Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Filmek

39 feliratkozó

több mint 14 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
Ízlésről nem lehet vitázni, hogy kinek mi tetszik.
Sobri Jóska
Pedig épp ezt csinálod 😛Rataxes
Pedig nem.
Sajnálom ha nem látod a különbséget aközött a két állítás között, hogy "XY film nem jó film" és "XY film nekem nem tetszik".
Az egyik egy tényállítás a másik egy véleménynyilvánítás.
Az utóbbiba' (számomra legalábbis) minden belefér, az elöbbibe' ha valótlanság van szóvá teszem.
Példának írtam a Keresztapát.
Vitathatatlanul nagyon jó film, és vitathatatlanul nekem nem tetszik.

több mint 14 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 254 — Eagles fan
Ízlésről nem lehet vitázni, hogy kinek mi tetszik.
Sobri Jóska
Pedig épp ezt csinálod 😛


GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 14 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
ma kimaradt klasszik pótlás volt: a taxisofőr

kövezzetek meg, de sztem nem nagy szám... :/peach
Ja, Mozart is olyan régimódi vagy Jókai olyan modoros és lassú.Sobri Jóska
tehát akkor fasz vagyok mert nem tetszett egy film? 😛

aki viszont agytevékenységet nem igénylő adrenalin filmet szeretne, annak a MI4 erősan ajánlott... ritkán csinálnak ilyen jó akciófilmet sajnospeach
Ízlésről nem lehet vitázni, hogy kinek mi tetszik.
Nekem se tetszik mondjuk a Keresztapa. De attól még az egy jó film, eléggé nagy szám.

több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 106 — no es importante
Az Élet fáját tegnap megnézte egy csapattársam Pesten. Azt mondta, élete egyik legunalmasabb filmje volt. 😀szaba
na ez a kritika most nem fog eltántorítani, nyilván nem egy pörgős akciómozit kell várni
ja jut eszembe a két Clooney filmmel (The Ides of March, The Descendants) is el vagyok még maradvaJJ
Nem kritika, csak szimpla vélemény. Sztem ahogy a csávót ismerem, lehet neked simán bejön majd. 😀szaba
azért is van a pótolandók listáján 😛 a Harry Potter utolsó vagy a Twilight legújabb része kevésbé érdekel... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 895
Az Élet fáját tegnap megnézte egy csapattársam Pesten. Azt mondta, élete egyik legunalmasabb filmje volt. 😀szaba
na ez a kritika most nem fog eltántorítani, nyilván nem egy pörgős akciómozit kell várni
ja jut eszembe a két Clooney filmmel (The Ides of March, The Descendants) is el vagyok még maradvaJJ
Nem kritika, csak szimpla vélemény. Sztem ahogy a csávót ismerem, lehet neked simán bejön majd. 😀
több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 106 — no es importante
Az Élet fáját tegnap megnézte egy csapattársam Pesten. Azt mondta, élete egyik legunalmasabb filmje volt. 😀szaba
na ez a kritika most nem fog eltántorítani, nyilván nem egy pörgős akciómozit kell várni
ja jut eszembe a két Clooney filmmel (The Ides of March, The Descendants) is el vagyok még maradva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 895
Az Élet fáját tegnap megnézte egy csapattársam Pesten. Azt mondta, élete egyik legunalmasabb filmje volt. 😀
több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 106 — no es importante
ma kimaradt klasszik pótlás volt: a taxisofőr

kövezzetek meg, de sztem nem nagy szám... :/peach
Ja, Mozart is olyan régimódi vagy Jókai olyan modoros és lassú.Sobri Jóska
tehát akkor fasz vagyok mert nem tetszett egy film? 😛peach
a taxisofőr a filmtörténelemben betöltött előremutató szerepe miatt fontos és értékes alkotás, mai szemmel már nem az a tipikus "szórakoztató" film

amúgy csak szerintem volt az idei felhozatal borzasztóan gyenge? persze még pótolnom kell a Drive, Élet fája, Moneyball triót (és talán az MI4 lehet még pozitív csalódás), de még ha ezek bejönnek se tudnék mondani felejthetetlen élményt...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
ma kimaradt klasszik pótlás volt: a taxisofőr

kövezzetek meg, de sztem nem nagy szám... :/peach
Ja, Mozart is olyan régimódi vagy Jókai olyan modoros és lassú.Sobri Jóska
tehát akkor fasz vagyok mert nem tetszett egy film? 😛

aki viszont agytevékenységet nem igénylő adrenalin filmet szeretne, annak a MI4 erősan ajánlott... ritkán csinálnak ilyen jó akciófilmet sajnos



