Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
a sulimban új csengő van..elég ha annyit mondok hogy egy moslék szar az egész. amikor csengetnek ilyen nintendo szintű zenét nyomatnak, de valami istentelen fost. olyan érzésem van mintha egy kurva tetrisben lennék..szánalom 😒'Hall Of Green
Voltam egy suliban, ahol ez volt a kicsongo: http://www.youtube.com/watch?v=t6N8ImFCQYs Legjobb 😀barney
Nálunk gólyatáborban ez volt a gyülekező zene 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Rohadtul rühellem azokat a torrentezőket akik felraktak zenéket, de képtelenek normálisan meg tagelni.
Rohadt sokáig tart nekem rendbetenni őket. Mármint amiket 1-2 hónap alatt összejönnek és beraknám őket rendesen a médiatárba. Valamiért kurva kényes vagyok ezekre a dolgokra
:mad:haromt
Ezt én is utáltam mindig is... Főleg mikor nem veszem észre, felrakom a lejátszóra, és ott jövök rá, hogy pl. egy diszkográfia 80% hiányzik, 6 féleképp van az előadónév, stb...


kicsengetés: egyik ismerősömnél Prodigy-re csengettek ki 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
detto! de ez az ő korlátoltságukat bizonyítja, nem az enyémet!😉 illetve én még ehhez hozzáfűzném hogy hányni tudnék azoktól az emberektől is akik hogyha akár egy picit is másképp csinálsz/gondolsz dolgokat (teszemazt úgy öltözöl ami nem szokványos) akkor megnéz az utcán, sőt még pofákat is vág hozzá! marha sok ideje van ezeknek az embereknek, és ahelyett hogy magukkal törődnének másokkal foglalkoznak!
Utálom és mélységesen megvetem azokat az embereket akiknek nincs stílusuk, ízlésük, hallgatják a tévéből ömlő mainstream fost és mennek a tömeg után.Tomeee
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a sulimban új csengő van..elég ha annyit mondok hogy egy moslék szar az egész. amikor csengetnek ilyen nintendo szintű zenét nyomatnak, de valami istentelen fost. olyan érzésem van mintha egy kurva tetrisben lennék..szánalom 😒'Hall Of Green
Voltam egy suliban, ahol ez volt a kicsongo: http://www.youtube.com/watch?v=t6N8ImFCQYs Legjobb 😀barney
hehe 😀

egyik nyaralás alkalmával néztük a forma1et Markóval, erre neve elhallgatását kérő csajnak megszólalt a telefonja ezzel a csengőhanggal. Nem volt ott, de a zene remek aláfestés volt, így volt nagy ünneplés mikor az időmérő edzés alatt még 2x megpróbálták elérni 😀

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
a sulimban új csengő van..elég ha annyit mondok hogy egy moslék szar az egész. amikor csengetnek ilyen nintendo szintű zenét nyomatnak, de valami istentelen fost. olyan érzésem van mintha egy kurva tetrisben lennék..szánalom 😒'Hall Of Green
Voltam egy suliban, ahol ez volt a kicsongo: http://www.youtube.com/watch?v=t6N8ImFCQYs Legjobb 😀

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
a sulimban új csengő van..elég ha annyit mondok hogy egy moslék szar az egész. amikor csengetnek ilyen nintendo szintű zenét nyomatnak, de valami istentelen fost. olyan érzésem van mintha egy kurva tetrisben lennék..szánalom 😒'Hall Of Green
ez mellé még g.ci mód hangos is nem? 😊Little Jarry
hát nem egy halk dolog jah 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rohadtul rühellem azokat a torrentezőket akik felraktak zenéket, de képtelenek normálisan meg tagelni.
Rohadt sokáig tart nekem rendbetenni őket. Mármint amiket 1-2 hónap alatt összejönnek és beraknám őket rendesen a médiatárba. Valamiért kurva kényes vagyok ezekre a dolgokra
:mad:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a sulimban új csengő van..elég ha annyit mondok hogy egy moslék szar az egész. amikor csengetnek ilyen nintendo szintű zenét nyomatnak, de valami istentelen fost. olyan érzésem van mintha egy kurva tetrisben lennék..szánalom 😒'Hall Of Green
ez mellé még g.ci mód hangos is nem? 😊
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
a sulimban új csengő van..elég ha annyit mondok hogy egy moslék szar az egész. amikor csengetnek ilyen nintendo szintű zenét nyomatnak, de valami istentelen fost. olyan érzésem van mintha egy kurva tetrisben lennék..szánalom 😒'

