Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Véradós témához: nagyon tisztelem az embereket, akik elmennek vért adni, én is mennék, ha tehetném.tenorx
tőlem a múltkor megkérdezték, hogy nem akarok-e két egységet adni, mivel elég (160, majdnem a felső határ) jó a hemoglobinom. Mivel két csokit és két kajajegyet ajánlottak, ráálltam az alkura 😊 tudom, olcsó ribanc vagyok 😊

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Annyira idegesítő, hogy elég egy éjszaka, amikor a hálószobában lehűl a levegő és azt beszipkázva rögtön megfázom. Ki a fa..omnak van kedve fűteni szeptemberben?catattack
Nem lehet toppon az immunrendszered 😀The terrible towel
Én július vége óta hasonlóval szoptam. Erkélyajtó csomószor nyitva volt, reggel arra keltem, hogy folyik az orrom...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Annyira idegesítő, hogy elég egy éjszaka, amikor a hálószobában lehűl a levegő és azt beszipkázva rögtön megfázom. Ki a fa..omnak van kedve fűteni szeptemberben?catattack
Nem lehet toppon az immunrendszered 😀
több mint 13 éve
catattack 3 520
Annyira idegesítő, hogy elég egy éjszaka, amikor a hálószobában lehűl a levegő és azt beszipkázva rögtön megfázom. Ki a fa..omnak van kedve fűteni szeptemberben?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
nem tudom mi olyan nehéz a rendes ratio elérésében. még sehonnan sem rúgtak ki pedig nagyon alap netem van.
magon most már majdnem 10-es a ratiom pedig alig egy hónapja vagyok fenn és orrbba szájba töltök.
tyt-n is 1 felett vagyok, de idény végére meglesz a 3-5 körüli, egyéb oldalakon dettó.
egyáltalán nem nehézbriareos
lenmagon kábé hetek óta free leech van, bebaszna, ha friss regesként nem lenne übermagas ratiod 😛

Amúgy igen, örülök az esőnek ^^fetomy
előtte is már 6 feletti volt 😛

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem tudom mi olyan nehéz a rendes ratio elérésében. még sehonnan sem rúgtak ki pedig nagyon alap netem van.
magon most már majdnem 10-es a ratiom pedig alig egy hónapja vagyok fenn és orrbba szájba töltök.
tyt-n is 1 felett vagyok, de idény végére meglesz a 3-5 körüli, egyéb oldalakon dettó.
egyáltalán nem nehézbriareos
lenmagon kábé hetek óta free leech van, bebaszna, ha friss regesként nem lenne übermagas ratiod 😛

Amúgy igen, örülök az esőnek ^^
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma háromszor áztam bőrig.
Honnan jön ez a kibaszott rengeteg eső?

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Rohadt eső, remélem legalább fetomy örül.
Véradós témához: nagyon tisztelem az embereket, akik elmennek vért adni, én is mennék, ha tehetném.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
😕 pár napja voltam fogorvosnál, erre most hívtak, hogy nagyon kellene a vércsoportom, menjek vért adni, és így sajna nem tudok 😕JJ Tiller
0+?JSanyo
nem, a második vagy harmadik legritkább az enyém, most nem jut eszembe melyikJJ Tiller
NCAA pozitív

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 886 — No es importante
😕 pár napja voltam fogorvosnál, erre most hívtak, hogy nagyon kellene a vércsoportom, menjek vért adni, és így sajna nem tudok 😕JJ Tiller
0+?JSanyo
nem, a második vagy harmadik legritkább az enyém, most nem jut eszembe melyik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
😕 pár napja voltam fogorvosnál, erre most hívtak, hogy nagyon kellene a vércsoportom, menjek vért adni, és így sajna nem tudok 😕JJ Tiller
0+?

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 886 — No es importante
😕 pár napja voltam fogorvosnál, erre most hívtak, hogy nagyon kellene a vércsoportom, menjek vért adni, és így sajna nem tudok 😕


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Szeretem a levelezőt... Oktatás este negyed 10-ig... Szombaton meg netto hat és fél óra matek I... megy a like...

