meccsen, szenvedett, brusztolt. Szerintem csak a horvatok es a belgak voltak, akik abszolut meggyozoen jatszottak, a brazilok meg 50%-ban szenvedtek, tulajdonkeppen voltak jo idoszakaik, de Coutinho villanasaibol eltek kis tulzassal.

Es akkor a te okfejtesed szerint Anglia gyenge, mert komoly meccse meg nem volt. Es alapozod mindezt arra, hogy ravagtad, hogy Tunezia szar. De Iran, Marokko, Japan (es sorolhatnank, de hu, milyen sokaig) nem szar. Jo tudni.

Azert egyvalamit elfelejtesz: az angolok egyelore pont annyit jatszottak, amennyit jatszaniuk kellett. A nemetek es a portugalok pedig, sot, a spanyolok is megmutattak az elmult jo nehany evben, hogy senkit sem izgat a galafoci, a lenyeg a formaidozites es az eredmenyek.

Es osztom a velemenyed addig, mert angol-fankent is ugy latom, hogy Angliabol valami hianyzik, meghozza egy vezer es egy iranyito, aki Kane-ekhez eljuttatja a labdakat es osztogat, szethuzza a palyat, viszont megis azt gondolom, hogy igenis ez az az angol csapat, amelyik azert boven okozhat meglepetest, a nagyok ellen is.

Jelenleg nincs meg az angoloknak az az oriasi pofa es nagykepuseg, egyre tobben akarnak tenyleg futballozni, es erezhetoen meg akarjak mutatni, hogy nem szarok.

Az meg szep es jo, hogy Kolumbia korbe lett szopva, mert jatszott egy rohadt jo felidot, amivel lemosott a palyarol egy csapatot. Csak eppenseggel ezt a Kolumbiat sem tette meg probara senki sem, arrol pedig abszolut nem vagyok meggyozodve, hogy Szenegal peldaul jobb egy Tunezianal. Mindenesetre a kolumbiai vedelem sem talalkozott meg normalis kozeppalyaval es tamadosorral, raadasul most James jateka is kerdeses, aki nelkul egyebkent meg ez a csapat olyan szintelen-szagtalan, hogy a szenvedeset is rossz volt nezni. Aztan persze johet megint egy Mina-villanas, de azert az eros, magas, jol fejelo angol vedelem szerintem nem fog olyan lehetosegeket adni, mint amik eddig adodtak elotte.

De megmondom oszinten, baromira orulok, ha az atlag a te velemenyeden van, nezzek csak le Angliat, az rengeteg lelki terhet levesz a vallunkrol, underdogkent sokkal konnyebb jatszani. Az a szerep nekem jobban tetszik, mint az eselyese. Mert peldaul Argentina es Brazilia csak veszithet, ha nem nyeri meg a vb-t, de a horvatok is olyan felszopast kapnak mar, hogy lassan mindenki ordas nagy csalodaskent elne meg, ha mondjuk nem nyernek meg ezt a tornat. Pedig szerintem nem fogjak.
Stez
Sok a beszéd, és igazából nincs is alja annak amit mondasz.
Az nem érvelés, hogy de bezzeg a többiek is milyen bénák. A horvátokon, spanyolokon, brazilokon és a portugálokon látszik, hogy mit akarnak csinálni. Még ha nincsenek is épp csúcsformában sokan. A franciák a retardált edzőjük miatt bénák, az a keret abszolút top lehetne, de semmi elképzelés vagy lélek nincs bennük.

Attól még, hogy én vagy más hülyegyerekek mit gondolnak az esélyességről meg a fekete lóról, simán úgy van a legtöbb helyen tálalva, hogy innentől könnyű az útja az angoloknak, bemasíroznak a 4-be. Pedig a Panama elleni összkép torzítást leszámítva mondjuk a Svájc, svéd duónál semennyire sem tűnt jobb csapatnak, pláne, hogy "röhögve verjék őket"
flzoli
Hat ha szerinted ugy van. En ma vegigbongesztem a brit lapokat, es egyaltalan nincsen ugy talalva, sot, igazabol kiemelten alig foglalkoznak azzal, hogy mi lesz majd, mindenhol azon megy a vita es a temazas, hogy jo otlet volt-e padoztatni a jo formaban levo kulcsjatekosokat, vagy ez vissza fog-e utni.

Az alja pedig a mondandomnak pontosan ott van, maximum te nem latod, mert nem akarod. Es az angolok jatekan pontosan ugyanannyira latszik az elkepzeles, mint az altalad felsoroltaken, akik szinten onmagukhoz kepest egyebkent baromi gyenge focit mutatnak eddig.