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 320 — #NoStress
ma kimaradt klasszik pótlás volt: a taxisofőr

kövezzetek meg, de sztem nem nagy szám... :/peach
Ja, Mozart is olyan régimódi vagy Jókai olyan modoros és lassú.

több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
ma kimaradt klasszik pótlás volt: a taxisofőr

kövezzetek meg, de sztem nem nagy szám... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 828
2012.4.4.-n jön az Iron Sky. De várom már 😀 Annyira hülye ötlet, hogy még jó is lehet.
több mint 14 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
M:I Ghost Protocolt látta valaki? Az első részt szerettem, aztán a 2-3 szerintem ritka gyenge lett, viszont erről most jókat hallottam.

több mint 14 éve
catattack 3 520
Wesley Snipes??Shawn84
Hacsaknem börtönben forgatják! :/
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 15 972 — a new hope (again)
Lorenzo Lamas? 😀shawnka
Don "the dragon" Wilson? 😊 (mondjuk nem tudom kik szerepelnek benne lehet ráhibáztam 😀Fucu
Wesley Snipes??Shawn84
antonio sabato jr.!!! 😛



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Erről tud e valaki valamit? Fontos lenne...

http://www.youtube.com/watch?v=dSRlXYurtE8
több mint 14 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Don "the dragon" Wilson? 😊 (mondjuk nem tudom kik szerepelnek benne lehet ráhibáztam 😀Fucu
nekem igazából már csak Usztics Mátyás hiányzik a kavalkádból.

amúgy a nevek: Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Chuck Norris, Terry Crews, Randy Couture, Liam Hemsworth, Jean-Claude Van Damme, Bruce Willis, Arnold Schwarzenegger, Novak Djokovic.

akik más elfoglaltság miatt nem értek rá: Nic Cage, Antonio Banderas, John Travolta, Mickey Rourke és CHARLIE SHEEN.
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Marc Dacascos? 😀Dub
Lorenzo Lamas? 😀shawnka
Don "the dragon" Wilson? 😊 (mondjuk nem tudom kik szerepelnek benne lehet ráhibáztam 😀Fucu
Wesley Snipes??
több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Egy Danny Trejo még kéne bele. 😊Sebii
Marc Dacascos? 😀Dub
Lorenzo Lamas? 😀shawnka
Don "the dragon" Wilson? 😊 (mondjuk nem tudom kik szerepelnek benne lehet ráhibáztam 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
A kemény legény válogatott mínusz Steven Seagal újra támad (Expendables 2 előzetes):
http://www.origo.hu/filmklub/20111215-the-expendables-2-elozetes-sylvester-stallone-arnold-schwarzenegger-bruce.htmliktriad
Egy Danny Trejo még kéne bele. 😊Sebii
Marc Dacascos? 😀Dub
Lorenzo Lamas? 😀
több mint 14 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
A kemény legény válogatott mínusz Steven Seagal újra támad (Expendables 2 előzetes):
http://www.origo.hu/filmklub/20111215-the-expendables-2-elozetes-sylvester-stallone-arnold-schwarzenegger-bruce.htmliktriad
Egy Danny Trejo még kéne bele. 😊Sebii
Marc Dacascos? 😀
több mint 14 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
A kemény legény válogatott mínusz Steven Seagal újra támad (Expendables 2 előzetes):
http://www.origo.hu/filmklub/20111215-the-expendables-2-elozetes-sylvester-stallone-arnold-schwarzenegger-bruce.htmliktriad
Egy Danny Trejo még kéne bele. 😊
több mint 14 éve
Duff Seattle Seahawks 3 537
A kemény legény válogatott mínusz Steven Seagal újra támad (Expendables 2 előzetes):
http://www.origo.hu/filmklub/20111215-the-expendables-2-elozetes-sylvester-stallone-arnold-schwarzenegger-bruce.htmliktriad
Azért én hiányolok még 1 embert, bár ő másképpen Badass.

Joe Pesci :cool:
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Látta valaki A Sas cimű filmet ? vélemények ? érdemes letölteni ?gravedigger
Szerintem egy egészen jó történet, ha szereted a történelmi filmeket, akkor mindenképp érdemes.
Plusz a sok magyar statiszta miatt is érdekes lehet 😊zolika26
Köszönöm 😊 meggyőzött a válasz 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Letölteni?
Ha ingyen van, nem mindegy?
Egynek minden film jó ingyé'.
Mert ha nem, abbahagyom.
Ravasz, mi?Sobri Jóska
Nem, mert minek letölteni egy rossz filmet ? Nem azért nézném hogy nézzek valamit, hanem mert szeretem a minőséges filmeket, amiket elég ritkán tudok nézni, szóval ha már nézem akkor legyek biztos benne hogy ér valamit az amit látok. Ha meg gagyi, akkor kár szenvedni a letöltéssel 😊