Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 294 — Jedi Master
Mondjuk méterekkel a tizenhatos előtt kezdődött a szabálytanság, de leget azt fújta le, hogy lábbal is odalépett. Az volt belül...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Itt mire gondolt a költő, vagyis Rojo?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 364 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
baszki azt a sebesseget! Mbappe allat volt most
Borbinho
tiszta obafemi

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 418 — nabege2@yahoo.com
Kívül volt
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
De buta vagy Rojo.. mondjuk az első lökés még kívül volt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
baszki azt a sebesseget! Mbappe allat volt most

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
OFF!

Ha már sok szó van/volt Maradonáról!
Akkor itt egy videó, h mit is tudott mikor még ,józan' volt! Nagyon durván tolta, kár h nem láttam ,élőben'

 www.youtube.com/watch?v=VmyssDtOiLM&t=52s
steelwolf
Szemléletes összeállítás.
Az öncélú zsenialitás.
Én láttam 'élőben', és '86-tól végigvitáztuk azokat az éveket róla.
Én nem neki drukkoltam, de szerencsére a '86-os vereség után gyorsan jött a '90-es "igazság pillanata".
Sobri Jóska
Szerencsére időzőjelbe tetted, bár érdekesm hogy akkor egy darabig én is így éreztem. A zsenialitása megkérdőjelezhetetlen, az olaszországi karrierje alatti leépülése egy nagyon rossz, ám klasszikus példája a kótyavetyének....
csi77
Spanyolországban borult be, és kapott rá a cuccokra.
Aztán a Napoli még a rendezettebb időszaka volt.
Aztán teljes homály.

több mint 6 éve
bogjosi New England Patriots 1 418
Két borzalmas meccset várok ma, az első csak simán szar lesz, a de második kifejezetten undorító, rengeteg favágással, ahol az egyetlen szórakozási faktor az lehet, hogy ha megpróbálják megdönteni a 2006-os portugál-holland laprekordját.
Kampman
Ugyanígy látom, céges tippeldén X-re tettem asszem mindkét esetben. (két 1-1es meccs, portugálok még talántalán 1-gyel nyernek)
Amúgy ahhoz képest az URU-POR meccsen viszonylag jó oddsot ad a 1,5+ lapokra csapatonként..1,6x

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
Két borzalmas meccset várok ma, az első csak simán szar lesz, a de második kifejezetten undorító, rengeteg favágással, ahol az egyetlen szórakozási faktor az lehet, hogy ha megpróbálják megdönteni a 2006-os portugál-holland laprekordját.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 842
Franciaország - Argentína
Uruguay - Portugália
Spanyolország - Oroszország
Horvátország - Dánia
Brazília - Mexikó
Belgium - Japán
Svédország - Svájc
Kolumbia - Anglia

Portugália - Franciaország
Mexikó - Belgium
Svédország - Kolumbia
Spanyolország - Horvátország

Portugália - Mexikó
Horvátország - Svédország

Mexikó - Svédország

Portugália - Horvátország
több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Mara ket 0-0/1-1 et varok, Portugal tizikkel es 120.perces HiganyMessi gollal argentin tovabbjutast 😀
Borbinho
varsz, most jon Baggio, hogy "vannak akik TENYLEG semmibol nem tanulnak" ? 😀
Borbinho
Francia továbbjutás 11-esekkel és 1:0-ás kiszenvedett portugál győzelem céronaldó kései találatával :p

De én se tanulok, mert megint azon kapom magam, hogy várom a meccseket...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mara ket 0-0/1-1 et varok, Portugal tizikkel es 120.perces HiganyMessi gollal argentin tovabbjutast 😀
Borbinho
varsz, most jon Baggio, hogy "vannak akik TENYLEG semmibol nem tanulnak" ? 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mara ket 0-0/1-1 et varok, Portugal tizikkel es 120.perces HiganyMessi gollal argentin tovabbjutast 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 472 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Uruguay - Portugália
Franciao. - Argentína
Brazília - Mexikó
Belgium - Japán
Spanyolo. - Oroszország.
Horváto. - Dánia
Svédo. - Svájc
Kolumbia - Anglia

Portugália - Argentína
Brazília - Belgium
Oroszország - Horvato
Svajc-Anglia

Portugalia-Brazilia
Horvato-Anglia

Portugalia-Anglia

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 410 — Слава Україні! Героям слава!
Uruguay - Portugália
Franciao. - Argentína
Brazília - Mexikó
Belgium - Japán
Spanyolo. - Oroszo.
Horváto. - Dánia
Svédo. - Svájc
Kolumbia - Anglia


Portugália-Franciaország
Brazília-Belgium

Spanyolország-Horvátország
Svájc-Anglia

Franciaország-Belgium
Spanyolország-Anglia

Belgium-Spanyolország

Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 410 — Слава Україні! Героям слава!
OFF!

Ha már sok szó van/volt Maradonáról!
Akkor itt egy videó, h mit is tudott mikor még ,józan' volt! Nagyon durván tolta, kár h nem láttam ,élőben'

 www.youtube.com/watch?v=VmyssDtOiLM&t=52s
steelwolf
90-re kissé lecsengett nálam az imádat, és horrible dictu: a döntőben a tokosoknak drukkoltam.... 😮
csi77
Ejnye, hát ennyire?😀 Nem hiszem eeeel! 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
A Falklandi háború, és a katonai diktatúra bukása után pár évvel lehet kicsit mást is jelentett az a kezezés, mint egy sunyi kis csalást, és valószínű másként is értékelték a népek arrafelé, mint innen a Kökörcsin’ utcából..
ozibozi
Latom, te sem ismered a mondast: „Minden ut a Kokorcsin utcaba vezet.”