Csak a horvatokon es a belgakon latszik, mit akarnak, meg a braziloknak vannak jo idoszakaik. Es amíg a spanyolok, a portugalok, sot, meg a brazilok is kb. ugyanugy rendre megszenvedtek Tunezia-szintu ellenfelekkel, addig eloadod, hogy az teljesen mas, mint az angolok elso meccse peldaul. Mert csak. Ja, oke. Akkor rendben. Mert aztan a brazilok Costa Rica elleni csodalatos performansza, a portugalok es a spanyolok csodalatos teljesitmenye valoban mas Iran es Marokko ellen.

Szerintem meg egyaltalan semmivel sem masabb, nem lognak ki lefele az angolok. Az meg majd kiderul, hogy valoban mit is tud ez a csapat, de esetleg neha elore is lehetne tekinteni, nem csak hatra, es arra alapozni, hogy az eddigi angol nagypofaju bagazs mikor, hol es hanyszor egett be.

Tiz ev mulva nem arra fogsz emlekezni, hogy Costa Rica ellen is hogy szenvedett Brazilia, hanem ha megnyerik a vebet, akkor arra.

Egyebkent pedig az altalad titulalt, Tunezia elleni ket pontrugasos, mazlis meccsrol csak annyit, hogy Anglia 20 perc utan mar 4–0-ra vezethetett volna, kis tulzassal a torna legnagyobb helyezeit hagytak ki sorra a jatekosok. Esetleg, ha a 2–1 moge benezel…

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
Szegény HámeszRodrigez, ez várja otthon... 😊
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
1. Én nem értem azokat akik fikázták Japánt. A cél szentesíti az eszközt. Nekik az volt a fontos, hogy ne kapjanak gólt és ne kapjanak sárgát. Biztonságosan passzolgattak. Ha előre mennek, simán benne van egy lengyel kontra amiben vagy a gól, vagy egy sárga lap össszehozása is lehetséges. Megjegyzem a lengyelek sem törték magukat, hogy elvegyék a labdát a japcsiktól, bezzeg őket senki nem bántotta
2. Az esti meccsen is ügyesen lehetett játszani a sorsolással. Lehet, hogy Belgium fair-playből jelesre vizsgázott, de az angoloknak simán kinéz egy érem. Kitörölhetik a belgák majd, ha kikapnak a 8 között, az angolok meg röhögve verik a svédeket.
NB2
Simán kiesnek Kolumbia ellen. Komoly meccset még nem játszottak a VB-n.
flzoli
egyébként mi számít komoly meccsnek?
Tunézia elvileg ranglistán előrébb szerepel, mint Szenegál, Panama nyilván gyenge, de Japán is csak a hatvanadik hely környékén van (és ugye egy kolumbiai piros lapnyira volt a kieséstől), belgák ellen meg a B csapat volt fent mindkét részről, úgyhogy nem mérvadó meccs, viszont az A csapat nem rohangászott feleslegesen.

jameg hát Hameszt nem hiszem, hogy összefoltozzák keddig, nélküle meg kire építenek? Mina megint fejelt egy gólt?
slowmotion
Nem Kolumbiával összevetve értettem a meccsek színvonalát hanem általánosságban. A fogyatékos világranglista semennyire sem mérvadó szerintem. Tunézia ellen semennyire sem volt meggyőző a játék, a pontrúgásokon kívül nem nagyon volt tudatos játékelem.
A belgák ellen lehetett volna nyomni egy erőfelmérőt, de a B csapatok bohóckodása lett belőle.

Kolumbia nézett sem ki jobban az tény, főleg James nélkül, de élből hiba őket leírni
flzoli
Te, most komolyan, szerinted Anglia kizug siman, es gyenge csapat, mert nem volt komoly meccse. Akkor kerdezem en, mi van Franciaorszaggal, mi van Spanyolorszaggal, mi van Portugaliaval, mi van Angliaval, mi van szinte mindenkivel?

Csak mert a nagycsapatok java konkretan vert pisalt a harombol legalabb ket meccsen, szenvedett, brusztolt. Szerintem csak a horvatok es a belgak voltak, akik abszolut meggyozoen jatszottak, a brazilok meg 50%-ban szenvedtek, tulajdonkeppen voltak jo idoszakaik, de Coutinho villanasaibol eltek kis tulzassal.

Es akkor a te okfejtesed szerint Anglia gyenge, mert komoly meccse meg nem volt. Es alapozod mindezt arra, hogy ravagtad, hogy Tunezia szar. De Iran, Marokko, Japan (es sorolhatnank, de hu, milyen sokaig) nem szar. Jo tudni.

Azert egyvalamit elfelejtesz: az angolok egyelore pont annyit jatszottak, amennyit jatszaniuk kellett. A nemetek es a portugalok pedig, sot, a spanyolok is megmutattak az elmult jo nehany evben, hogy senkit sem izgat a galafoci, a lenyeg a formaidozites es az eredmenyek.

Es osztom a velemenyed addig, mert angol-fankent is ugy latom, hogy Angliabol valami hianyzik, meghozza egy vezer es egy iranyito, aki Kane-ekhez eljuttatja a labdakat es osztogat, szethuzza a palyat, viszont megis azt gondolom, hogy igenis ez az az angol csapat, amelyik azert boven okozhat meglepetest, a nagyok ellen is.

