Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az egyébként nem lehet opció, hogy direkt akarják megbuktatni a rendszert? Tudom nagyon conspiracy, de simán el tudom képzelni, hogy betolnak egy olyat, hogy nesztek kipróbáltuk, szar, nem kell.
Hanni
Miértlenne szar? Hány olyan 11es volt ami jogos volt, de nem fujták csak a VAR-ral. vagy Neymar 11ese amit elvett a VAR.
Lesgól még csak Aspasé volt, de a les egy objektív dolog amit a VAR majd szépen elvesz/megad.

Vannak hibái, mert még nem kiforrott, a bírók is hülyék még a hazsnálatához, de még mindig sokkal jobb mint ha nem lenne, és majd ott lesz a 2 méteres lesgól mert pislantott egyet a partjelző.
braxa88
Nem kell a balhé bástya, én full a rendszer mellett vagyok. Csak konspiralgatok 😀😀
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
A mai napra előrenézve: gondolom a fogadó irodák nem fogadnak el tétet a FRA-DEN x-re😊
NB2
Bet365-ön 2.87 az odds


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
A mai napra előrenézve: gondolom a fogadó irodák nem fogadnak el tétet a FRA-DEN x-re😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A spanyol gólnál meg ha ennyire kell nézni, az nálam egyvonal. Már alig várom, hogy a lest eltöröljék, elég sok balhétól megkímélnék magukat a sporik.
NB2
Inzaghi visszaterne es meg 3x olasz golkiraly lenne 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
A spanyol gólnál meg ha ennyire kell nézni, az nálam egyvonal. Már alig várom, hogy a lest eltöröljék, elég sok balhétól megkímélnék magukat a sporik.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Az egyébként nem lehet opció, hogy direkt akarják megbuktatni a rendszert? Tudom nagyon conspiracy, de simán el tudom képzelni, hogy betolnak egy olyat, hogy nesztek kipróbáltuk, szar, nem kell.
Hanni
Miértlenne szar? Hány olyan 11es volt ami jogos volt, de nem fujták csak a VAR-ral. vagy Neymar 11ese amit elvett a VAR.
Lesgól még csak Aspasé volt, de a les egy objektív dolog amit a VAR majd szépen elvesz/megad.

Vannak hibái, mert még nem kiforrott, a bírók is hülyék még a hazsnálatához, de még mindig sokkal jobb mint ha nem lenne, és majd ott lesz a 2 méteres lesgól mert pislantott egyet a partjelző.

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 776 — Слава Україні! Героям слава!
 twitter.com/goal/status/1011398952581672960

