Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Azért a portugálok legsportszerűbb embere ma is pepe volt, ez mindent elárul a meccsről
eaglesmcnabb
 twitter.com/lucasammr/status/1009456216794370049
braxa88
Nyomorult fasz.
Vrij6
tegnapi meccsről beszéltem.
Igazából arra akartam kilyukadni, hogy kibaszott paraszt volt tegnap a portugál válogatott, CR-t is beleértve, és régen rossz ha Pepe szabálytalankodik a legkevesebbet.
pl EB-n 6 meccs 1 sárga, előtte való EB-n 5 meccsen 2 szabálytalansága volt összesen. Ettől függetlenül leszokhatna a színészkedéseiről, mert ez még visszataszítóbb mint a hentelései.
eaglesmcnabb
Quaresma belépője rögtön piros, több meccses eltiltással.
de amúgy Irán is ritkaparasztul játszott.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Azért a portugálok legsportszerűbb embere ma is pepe volt, ez mindent elárul a meccsről
eaglesmcnabb
 twitter.com/lucasammr/status/1009456216794370049
braxa88
Nyomorult fasz.
Vrij6
tegnapi meccsről beszéltem.
Igazából arra akartam kilyukadni, hogy kibaszott paraszt volt tegnap a portugál válogatott, CR-t is beleértve, és régen rossz ha Pepe szabálytalankodik a legkevesebbet.
pl EB-n 6 meccs 1 sárga, előtte való EB-n 5 meccsen 2 szabálytalansága volt összesen. Ettől függetlenül leszokhatna a színészkedéseiről, mert ez még visszataszítóbb mint a hentelései.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Na most pótoltam a portugáék meccsét: gáz, hogy én védjem Rodánót, de a sárga lapja az nálam nem lap, az iráni tizit se fújtam volna be.

Pézsma meg ritka szimpi játékos, a gólja ellenére.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 879 — No es importante
Majd alakul talán, eddig tipikusan socceres lett ennek a bevezetése is sajnos

De a sin bin és az utólagos eltiltások mellett a legfontosabb szabályváltozásokból legalább egy már megvalósult


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 775 — Слава Україні! Героям слава!
Azért a portugálok legsportszerűbb embere ma is pepe volt, ez mindent elárul a meccsről
eaglesmcnabb
 twitter.com/lucasammr/status/1009456216794370049
braxa88
Nyomorult fasz.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 687 — Amerikai sportok rajongója
En nagyon orultem a VAR-nak a fociban, hatha igazsagosabb lesz, hatha ki lehet talalni jol, de igy inkabb hagyni kene a francba, ennek semmi haszna, ertelme igy.
zavi27
Légyszi ne már! Az első buktatónál ne dobjuk be a törölközőt. Finomítani kell és jó lesz. Én - bár tényleg vannak hibái- pozitívnak érzem a használatát.
NB2
igen, mert amiket hibázik a VAR, azt alapból a pályán is hibázza a bíró. De ezeken a néhány hibákon kívűl segíti a bírót.
Szóval ha van 10 hibás ítélete a bírónak, és csak 5-t néz vissza a VAR, és ebből lesz csak 3 jó ítélet, akkor ez azt jelenti, hogy 3-mal több a helyes ítélet, mint VAR nélkül.
braxa88
Plusz megkezdodtek a folyamatos reklamalasok azert hogy nezzenek vissza mindent, ez is a visszajara fordult, most mar azert ugatnak minden szitunak majd 5 percet, hogy miert nem nezik azt eppen vissza.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Ott a bibi, hogy a bíró kézjeleni, sípjelei, stb szerint kell a játékosoknak "cselekedni".
Ha ő balra mutat, akkor minden playa, ahogy volt is, balra fog nézni, figyelni... ne lehessen már megtéveszteni egy ellenfelet a pályán.
Chargers LT
ebben is van igazság. Puhl Sanyit meg kéne szólaltatni! 😀
braxa88
azt mondaná, hogy véleményes 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 796 — Cowboys fan
En nagyon orultem a VAR-nak a fociban, hatha igazsagosabb lesz, hatha ki lehet talalni jol, de igy inkabb hagyni kene a francba, ennek semmi haszna, ertelme igy.
zavi27
Légyszi ne már! Az első buktatónál ne dobjuk be a törölközőt. Finomítani kell és jó lesz. Én - bár tényleg vannak hibái- pozitívnak érzem a használatát.
NB2
igen, mert amiket hibázik a VAR, azt alapból a pályán is hibázza a bíró. De ezeken a néhány hibákon kívűl segíti a bírót.
Szóval ha van 10 hibás ítélete a bírónak, és csak 5-t néz vissza a VAR, és ebből lesz csak 3 jó ítélet, akkor ez azt jelenti, hogy 3-mal több a helyes ítélet, mint VAR nélkül.
braxa88
az a baj ezekkel, hogy mondjuk öt jó ítéletre (Neymar nem-tizenegyese meg ilyenek) jut hét rossz.