Jelenleg nincs meg az angoloknak az az oriasi pofa es nagykepuseg, egyre tobben akarnak tenyleg futballozni, es erezhetoen meg akarjak mutatni, hogy nem szarok.

Az meg szep es jo, hogy Kolumbia korbe lett szopva, mert jatszott egy rohadt jo felidot, amivel lemosott a palyarol egy csapatot. Csak eppenseggel ezt a Kolumbiat sem tette meg probara senki sem, arrol pedig abszolut nem vagyok meggyozodve, hogy Szenegal peldaul jobb egy Tunezianal. Mindenesetre a kolumbiai vedelem sem talalkozott meg normalis kozeppalyaval es tamadosorral, raadasul most James jateka is kerdeses, aki nelkul egyebkent meg ez a csapat olyan szintelen-szagtalan, hogy a szenvedeset is rossz volt nezni. Aztan persze johet megint egy Mina-villanas, de azert az eros, magas, jol fejelo angol vedelem szerintem nem fog olyan lehetosegeket adni, mint amik eddig adodtak elotte.

De megmondom oszinten, baromira orulok, ha az atlag a te velemenyeden van, nezzek csak le Angliat, az rengeteg lelki terhet levesz a vallunkrol, underdogkent sokkal konnyebb jatszani. Az a szerep nekem jobban tetszik, mint az eselyese. Mert peldaul Argentina es Brazilia csak veszithet, ha nem nyeri meg a vb-t, de a horvatok is olyan felszopast kapnak mar, hogy lassan mindenki ordas nagy csalodaskent elne meg, ha mondjuk nem nyernek meg ezt a tornat. Pedig szerintem nem fogjak.
Stez
Sok a beszéd, és igazából nincs is alja annak amit mondasz.
Az nem érvelés, hogy de bezzeg a többiek is milyen bénák. A horvátokon, spanyolokon, brazilokon és a portugálokon látszik, hogy mit akarnak csinálni. Még ha nincsenek is épp csúcsformában sokan. A franciák a retardált edzőjük miatt bénák, az a keret abszolút top lehetne, de semmi elképzelés vagy lélek nincs bennük.

Attól még, hogy én vagy más hülyegyerekek mit gondolnak az esélyességről meg a fekete lóról, simán úgy van a legtöbb helyen tálalva, hogy innentől könnyű az útja az angoloknak, bemasíroznak a 4-be. Pedig a Panama elleni összkép torzítást leszámítva mondjuk a Svájc, svéd duónál semennyire sem tűnt jobb csapatnak, pláne, hogy "röhögve verjék őket"

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 065 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A belgák ellen lehetett volna nyomni egy erőfelmérőt, de a B csapatok bohóckodása lett belőle.
flzoli
Aztán minek tettek volna ilyen hülyeséget? Jól megverik a kezdőkkel a belgákat, és!? Vagy nem verik meg szintén a kezdőkkel de lesérül Kane!? Szerinted ki faszoznak meg otthon azonnal? Nekik szinte mindegy volt mi lesz a meccs. Szerintem ha lehetett volna le se játsszák. Ezért inkább felküldték bohóckodni a B-t.
Matthew99
Nem Kane a lényeg, neki aztán tök mindegy, hogy valamelyik favágó ellen az FA kupa elején vagy a BL döntőben kell bekotorni a labdát. Nincs azon mit gyakorolni hogy úgy pattanjon meg hogy gól.
Elsősorban a középpályát lehetett volna formába hozni egy értelmesebb csapat ellen.

Kíváncsi vagyok egy ötlettelen játék, egy komolytalan amatőrök elleni meccs és egy leadott minden mindegy után hogy sikerül majd összerakni egy meccset és felpörögni 100%-ra.....

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Teves. Senki sem gondolkozik ugy, mint en. xD
Stez
De, az aki nem gondolkozik 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Nyugodjon meg mindenki Maradona jól van, kiengedték a kórházból is:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/33640544_1828265070573428_223798118590709760_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=wFkuEdnTQzkQ7kNvgFAyAKs&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=A6S_QTPVY9qQNvSPXbnIGH5&oh=00_AYBVCcIjfaiIFzA5tP-kDNhjIzKCNbTPugxZDN2H4bnWQA&oe=66F1F61C
203.345 Aufrufe · 4.227 Reaktionen | Diego, te állat! | Maradona ezzel a csúcsre ért a vb-n! KÉSZ AZ EMBER 😀 😀 😀 Videó: https://bit.ly/2tya0Ga 🔴 | By TrollFoci | Facebook
Maradona ezzel a csúcsre ért a vb-n! KÉSZ AZ EMBER 😀 😀 😀 Videó: https://bit.ly/2tya0Ga 🔴


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.