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
rohadt korai kelés, pedig direkt lefeküdtem 5-kor, hogy tudjak aludni 1-2 órát még meló előtt, de nem bírom, totál ko vagyok, ráadásul még beteg is

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Rohadjon meg a Saints. Kidrukkolom, hogy hosszabítás legyen, kivédekezik a Falcons támadását. Mennek előre, erre 1&10-nél 15 yardról ahelyett hogy mennének tovább, rúgnak és kihagyják. Ááááá....ezen úszott el 4000 Ft-om.

Szerk.: Most vettem észre, hogy a Skins is betlizett, úgyhogy nem csak a Saintsen múlt. De akkor is rohadjanak meg. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem elég hogy borzalamas estém van-ilyen estéken "áldom" az eszem; hogy Jags drukker lettem-; még a lapockám iszonyatos erővel elkezdett fájni...(2 napja elaludtam; és azóta kinoz)iktriad
néztél volna péntek éjjel collegeot alvás helyett és máris jobb lenne 😛

a JAX szurkolóság sem fenyeget már csak 1-2 évig 😛
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem elég hogy borzalamas estém van-ilyen estéken "áldom" az eszem; hogy Jags drukker lettem-; még a lapockám iszonyatos erővel elkezdett fájni...(2 napja elaludtam; és azóta kinoz)
több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
Rohadjon meg a koli hogy nem jön be live stream.


több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
betegség :/konqueror
én is kurva szarul vagyok.haromt
én pár napja hordtam ki egy száj,íny,szájpadlás,arc,torok gyulladást
evés nem ment,6 nap alatt 5 kiló jött le rólam,pedig nem vagyok egy nagy darab ember

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A jó büdös kurva anyját az egész MÁVnak. 22es kocsiban kaptam jegyet, amibe nem lehet bemenni, teljesen természetesen, hogy a 22es kocsi fele a WC előtt / üres székeken csövelt. De még így is bírt késni KIBASZOTT 50 percet.... Komolyan mondom nem hiszem el, hogy ezért pénzt kérnek.
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Vasárnap délutáni érzés 😕Drip
Utálom én is...főleg ilyen moslék időben..olyan semmilyen az egész. engem csak az vigasztal hogy gameday van 😊

több mint 13 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Vasárnap délutáni érzés 😕

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 709
Valamelyik köcsög helyi politikus családi napot tart a ház melletti téren (körhinta, dodgem etc) és három család miatt bömböltetik a zenét qrva hangosan.

Örülök neki.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
betegség :/konqueror
Valszeg titkárnőtől kaptam elkishaszi
Helyes 😀barney
Éreztem, hogy lesz egy ilyen reakció😀😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
betegség :/konqueror
Valszeg titkárnőtől kaptam elkishaszi
Helyes 😀

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
betegség :/konqueror
Én kihordtam gyorsan. Valszeg titkárnőtől kaptam el, másnap torokfájás, harmadnapra kidolgozta a szervezetem magától.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Indultunk volna apámmal Budapestre - már itt várt harci díszben - erre most vettem észre, h tegnap kiszakadt egy darab a kontaktlencsémből... (utolsó pár, ofkorz) Az ilyen úgy fel tudnak agyalni, hogy azt szavakba nem lehet önteni...szaba
Asszony is szigorúan az utolsó kontaklencséit szokta kicsípni. 😀GRAFI
Amúgy már nekem is a 2. eset, amikor az utolsót szaggatom meg.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Indultunk volna apámmal Budapestre - már itt várt harci díszben - erre most vettem észre, h tegnap kiszakadt egy darab a kontaktlencsémből... (utolsó pár, ofkorz) Az ilyen úgy fel tudnak agyalni, hogy azt szavakba nem lehet önteni...szaba
Asszony is szigorúan az utolsó kontaklencséit szokta kicsípni. 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Indultunk volna apámmal Budapestre - már itt várt harci díszben - erre most vettem észre, h tegnap kiszakadt egy darab a kontaktlencsémből... (utolsó pár, ofkorz) Az ilyen úgy fel tudnak agyalni, hogy azt szavakba nem lehet önteni...