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 294 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hat, Diego nagy zseni, vitathatatlan, de en sajnos sosem tudom megkedvelni, a csalo, patkany, sunyi oldala mindig is egy arnyekot vet ra a szememben. Az meg vegkepp, hogy o meg buszke is arra, hogy csalt.

All time top5-10 jatekos, de nalam a nyomaba sem er mondjuk egy Pelenek, sem egy Puskasnak.

| (Sem egy Gera Zolinak.) |
Stez
Ennek gyanítom van köze az angolok iránti érzelemidhez......😊
csi77
Persze, ahhoz is. De alapvetoen gyulolom az ilyen sunyi, patkany huzasokat, az eletben es a sportban egyarant. Azt meg vegkepp, ha valaki meg buszke is ra es oriasi vigyorral a pofajan, rohogve buszkelkedik azzal, hogy csalassal nyert es kicsit sem banja.
Stez
Ahogy Soldi mondja nem egy play-en múlik minden! 😊
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 16 620
A Falklandi háború, és a katonai diktatúra bukása után pár évvel lehet kicsit mást is jelentett az a kezezés, mint egy sunyi kis csalást, és valószínű másként is értékelték a népek arrafelé, mint innen a Kökörcsin’ utcából..
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat, Diego nagy zseni, vitathatatlan, de en sajnos sosem tudom megkedvelni, a csalo, patkany, sunyi oldala mindig is egy arnyekot vet ra a szememben. Az meg vegkepp, hogy o meg buszke is arra, hogy csalt.

All time top5-10 jatekos, de nalam a nyomaba sem er mondjuk egy Pelenek, sem egy Puskasnak.

| (Sem egy Gera Zolinak.) |
Stez
Ennek gyanítom van köze az angolok iránti érzelemidhez......😊
csi77
Persze, ahhoz is. De alapvetoen gyulolom az ilyen sunyi, patkany huzasokat, az eletben es a sportban egyarant. Azt meg vegkepp, ha valaki meg buszke is ra es oriasi vigyorral a pofajan, rohogve buszkelkedik azzal, hogy csalassal nyert es kicsit sem banja.

több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
OFF!

Ha már sok szó van/volt Maradonáról!
Akkor itt egy videó, h mit is tudott mikor még ,józan' volt! Nagyon durván tolta, kár h nem láttam ,élőben'

 www.youtube.com/watch?v=VmyssDtOiLM&t=52s
steelwolf
Gyerek voltam még, ált isk harmadikos. Ha fociztunk Détári, később Maradona akart mindenki lenni. Ma gondolom CR és Messi, azt is sejtem, magyar játékos nem nagyon, talán Gera meg Zsuzsi....

Maradona akkora ász volt akkor, mint ma CR vagy Messi, pedig kevesebb meccsen láthattuk, gyakorlatilag a válogatottban, meg pár UEFA kupa meccsen.

90-re kissé lecsengett nálam az imádat, és horrible dictu: a döntőben a tokosoknak drukkoltam.... 😮

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
Hat, Diego nagy zseni, vitathatatlan, de en sajnos sosem tudom megkedvelni, a csalo, patkany, sunyi oldala mindig is egy arnyekot vet ra a szememben. Az meg vegkepp, hogy o meg buszke is arra, hogy csalt.

All time top5-10 jatekos, de nalam a nyomaba sem er mondjuk egy Pelenek, sem egy Puskasnak.

| (Sem egy Gera Zolinak.) |
Stez
Ennek gyanítom van köze az angolok iránti érzelemidhez......😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 653 — Bears & Illinois fan
OFF!

Ha már sok szó van/volt Maradonáról!
Akkor itt egy videó, h mit is tudott mikor még ,józan' volt! Nagyon durván tolta, kár h nem láttam ,élőben'

 www.youtube.com/watch?v=VmyssDtOiLM&t=52s
steelwolf
Szemléletes összeállítás.
Az öncélú zsenialitás.
Én láttam 'élőben', és '86-tól végigvitáztuk azokat az éveket róla.
Én nem neki drukkoltam, de szerencsére a '86-os vereség után gyorsan jött a '90-es "igazság pillanata".
Sobri Jóska
Szerencsére időzőjelbe tetted, bár érdekesm hogy akkor egy darabig én is így éreztem. A zsenialitása megkérdőjelezhetetlen, az olaszországi karrierje alatti leépülése egy nagyon rossz, ám klasszikus példája a kótyavetyének....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 762 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Uruguay - Portugália
Franciao. - Argentína
Brazília - Mexikó
Belgium - Japán
Spanyolo. - Oroszo.
Horváto. - Dánia
Svédo. - Svájc
Kolumbia - Anglia

Uruguay - Franciao.
Brazília - Belgium
Spanyolo. - Horváto.
Svájc - Anglia

Franciao. - Belgium
Horváto. - Anglia

Franciao. - Horváto.


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
YoungZeeZee 8 414
OFF!

Ha már sok szó van/volt Maradonáról!
Akkor itt egy videó, h mit is tudott mikor még ,józan' volt! Nagyon durván tolta, kár h nem láttam ,élőben'

 www.youtube.com/watch?v=VmyssDtOiLM&t=52s
steelwolf
OFF 2.0.
Ha mar az "Isteni" akkor beraknek egy Pele videot is...Mindenki el van ajulva Ronaldinhotol meg a tobbiektol..Persze kurva jok -voltak-...de azert Pele

 www.youtube.com/watch?v=sYokNMEgRvw