Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
A MÁV-ot adom, a Deb-Nyíregy távot pénteken oda-vissza 4 óra alatt sikerült megtenni.
MarioAna
Szerencsére nagyon kevésszer voltam rákényszerülve, hogy vonattal utazzak valahova, de amikor igen, akkor nálam is kibaszták a biztosítékot. Pestről (Kőbánya) jöttem haza (Bihar). Kőbányán vártam kb 1 órát, mire megérkezett az IC (vagyis annak kellett volna lennie), egy 3 kocsis valami. Helyjeggyel végig álltam a 4 órát, mire elértük P.ladányt.
shagi0206
OFF!
Múltkor a másik topikba lett beszúrva, hogy Japánban fél perccel előbb indult a vonat és az ottani MÁV elnézést kért az utasoktól😊
ON!
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 179
Nah, megvan miért sárga Neymar feje....Coutinho széttört a fején egy tojást...biztos aztán megtetszett neki a látvány 😀 😀

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
A MÁV-ot adom, a Deb-Nyíregy távot pénteken oda-vissza 4 óra alatt sikerült megtenni.
MarioAna
Szerencsére nagyon kevésszer voltam rákényszerülve, hogy vonattal utazzak valahova, de amikor igen, akkor nálam is kibaszták a biztosítékot. Pestről (Kőbánya) jöttem haza (Bihar). Kőbányán vártam kb 1 órát, mire megérkezett az IC (vagyis annak kellett volna lennie), egy 3 kocsis valami. Helyjeggyel végig álltam a 4 órát, mire elértük P.ladányt.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
nézem bazdmeg az M4 streamet, bdsistnfszát már, hogy a "rövid híreink következikben" a MÁV reális problémáján kívül a másik 3 a migránsozással foglalkozott. Komolyan a 10-12 éves VB-t néző gyerekeknek (meg a már amúgy is agyhalott 3millió nyugdíjasnak) ezzel kell szembesülni vasárnap este 9-kor?....inkább nézem az illegális külföldi streameket, rohadjon meg az emnéty.

A MÁV-ot adom, a Deb-Nyíregy távot pénteken oda-vissza 4 óra alatt sikerült megtenni.
MarioAna
nekem elso heten meg mukodott amikor kijottem ,de most mar azt irja h innen nem elerheto. monjuk amugy se neznem magyarul, max a hajdu b-s meccseket.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
nézem bazdmeg az M4 streamet, bdsistnfszát már, hogy a "rövid híreink következikben" a MÁV reális problémáján kívül a másik 3 a migránsozással foglalkozott. Komolyan a 10-12 éves VB-t néző gyerekeknek (meg a már amúgy is agyhalott 3millió nyugdíjasnak) ezzel kell szembesülni vasárnap este 9-kor?....inkább nézem az illegális külföldi streameket, rohadjon meg az emnéty.

A MÁV-ot adom, a Deb-Nyíregy távot pénteken oda-vissza 4 óra alatt sikerült megtenni.
MarioAna
migráns migráns soros migráns soros soros migráns migráns migráns soros migráns soros soros migráns migráns migráns soros migráns soros soros migráns migráns migráns soros migráns soros soros migráns migráns migráns soros migráns soros soros migráns migráns migráns soros migráns soros soros migráns
shawnka
Egy mennyei promó kimaradt a sorból.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
nézem bazdmeg az M4 streamet, bdsistnfszát már, hogy a "rövid híreink következikben" a MÁV reális problémáján kívül a másik 3 a migránsozással foglalkozott. Komolyan a 10-12 éves VB-t néző gyerekeknek (meg a már amúgy is agyhalott 3millió nyugdíjasnak) ezzel kell szembesülni vasárnap este 9-kor?....inkább nézem az illegális külföldi streameket, rohadjon meg az emnéty.