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az egyébként nem lehet opció, hogy direkt akarják megbuktatni a rendszert? Tudom nagyon conspiracy, de simán el tudom képzelni, hogy betolnak egy olyat, hogy nesztek kipróbáltuk, szar, nem kell.
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 776 — Слава Україні! Героям слава!
Na most pótoltam a portugáék meccsét: gáz, hogy én védjem Rodánót, de a sárga lapja az nálam nem lap, az iráni tizit se fújtam volna be.
kishaszi
akkor jó, már attól féltem, csak én vagyok helikopter
slowmotion
én a tegnapi hangulatban nem mertem beírni, hogy én sem adtam volna semmit
NB2
Én is írtam, hogy nem kereste a kéz a labdát, nem volt tizi.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 059 — Lucas Scott
Nyílván senkisem nézte a szaudi-egyiptom meccset, de az ott megítélt két 11es is megér egy misét. Konkrétan mindkettő kamu volt.
braxa88
Hat igen. Es a portugalok ellen itelt sem volt tizi, ami azert volt ubergaz, mer a VAR-nal lattak 8an ugy hogy azt meg kell adni?! Ha a biro elnezi meccs kozben, sajnos elofordul, na de kikockazva tobben ilyen rossz dontest hozni? De remelem en is hogy valahogy letisztul es megmarad, (mert sokszor jol dontottek igy)csak ne ebben a formaban. Meg lesz-e vajon olyan szitu, hogy raszolnak a fulere a sporinak, (ami nekem ilyenkor mar 100% hogy meg fogja valtoztatni, hiszen azert szoltak neki), hogy egyszer azt mondja majd, hogy en megis maradok a sajat dontesemnel? Mert akkor ez a kimegyek megnezem is egy felesleges szinjatek, idohuzas, hiszen ugyis az lesz amit a VAR jelzett neki mindig. Mondjuk azt se ertem miert egy VB-n kell ilyen szintenkiserletezgetni. Ha meg mar jo par alacsonyabb tornan tesztelgettek ugye regota, akkor ha erre jutottak csak akkor az megint teljes butasagra vall ezugyben. 😊
zavi27
Németországban többször előfordult, hogy a bíró kiment, mert jelzett neki a VAR aztán mégsem változtatta meg a döntést. persze ezt sikerült akkor megcselekednie a bíróknak nagyrészt mikor ez volt a rossz döntés, de a lehetőség fennáll.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 687 — Amerikai sportok rajongója
Nyílván senkisem nézte a szaudi-egyiptom meccset, de az ott megítélt két 11es is megér egy misét. Konkrétan mindkettő kamu volt.
braxa88
Hat igen. Es a portugalok ellen itelt sem volt tizi, ami azert volt ubergaz, mer a VAR-nal lattak 8an ugy hogy azt meg kell adni?! Ha a biro elnezi meccs kozben, sajnos elofordul, na de kikockazva tobben ilyen rossz dontest hozni? De remelem en is hogy valahogy letisztul es megmarad, (mert sokszor jol dontottek igy)csak ne ebben a formaban. Meg lesz-e vajon olyan szitu, hogy raszolnak a fulere a sporinak, (ami nekem ilyenkor mar 100% hogy meg fogja valtoztatni, hiszen azert szoltak neki), hogy egyszer azt mondja majd, hogy en megis maradok a sajat dontesemnel? Mert akkor ez a kimegyek megnezem is egy felesleges szinjatek, idohuzas, hiszen ugyis az lesz amit a VAR jelzett neki mindig. Mondjuk azt se ertem miert egy VB-n kell ilyen szintenkiserletezgetni. Ha meg mar jo par alacsonyabb tornan tesztelgettek ugye regota, akkor ha erre jutottak csak akkor az megint teljes butasagra vall ezugyben. 😊

Szerkesztette: zavi27
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Az megvan amúgy, hogy az nfl-ben kétszer vezették be a videóbírót, mert az első ideiglenes fázis után egy időre megszüntették használatát?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
Nyílván senkisem nézte a szaudi-egyiptom meccset, de az ott megítélt két 11es is megér egy misét. Konkrétan mindkettő kamu volt.
braxa88
A második teljesen színjáték...és a vicc, hogy 5! perc videózás után adták meg 😀 Mondjuk az pont hiba volt...de nem a videóé. Szerintem azért is lett tizi a videózás után, mert a bíró eredetileg is befújta.
Olyat láttunk eddig sokat, hogy a bíró nem fújt és rászóltak nézze meg -> 11-es
Olyat viszont nem, hogy befújta, meg is nézették vele és visszavonta...
Chargers LT
Konkrétan egyet😊 Neymarét...
De pont láttam én is a 2. tizit, és vicc volt az egész. Azt videó alapján simán vissza kellett volna vonni.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Nyílván senkisem nézte a szaudi-egyiptom meccset, de az ott megítélt két 11es is megér egy misét. Konkrétan mindkettő kamu volt.
braxa88
A második teljesen színjáték...és a vicc, hogy 5! perc videózás után adták meg 😀 Mondjuk az pont hiba volt...de nem a videóé. Szerintem azért is lett tizi a videózás után, mert a bíró eredetileg is befújta.
Olyat láttunk eddig sokat, hogy a bíró nem fújt és rászóltak nézze meg -> 11-es
Olyat viszont nem, hogy befújta, meg is nézették vele és visszavonta...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nyílván senkisem nézte a szaudi-egyiptom meccset, de az ott megítélt két 11es is megér egy misét. Konkrétan mindkettő kamu volt.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én nem láttam 100%-osan a visszanézésből, hogy ütés volt-e és lecsúszott, vagy csak szimplán át akarta hámozni magát a védőn. Ha előbbi akkor piros, ha utóbbi akkor semmi. Én a portugáloknak szurkolok, de szerintem inkább volt ütés, szóval szerintem járt volna a piros. (De lehet hogy csak jobb színész az iráni mint Pepe). A sárga lap viszont 100% hogy szar döntés, vagy piros vagy semmi.

