Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
mi lesz veled jövőtől, mikor a Buffaloes minden évben játszik majd a UCLA-vel és a USC-vel? 😀JJ Tiller
Az annyiból más, hogy az NCAA-t még tudom rajongóként nézni. 😊TheMileHighCity
még 😛
pedig mint Colorado buzinak tudnod kéne hogy a lokálpatriotizmus bázisa a college sport.
Hamarosan kezdődik az ncaa kosárszezon is 😊 ott 5 coloradoi csapat van (Buffs, AFA, Col.State, Northern Col és a Denver) tehát azt se ártana nézned 😊haromt
Bazzeg, már így is megőrülök annyi dolgot követek. 😀 Akkor már lehetne egyetemi hokit meg lacrosse-t is, bár ott nagyjából vágok dolgokat.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gyűlölöm a califuckniai majorcsapatokat.
A sharkz tegnap mészárolta le a fél csapatot. Ma éjjel jön a minden major team koronázott hulladékkirálya, a kingz. Vasárnap meccs az undorító bohóc gayders-szel. A hányinger dzsájentsz meg ott táncol a WS kapujában, ami a legrosszabb az egészben. És akkor a két legköcsögebb még éppen nyugton van, a mákersz és a csárgersz, de már biztos készülnek valami merényletre az idegeim ellen.
És akkor ne őrüljek meg... 😀
http://www.coloradoavalanche.gportal.hu/gindex.php?pg=29139641&postid=495906TheMileHighCity
mi lesz veled jövőtől, mikor a Buffaloes minden évben játszik majd a UCLA-vel és a USC-vel? 😀JJ Tiller
Az annyiból más, hogy az NCAA-t még tudom rajongóként nézni. 😊TheMileHighCity
még 😛
pedig mint Colorado buzinak tudnod kéne hogy a lokálpatriotizmus bázisa a college sport.
Hamarosan kezdődik az ncaa kosárszezon is 😊 ott 5 coloradoi csapat van (Buffs, AFA, Col.State, Northern Col és a Denver) tehát azt se ártana nézned 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én se nagyon látok tehetséget a Megasztárban sajnos...
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Gyűlölöm a califuckniai majorcsapatokat.
A sharkz tegnap mészárolta le a fél csapatot. Ma éjjel jön a minden major team koronázott hulladékkirálya, a kingz. Vasárnap meccs az undorító bohóc gayders-szel. A hányinger dzsájentsz meg ott táncol a WS kapujában, ami a legrosszabb az egészben. És akkor a két legköcsögebb még éppen nyugton van, a mákersz és a csárgersz, de már biztos készülnek valami merényletre az idegeim ellen.
És akkor ne őrüljek meg... 😀
http://www.coloradoavalanche.gportal.hu/gindex.php?pg=29139641&postid=495906TheMileHighCity
mi lesz veled jövőtől, mikor a Buffaloes minden évben játszik majd a UCLA-vel és a USC-vel? 😀JJ Tiller
Az annyiból más, hogy az NCAA-t még tudom rajongóként nézni. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
hihetetlen dühítő a megasztár... csak a múltheti adást láttam (póker közben ment...) de most olvasom, hogy megint az óvodást tartották bent...

butaság volt a korhatár eltörlése...H_Marko
Én már nem is nézem, mert akkora sz*r..... És ahogy az a Klaudia kinéz...az undorító!!!! :mad: Max az X-Faktort, az még elég türhető. 😀kokenyj
Tegnap belenéztem én is ebbe a Megasztárba.
Egyszerűen nem hiszem el,hogy Presser nem küldi el az annnyába ezt a sok tehetségtelen senkit.
Az öregasszony meg a kislány valami borzasztó.
Feleségem kérte,hogy nézzünk bele,de kár volt.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 292 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses
Gyűlölöm a califuckniai majorcsapatokat.
A sharkz tegnap mészárolta le a fél csapatot. Ma éjjel jön a minden major team koronázott hulladékkirálya, a kingz. Vasárnap meccs az undorító bohóc gayders-szel. A hányinger dzsájentsz meg ott táncol a WS kapujában, ami a legrosszabb az egészben. És akkor a két legköcsögebb még éppen nyugton van, a mákersz és a csárgersz, de már biztos készülnek valami merényletre az idegeim ellen.
És akkor ne őrüljek meg... 😀
http://www.coloradoavalanche.gportal.hu/gindex.php?pg=29139641&postid=495906TheMileHighCity
mi lesz veled jövőtől, mikor a Buffaloes minden évben játszik majd a UCLA-vel és a USC-vel? 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Gyűlölöm a califuckniai majorcsapatokat.
A sharkz tegnap mészárolta le a fél csapatot. Ma éjjel jön a minden major team koronázott hulladékkirálya, a kingz. Vasárnap meccs az undorító bohóc gayders-szel. A hányinger dzsájentsz meg ott táncol a WS kapujában, ami a legrosszabb az egészben. És akkor a két legköcsögebb még éppen nyugton van, a mákersz és a csárgersz, de már biztos készülnek valami merényletre az idegeim ellen.
És akkor ne őrüljek meg... 😀
http://www.coloradoavalanche.gportal.hu/gindex.php?pg=29139641&postid=495906


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hihetetlen dühítő a megasztár... csak a múltheti adást láttam (póker közben ment...) de most olvasom, hogy megint az óvodást tartották bent...

butaság volt a korhatár eltörlése...H_Marko
Én már nem is nézem, mert akkora sz*r..... És ahogy az a Klaudia kinéz...az undorító!!!! :mad: Max az X-Faktort, az még elég türhető. 😀
több mint 13 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
hihetetlen dühítő a megasztár... csak a múltheti adást láttam (póker közben ment...) de most olvasom, hogy megint az óvodást tartották bent...

butaság volt a korhatár eltörlése...