Tenyardtorrenten simán működik a Ratio Faker 😊 (legalábbis az előző oldalon, de gondolom ezen se lesz probléma)
Rakj be fakelni olyat, amit sokan szednek, úgy nem lesz feltűnő
(Tudom booo, de otthon 30kb/seccel töltöttem fel, úgy elég esélytelen volt az 1 napnál további bentmaradás)tenorx
nem igazán vágom mi ez vagy hogy működik ez a fake-elés, de tekintve, hogy előbb-utóbb úgyis kibasznak a picsába, kockázat nincs, szóval egy PM-ben megírhatnád, hogyan kell 😊fetomy
Minek szórakoztok ilyen dolgokkal, ezzel úgyis lebuksz és kiraknak. Én évek óta használok egy ezerszer egyszerűbb módszert. Betöltöm a torrent fájlt, elkezdem letölteni, megvárom míg jópár seedere rácsatlakozik. Majd itt jön a trükk qtorrent csak fél óránként küldi el a trackernek a le és feltöltési arányaid. Vagyis amit addig töltöttél azt nem számolja, de tovább viszed mert miután a seederekre rákapcsolódott a torrent adatai közül módosítod a tracker címét. Mondjuk kitörölsz egy t betűt a http-ből. Így tölteni ugyan fogsz mert az emberekre rákapcsolódtál már, viszont a trackernek nem fogja tudni elküldeni a kliens a forgalom adataid. Miután lejött a cucc, torrent megállít, majd visszarakod a t betűt a http-be és töltöd fel a cuccot. Fontos hogy megállítsd és utána javítsd vissza a címet mert ha közben csinálod akkor a kliens amint beérzékelte a trackert elküldi az aktív forgalom adatait.
Én így töltögettek már évek óta és még sehonnan sem rúgtak ki..adam3577
nem tudom mi olyan nehéz a rendes ratio elérésében. még sehonnan sem rúgtak ki pedig nagyon alap netem van.
magon most már majdnem 10-es a ratiom pedig alig egy hónapja vagyok fenn és orrbba szájba töltök.
tyt-n is 1 felett vagyok, de idény végére meglesz a 3-5 körüli, egyéb oldalakon dettó.
egyáltalán nem nehéz

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
adam3577
na ez egy ügyes megoldásnak látszik, ki is próbálom 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szeretem a levelezőt... Oktatás este negyed 10-ig... Szombaton meg netto hat és fél óra matek I... megy a like...

Tenyardtorrenten simán működik a Ratio Faker 😊 (legalábbis az előző oldalon, de gondolom ezen se lesz probléma)
Rakj be fakelni olyat, amit sokan szednek, úgy nem lesz feltűnő
(Tudom booo, de otthon 30kb/seccel töltöttem fel, úgy elég esélytelen volt az 1 napnál további bentmaradás)tenorx
nem igazán vágom mi ez vagy hogy működik ez a fake-elés, de tekintve, hogy előbb-utóbb úgyis kibasznak a picsába, kockázat nincs, szóval egy PM-ben megírhatnád, hogyan kell 😊fetomy
Minek szórakoztok ilyen dolgokkal, ezzel úgyis lebuksz és kiraknak. Én évek óta használok egy ezerszer egyszerűbb módszert. Betöltöm a torrent fájlt, elkezdem letölteni, megvárom míg jópár seedere rácsatlakozik. Majd itt jön a trükk qtorrent csak fél óránként küldi el a trackernek a le és feltöltési arányaid. Vagyis amit addig töltöttél azt nem számolja, de tovább viszed mert miután a seederekre rákapcsolódott a torrent adatai közül módosítod a tracker címét. Mondjuk kitörölsz egy t betűt a http-ből. Így tölteni ugyan fogsz mert az emberekre rákapcsolódtál már, viszont a trackernek nem fogja tudni elküldeni a kliens a forgalom adataid. Miután lejött a cucc, torrent megállít, majd visszarakod a t betűt a http-be és töltöd fel a cuccot. Fontos hogy megállítsd és utána javítsd vissza a címet mert ha közben csinálod akkor a kliens amint beérzékelte a trackert elküldi az aktív forgalom adatait.
Én így töltögettek már évek óta és még sehonnan sem rúgtak ki..adam3577
Nem rossz 😀
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Szeretem a levelezőt... Oktatás este negyed 10-ig... Szombaton meg netto hat és fél óra matek I... megy a like...