A tizi a végén viszont szerintem nem volt az, csávó felugrott fejelni csukott szemmel, azt se tudta hova pattan a labda.
eaglesmcnabb
Én úgy látom ezt a szitut, hogy CR csak át akarta hámozni magát. Nem is az a típus, aki verekszik, szóval nálam nem lap - a sárga lap meg műhiba egyértelműen.
Színészkedett az iráni.
A tizi sem volt az, teljesen vétlen szitu volt, felugrottak fejelni az irán fejéről meg a portugenya karjára pattant, de az félig levegőben, teljesen kontroll nélkül.
kishaszi
mind a ketten kitették a karjukat, ahogy azt tisztességes küzdelemben az összes fodballista csinálja, csak az egyik a másik kezére fejelte a labdát. nálam ez nem tizi akkor sem, ha nem volt testhez szorított kéz.
slowmotion
A kéz nem kereste a labdát, egy levegőbe ugrás/próba esetén nyilván lendül a kéz, de a testrészek bejárt pályája ugye törvényszerű, s nem feltétlen tudatos, ebben semmilyen tudatos "törekvés" nem volt, ellentétben pl. Piqé alkaros cuccára...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
Én nem láttam 100%-osan a visszanézésből, hogy ütés volt-e és lecsúszott, vagy csak szimplán át akarta hámozni magát a védőn. Ha előbbi akkor piros, ha utóbbi akkor semmi. Én a portugáloknak szurkolok, de szerintem inkább volt ütés, szóval szerintem járt volna a piros. (De lehet hogy csak jobb színész az iráni mint Pepe). A sárga lap viszont 100% hogy szar döntés, vagy piros vagy semmi.

A tizi a végén viszont szerintem nem volt az, csávó felugrott fejelni csukott szemmel, azt se tudta hova pattan a labda.
eaglesmcnabb
Én úgy látom ezt a szitut, hogy CR csak át akarta hámozni magát. Nem is az a típus, aki verekszik, szóval nálam nem lap - a sárga lap meg műhiba egyértelműen.
Színészkedett az iráni.
A tizi sem volt az, teljesen vétlen szitu volt, felugrottak fejelni az irán fejéről meg a portugenya karjára pattant, de az félig levegőben, teljesen kontroll nélkül.
kishaszi
mind a ketten kitették a karjukat, ahogy azt tisztességes küzdelemben az összes fodballista csinálja, csak az egyik a másik kezére fejelte a labdát. nálam ez nem tizi akkor sem, ha nem volt testhez szorított kéz.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Videóbíró: kell az. Nyilván idő lesz, mire csiszolódik az alkalmazása.
Az NFL-lel meg inkább ne példálózzunk, ha kérhetem, mert ott ezer éve működik, azóta rögzítve, hogy mit hogyan és miért lehet, hányszor visszanézni, és még így is kibaszott sok véleményes szitu van /ha nem lenne deklarálva, hogy 1. pályán hozott döntés 2. megdönthetetlen bizoníték, akkor még több anyázós eset lennem szóval ne csináljunk úgy, hogy az NFL überkirály, ez meg it egy fos/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én nem láttam 100%-osan a visszanézésből, hogy ütés volt-e és lecsúszott, vagy csak szimplán át akarta hámozni magát a védőn. Ha előbbi akkor piros, ha utóbbi akkor semmi. Én a portugáloknak szurkolok, de szerintem inkább volt ütés, szóval szerintem járt volna a piros. (De lehet hogy csak jobb színész az iráni mint Pepe). A sárga lap viszont 100% hogy szar döntés, vagy piros vagy semmi.

A tizi a végén viszont szerintem nem volt az, csávó felugrott fejelni csukott szemmel, azt se tudta hova pattan a labda.
eaglesmcnabb
Én úgy látom ezt a szitut, hogy CR csak át akarta hámozni magát. Nem is az a típus, aki verekszik, szóval nálam nem lap - a sárga lap meg műhiba egyértelműen.
Színészkedett az iráni.
A tizi sem volt az, teljesen vétlen szitu volt, felugrottak fejelni az irán fejéről meg a portugenya karjára pattant, de az félig levegőben, teljesen kontroll nélkül.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Meccsenként két challenge lehetőség csapatonként, ha mindkettő jogos volt akkor +1 azt csókolom.
Challenge esetben mindig vissza kéne nézni, ha nincs challenge meg nem lehetne pofázni.
Nem lenne egy új találmány pedig

