Filmek

40 feliratkozó

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
a Hustle egy tök jó bár sablonos sportfilm lett a ragin bull/rocky vonalán

filmbarátok miatt megnéztem az Identityt is netflixen, régi film de ez is kurvajó
Amanda Peet miért esett ki a pixisből?!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Törölt felhasználó
Top Gun: Maverick
Vegre egy jo folytatas, ezt igy kell csinalni. Film minden percet elveztem.
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem jó az új Jurassic world de sztem nem is borzalmas
Egy bugyuta szórakoztató agy kikapcsolós hülyeség
Negritis
Persze hogy nem borzalmas. Hanem egy fostenger.
#JC6
mondod te, sztem pedig alapvetően kompetensen van összerakva a szerkezete
az írás gyenge, de a cgi/akció/fényképezés és rendezés rendben van
Negritis
Szerintem nincs. A rendezes rossz, kaosz az egesz. Az akcio alapvetoen hol epp milyen. A varosi raptoros motoros uldozos jelenetek egeszen nevetsegesek, rohejesek, amugy a tobbivel nincs feltetlen problemam egyebkent.

A film vegi trex + masik dino + emberek vs nagy szarhazi geci masik dino szinten rohejes, raadasul mindegyik filmbe beteszik a vegere.

Az iras siralmas.

A cgi egyebkent jo, mondjuk az elejen a kisraptor futkoraszasanal valamit elszurtak, ott van egy pillanat, ami wtf gagyi lett, pont mikor elfut a dino. Ott a foldre sem raktak le normalisan a raptor labait.

több mint 1 éve
Törölt felhasználó
zanox – kockázatok és mellékhatások

számomra az utóbbi évek egyik legjobb magyar filmje, vicces, kreatív, jók a zenék, igazi feel good 90 perc, szívesen ajánlom.

| monduk nem tudom miért május 13-án volt a szóbeli érettségi, június közepe helyett |
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
Nem jó az új Jurassic world de sztem nem is borzalmas
Egy bugyuta szórakoztató agy kikapcsolós hülyeség
Negritis
Persze hogy nem borzalmas. Hanem egy fostenger.
#JC6
mondod te, sztem pedig alapvetően kompetensen van összerakva a szerkezete
az írás gyenge, de a cgi/akció/fényképezés és rendezés rendben van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 329
Nem jó az új Jurassic world de sztem nem is borzalmas
Egy bugyuta szórakoztató agy kikapcsolós hülyeség
Negritis
Persze hogy nem borzalmas. Hanem egy fostenger.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
Nem jó az új Jurassic world de sztem nem is borzalmas
Egy bugyuta szórakoztató agy kikapcsolós hülyeség

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
btw wirágboltban elérhető a Bruce Willis és Olga Kurylenko fémjelezte White Elephant
Olga miatt érdekes lehet itt pár embernek 😀
Negritis
Az utobbi 5-10 evbol en mar nem merek egyetlen Willis-filmet sem megnezni, ugyhogy ha meglatom, hogy o van benne, automat hanyagolom. 😀 Punci ide vagy oda, asszem, ezuttal is hasonloan lesz.
Stez
once upon a time in venice, death wish meg a glass ami jobb/elfogadható
Negritis
A Glass nekem nem jott be. Mondjuk az nem Willis miatt, nagyon nem csipem Shyamalan stilusat. Ott nem is volt bajom Willisszel. A Death Wish megvolt anno, az egyebkent rendben volt.

Szimplan nem szeretem ezeket a szineszeket, akik allandoan ugyanazt tudjak csak, egy karakterre kepesek (hasonloan gondolkozom Stathamrol, The Rockrol, Dieselrol is pl.). Willisnek jol allt a 80-90-es evekben a Die Hard-fele kinyirjuk az egesz vilagot es hoskodunk egy pisztollyal stilus, de erre en szemely szerint rauntam egy ido utan, hogy minden filmben ugyanaz legyen, semmi egyebet ne kapjak tole.
Stez
Teljesen értem amit gondolsz róla, de Nekem mint megrögzött BW rajongónak nem tudod elvenni a kedvem egyik gagyi filmjéről sem.
Ezt most tette fel a párja, imádni való:
 www.instagram.com/p/CexIKtfv7uR/?utm_source=ig_embed&ig_rid=5ad80deb-6198-47c7-9b5e-343a72075150&ig_mid=A49B74CE-24F0-4F0B-AC35-DD42BCD2CDEA
nagir
Azert, mert leirom a velemenyem, miert akarnam elvenni barki kedvet is barmitol? Felnott ember vagy, megnezed es eldontod, mi tetszik es mi nem. 😀

