Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
Nem hinném, hogy ilyenre szükség van, vagy hogy paranoiások. Meg amúgy meglepne, ha bármelyikük be tudna regisztrálni ide 😀 (Szia apa, szia anya, azért írok így, mert így menő, amúgy nagyon szeretlek titeket, puszi, Danci)tenorx
olvasáshoz nem kell regelni 😛briareos
Akkor keresni... Bár talán azt anya megoldaná. 😀 Ne tegyél már ilyen faszságokkal paranoiássá 😀 Egyébként meg muszáj lesz tanulni, mert kibukok a faszba a 2. félév után, azt meg nem szeretném.tenorx
majd fb-n küldök nekik linket 😛 😀
ne parázzál már a kibukástól vazze. adok neked egy jó tanácsot, h ne azt mondd h mindig baszogatlak. Még nem kezdted el az egyetemi tanulmányaidat, ezért elárulom h még választhatsz.
Vagy tanulsz
vagy jól érzed magad és lesznek barátaid, akikkel chemistryt alakítottál ki a számtalan kocsmázás alatt, és akik vizsga előtti napon olyan fasza jegyzetet adnak amit egy tanulós sráctól nyúltak, h röhögve másnaposan jobb jegyet kapsz mint a tanulós ( akinek nincsnenek barátai csak a jegyzetei miatt spanolnak vele)

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
nem a focit imádják, hanem stalkingolják a kis aranyoskájukat, és meglepetten konstatálják h online mennyire vagány, ez akis szerény, visszahúzódó danika 😛briareos
Nem hinném, hogy ilyenre szükség van, vagy hogy paranoiások. Meg amúgy meglepne, ha bármelyikük be tudna regisztrálni ide 😀 (Szia apa, szia anya, azért írok így, mert így menő, amúgy nagyon szeretlek titeket, puszi, Danci)tenorx
olvasáshoz nem kell regelni 😛briareos
Akkor keresni... Bár talán azt anya megoldaná. 😀 Ne tegyél már ilyen faszságokkal paranoiássá 😀 Egyébként meg muszáj lesz tanulni, mert kibukok a faszba a 2. félév után, azt meg nem szeretném.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
Igen, imádják mindketten az amerikai focit 😀tenorx
nem a focit imádják, hanem stalkingolják a kis aranyoskájukat, és meglepetten konstatálják h online mennyire vagány, ez akis szerény, visszahúzódó danika 😛briareos
Nem hinném, hogy ilyenre szükség van, vagy hogy paranoiások. Meg amúgy meglepne, ha bármelyikük be tudna regisztrálni ide 😀 (Szia apa, szia anya, azért írok így, mert így menő, amúgy nagyon szeretlek titeket, puszi, Danci)tenorx
olvasáshoz nem kell regelni 😛

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
nekem minden nap van órám, szal 😛 sőőt minden nap 8ra kell mennem... high school suckskristof
nekem 7.30-ra kellett HS-ben.Höri
Nekem gimiben 8:25-kor kezdődött az első órám 😛😛 (X. ker)pc_x
9:30. Mondjuk reggeli edzés meg 6:30, szóval lószart értem a késői isikezdéssel 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
biztos mutterék is olvassák a fórumotbriareos
Igen, imádják mindketten az amerikai focit 😀tenorx
nem a focit imádják, hanem stalkingolják a kis aranyoskájukat, és meglepetten konstatálják h online mennyire vagány, ez akis szerény, visszahúzódó danika 😛briareos
Nem hinném, hogy ilyenre szükség van, vagy hogy paranoiások. Meg amúgy meglepne, ha bármelyikük be tudna regisztrálni ide 😀 (Szia apa, szia anya, azért írok így, mert így menő, amúgy nagyon szeretlek titeket, puszi, Danci)
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
nekem mondod?! még pénteken is van órám :o 😕Zorddd
nekem minden nap van órám, szal 😛 sőőt minden nap 8ra kell mennem... high school suckskristof
nekem 7.30-ra kellett HS-ben.Höri
Nekem gimiben 8:25-kor kezdődött az első órám 😛😛 (X. ker)


több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
Hogy lehet ilyen hozzáállással nekimenni az egyetemnek?Tomeee
biztos mutterék is olvassák a fórumotbriareos
Igen, imádják mindketten az amerikai focit 😀tenorx
nem a focit imádják, hanem stalkingolják a kis aranyoskájukat, és meglepetten konstatálják h online mennyire vagány, ez akis szerény, visszahúzódó danika 😛

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Nekünk hálistennek 8kor kezdődött HSben a tanítás, most viszont elég érdekesen néz ki az órarendem. Na nem baj, tanulni kell 😀tenorx
Hogy lehet ilyen hozzáállással nekimenni az egyetemnek?Tomeee
biztos mutterék is olvassák a fórumotbriareos
Igen, imádják mindketten az amerikai focit 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nekem 7.30-ra kellett HS-ben.Höri
reggeli istentisztelet?JSanyo
Nekem is 7:30-kor kezdődött a HS tanítás.
Angyalföld-Rózsadomb teteje viszonylatban iszonyatosan jól esett 6 évig ám...