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
En nagyon orultem a VAR-nak a fociban, hatha igazsagosabb lesz, hatha ki lehet talalni jol, de igy inkabb hagyni kene a francba, ennek semmi haszna, ertelme igy.
zavi27
Légyszi ne már! Az első buktatónál ne dobjuk be a törölközőt. Finomítani kell és jó lesz. Én - bár tényleg vannak hibái- pozitívnak érzem a használatát.
NB2
igen, mert amiket hibázik a VAR, azt alapból a pályán is hibázza a bíró. De ezeken a néhány hibákon kívűl segíti a bírót.
Szóval ha van 10 hibás ítélete a bírónak, és csak 5-t néz vissza a VAR, és ebből lesz csak 3 jó ítélet, akkor ez azt jelenti, hogy 3-mal több a helyes ítélet, mint VAR nélkül.
braxa88
Plusz megkezdodtek a folyamatos reklamalasok azert hogy nezzenek vissza mindent, ez is a visszajara fordult, most mar azert ugatnak minden szitunak majd 5 percet, hogy miert nem nezik azt eppen vissza.
zavi27
Összességében pozitív nálam is, nem is lehetne más egy videóbíró.
Már volt 20 tizi, ami nagyon sok egyébként, ebből a fele vidóbíró alapján született.
Egyébként még a csoportkör sem ért véget, de már megdőlt a VB 11-es csúcs...😊 Szóval videóval jóval több büntetőre lehet számítani. Eddig befújták a jogosak 60%-át, most be lesz fújva a 90-95%, ami jó.
Gondoljunk az elmúlt 2-3 évre a BL-ben, hány jogos tizi maradt el a Cakir és társai -féle dilettáns gyökér bíróknak köszönhetően.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
Utálom szajkózni, de én a bírókat sem irigylem. Hasonlítsuk össze az NFL-t, a soccer bírókkal. Mikor láttál olyat, hogy NFL-ben 4-5-en lerohanják a bírót? Szerencsétlennek azzal megy el fél perce, hogy kiverekedje magát az őt meglincselni akaró játékosok közül. CSK mehetne oda, másnak azonnal sárga! De a CSK sem úgy, ahogy tegnap az iráni meg a marokkói. A játékosok tényleg sokszor azonnal a videóbíróra mutogatnak. Ezért kéne bevezetni, hogy kérésre félidőnként 1-1 ilyen lehetőség, előbb-utóbb rájönnének, hogy nem kérem ki az 5. percben egy totál hülye valamiért, hanem jól meggondolom mikor reklamálok miatta. Persze a bíró fülére rászólhatnának többször és ha a bíró hibázik, őt is elő lehessen venni.
De amiért írtam, a lényeg: ha a játékos nem tekinti partnernek a bírót és nem tiszteli, nem törekszik a játék tisztaságára, megette a fene az egészet. Tényleg számomra undorító mikor a latinok egy fault után eljátsszák a nagyhalált, aztán egy perc múlva futnak mint a nyulak. Sőt ha a bíró nem fúj, akkor 5 mp múlva. Legyünk már férfiak és nem puhapöcsök.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Én nem láttam 100%-osan a visszanézésből, hogy ütés volt-e és lecsúszott, vagy csak szimplán át akarta hámozni magát a védőn. Ha előbbi akkor piros, ha utóbbi akkor semmi. Én a portugáloknak szurkolok, de szerintem inkább volt ütés, szóval szerintem járt volna a piros. (De lehet hogy csak jobb színész az iráni mint Pepe). A sárga lap viszont 100% hogy szar döntés, vagy piros vagy semmi.

A tizi a végén viszont szerintem nem volt az, csávó felugrott fejelni csukott szemmel, azt se tudta hova pattan a labda.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
Na most pótoltam a portugáék meccsét: gáz, hogy én védjem Rodánót, de a sárga lapja az nálam nem lap, az iráni tizit se fújtam volna be.
kishaszi
akkor jó, már attól féltem, csak én vagyok helikopter
slowmotion
én a tegnapi hangulatban nem mertem beírni, hogy én sem adtam volna semmit
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
Na most pótoltam a portugáék meccsét: gáz, hogy én védjem Rodánót, de a sárga lapja az nálam nem lap, az iráni tizit se fújtam volna be.
kishaszi
akkor jó, már attól féltem, csak én vagyok helikopter