több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
Better Watch Out - nagyon jó kis film, babysitter vigyáz a kissrácra karácsonykor, majd egyszer csak elkezdik vegzálni őket.
senki ne nézzen spoileres véleményeket, mert elrontja az élményt.
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
btw wirágboltban elérhető a Bruce Willis és Olga Kurylenko fémjelezte White Elephant
Olga miatt érdekes lehet itt pár embernek 😀
Negritis
Az utobbi 5-10 evbol en mar nem merek egyetlen Willis-filmet sem megnezni, ugyhogy ha meglatom, hogy o van benne, automat hanyagolom. 😀 Punci ide vagy oda, asszem, ezuttal is hasonloan lesz.
Stez
once upon a time in venice, death wish meg a glass ami jobb/elfogadható
Negritis
A Glass nekem nem jott be. Mondjuk az nem Willis miatt, nagyon nem csipem Shyamalan stilusat. Ott nem is volt bajom Willisszel. A Death Wish megvolt anno, az egyebkent rendben volt.

Szimplan nem szeretem ezeket a szineszeket, akik allandoan ugyanazt tudjak csak, egy karakterre kepesek (hasonloan gondolkozom Stathamrol, The Rockrol, Dieselrol is pl.). Willisnek jol allt a 80-90-es evekben a Die Hard-fele kinyirjuk az egesz vilagot es hoskodunk egy pisztollyal stilus, de erre en szemely szerint rauntam egy ido utan, hogy minden filmben ugyanaz legyen, semmi egyebet ne kapjak tole.
Stez
Teljesen értem amit gondolsz róla, de Nekem mint megrögzött BW rajongónak nem tudod elvenni a kedvem egyik gagyi filmjéről sem.
Ezt most tette fel a párja, imádni való:



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
én amivel nehezen haladok az a Bahubali 2 - The Conclusion
aminek az első órája nem több mint flashback a The Beginning előtti időkről
ráadásul 165 perces a film

egyébként nem rosszak ezek az indiai fantasy/akció/kaland "epic"ek de néha nehéz nézni őket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
a lighthouse és a northman viszont nagyon hangulatos filmek.
az első egy katyvasz, ami remekül mutatja be a tébolyt. a második sima bosszú történet északi mázzal, de a látványos, élvezhető kategóriából.
Fontos_Vidra
A Northman tetszett, de egyebkent en inkabb mondanam elvontnak a stilust. Kifejezetten az a film, ami vagy nagyon bejon az embernek, vagy a felenel mar szenved ettol a stilustol.

Nekem ugy tetszett vegul, hogy egyebkent a kozepen azert volt pont, amikor gondolkoztam, hogy ezt most meg akarom e nezni.

Az elso fele vontatott volt elegge, a masodikban azert mar felporgott.
Stez
mivel én rögtön a lighthouse után néztem, nekem kifejezetten akciósdúsnak tűnt 😀 de ezen kár is vitázni.
nekem a szimbolizmus és hangulat nagyon bejön, amit Eggert használ a filmjeiben, van mögötte mindig valami ami miatt érdemes aktívan figyelni, miközben a kamera beállítások nagyrésze is hibátlan.
Fontos_Vidra
Na, a Lighthouse-t gyebkent ket honapja elkezdtem, mert lattam Netflixen, de 3 perc utan rajottem, hogy ez valoszinuleg baromira elvont film lesz, es nagyon nem volt meg hozza a hangulatom, szoval meg varat magara. De tervezem valamikor megnezni. Csak most elegge felgyultek a sorozatok is, amik erdekelnek es le kene oket tudnom (Supernatural, Peaky Blinders, The Boys S3, ha kijon az osszes resz, Stranger Things), ugyhogy ahogy idom engedi, szep lassacskan haladgatok. Elkezdtem az Ambulance-t is, de egyelore inkabb baromira bena es eroltetett, mintsem korrekt. Gyllenhaal nagyon faraszto, ez az Aquamanes gyerek meg nem is ertem, hogy miert lett felkapva. Egyedul Eiza Gonzalez jo, de mondjuk velhetoen azert is latom igy, mert neki meg nem a szineszi jatekat figyelem, hanem a mellet.

