Eredménykövető - Foci VB 2018

19 feliratkozó

több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
KINEK DRUKKOLSZ?
ANGLIA: Fast Willie, Tony Adams, Tito05, Stez, Duff, peterbadbone, slowmotion, Antonius, alatriste, dr0725, Zolika, bergerdani, Wyatt
BELGIUM: Borbinho, Sixo, Hanni, Padrinaggio, Coolearie, kristof
BRAZÍLIA: Shilkor, Gergőbácsi, eaglesmcnabb, Gergőke, FViktor, bogec7, Zero_L, Toca
FRANCIAORSZÁG: shawnka, zemanla, katonadani
HORVÁTORSZÁG: dankodavid, diverdoc, zavi27, zinadine5, ervinator, Gorcsev
OROSZORSZÁG: ozibozi
URUGUAY: deyell, Szesze

Szerkesztette: Igor
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A sárgának alapból nincs következménye,
r.baggio
Sarkos lesz, de simán védhető állítás... a belgák azért kaptak ki mert nem volt Meunier.

(a szokásos heppem - több instant sárga/piros kéne fetrengésért/színészkedésért s egyből lenne következménye...)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
A sárgának alapból nincs következménye, amit még Nedvedet megsajnálva megtoldottak az elődöntők előtti törléssel, aztán megy a csodáskodás, hogy ez szar meg az szar... számomra ez a hihetetlen és kiborító

Pláne amíg utólag se tiltanak el senkit semmilyen nyilvánvaló csalás miatt, addig tényleg mi értelme ezeken polemizálni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
amúgy épp amiatt amit tegnap a franciák csináltak az utolsó 10-15 percben én nem törölnöm el a sárgás eltiltást a döntőre. ez tökéletesen megmutatta, hogy nincsen semmi visszatartó ereje egy darab sárgának az elődöntőben. Pogba is elrúgta, eldobta a labdát állandóan tehette, mert kb semmit sem jelentett a lap akkor, ráadásul a bíró végül neki nem is adott.
csebi
Én egyetértek veled, mondjuk Pavel Nedved meg gyanítom nem.
empty taxi
meg Ballack, Ribéry stb is tudom.
@r.baggio: két dolgot sztem válasszuk el, de ennyi erővel akkor az, mikor Hazard lendületbe jön és Kanté elkövet rajta 2 sárgás szabálytalanságot (attól mert az egyikből még Hazard kijön és előnyszabály van, . a meccs utolsó 15 percében Mbappé és Pogba olyan undorító módon csalták az időt, amit régen láttam (pedig kinn az Allianzban, ahol Oblak már a 25. mp-ben egy kirúgást elhúzott másfél percig) ennek ellenére pl utóbbi sárgát sem kapott (eldobta a labdát, amit bedobtak neki azt odébb rúgta stb....), de jelen helyzetben is max kap egy sárgát és akkor mi van, semmi. ellenben ha nincs ez a szabály, akkor Pogba + Mbappé a meglévő sárgájukkal nem hiszem, hogy megmerik ezeket húzni. így lényegében az elődöntőben kapott sárgának nincs következménye.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amúgy a kiemelt hszt miért szedtétek ki?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma jöhetnek az angólok owngoal reméljük nem játszik, legfeljebb a horvátoknál 😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
En arrol maradtam le, hogy mikor modositottak a lerantasra vonatkozo szabalyt. regen mindenkepp sargat ert, ha kezenel/mezenel visszarantottad a masikat. ha kva latvanyos volt ha nem. most meg meccsenkent 6-8 ilyen fault van, amire nem adnak lapot. derekanal megfogja, kezenel, akar a mezt letepi rola. es mind mind csak szabadrugas. hazard is csak azert kapott ra lapot, mert kurva latvanyos volt es kontrat allitott meg vele.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
És akkor mi van azzal a veszélyes francia kontrával, amit a belgák egy taktikai szabálytalansággal állítottak meg? A sárga biztos komoly retorzió volt az esetleges második gól helyett... szánalmas szabályok vannak, jó erre 4 évente rádöbbenni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 985 — nabege2@yahoo.com
amúgy épp amiatt amit tegnap a franciák csináltak az utolsó 10-15 percben én nem törölnöm el a sárgás eltiltást a döntőre. ez tökéletesen megmutatta, hogy nincsen semmi visszatartó ereje egy darab sárgának az elődöntőben. Pogba is elrúgta, eldobta a labdát állandóan tehette, mert kb semmit sem jelentett a lap akkor, ráadásul a bíró végül neki nem is adott.
csebi
Ugyanezt akartam tegnap írni! Annyira látszott, hogy a franciáknál tudták ki húzhatja bunkó módon az időt, mert egy sárgáért bőven megérte. Én egyébként az ilyen időhúzásért 5 perc kiállítást adnék!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
amúgy épp amiatt amit tegnap a franciák csináltak az utolsó 10-15 percben én nem törölnöm el a sárgás eltiltást a döntőre. ez tökéletesen megmutatta, hogy nincsen semmi visszatartó ereje egy darab sárgának az elődöntőben. Pogba is elrúgta, eldobta a labdát állandóan tehette, mert kb semmit sem jelentett a lap akkor, ráadásul a bíró végül neki nem is adott.
csebi
Én egyetértek veled, mondjuk Pavel Nedved meg gyanítom nem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 040 — Lucas Scott
amúgy épp amiatt amit tegnap a franciák csináltak az utolsó 10-15 percben én nem törölnöm el a sárgás eltiltást a döntőre. ez tökéletesen megmutatta, hogy nincsen semmi visszatartó ereje egy darab sárgának az elődöntőben. Pogba is elrúgta, eldobta a labdát állandóan tehette, mert kb semmit sem jelentett a lap akkor, ráadásul a bíró végül neki nem is adott.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Mbappe minden volt csak nem focista...az ilyen idohuzasokert benyomnam egybol a piros lapot, gondolkozzon el rajta... csak sajnos ez igy tul egyszeru lenne
ghstzR
Ezzel annyira nem értek egyet illetve de, viszont nem olyan egyszerű a helyzet.
Urugay elleni meccsen tett színészkedése teljesen felesleges volt és igencsak rombolta a renoméját.
Az ezen a meccsen elkövetett megmozdulásai szintén nem voltak szimpatikusak viszont taktikusak, időhúzásra játszó volt.