Nem csoda hogy utána az egyetemen 12 előtt kezdődő órát csak akkor vettem fel ha nem volt más

Tenorx. Tanulni LOL. Majd VI-ben. Addig inni kell 😛
BME-n meg főleg
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
Nekünk hálistennek 8kor kezdődött HSben a tanítás, most viszont elég érdekesen néz ki az órarendem. Na nem baj, tanulni kell 😀tenorx
Hogy lehet ilyen hozzáállással nekimenni az egyetemnek?Tomeee
biztos mutterék is olvassák a fórumot

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Én is azt hittem előtte hogy érdekelni fog amit tanulok, mégis az járt az agyamban már albikeresésnél is hogy minél közelebb legyek bizonyos helyekhez 😀Tomeee
Én a BMEhez vagyok közel, meg egy kocsma van kb 2 percre.
több mint 13 éve
Tomeee 753
Én is azt hittem előtte hogy érdekelni fog amit tanulok, mégis az járt az agyamban már albikeresésnél is hogy minél közelebb legyek bizonyos helyekhez 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Nekünk hálistennek 8kor kezdődött HSben a tanítás, most viszont elég érdekesen néz ki az órarendem. Na nem baj, tanulni kell 😀tenorx
Hogy lehet ilyen hozzáállással nekimenni az egyetemnek?Tomeee
Mármint, hogy tanulni fogok? Nemtom, ki akarom próbálni, eddig nem kellett. Meg amúgy érdekel is a dolog, aztán ha kiderül, hogy mégse, akkor átmegyek valami büfészakra.
több mint 13 éve
Tomeee 753
Nekünk hálistennek 8kor kezdődött HSben a tanítás, most viszont elég érdekesen néz ki az órarendem. Na nem baj, tanulni kell 😀tenorx
Hogy lehet ilyen hozzáállással nekimenni az egyetemnek?

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Nekünk hálistennek 8kor kezdődött HSben a tanítás, most viszont elég érdekesen néz ki az órarendem. Na nem baj, tanulni kell 😀
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
hétfő reggel első óra úszás, 7-re oda kell érni... Miért pont hétfőn???csabi19
én anno felmentettem magam alóla 😊 mivel faterom az uszodában dolgozott, bármikor mehetettem ingyen, nem kellett a stressz kora reggel 😊JSanyo
Nekem ilyen lehetőségem nincs. 😕 😊
Mondjuk nekem semmi bajom nem lenne az úszással, kell az, meg végül is nem rosszabb, mint egy sima tesi, de 3 éve tényleg a lehető legrosszabb időre kapjuk meg... Hétfő is, 7 is, és nem is marad el a második óra sem. 3 éve nekünk van a legrosszabb/leghosszabb órarendünk, unalmas már egy kicsit.

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
hétfő reggel első óra úszás, 7-re oda kell érni... Miért pont hétfőn???csabi19
én anno felmentettem magam alóla 😊 mivel faterom az uszodában dolgozott, bármikor mehetettem ingyen, nem kellett a stressz kora reggel 😊

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 002 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nekem 7.30-ra kellett HS-ben.Höri
reggeli istentisztelet?JSanyo
nem, a tanítás kezdődött ekkor.Höri
Ja nekem is anno gimiben. Mondjuk szerencsére nem mindennap volt úgy. De heti 3x minimum. Ó hogy "hiányoznak" a 3/4- 6os kelések; és 6:30 körüli gimibe indulások (XVI.-ból Zuglóba).....
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
nekem 7.30-ra kellett HS-ben.Höri
reggeli istentisztelet?JSanyo
nem, a tanítás kezdődött ekkor.Höri
Jaja, nálunk is 7:30 az első óra kezdete... És szerda kivételével 2-ig órám is van. 😐
Én meg 2 év után idén is szopok, hétfő reggel első óra úszás, 7-re oda kell érni... Miért pont hétfőn??? :mad:
Idén viszont csak 6 matekórám lesz. :cool:

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
nem, a tanítás kezdődött ekkor.Höri
az még talán a jobbik verzió, simán lehetett volna..

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem 7.30-ra kellett HS-ben.Höri
reggeli istentisztelet?JSanyo
nem, a tanítás kezdődött ekkor.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 856 — StuG Life
nekem 7.30-ra kellett HS-ben.Höri
reggeli istentisztelet?JSanyo
Höri privát istentisztelete, minden reggel bement, kinyította a szekrényét, és fél órát imádkozott a Van Wilder oltára előtt

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
nekem 7.30-ra kellett HS-ben.Höri
reggeli istentisztelet?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kibaszott szar lett az új órarendem... egyedül a szezonkezdet vígasztal...kristof
nekem mondod?! még pénteken is van órám :o 😕Zorddd
nekem minden nap van órám, szal 😛 sőőt minden nap 8ra kell mennem... high school suckskristof
nekem 7.30-ra kellett HS-ben.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kibaszott szar lett az új órarendem... egyedül a szezonkezdet vígasztal...kristof
nekem mondod?! még pénteken is van órám :o 😕Zorddd
nekem minden nap van órám, szal 😛 sőőt minden nap 8ra kell mennem... high school sucks