az a baj, hogy a bíró nem mondja azt egy eset megtekintése után, hogy akkor most jogosulatlan játékot állapít meg a támadó esetében, mert ez elvileg egy férfi labdarúgó-világbajnokság.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
En nagyon orultem a VAR-nak a fociban, hatha igazsagosabb lesz, hatha ki lehet talalni jol, de igy inkabb hagyni kene a francba, ennek semmi haszna, ertelme igy.
zavi27
Légyszi ne már! Az első buktatónál ne dobjuk be a törölközőt. Finomítani kell és jó lesz. Én - bár tényleg vannak hibái- pozitívnak érzem a használatát.
NB2
igen, mert amiket hibázik a VAR, azt alapból a pályán is hibázza a bíró. De ezeken a néhány hibákon kívűl segíti a bírót.
Szóval ha van 10 hibás ítélete a bírónak, és csak 5-t néz vissza a VAR, és ebből lesz csak 3 jó ítélet, akkor ez azt jelenti, hogy 3-mal több a helyes ítélet, mint VAR nélkül.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
En nagyon orultem a VAR-nak a fociban, hatha igazsagosabb lesz, hatha ki lehet talalni jol, de igy inkabb hagyni kene a francba, ennek semmi haszna, ertelme igy.
zavi27
Légyszi ne már! Az első buktatónál ne dobjuk be a törölközőt. Finomítani kell és jó lesz. Én - bár tényleg vannak hibái- pozitívnak érzem a használatát.
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 687 — Amerikai sportok rajongója
En nagyon orultem a VAR-nak a fociban, hatha igazsagosabb lesz, hatha ki lehet talalni jol, de igy inkabb hagyni kene a francba, ennek semmi haszna, ertelme igy.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ott a bibi, hogy a bíró kézjeleni, sípjelei, stb szerint kell a játékosoknak "cselekedni".
Ha ő balra mutat, akkor minden playa, ahogy volt is, balra fog nézni, figyelni... ne lehessen már megtéveszteni egy ellenfelet a pályán.
Chargers LT
ebben is van igazság. Puhl Sanyit meg kéne szólaltatni! 😀
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Ott a bibi, hogy a bíró kézjeleni, sípjelei, stb szerint kell a játékosoknak "cselekedni".
Ha ő balra mutat, akkor minden playa, ahogy volt is, balra fog nézni, figyelni... ne lehessen már megtéveszteni egy ellenfelet a pályán.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
gondolom igaz, meg ahonnan elvégezte, onnan a partjelző csak szólt volna hogy sporttárs-sporttárs, másik oldalról vagyon a rúgás.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Bizony ám...az ok szerintem,hogy a szögletet nem nézték vissza, azaz előtte a beadást. Aspas nem volt lesen szerintem, egy vonal.

