Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Jó látni, h olyan nagyságok, mint Farfán, Isaksson* vagy Toivonen még most is képesek értékelhető produkcióra. Mi a közös bennük? Mindhárman öregebbek Zsuzsinál.

Pedig a fejemet tettem volna rá, h az olaszok ellen még ő védett.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
nem tudom bele lehet még írni, de amúgy Németes vagyok
Heisman Trophy
Mivel a tegnapi után nem lehet divatdrukkerséggel vádolni, így egyefene beírtalak 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Kia vs Volvo...
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
Hajrá Korea, mindig szimpi hajtós focit tolnak, Lindelöf nélkül szerintem buknak a svédek.

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 663 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
nem tudom bele lehet még írni, de amúgy Németes vagyok

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 257 — a new hope (again)
Hajrá Lee!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
koreai kezdo 11bol 5jatszik otthon, 1 kinaban,, 1 japanban, 1 az osztrak bundesligaban, 2 a PL-ben, 1 meg a nemet bundesligaban.
a baj talan ott lehet, hogy a kapus + mind a 4 hatved tavolkeleti ligaban tolja (egyiknek van Bundesliga tapasztalata a Mainzbol).
Borbinho
ezzel szemben a sved:
1 dan liga, 2 championshipes, 3 nemet bundesligas, 2 ruszki premjer ligas, 1 skot premiershipes, 1 arab emirsegekbeli meg egy ligue 1os.

papiron a botos de tamadasban so-so korea a favago svedek ellen 😀 sztem fizikai folenyuk miatt nyernek a svedek, sokadik szogletuket golra valtjak majd

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 745 — Keep pounding
Én ezeket raktam ma:

Dél-Korea nem kap ki
Belgium legalább 3 góllal nyer
Tunézia max 1 góllal kap ki
mustaine
belgákban látom a veszted

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Mara ki mit tippel?
Borbinho
Mertens mesterhármast. Többi nem hoz lázba. 😀
Na jó, egy angol chokerkedést szívesen néznék.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
koreai kezdo 11bol 5jatszik otthon, 1 kinaban,, 1 japanban, 1 az osztrak bundesligaban, 2 a PL-ben, 1 meg a nemet bundesligaban.
a baj talan ott lehet, hogy a kapus + mind a 4 hatved tavolkeleti ligaban tolja (egyiknek van Bundesliga tapasztalata a Mainzbol).

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Amúgy Le van az valahol írva, hogy tilos megnézniük az ellenfelet ha az ép látható valahol?
több mint 5 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Én ezeket raktam ma:

Dél-Korea nem kap ki
Belgium legalább 3 góllal nyer
Tunézia max 1 góllal kap ki

több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
2002 Franciák kiestek a csoportban, előtte vb cím

2010 Olaszok kiestek a csoportban, előtte vb cím

2014 Spanyolok kiestek a csoportban, előtte vb cím


Felkészültem a pesszimista verzióra is. 😀


Ma nálam:

Svéd-Korea 2-0

Belgium-Panama 3-0

Tunézia-Anglia 0-2
Vrij6
nyugi ott volt még 2006 is

svéd sztem nem lesz olyan sima, T'hames csávóban benne van a gól
eaglesmcnabb
2006-ban a brazilok nem estek ki a csoportkörben. 😊
Vrij6
ezt mondom, hogy nem feltétlen esik ki a címvédő a csoportkörből, és nem is fognak.
eaglesmcnabb
Jaaaa, így már értem. De az kemény hogy 3 ilyen is volt, 3 európaival.

De azért meglepődnék én is.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
Nem tudom ez mennyire kam, de szakadok rajta:

"South Korea's manager has admitted that his players have exchanged shirts during training sessions and friendlies in order to mislead the Swedes: "We are using this tactic because I know that for Europeans, it is difficult to distinguish Asians [by face]."
Hanni
A svédek marha szerencsések, a svéd segédedző pont akkor ment Ausztriába nyaralni, mikor a koreaiak ott edzőtáboroztak, pont abba a faluba, ahová a koreaiak, pont abba a szállodába, ami a koreai edzőpálya mellett állt, és pont egy olyan szobát kapott,amiről rálátott a pályára. 😀
De ez nem elég, a környék bebarangolása közben pont arra járt, amikor nyilvános edzés volt, és pont volt nála toll és papír, hogy jegyzeteljen, de pechére felismerték, és akkor jött a mezcsere. 😀