Tenyardtorrenten simán működik a Ratio Faker 😊 (legalábbis az előző oldalon, de gondolom ezen se lesz probléma)
Rakj be fakelni olyat, amit sokan szednek, úgy nem lesz feltűnő
(Tudom booo, de otthon 30kb/seccel töltöttem fel, úgy elég esélytelen volt az 1 napnál további bentmaradás)tenorx
nem igazán vágom mi ez vagy hogy működik ez a fake-elés, de tekintve, hogy előbb-utóbb úgyis kibasznak a picsába, kockázat nincs, szóval egy PM-ben megírhatnád, hogyan kell 😊fetomy
Minek szórakoztok ilyen dolgokkal, ezzel úgyis lebuksz és kiraknak. Én évek óta használok egy ezerszer egyszerűbb módszert. Betöltöm a torrent fájlt, elkezdem letölteni, megvárom míg jópár seedere rácsatlakozik. Majd itt jön a trükk qtorrent csak fél óránként küldi el a trackernek a le és feltöltési arányaid. Vagyis amit addig töltöttél azt nem számolja, de tovább viszed mert miután a seederekre rákapcsolódott a torrent adatai közül módosítod a tracker címét. Mondjuk kitörölsz egy t betűt a http-ből. Így tölteni ugyan fogsz mert az emberekre rákapcsolódtál már, viszont a trackernek nem fogja tudni elküldeni a kliens a forgalom adataid. Miután lejött a cucc, torrent megállít, majd visszarakod a t betűt a http-be és töltöd fel a cuccot. Fontos hogy megállítsd és utána javítsd vissza a címet mert ha közben csinálod akkor a kliens amint beérzékelte a trackert elküldi az aktív forgalom adatait.
Én így töltögettek már évek óta és még sehonnan sem rúgtak ki..

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
3. órán meg van az első egyes kémiából. hosszú év elé nézünk asszem..
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Jól van, akkor majd leszedem TYT-ről, de nem, csak egy RAW TS (vagymiarák)csabi19
az a RAW fájl teljesen jó, apró probléma, hogy nem 15 mega, hanem 15 giga 😊JJ Tiller
Uhhh... Ja, 15 GB, kicsit benéztem, de gondolom/remélem értette mindenki... 😊
A RAW fájlról ötletem sincs, mi, de a lényeg, hogy nem valószínű, hogy a netemmel lejön a következő meccs elejéig... Szóval ez felejtős, benéztem. Elolvastam utána az ESPN cikket talán, de azért más... Mindegy, ma Saints, szombaton Tulane és Purdue, szóval nem lesz ez rossz... 😊 (De ez már egy másik topik...)

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 886 — No es importante
Jól van, akkor majd leszedem TYT-ről, de nem, csak egy RAW TS (vagymiarák)csabi19
az a RAW fájl teljesen jó, apró probléma, hogy nem 15 mega, hanem 15 giga 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Ááá... Múlt héten elterveztem, nézek NCAA-t komolyan meg minden, Purdue meccs is, fasza (még kérdezősködtem is... 😊)...
Erre szólnak szombaton reggel, hogy délután/este találka, mert reggelig buli, egy augusztus közepi (???) születésnapot ünnepelni. Jól van, akkor majd leszedem TYT-ről, de nem, csak egy RAW TS (vagymiarák) van fönn, 15 MB, hasonlók... Hát mondhatom örülök. :/ Ezt is elcsesztem. :mad:

Továbbá teljesen jó az is, hogy mindenki szombatonként jár be városba, pénteken nem, amikor nekem jobb lenne. És ezen a héten megint be kéne menni... :/

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kurva betegség már megint... :/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tenyardtorrenten simán működik a Ratio Faker 😊 (legalábbis az előző oldalon, de gondolom ezen se lesz probléma)
Rakj be fakelni olyat, amit sokan szednek, úgy nem lesz feltűnő
(Tudom booo, de otthon 30kb/seccel töltöttem fel, úgy elég esélytelen volt az 1 napnál további bentmaradás)tenorx
nem igazán vágom mi ez vagy hogy működik ez a fake-elés, de tekintve, hogy előbb-utóbb úgyis kibasznak a picsába, kockázat nincs, szóval egy PM-ben megírhatnád, hogyan kell 😊fetomy
Dobjon egy PMet akit érdekel, majd visszaírok, ha hazaértem.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tenyardtorrenten simán működik a Ratio Faker 😊 (legalábbis az előző oldalon, de gondolom ezen se lesz probléma)
Rakj be fakelni olyat, amit sokan szednek, úgy nem lesz feltűnő
(Tudom booo, de otthon 30kb/seccel töltöttem fel, úgy elég esélytelen volt az 1 napnál további bentmaradás)tenorx
nem igazán vágom mi ez vagy hogy működik ez a fake-elés, de tekintve, hogy előbb-utóbb úgyis kibasznak a picsába, kockázat nincs, szóval egy PM-ben megírhatnád, hogyan kell 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Teli busz :love:
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Tenyardtorrenten simán működik a Ratio Faker 😊 (legalábbis az előző oldalon, de gondolom ezen se lesz probléma)
Rakj be fakelni olyat, amit sokan szednek, úgy nem lesz feltűnő
(Tudom booo, de otthon 30kb/seccel töltöttem fel, úgy elég esélytelen volt az 1 napnál további bentmaradás)tenorx
hogyan mukodik ez a dolog?

@KJuraszik