De az bameg érthetetlen, hogy a játékvezető a bal oldali szögletzászlóra mutat, a spanyolok meg jobbról elvégzik a sarokrúgást.
Ez totálisan elfogadhatatlan, nem is értem, hogy történhet ilyen, felháborító. A futball és szabályainak nevetségessé tétele.
Egyrészt a bíró miért nem fújta vissza, fújt bele, hogy helló...mindig megteszik. Ez nem. "Ja, jobbról végezték el, hohó, mindenki balra néz, de egye fene, had menjen"...WTF?
Másrészt az mi a herezacskó, hogy van videó és gól esik műhiba következtében...és bazmeg nem nézik vissza?! A 4 videózási szabály közül ez totálisan kimerítette az egyiket! Szabálytalan gól esett, amely befolyásolta a csoport végeredményét, és ezzel az egész VB-t. Köszi FIFA.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Aspas gólja enyhén vicces
1. nem nézik vissza hogy szöglet vagy kirugás
2. a lesnél ugy mutatják hogy nem látszik mikor hagyja el a labda a beadó lábát
3. ja és csak annyi hogy nem jobb oldalról kellett volna jönni a szögletnek hanem balról. bíró és marokkó is onnan várta.
braxa88
1 mert valahol kimegy, még nincs automatikus visszanézés, hogy kint volt e vagy nem...itt a bíró úgy vette, hogy nem volt kint és ne is legyen olyan helyzet, hogy elkezdik ezeket is visszanézni, mert jönnek a 10 perces hosszabbítások
2 volt egy ilyen kameraállás és ott még a vonalakat is berajzolták...szerintem tételezzük fel, hogy annál többet már nem lehet tenni, mint amit ebben a helyzetben megtettek...visszanézte pár bíró és az alapján ez tűnt a helyes döntésnek...függetlenül attól, hogy jót röhögtem volna ha kiesnek a spanyolok, de nem ezen múlik
3 ha a kapu fölött megy ki a labda, a támadó csapat döntheti el...marokkó nem várta a szögletet, hanem köszöngették egymást, pedig ezt a meccs utánra kellett volna hagyni...egyébként a beadásnál már ott is volt majdnem vonalban 3 védő Aspason, egy kicsit belógva

Szerintem ezen a témán felesleges lovagolni, pont elég egyértelmű volt a lassítás ahhoz, hogy megadják a gólt. Tanulság viszont van belőle: oda kell figyelni amíg vége nincs a meccsnek 😊
Klaci79
1. Ha gól van belőle, és kérdéses hogy szöglet e akkor nézzék meg. De ugye mostani szabályzatban ez nincs benne.
2. Egyetértek.
3. Van egy video/kép hogy a bíró is balról várja a szögletet aztán hopp a spanyolok már adják is be a másik oldalról. Nem a marokkóiakkal van baj, hogy rossz helyről várták, hanem a bíró a hüyle.
 www.m4sport.hu/wp-content/uploads/sites/10/2018/06/spanyolszoglet-620x348.png

Azt sose tudtam hogy ha a kapu fölött megy ki akkor opconális hogy honnan jön a szöglet. 😊 de ha a bíró mutat balra, akkor nem hinném hogy lenne választás. Vagy a fasz se tudja 😀
braxa88
1 értem én, de csak akkor támogatnám, ha közvetlen a beadás után lett volna a gól....így hogy szöglet lett a véleményes szituból, már ne nézzék vissza ezeket is (az túl sok időt venne el)

3. nyilván a bíró a közeli szögletzászlóra mutat, de azért erős lett volna, ha a másik oldalról nem végezhetik el, aztán mégis hagyják..erről már biztos sokat cikkeztek volna...de a kapu fölött kimenő labdáknál van ilyen opció (még kirúgás esetén is)
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Aspas gólja enyhén vicces
1. nem nézik vissza hogy szöglet vagy kirugás
2. a lesnél ugy mutatják hogy nem látszik mikor hagyja el a labda a beadó lábát
3. ja és csak annyi hogy nem jobb oldalról kellett volna jönni a szögletnek hanem balról. bíró és marokkó is onnan várta.
braxa88
1 mert valahol kimegy, még nincs automatikus visszanézés, hogy kint volt e vagy nem...itt a bíró úgy vette, hogy nem volt kint és ne is legyen olyan helyzet, hogy elkezdik ezeket is visszanézni, mert jönnek a 10 perces hosszabbítások
2 volt egy ilyen kameraállás és ott még a vonalakat is berajzolták...szerintem tételezzük fel, hogy annál többet már nem lehet tenni, mint amit ebben a helyzetben megtettek...visszanézte pár bíró és az alapján ez tűnt a helyes döntésnek...függetlenül attól, hogy jót röhögtem volna ha kiesnek a spanyolok, de nem ezen múlik
3 ha a kapu fölött megy ki a labda, a támadó csapat döntheti el...marokkó nem várta a szögletet, hanem köszöngették egymást, pedig ezt a meccs utánra kellett volna hagyni...egyébként a beadásnál már ott is volt majdnem vonalban 3 védő Aspason, egy kicsit belógva

