Filmek

40 feliratkozó

több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 369 — #NoStress
Nekem a Domb a kedvencem tőle.


Sobri Jóska
Oriasi film, van olyan jo mint a konyv. 😊
Vrij6
Ritka, de ja.
Mondjuk az eredeti Rigby könyv csak kisregény, így könnyebb lehetett filmre vinni.

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 978 — nabege2@yahoo.com
Virágboltban az első 5 HD film mind az ő JB filmjei 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt hiszem ma újra nézem ezt az emlékére. RIP,
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Nekem a Domb a kedvencem tőle.


Sobri Jóska
Oriasi film, van olyan jo mint a konyv. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 905 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Óóó bazz... 🙁😢


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 433
Remélem az emancipuncik kivárnak legalább a temetésig, míg elkezdik mocskolni az öreget hogy 500 évvel ezelőtt meg-meglegyintett ezt azt...
RIP
/nekem A domb is bejött/
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 369 — #NoStress
Nekem a Domb a kedvencem tőle.


több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 615 — Bla, bla, bla
A Híd túl messze van 1977! Nyugodjon békében SIR!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 194 — The Mathematician
Szikla, Hegylakó, Vadászat a Vörös Októberre

és hát a JB filmek, meg Indiana Jones
NB2
a Hegylakó 2 az borzalmas film, az 1 az iszonyat szórakoztató

ea film+-n vagy viasaton láttam évekkel ezelőtt a Finding Forrester-t
és sztem meglepően jól, és méltánytalanul kevesen emlegetik ha Connery felmerül

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 978 — nabege2@yahoo.com
Szikla, Hegylakó, Vadászat a Vörös Októberre

és hát a JB filmek, meg Indiana Jones
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Isten nyugosztaljon Sean! Ideje ujraneznem a rozsa nevet.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 194 — The Mathematician
rip connery 😕

és akkor most megnézem az Aki legyőzte Al Capone-t ha már fent van Netflixen

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 194 — The Mathematician
 www.pcguru.hu/hirek/dc-animacios-filmek-az-hbo-go-n/58509?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 905 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hurricane (2018) - hát, amennyire jó volt a Greyhound, ez annyira gyengécske lett.

Pedig a téma remek, de a megvalósítás... összeszedetlen, tempótlan kissé uncsi, súlytalan, a cgi ergya, Iwan Rheon-on és Stefanie Martinin kívül nem sok értékelhető volt benne sajnos, ebből sokkal többet is ki lehetett volna hozni...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 194 — The Mathematician
 youtu.be/nXN31ihY-aU
Negritis
Ez sorozat vagy film ?
Mert netflixen sorozatnak van írva
Rózsa Sándor (betyár)
Forradalmi animációs film a Netflixen,
így láttam a cikk elején

aztán írják h mini series

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
 youtu.be/nXN31ihY-aU
Negritis
Ez sorozat vagy film ?
Mert netflixen sorozatnak van írva
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 433
Rajzfilm?
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 194 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 194 — The Mathematician
my octopus teacher
gyönyörűen néz ki és érdekes doksi
van 1-2 kérdésem ami miatt nem mondom hogy zseniális, és nálam elmaradt az igazi katarzis is
de aki szereti a tenger alatti élővilágot annak javaslom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 194 — The Mathematician
Cohen és a folytatás miatt újranéztem a Borat első részét, még mindig zseniális 😀


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 194 — The Mathematician
The Trial of the Chicago 7

nemtom mennyire követi a valóságot, de Sorkin elég erős filmet rakott le
Redmayne engem a fantastic beasts óta idegesít és itt se voltam elájulva tőle, szerencsére csak mellékszereplő
Cohen viszi a show-t számomra, brutálisan jó a csávó
és Keaton szerepe is erős lett attól függetlenül hogy nem sokat szerepel benne
Lewitt jó mint mindig és a többiek is korrektek

főleg a mostani amerikai események függvényében érdekes a film

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 194 — The Mathematician
Ez se annyira meglepő... nem a szokásos formulával operáltak, külföldi direktor, nem volt nagy marketingkampánya.
Igor
persze csak ez még itthon is volt mozikban és én is ott láttam, és egészen különleges élmény volt (meg jó is 😀)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez se annyira meglepő... nem a szokásos formulával operáltak, külföldi direktor, nem volt nagy marketingkampánya.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 194 — The Mathematician
 www.crunchyroll.com/anime-news/2020/10/18-1/oricon-demon-slayer-mugen-train-anime-exceeds-46-billion-yen-in-3-day-opening-weekend-biggest-opening-weekend-ever-in-japan

44 millás nyitó hétvége az az usában is szép lenne
Negritis
Még nem néztem meg a sorozatot, de kegyetlen nagy hype-ja volt.. szóval nem meglepő - de pont ezért sztem eléggé frontloaded lesz (ergo a bevétel nagy százaléka az első hétvégéből jön) és nem lesz olyan szorzója/lába mint a Your Name-nek/Frozennek.

