Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Nem minden nő kurva. Vannak olyan csúnya nők, hogy arra se jók!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na, hát ezért nem akartam belemenni 😛
több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az biztos, hogy a jelenlegi barátnőm az, aki tartja bennem a hitet, hogy nem minden nő kurva. Max ha kiderül, hogy ő is az, akkor ezt egy ideig nem hiteti el velem újra senki... 😀fetomy
Egyem a szíved, de kis naív vagy.....
több mint 15 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
Az biztos, hogy a jelenlegi barátnőm az, aki tartja bennem a hitet, hogy nem minden nő kurva. Max ha kiderül, hogy ő is az, akkor ezt egy ideig nem hiteti el velem újra senki... 😀
fetomy
Úh, nekem az előző... micsda meglepetés lett belőle.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Az biztos, hogy a jelenlegi barátnőm az, aki tartja bennem a hitet, hogy nem minden nő kurva. Max ha kiderül, hogy ő is az, akkor ezt egy ideig nem hiteti el velem újra senki... 😀
fetomy
téged nagyon megvezettek öcsém...
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
perszepersze, tudom jól, hogy naponta 15ször jártál az adatlapjaimon, hátha elsőként láthatod meg a változást 😀

Engem meg már utolért, meg le is hagyott, most nekem kell utolérnem 😀 Különben is, minden jó, ha vége... 😀
több mint 15 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
hát azért nem forgolódtam álmatlanul mert eddig nem került sor rá.
örülök ha boldog kapcsolatban vagy és kiegyensúlyozott bla bla bla, de idővel mindenkit utolér a vég, TE SEM LEHETSZ KIVÉTEL 😀

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként ne igyál előre a bear bőrére, mert annyira nem komoly az ügy 😛fetomy
nőknél ki tudja....brk
Az biztos, hogy a jelenlegi barátnőm az, aki tartja bennem a hitet, hogy nem minden nő kurva. Max ha kiderül, hogy ő is az, akkor ezt egy ideig nem hiteti el velem újra senki... 😀

Ja, bria: amúgy alig vártad már, hogy beidézhesd azt a hszt, mi? 😀
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
köszi, fő az optimizmus 😀
több mint 15 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Egyébként ne igyál előre a bear bőrére, mert annyira nem komoly az ügy 😛fetomy
nőknél ki tudja...
több mint 15 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
ami késik nem múlik 😀

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
óó az az aranyköpések nyitó hsz 😀 Tegnap volt a 7 hónapos hófordulója 😛

Egyébként ne igyál előre a bear bőrére, mert annyira nem komoly az ügy 😛
több mint 15 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
hát kb 😀fetomy
fetomy az örök optimista

sok sikert (kitartást 😛 )

kívánom, hogy minél később jöjjön az elkerülhetetlen linkelés 😛konqueror
köszi😊

neem, nem fog jönni, á most tuti nem 😀😀fetomy
briareos

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hát kb 😀
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Kezd már tele lenni a tököm... :mad: :mad:fetomy
Akarsz beszélni róla?Matthew99
áh, tudom milyen válaszokat kapnék.. 😀fetomy
kilenccel kezdődik és kilenc a vége? 😛
több mint 15 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Kezd már tele lenni a tököm... :mad: :mad:fetomy
Akarsz beszélni róla?Matthew99
áh, tudom milyen válaszokat kapnék.. 😀fetomy
A nickem végét? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Fúj de kibaszottul szar napom van. A sok tetves rühes cigánynak is pont a mi házunk elé kell szemetelnie /*nem mellesleg veszélyes hulladékot*/ és a párzási szokásaikról ordibálni :mad: Elegem van mindenből. Kapják be, és igen én vagyok a hibás, mert rasszista neonáci faszkalap vagyok

Basszus ma még valakivel nagyon össze fogok veszni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kezd már tele lenni a tököm... :mad: :mad:fetomy
Akarsz beszélni róla?Matthew99
áh, tudom milyen válaszokat kapnék.. 😀
több mint 15 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Kezd már tele lenni a tököm... :mad: :mad:fetomy
Akarsz beszélni róla?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 15 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nekem van DigiSport-om. Ennek ellenére kezd hányingerem lenni attól,hogy egy olyan csatorna vásárol fel lassan mindent,amit nem tud mindenki nézni. Most a kézilabda BL volt soron. Anyum nagyon szereti nézni, de neki meg nincs ilyen csatornája.Bazzani
Kábellel igaz is ez, na de parabolával???Divat
Na most ezt nem értem.Bazzani
az igaz h DigiKábel még városokba sincs mhol(pl nálunk sincs a belvárosban), na de parabolát sztem bárhova fel lehet rakatni.

|
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kezd már tele lenni a tököm... :mad: :mad:
több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Nekem van DigiSport-om. Ennek ellenére kezd hányingerem lenni attól,hogy egy olyan csatorna vásárol fel lassan mindent,amit nem tud mindenki nézni. Most a kézilabda BL volt soron. Anyum nagyon szereti nézni, de neki meg nincs ilyen csatornája.Bazzani
Kábellel igaz is ez, na de parabolával???Divat
Na most ezt nem értem.

több mint 15 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Nekem van DigiSport-om. Ennek ellenére kezd hányingerem lenni attól,hogy egy olyan csatorna vásárol fel lassan mindent,amit nem tud mindenki nézni. Most a kézilabda BL volt soron. Anyum nagyon szereti nézni, de neki meg nincs ilyen csatornája.Bazzani
Kábellel igaz is ez, na de parabolával???

|
több mint 15 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Nekem van DigiSport-om. Ennek ellenére kezd hányingerem lenni attól,hogy egy olyan csatorna vásárol fel lassan mindent,amit nem tud mindenki nézni. Most a kézilabda BL volt soron. Anyum nagyon szereti nézni, de neki meg nincs ilyen csatornája.

több mint 15 éve
Black_Adder Denver Broncos 9 479
Kurvára elegem van már. Gyűlölöm h mindenből csak selejteset gyártanak már, h 10fillérrel olcsóbban el lehessen adni. Értelmes áru meg már sehol sincsen. Dögöljön meg mind!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear

The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data