Szerintem ezen a témán felesleges lovagolni, pont elég egyértelmű volt a lassítás ahhoz, hogy megadják a gólt. Tanulság viszont van belőle: oda kell figyelni amíg vége nincs a meccsnek 😊
Klaci79
1. Ha gól van belőle, és kérdéses hogy szöglet e akkor nézzék meg. De ugye mostani szabályzatban ez nincs benne.
2. Egyetértek.
3. Van egy video/kép hogy a bíró is balról várja a szögletet aztán hopp a spanyolok már adják is be a másik oldalról. Nem a marokkóiakkal van baj, hogy rossz helyről várták, hanem a bíró a hüyle.


Azt sose tudtam hogy ha a kapu fölött megy ki akkor opconális hogy honnan jön a szöglet. 😊 de ha a bíró mutat balra, akkor nem hinném hogy lenne választás. Vagy a fasz se tudja 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Aspas gólja enyhén vicces
1. nem nézik vissza hogy szöglet vagy kirugás
2. a lesnél ugy mutatják hogy nem látszik mikor hagyja el a labda a beadó lábát
3. ja és csak annyi hogy nem jobb oldalról kellett volna jönni a szögletnek hanem balról. bíró és marokkó is onnan várta.
braxa88
1 mert valahol kimegy, még nincs automatikus visszanézés, hogy kint volt e vagy nem...itt a bíró úgy vette, hogy nem volt kint és ne is legyen olyan helyzet, hogy elkezdik ezeket is visszanézni, mert jönnek a 10 perces hosszabbítások
2 volt egy ilyen kameraállás és ott még a vonalakat is berajzolták...szerintem tételezzük fel, hogy annál többet már nem lehet tenni, mint amit ebben a helyzetben megtettek...visszanézte pár bíró és az alapján ez tűnt a helyes döntésnek...függetlenül attól, hogy jót röhögtem volna ha kiesnek a spanyolok, de nem ezen múlik
3 ha a kapu fölött megy ki a labda, a támadó csapat döntheti el...marokkó nem várta a szögletet, hanem köszöngették egymást, pedig ezt a meccs utánra kellett volna hagyni...egyébként a beadásnál már ott is volt majdnem vonalban 3 védő Aspason, egy kicsit belógva

Szerintem ezen a témán felesleges lovagolni, pont elég egyértelmű volt a lassítás ahhoz, hogy megadják a gólt. Tanulság viszont van belőle: oda kell figyelni amíg vége nincs a meccsnek 😊
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Jajj, ezen nem kicsit nevettem, hogy azért belőle sem hiányzik az a fránya vér... Akkor tudnám példaképnek tartani, de hát Luzitán.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Azért a portugálok legsportszerűbb embere ma is pepe volt, ez mindent elárul a meccsről
eaglesmcnabb
 twitter.com/lucasammr/status/1009456216794370049
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Azért a portugálok legsportszerűbb embere ma is pepe volt, ez mindent elárul a meccsről
eaglesmcnabb
Az a baj, ezt csak mi ketten tartjuk számon 😊
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Aspas gólja enyhén vicces
1. nem nézik vissza hogy szöglet vagy kirugás
2. a lesnél ugy mutatják hogy nem látszik mikor hagyja el a labda a beadó lábát
3. ja és csak annyi hogy nem jobb oldalról kellett volna jönni a szögletnek hanem balról. bíró és marokkó is onnan várta.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azért a portugálok legsportszerűbb embere ma is pepe volt, ez mindent elárul a meccsről
eaglesmcnabb
😮

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Á bazeg, itt volt a portugál kiesés
Chargers LT
Ezt iszfahanban 2 sisa szippantás között úgy fogjak emlegetni mint mi Elek kapufajat
csebi
de mi legalább 3-3-ra vertük el őket

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 059 — Lucas Scott
Á bazeg, itt volt a portugál kiesés
Chargers LT
Ezt iszfahanban 2 sisa szippantás között úgy fogjak emlegetni mint mi Elek kapufajat

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.