Egyetértek azzal, hogy ez rombolja a játékot, viszont jelenleg hozzá tartozik a focihoz és amíg nem büntetik komolyabban, addig nem lesz változás és kár ezen komolyan hergelnie magát az embernek.

Ilyenekért amúgy lehetne azt is csinálni, hogy sárga lap és +1 perc hosszabbítás vagy akár egyből piros lap, akkor abbahagynák a játékosok az ilyen labdaelvivős, időhúzásra játszó dolgokat.

Ami nekem nem tetszett az Hazard esete, amikor a 16-os előtt felrúgták és nem fújta be a spori a szabálytalanságot, mikor pont az orra előtt történt, ráadásul a VAR-t is lehetett volna használni.
Az ott egy meccset befolyásoló helyzet is lehetett volna akár.

Azt meg csak úgy hozzáteszem, hogy én a nyolcaddöntőket is sorsolnám, hogy ne tudják kikalkulálni a csapatok, hogy kivel fognak játszani.

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 940
 hataratkelo.blog.hu/2018/07/11/tukorbe_nezve_581

erdekes osszegzes/statisztika a vb-n resztvevo csapatokrol.
lehet afrikazni meg minden....
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 037
Mbappet eltilthatnak a dontorol.
Stez
TOP1 balhátvéd ever (Ashley "birdpoop" Young), simán leszedi a pályáról.
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 419
a belgák nem akarnak nyerni, vagy mi van?
Amadeus
Vagy nem tudnak?
A VB legsimább meccsei közé tartozik e meccs is, pedig volt panamai és szaúdi csapat a VB-n...😉
ozibozi
Ezt mégis hogy értsem?
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 335 — Invisible man
Hát ez nem jött be:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 435
a belgák nem akarnak nyerni, vagy mi van?
Amadeus
Vagy nem tudnak?
A VB legsimább meccsei közé tartozik e meccs is, pedig volt panamai és szaúdi csapat a VB-n...😉
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!
2002 után először ismét Nike mezes csapat lesz a VB győztes.

Két Nike által támogatott csapat sosem játszott még VB döntőt egymás ellen.
shawnka
Iktriad te vagy az?
yooker
optajoe a házban.

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 324 — Omar's Coming Yo!

több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
2002 után először ismét Nike mezes csapat lesz a VB győztes.

Két Nike által támogatott csapat sosem játszott még VB döntőt egymás ellen.
shawnka
Iktriad te vagy az?
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
2002 után először ismét Nike mezes csapat lesz a VB győztes.

Két Nike által támogatott csapat sosem játszott még VB döntőt egymás ellen.
több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Az a baj h már mindenki ezt az Olasz vonalat követi! Csak nekik ez jól is állt, mindenki megszokta! Szar egy vb ez!
Tele van tilitologatós, tetovált, én vagyok a legnagyobb focista, legnagyobb színész játékosokkal!
Olyan mint qb egy csapatban már el is tűntek! Hol van egy Káká, Ronaldinho, Totti, Xavi, Zidane, Ballack, Deco??
steelwolf
tíz év múlva meg majd ezek fognak hiányozni...😊
nekem kifejezetten tetszik ez a vb ! mit fogunk majd akkor mondani ha 48 csapat gyűri egymást és az észt-új-zéland meccs után a paraguay-cseh meccsek követik egymást!és még csak ott sem leszünk mondjuk!
túl nagyok az elvárások . az átlag tornákhoz képest szerintem több a jó meccs , az izgalom a gól! a videóbíró nem tökéletes de nagyon jó hogy van!

Szerkesztette: yooker
több mint 5 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 416
Mostmár csak a horvátoknak kellene nyerni és a döntőben tudathasadásos lennék, hogy kinek is szurkoljak.
Kár, hogy a horvátok szétfutották az agyukat két 120 perces meccsen, így csökkent az esélyük, de remélhetőleg beveszik az angolokat. Ha nem, akkor hajrá flansziák.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Erre csak annyit tudok mondani, hogy
 streamable.com/1jba9

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Az a baj h már mindenki ezt az Olasz vonalat követi! Csak nekik ez jól is állt, mindenki megszokta! Szar egy vb ez!
Tele van tilitologatós, tetovált, én vagyok a legnagyobb focista, legnagyobb színész játékosokkal!
Olyan mint qb egy csapatban már el is tűntek! Hol van egy Káká, Ronaldinho, Totti, Xavi, Zidane, Ballack, Deco??