A MÁV-ot adom, a Deb-Nyíregy távot pénteken oda-vissza 4 óra alatt sikerült megtenni.
MarioAna
migráns migráns soros migráns soros soros migráns migráns migráns soros migráns soros soros migráns migráns migráns soros migráns soros soros migráns migráns migráns soros migráns soros soros migráns migráns migráns soros migráns soros soros migráns migráns migráns soros migráns soros soros migráns
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
Ezek a brazilok ezzel a játékkal szerintem örüljenek, ha túljutnak a 1/8 döntőn. Persze a "svájci" brigád is annyira nyomatékos, hogy nincs is rá szükség, hogy túlhajszolják magukat, de ha csak 1x is így játszanak egy jobb csapat ellen...hát felejtsék el még az elődöntőt is, nem hogy a vb címet.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
"Az 1-0 veszélyes eredmény"

De tudjuk, hogy mi a legveszélyesebb... szóval a brazilok jól csinálják, nehogy még egyet lőjenek..
Igor
majd olyan erovel bikazzak be kozelrol hogy kijon a laszti, aztan beverik a kipattanot is mint a kocsogjozsi a grundon. a videobiro pedig megerositi. --> 3-0

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
"Az 1-0 veszélyes eredmény"

De tudjuk, hogy mi a legveszélyesebb... szóval a brazilok jól csinálják, nehogy még egyet lőjenek..
Igor
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
"Az 1-0 veszélyes eredmény"

De tudjuk, hogy mi a legveszélyesebb... szóval a brazilok jól csinálják, nehogy még egyet lőjenek..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
milyen hülye csoportból jutottak tovább ezek a svájciak???
ezeket még mi is vernénk 😀
NB2
Leekens valamit nagyon tud, mert ez majd minden meccsen elhangzott eddig 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
milyen hülye csoportból jutottak tovább ezek a svájciak???
ezeket még mi is vernénk 😀
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
öcsém és ezt a díszbuzit rajtam be CR helyett CSK szalaggal...
mindjárt köpök egyet aztán aláállok
eaglesmcnabb
Amúgy most CR nagyon bejött (volna), de azért erre nem sokan tettek volna korábban, nem?
csi77
hát az említett ábra alapján én biztos nem. :d pedig ki nem állhatom neymart, és suarez se a szívem csücske :d, de próbáltam racionálisan megközelíteni

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Baszki... Özilt, Khedirát felejtsük el, must win meccs a svédek ellen, szép lesz.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
na ez a visszajátszás csak megerősített abban, hogy Casemiro sokat tanult Ramostól 😀 😀 . Hasonló kvalitású közönségkedvenc lesz belőle is, mint a favágó társából.
MarioAna
ja, végülis 40 perc alatt volt már egy faltja vkp poszton

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Huha, na itt valaki csúnyán megbukott a Tell Vilmos-teszten....

Ha Silvának a 2. félidőben agyrázkódása lesz, tudjuk ki okozta.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 526
a mexi-német utàn olyan mintha mennyei meccset néznék
NB2
Kb
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
öcsém és ezt a díszbuzit rajtam be CR helyett CSK szalaggal...
mindjárt köpök egyet aztán aláállok
eaglesmcnabb
azt nem tudod mar atrakni?
Borbinho
tudnám, de már több playám nincs, se holnap se kedden 😀
eaglesmcnabb
ugy ertem vissza CR-re? mert akk en ezek szerint meg atrakhatom Hazardra ha Neymar tre lesz 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 976 — nabege2@yahoo.com
a mexi-német utàn olyan mintha mennyei meccset néznék
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
öcsém és ezt a díszbuzit rajtam be CR helyett CSK szalaggal...
mindjárt köpök egyet aztán aláállok
eaglesmcnabb
Amúgy most CR nagyon bejött (volna), de azért erre nem sokan tettek volna korábban, nem?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
öcsém és ezt a díszbuzit rajtam be CR helyett CSK szalaggal...
mindjárt köpök egyet aztán aláállok
eaglesmcnabb
azt nem tudod mar atrakni?
Borbinho
tudnám, de már több playám nincs, se holnap se kedden 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
öcsém és ezt a díszbuzit rajtam be CR helyett CSK szalaggal...
mindjárt köpök egyet aztán aláállok
eaglesmcnabb
azt nem tudod mar atrakni?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 179
Neymar - Behrami megtalálták szépen egymást

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
öcsém és ezt a díszbuzit rajtam be CR helyett CSK szalaggal...
mindjárt köpök egyet aztán aláállok

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Coutinho mekkora gól!
Coolearie
Kicsit sokat késik az a link, nem? 😊
shagi0206
Via internet explorer