"For more perspective, Demon Slayer: Mugen Train has also surpassed the box office takings of all three Sailor Moon films, and both Love Live! films. "

Ez mondjuk durva... bár a Demon Slayer mindkét nem köreiben elég népszerű volt, ez a megoldás valszeg.
Igor
én régóta nem néztem rendesen animét, mangákat meg webnoveleket olvasok inkább
ez is azért nincs terítéken jelenleg

amúgy igencsak durva, és ezek alapján a DBS Broly-t is lenyomta ami szintén nagyot ment elvileg
lehet h frontloaded lesz, de ettől még nagyot fog menni
Negritis
Én is időszakosan nézem/jobban szeretek darálni, csak mindig egyre hosszabb lesz a lista... és igazából sokkal jobb sztorikat tudnak írni egy 13/26 részes sorozatba (bár manapság ez is egyre ritkább lett), mint egy 2 órás filmbe.

Nyilván a film egy spinoff pénzcsináló a domestic/ázsiai piacon, és kell ez is - a huszoncsillió Detective Conan filmet én is mind megnéztem :blush: - csak ezek ugye európai piacokon moziban soha nem fognak kijönni... 😕

A Broly pedig pont kivétel - a DB pont Japánban nem volt nagy durranás amúgy, és a nemzetközi piacon ment nagyot, ezért szerintem rossz számra gondolsz..
 www.boxofficemojo.com/release/rl2231862785/
+
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_highest-grossing_anime_films

PS: van ebből is manga 😛
Igor
hát amik a wiki listán elől vannak azok nagyrészte standalone és nem vmi anime spinoffja 😀
nyilván a 125 milla nem annyira kiemelkedő de azért mégse kevés
és lehet csak a globális számok rémlettek
Negritis
A Ghbili más kávéház... de ha kiveszed a Ghiblit, akkor kb meg csak spinoffok maradnak 😛 (oké, meg az a 2-3 Hosoda film + a Weathering with you, de tényleg ennyi..)
Viszont van 11 Pokémon, 7 Detective Conan, 5 Doraemon, 4 One Piece, etc 😊

Önálló, standalone anime filmmel nagyon nehéz berobbanni... és a Ghibli a kivétel/az unikornis.
Igor
jézusom, ez ilyen keveset hozott?!

 www.boxofficemojo.com/release/rl2373879297/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
 www.crunchyroll.com/anime-news/2020/10/18-1/oricon-demon-slayer-mugen-train-anime-exceeds-46-billion-yen-in-3-day-opening-weekend-biggest-opening-weekend-ever-in-japan

44 millás nyitó hétvége az az usában is szép lenne
Negritis
Még nem néztem meg a sorozatot, de kegyetlen nagy hype-ja volt.. szóval nem meglepő - de pont ezért sztem eléggé frontloaded lesz (ergo a bevétel nagy százaléka az első hétvégéből jön) és nem lesz olyan szorzója/lába mint a Your Name-nek/Frozennek.

"For more perspective, Demon Slayer: Mugen Train has also surpassed the box office takings of all three Sailor Moon films, and both Love Live! films. "

Ez mondjuk durva... bár a Demon Slayer mindkét nem köreiben elég népszerű volt, ez a megoldás valszeg.
Igor
én régóta nem néztem rendesen animét, mangákat meg webnoveleket olvasok inkább
ez is azért nincs terítéken jelenleg

amúgy igencsak durva, és ezek alapján a DBS Broly-t is lenyomta ami szintén nagyot ment elvileg
lehet h frontloaded lesz, de ettől még nagyot fog menni
Negritis
Én is időszakosan nézem/jobban szeretek darálni, csak mindig egyre hosszabb lesz a lista... és igazából sokkal jobb sztorikat tudnak írni egy 13/26 részes sorozatba (bár manapság ez is egyre ritkább lett), mint egy 2 órás filmbe.

Nyilván a film egy spinoff pénzcsináló a domestic/ázsiai piacon, és kell ez is - a huszoncsillió Detective Conan filmet én is mind megnéztem :blush: - csak ezek ugye európai piacokon moziban soha nem fognak kijönni... 😕

A Broly pedig pont kivétel - a DB pont Japánban nem volt nagy durranás amúgy, és a nemzetközi piacon ment nagyot, ezért szerintem rossz számra gondolsz..
 www.boxofficemojo.com/release/rl2231862785/
+
 en.wikipedia.org/wiki/List_of_highest-grossing_anime_films

PS: van ebből is manga 😛
Igor
hát amik a wiki listán elől vannak azok nagyrészte standalone és nem vmi anime spinoffja 😀
nyilván a 125 milla nem annyira kiemelkedő de azért mégse kevés
és lehet csak a globális számok rémlettek
Negritis
A Ghbili más kávéház... de ha kiveszed a Ghiblit, akkor kb meg csak spinoffok maradnak 😛 (oké, meg az a 2-3 Hosoda film + a Weathering with you, de tényleg ennyi..)
Viszont van 11 Pokémon, 7 Detective Conan, 5 Doraemon, 4 One Piece, etc 😊

Önálló, standalone anime filmmel nagyon nehéz berobbanni... és a Ghibli a kivétel/az unikornis.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)