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 444 — Invisible man
Tegnap az egyik kollégám leszólta a Giantes baseballsatyekom, miszerint bóvli mert a rendes new york yankees embléma (!!) nem is így néz ki, és szerinte emo-s vagyok mert gagyi yankees-es satyekom van.és hogy hogy utálja az olyanokat akik ilyen szar kínai sapkákat vesznek.mert h neki van egy yankees-es öve ilyen (mű)díszkövekkel kirakva és h az eredeti mert a new yorkerben vette.
O_o, én meg álltam mint f*sz a lakodalomban és 1 szót nem tudtam szólni.és tudjátok ez a fajta ember akivel hiába áll le vitatkozni az ember nem lehet elmagyarázni neki mert csak neki lehet igaza.garu
Az ilyenekkel nem is kell vitatkozni, hanem simán körberöhögni. Ő is tisztában van ám a dolgokkal. De legalább a Yankeest ismeri. Mert a legtöbb aki a new erás egyenes sildes sapikart hordja azt se tudja mi van rajta csak az olyan rapperes.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tegnap az egyik kollégám leszólta a Giantes baseballsatyekom, miszerint bóvli mert a rendes new york yankees embléma (!!) nem is így néz ki, és szerinte emo-s vagyok mert gagyi yankees-es satyekom van.és hogy hogy utálja az olyanokat akik ilyen szar kínai sapkákat vesznek.mert h neki van egy yankees-es öve ilyen (mű)díszkövekkel kirakva és h az eredeti mert a new yorkerben vette.
O_o, én meg álltam mint f*sz a lakodalomban és 1 szót nem tudtam szólni.és tudjátok ez a fajta ember akivel hiába áll le vitatkozni az ember nem lehet elmagyarázni neki mert csak neki lehet igaza.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lécci töltsétek ki a fejlécben található kérdőívet. Nektek 1 perc de nekünk fontos lenne. Köszi
több mint 13 éve
catattack 3 520
régen sokat röpiztem HSben. Csak a picsák nem szerették hogy minden 4 labdaérintésem lábbal volt. Mondjuk az 5-7-es magasságommal masszívan undersized vagyok a röplabdáhozharomt
Ha a magasságod 5-7, akkor nem röpi, hanem volleyball.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fasza ötlet, köszi 😀 De akkor legyek már annyira király, hogy törvényeim legyenek nekem is :rolleyes:
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
óóó, nekem hol nem volt már... orrban, fülben, nyelven, mindenhol. Egy helyen nem, de oda nem is akarok, úgyhogy le sem írom 😀 Szerintem kábé még a vesémen, tüdőmön és féregnyúlványomon is volt már, csak azt nem éreztem..
fetomy
Lassan nem Mörfit, hanem Fetomyt fogjuk szidni. Valahogy így:
Ami elromolhat, az is fetomy. 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
van egy telibevert, apró pici pattanás az orromban, sosem szokott lenni pedig.....kikészít....fáj mint az állat....Mad
óóó, nekem hol nem volt már... orrban, fülben, nyelven, mindenhol. Egy helyen nem, de oda nem is akarok, úgyhogy le sem írom 😀 Szerintem kábé még a vesémen, tüdőmön és féregnyúlványomon is volt már, csak azt nem éreztem..

És kurvára rühellem a geci pattanásokat.. És már azért is, mert barátnőm mániája nyomkodni állandóan, és kurvára fáj 😀 :mad:
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
van egy telibevert, apró pici pattanás az orromban, sosem szokott lenni pedig.....kikészít....fáj mint az állat....

@KJuraszik
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kurva élet bassza meg ilyen is csak velem történik... Rohadtul nincs jó kedvem.tenorx
242-143 ?haromt
Nem írom le, mert így is hülyének érzem magam a dolog miatt. Még Schleck is röhögött 😛
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
bASZODJON MEG AKI KITALÁLTA A CAPS LOCK DAY-T.EasyGhost
Ennnyire muszáj indexet olvasni? 😊

több mint 13 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
bASZODJON MEG AKI KITALÁLTA A CAPS LOCK DAY-T.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
minden éjjel arra ébredek, hogy hánynom kellTheMileHighCity
😀 😀 így hsz-ek alapján neked sincs mindennapi életed 😀 Jack Daniels függőség + egy MLS vereség után képes vagy szétverni a szobát 😀 meg még amiket ide irogatsz

várjuk a pszichológiaszakos hallgató eredményét 😛konqueror
Az MLB-meccs után volt. Bár lehet, hogy a jövő hétvégén kezdődő MLS playoff-ban is lesz alkalmam. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Nekem szakközépben volt olyan röplabdás csaj ismerősöm aki kétszer törte el a lábát játék közben....kíváncsi lennék hogyan hozta össze....Mad
Bokat torni mar lattam ropi kozben. Aki megutotte a labdat, az ugy erkezett le, hogy atert a laba az ellenfel terfelere, aki pedig sancolt az szepen raesett a labara.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
minden éjjel arra ébredek, hogy hánynom kellTheMileHighCity
szedd le a falról a Rivers posztert.Höri
😂
Ha ez nem aranyköpés akkor nem tudom mi az!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
minden éjjel arra ébredek, hogy hánynom kellTheMileHighCity
szedd le a falról a Rivers posztert.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
minden éjjel arra ébredek, hogy hánynom kellTheMileHighCity
😀 😀 így hsz-ek alapján neked sincs mindennapi életed 😀 Jack Daniels függőség + egy MLS vereség után képes vagy szétverni a szobát 😀 meg még amiket ide irogatsz

várjuk a pszichológiaszakos hallgató eredményét 😛