több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
a lighthouse és a northman viszont nagyon hangulatos filmek.
az első egy katyvasz, ami remekül mutatja be a tébolyt. a második sima bosszú történet északi mázzal, de a látványos, élvezhető kategóriából.
Fontos_Vidra
A Northman tetszett, de egyebkent en inkabb mondanam elvontnak a stilust. Kifejezetten az a film, ami vagy nagyon bejon az embernek, vagy a felenel mar szenved ettol a stilustol.

Nekem ugy tetszett vegul, hogy egyebkent a kozepen azert volt pont, amikor gondolkoztam, hogy ezt most meg akarom e nezni.

Az elso fele vontatott volt elegge, a masodikban azert mar felporgott.
Stez
mivel én rögtön a lighthouse után néztem, nekem kifejezetten akciósdúsnak tűnt 😀 de ezen kár is vitázni.
nekem a szimbolizmus és hangulat nagyon bejön, amit Eggert használ a filmjeiben, van mögötte mindig valami ami miatt érdemes aktívan figyelni, miközben a kamera beállítások nagyrésze is hibátlan.
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
a lighthouse és a northman viszont nagyon hangulatos filmek.
az első egy katyvasz, ami remekül mutatja be a tébolyt. a második sima bosszú történet északi mázzal, de a látványos, élvezhető kategóriából.
Fontos_Vidra
A Northman tetszett, de egyebkent en inkabb mondanam elvontnak a stilust. Kifejezetten az a film, ami vagy nagyon bejon az embernek, vagy a felenel mar szenved ettol a stilustol.

Nekem ugy tetszett vegul, hogy egyebkent a kozepen azert volt pont, amikor gondolkoztam, hogy ezt most meg akarom e nezni.

Az elso fele vontatott volt elegge, a masodikban azert mar felporgott.

több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
A játszma

Nem lett rossz folytatás, kb. 2x van a sztoriban váratlan csavar, de mind2x a csavar után kb. meg tudod mondani h mi jön a köv. 15 percben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
a lighthouse és a northman viszont nagyon hangulatos filmek.
az első egy katyvasz, ami remekül mutatja be a tébolyt. a második sima bosszú történet északi mázzal, de a látványos, élvezhető kategóriából.
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 329
OMG.
Ez a Jurassic Park megcsúfolása nem csak az első résznek, vagy a trilógiának, hanem szemenköpése Spielberg-nek is.
Legalja. Nincs rá szó… ez valami förtelem. Összeszart, vagdosott, idióta párbeszédekkel, idióta jelenetekkel, borzalmas sztorival, unalmas Trex-el teli okádék.

Kérem vissza a pénzt.

🤮🤮🤮
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Morbius is pipa. Egy ujabb gagyi film a Sonytol. Nulla melyseg, komolysag, klisehalmaz, a poenok rosszak, a szineszek meg... Elcsepelt az egesz.

A Sonynel erdekel valakit, hogy ezek a Marvelek kicsit is normalisak legyenek, vagy csak a befolyo penz a fontos, semmi mas?
Stez
tegnap néztem én is, ami igazán felháborító, hogy oké képregény, LÁTVÁNY(!!!!!) film kéne legyen, de mégis hitvány az egész kinézetre. plusz magyarázza meg nekem valaki okos, hogy a doktornő, mitől éledt fel (nem szívta ki az összes vérét?) a többi áldozat meg miért nem?
kicsit kezdek aggódni leto-ért, az elmúlt pár film amiben szerepelt nagyon rossz választás volt, pedig ügyes emberke.
Fontos_Vidra
Miért Letonak mi volt az utolsó jó filmje?
Toca
A Rekviem egy álomért 😄

Na jó, a Dallas buyers club se volt olyan rossz.
warr_b
A The little thingsben sem rossz. Sot. De Leto nem foszereplo kaliber, hanem minosegi mellekszereplo.

A Requiemben azt a szerepet kb mindegy, ki jatszotta volna, ott a korites es a film alaphangulata, meg Burstyn is olyan volt, hogy szerintem eszre sem vettem volna, hogyha Leto helyett egy masik gyerek jatszotta volna el a menthetetlen troger drogos gyerek szerepet.

A Morbiusban amugy nem is fikazom ot, mert egy ilyen hihetetlen szar forgatokonyvvel meg jelenetekkel valoszinuleg egy jobb szinesz sem tudna sokkal tobbet kihozni. Peldanak tokeletes a Venom, ami egy Hardyval is menthetetlen kategoria mar szvsz, az elso resz meg szodaval elmegy, a masodikat meg Hardy es Harrelson sem menthette meg, akkora gany az a film.

Ugyhogy ez most nem Leton mult szvsz, a Morbius vele es nelkule is egy kalap szar.

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Morbius is pipa. Egy ujabb gagyi film a Sonytol. Nulla melyseg, komolysag, klisehalmaz, a poenok rosszak, a szineszek meg... Elcsepelt az egesz.

A Sonynel erdekel valakit, hogy ezek a Marvelek kicsit is normalisak legyenek, vagy csak a befolyo penz a fontos, semmi mas?
Stez
tegnap néztem én is, ami igazán felháborító, hogy oké képregény, LÁTVÁNY(!!!!!) film kéne legyen, de mégis hitvány az egész kinézetre. plusz magyarázza meg nekem valaki okos, hogy a doktornő, mitől éledt fel (nem szívta ki az összes vérét?) a többi áldozat meg miért nem?
kicsit kezdek aggódni leto-ért, az elmúlt pár film amiben szerepelt nagyon rossz választás volt, pedig ügyes emberke.
Fontos_Vidra
Miért Letonak mi volt az utolsó jó filmje?
Toca
A Rekviem egy álomért 😄

Na jó, a Dallas buyers club se volt olyan rossz.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Morbius is pipa. Egy ujabb gagyi film a Sonytol. Nulla melyseg, komolysag, klisehalmaz, a poenok rosszak, a szineszek meg... Elcsepelt az egesz.

A Sonynel erdekel valakit, hogy ezek a Marvelek kicsit is normalisak legyenek, vagy csak a befolyo penz a fontos, semmi mas?
Stez
tegnap néztem én is, ami igazán felháborító, hogy oké képregény, LÁTVÁNY(!!!!!) film kéne legyen, de mégis hitvány az egész kinézetre. plusz magyarázza meg nekem valaki okos, hogy a doktornő, mitől éledt fel (nem szívta ki az összes vérét?) a többi áldozat meg miért nem?
kicsit kezdek aggódni leto-ért, az elmúlt pár film amiben szerepelt nagyon rossz választás volt, pedig ügyes emberke.
Fontos_Vidra
Miért Letonak mi volt az utolsó jó filmje?
több mint 1 éve
ozibozi New York Giants 15 430
21.25-kor Amarcord a Dunán 😉
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Morbius is pipa. Egy ujabb gagyi film a Sonytol. Nulla melyseg, komolysag, klisehalmaz, a poenok rosszak, a szineszek meg... Elcsepelt az egesz.

A Sonynel erdekel valakit, hogy ezek a Marvelek kicsit is normalisak legyenek, vagy csak a befolyo penz a fontos, semmi mas?
Stez
tegnap néztem én is, ami igazán felháborító, hogy oké képregény, LÁTVÁNY(!!!!!) film kéne legyen, de mégis hitvány az egész kinézetre. plusz magyarázza meg nekem valaki okos, hogy a doktornő, mitől éledt fel (nem szívta ki az összes vérét?) a többi áldozat meg miért nem?
kicsit kezdek aggódni leto-ért, az elmúlt pár film amiben szerepelt nagyon rossz választás volt, pedig ügyes emberke.
Fontos_Vidra


A rinya jelenetnel belecsoppent Leto vere a csaj szajaba, akkor tudtam, h vampirra valtozik o is. Szokasos klise.

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
Morbius is pipa. Egy ujabb gagyi film a Sonytol. Nulla melyseg, komolysag, klisehalmaz, a poenok rosszak, a szineszek meg... Elcsepelt az egesz.

A Sonynel erdekel valakit, hogy ezek a Marvelek kicsit is normalisak legyenek, vagy csak a befolyo penz a fontos, semmi mas?
Stez
tegnap néztem én is, ami igazán felháborító, hogy oké képregény, LÁTVÁNY(!!!!!) film kéne legyen, de mégis hitvány az egész kinézetre. plusz magyarázza meg nekem valaki okos, hogy a doktornő, mitől éledt fel (nem szívta ki az összes vérét?) a többi áldozat meg miért nem?
kicsit kezdek aggódni leto-ért, az elmúlt pár film amiben szerepelt nagyon rossz választás volt, pedig ügyes emberke.
Fontos_Vidra
nem az volt hogy a csaj is kapott a véréből?
Negritis
Szerintem a WeCrashed Apple sorozat nem volt rossz Letotól. A Morbius egyszerűen szar és itt nem a szereplők voltak a főhibásak.
KeyG
nem, egyszerűen semmilyen, klasszikus 4.5-5.5 pont közti film
ha nem válik mémmé sztem kutya nem beszélne róla és valszeg nem is nagyon fognak amint a streaming "hype" lecseng
semmi emlékezetes nincs benne egyik irányba se
míg egy venom 2 hasonlóan középszerű film, de van 1-2 momemntum ami emlékezetes

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 100
Morbius is pipa. Egy ujabb gagyi film a Sonytol. Nulla melyseg, komolysag, klisehalmaz, a poenok rosszak, a szineszek meg... Elcsepelt az egesz.

A Sonynel erdekel valakit, hogy ezek a Marvelek kicsit is normalisak legyenek, vagy csak a befolyo penz a fontos, semmi mas?
Stez
tegnap néztem én is, ami igazán felháborító, hogy oké képregény, LÁTVÁNY(!!!!!) film kéne legyen, de mégis hitvány az egész kinézetre. plusz magyarázza meg nekem valaki okos, hogy a doktornő, mitől éledt fel (nem szívta ki az összes vérét?) a többi áldozat meg miért nem?
kicsit kezdek aggódni leto-ért, az elmúlt pár film amiben szerepelt nagyon rossz választás volt, pedig ügyes emberke.
Fontos_Vidra
nem az volt hogy a csaj is kapott a véréből?
Negritis
Szerintem a WeCrashed Apple sorozat nem volt rossz Letotól. A Morbius egyszerűen szar és itt nem a szereplők voltak a főhibásak.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
Morbius is pipa. Egy ujabb gagyi film a Sonytol. Nulla melyseg, komolysag, klisehalmaz, a poenok rosszak, a szineszek meg... Elcsepelt az egesz.

A Sonynel erdekel valakit, hogy ezek a Marvelek kicsit is normalisak legyenek, vagy csak a befolyo penz a fontos, semmi mas?
Stez
tegnap néztem én is, ami igazán felháborító, hogy oké képregény, LÁTVÁNY(!!!!!) film kéne legyen, de mégis hitvány az egész kinézetre. plusz magyarázza meg nekem valaki okos, hogy a doktornő, mitől éledt fel (nem szívta ki az összes vérét?) a többi áldozat meg miért nem?
kicsit kezdek aggódni leto-ért, az elmúlt pár film amiben szerepelt nagyon rossz választás volt, pedig ügyes emberke.
Fontos_Vidra
nem az volt hogy a csaj is kapott a véréből?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!