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
2002 Franciák kiestek a csoportban, előtte vb cím

2010 Olaszok kiestek a csoportban, előtte vb cím

2014 Spanyolok kiestek a csoportban, előtte vb cím


Felkészültem a pesszimista verzióra is. 😀


Ma nálam:

Svéd-Korea 2-0

Belgium-Panama 3-0

Tunézia-Anglia 0-2
Vrij6
nyugi ott volt még 2006 is

svéd sztem nem lesz olyan sima, T'hames csávóban benne van a gól
eaglesmcnabb
2006-ban a brazilok nem estek ki a csoportkörben. 😊
Vrij6
ezt mondom, hogy nem feltétlen esik ki a címvédő a csoportkörből, és nem is fognak.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 845 — No es importante
A svéd keret lehet bottom 5, csak akkor ezen az alapon a koreai bottom 3... Japánból még kinézek egy bravúrt megmentve Ázsia becsületét, de DK annyit ér, amennyit a névrokonuk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
2002 Franciák kiestek a csoportban, előtte vb cím

2010 Olaszok kiestek a csoportban, előtte vb cím

2014 Spanyolok kiestek a csoportban, előtte vb cím


Felkészültem a pesszimista verzióra is. 😀


Ma nálam:

Svéd-Korea 2-0

Belgium-Panama 3-0

Tunézia-Anglia 0-2
Vrij6
nyugi ott volt még 2006 is

svéd sztem nem lesz olyan sima, T'hames csávóban benne van a gól
eaglesmcnabb
2006-ban a brazilok nem estek ki a csoportkörben. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Na profi mentalitasu szelokat raktam mara (kar volt):
Sved-Del Korea pontos eredmeny 1:0
Belgak 3al
Angolok nyernek de mindket csapat lo golt

masikon meg h paros szoglet lesz mind3 meccsen 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
SWE-KOR 0-0
BEL-PAN 7-0
ENG-TUN 1-1
Igor
Reális ez a 7-0?

Mármint értem, benne van, de a belgák se hengerelnek rögtön az első meccsen.

Indokolatlan mondjuk 3-0- után még beverniük 4-et, ha érted mire gondolok. 😀

Persze ha tudnak, akkor miért ne?😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
2002 Franciák kiestek a csoportban, előtte vb cím

2010 Olaszok kiestek a csoportban, előtte vb cím

2014 Spanyolok kiestek a csoportban, előtte vb cím


Felkészültem a pesszimista verzióra is. 😀


Ma nálam:

Svéd-Korea 2-0

Belgium-Panama 3-0

Tunézia-Anglia 0-2
Vrij6
nyugi ott volt még 2006 is

svéd sztem nem lesz olyan sima, T'hames csávóban benne van a gól
eaglesmcnabb
a gól benne van Szonban, csak nincs mögötte olyan középpálya, mint szokott lenni.
bár a svédektől nem várok sokat. ahol egy Toivonen egyáltalán még mindig kerettag lehet, azt a válogatottat egyszerűen nem tudom hova tenni...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
lol, most írják Messi 7,6 km-t futott az izlandiak ellen, abból 6300 méter séta, és 90 méter sprint.

GOAT :d

a gól benne van Szonban, csak nincs mögötte olyan középpálya, mint szokott lenni.
bár a svédektől nem várok sokat. ahol egy Toivonen egyáltalán még mindig kerettag lehet, azt a válogatottat egyszerűen nem tudom hova tenni...
slowmotion
szerintem a svéd válogatott simán bottom 5 keret a vébén

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
SWE-KOR 0-0
BEL-PAN 7-0
ENG-TUN 1-1
Igor
Ugyanezt akartam írni kb, de sztem Korea megveri a svédeket

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
SWE-KOR 0-0
BEL-PAN 7-0
ENG-TUN 1-1

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
2002 Franciák kiestek a csoportban, előtte vb cím

2010 Olaszok kiestek a csoportban, előtte vb cím

2014 Spanyolok kiestek a csoportban, előtte vb cím


Felkészültem a pesszimista verzióra is. 😀


Ma nálam:

Svéd-Korea 2-0

Belgium-Panama 3-0

Tunézia-Anglia 0-2
Vrij6
nyugi ott volt még 2006 is

svéd sztem nem lesz olyan sima, T'hames csávóban benne van a gól

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
 twitter.com/Sennesation/status/1008472105342722053

😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv