Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ennek nem a börtönben kéne csücsülnie? Örülök, hogy túl van a nehezén de inkább most kéne, hogy az jöjjön, nem!? Beszarok...

http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/stohl-tul-van-a-nehezen-2028211/Matthew99
Következmények nélküli ország. Stohl, Princz, Császár, Sas...kishaszi
...és még sokan mások.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Én nem álltam meg tegnap egy percre se emlékezni, de 9/11 szerintem több, mint az USA baja. Amerikában történt, javarészt amerikaiak haltak meg, de egy új korszak kezdődött vele globális szempontból is. Még ha sokan csak annyit éreznek belőle, hogy Ferihegyen nem vihetnek fel a gépre magukkal egy félliteres üdítőt.

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ennek nem a börtönben kéne csücsülnie? Örülök, hogy túl van a nehezén de inkább most kéne, hogy az jöjjön, nem!? Beszarok...

http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/stohl-tul-van-a-nehezen-2028211/Matthew99
Következmények nélküli ország. Stohl, Princz, Császár, Sas...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Ennek nem a börtönben kéne csücsülnie? Örülök, hogy túl van a nehezén de inkább most kéne, hogy az jöjjön, nem!? Beszarok...

http://www.blikk.hu/blikk_sztarvilag/stohl-tul-van-a-nehezen-2028211/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mondjuk te anélkül is depis vagy, hogy meállnál minden hasonló eseménynél, és elszomorodnál 😀szaba
fetomy 1 percen belül talál okot, hogy írjon make loveba ÉS gyűlölködőbe 😊konqueror
hát igen szélsőséges vagyok 😀 no meg tudok egy időben szétrobbani a dühtől is meg az örömtől is 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Mondjuk te anélkül is depis vagy, hogy meállnál minden hasonló eseménynél, és elszomorodnál 😀szaba
fetomy 1 percen belül talál okot, hogy írjon make loveba ÉS gyűlölködőbe 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
áá, az régen volt 😀 most kiegyensúlyozott vagyok 😀 meg tiszta pozitív meg optimista meg minden szar 😀fetomy
Mondjuk ez jó hír 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
áá, az régen volt 😀 most kiegyensúlyozott vagyok 😀 meg tiszta pozitív meg optimista meg minden szar 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mondjuk te anélkül is depis vagy, hogy meállnál minden hasonló eseménynél, és elszomorodnál 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
na akkor aktuális, hogy utálom az ilyet. Fel lett itt sorolva csomó dolog, de emellett van még rengeteg, amin lehetne össze-vissza sajnálkozni. Főleg, hogy nem egy olyan hely van a világban, ahol állandóan van valami robbantgatás, mészárlás, akármi.
Sajnálatos a 911, de attól még nem kell megállnia a világnak. Az usákok majd szépen megemlékeznek, ahogy mi is megemlékezünk a saját hasonló eseményeinkről. Valószínű, hogy pl. Washington nem áll meg egy napra március 15-én, október 23-án, vagy akármi más magyar esemény napján.

Ha pl. én itt Magyarországon minden ilyen alkalommal elszomorodnék, és szörnyülködnék a világ gusztustalanságán és agresszivitásán, ártatlanok elhullásán, akkor lassan már az év minden napja ezzel telne. 11-e van, eszembe jut, aztán ennyi.

Ja, mellesleg ha pl. a Parlament-be beleszállna 3 boeing 747-es, akkor valószínű csak aznap lenne hír világszerte, max még másnap, aztán szépen elhalványulna, és jövőre eszébe nem jutna senkinek sem külföldön.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
ma már 9 éve 😕 mintha csak tegnap lett volna... (tudom,ezt minden évben el lehet mondani)Hurka
Persze sajnálatos dolog de a legtúlértékeltebb megemlékezés az biztos, baromira felvan fújva csak azért mert gyakorlatilag ez volt az egyetlen külső támadás ami érte az országukat rövid történelmük során. Természetes dolog hogy katonáik a világ másik felén harcolnak de hogy náluk is lehet gebasz az eszébe se jutott senkinek 9/11-ig. 3000 ember halt meg ami szomorú de ennél 100szor szörnyűbb dolgok történnek naponta.JayB
Tokyo-ban kb 100 000 embert öltek meg az amcsik pár nap alatt bombázással.
Hiroshimában, Nagasakiban 2 perc alatt 30-40ezret.
A 95% civil volt.
Ezekről nincs hatalmas megemlékezés. Vajon miért.
Lenapalmozták fél Vietnam-ot, csak úgy. Rájuk basztak többszáz tonna dioxint. Ezekről ki emlékezik meg?
A mai fiatalok nem is hallanak ilyen dolgokról.
Egyszerűen mivel amerikai sportokat nézel szeptember 11et fogod kapni a képedbe iszonyatos mennyiségben, mert tényleg az egyetlen amit valaha beszoptak.
Nem szép dolog, meg szomorú, de valjuk be őszintén várható volt. Főleg azok a viccesek, amikor ők fegyvereznek fel egy országot a saját érdekeik szerint, majd azoknak mennek neki. 80-ban telepumpálták pénzzel és fegyverrel Irak-ot irán ellen. Fordult azóta a kocka. Felfegyverezték a tálibokat a ruszkik ellen. Most meg beszopták.
Nem kell magyarként akkor feneket keríteni szept 11nek.haromt
"I'm Winston Wolf. I solve problems."

+1.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ma már 9 éve 😕 mintha csak tegnap lett volna... (tudom,ezt minden évben el lehet mondani)Hurka
Persze sajnálatos dolog de a legtúlértékeltebb megemlékezés az biztos, baromira felvan fújva csak azért mert gyakorlatilag ez volt az egyetlen külső támadás ami érte az országukat rövid történelmük során. Természetes dolog hogy katonáik a világ másik felén harcolnak de hogy náluk is lehet gebasz az eszébe se jutott senkinek 9/11-ig. 3000 ember halt meg ami szomorú de ennél 100szor szörnyűbb dolgok történnek naponta.JayB
Tokyo-ban kb 100 000 embert öltek meg az amcsik pár nap alatt bombázással.
Hiroshimában, Nagasakiban 2 perc alatt 30-40ezret.
A 95% civil volt.
Ezekről nincs hatalmas megemlékezés. Vajon miért.
Lenapalmozták fél Vietnam-ot, csak úgy. Rájuk basztak többszáz tonna dioxint. Ezekről ki emlékezik meg?
A mai fiatalok nem is hallanak ilyen dolgokról.
Egyszerűen mivel amerikai sportokat nézel szeptember 11et fogod kapni a képedbe iszonyatos mennyiségben, mert tényleg az egyetlen amit valaha beszoptak.
Nem szép dolog, meg szomorú, de valjuk be őszintén várható volt. Főleg azok a viccesek, amikor ők fegyvereznek fel egy országot a saját érdekeik szerint, majd azoknak mennek neki. 80-ban telepumpálták pénzzel és fegyverrel Irak-ot irán ellen. Fordult azóta a kocka. Felfegyverezték a tálibokat a ruszkik ellen. Most meg beszopták.
Nem kell magyarként akkor feneket keríteni szept 11nek.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
ma már 9 éve 😕 mintha csak tegnap lett volna... (tudom,ezt minden évben el lehet mondani)Hurka
Persze sajnálatos dolog de a legtúlértékeltebb megemlékezés az biztos, baromira felvan fújva csak azért mert gyakorlatilag ez volt az egyetlen külső támadás ami érte az országukat rövid történelmük során. Természetes dolog hogy katonáik a világ másik felén harcolnak de hogy náluk is lehet gebasz az eszébe se jutott senkinek 9/11-ig. 3000 ember halt meg ami szomorú de ennél 100szor szörnyűbb dolgok történnek naponta.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na en meg ezert jovok gyulolkodni

ki a faszt erdekel hany terrorista szallt bele
innen tobb mint 10 000 kmre vmi faszszopo toronyba ?

ez magyarorszagon miert tema ilyen szinten ?Fake
Ha itt történne ilyen (tudom, nincs tornyunk), akkor ott is téma lenne.szaba
gyulolkodes vol2

szaba bazdmeg meg te sem lehetsz ennyire szuklatokoru

az amcsiknal biztos hatalmas tema volt az is
amikor a csecsenek beastak magukat a szinhazba
nem ?
szted mitol lenne az naluk tema h egy kicsi kkeuropai orszagban dol e a torony vagy sem ?
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
http://index.hu/kulfold/hirek/2010/09/11/biralja_a_romak_kiutasitasat_az_amnesty_international/
Mikor fogunk olyat olvasni, hogy az amneszti internesönel felszólította a romákat, hogy vessen véget a féktelen tolvajlásnak, és a segélyek mértéktelen begyűjtésének, illetve a túlszaporulatnak?????!!!GRAFI
rasszista. fel is nyomlak az AI-nélharomt
Nem rasszista. kiváncsi. 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
http://index.hu/kulfold/hirek/2010/09/11/biralja_a_romak_kiutasitasat_az_amnesty_international/
Mikor fogunk olyat olvasni, hogy az amneszti internesönel felszólította a romákat, hogy vessen véget a féktelen tolvajlásnak, és a segélyek mértéktelen begyűjtésének, illetve a túlszaporulatnak?????!!!GRAFI
rasszista. fel is nyomlak az AI-nélharomt
Allen Iversonnál? 😐
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://index.hu/kulfold/hirek/2010/09/11/biralja_a_romak_kiutasitasat_az_amnesty_international/
Mikor fogunk olyat olvasni, hogy az amneszti internesönel felszólította a romákat, hogy vessen véget a féktelen tolvajlásnak, és a segélyek mértéktelen begyűjtésének, illetve a túlszaporulatnak?????!!!GRAFI
rasszista. fel is nyomlak az AI-nél
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
http://index.hu/kulfold/hirek/2010/09/11/biralja_a_romak_kiutasitasat_az_amnesty_international/
Mikor fogunk olyat olvasni, hogy az amneszti internesönel felszólította a romákat, hogy vessen véget a féktelen tolvajlásnak, és a segélyek mértéktelen begyűjtésének, illetve a túlszaporulatnak?????!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ma már 9 éve 😕 mintha csak tegnap lett volna... (tudom,ezt minden évben el lehet mondani)Hurka
http://www.youtube.com/watch?v=Fq2JE7yjDcI
Érdekes, hogy a milliókról senki nem emlékezik meg.tenorx
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
na en meg ezert jovok gyulolkodni

ki a faszt erdekel hany terrorista szallt bele
innen tobb mint 10 000 kmre vmi faszszopo toronyba ?

ez magyarorszagon miert tema ilyen szinten ?Fake
Ha itt történne ilyen (tudom, nincs tornyunk), akkor ott is téma lenne.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na en meg ezert jovok gyulolkodni

ki a faszt erdekel hany terrorista szallt bele
innen tobb mint 10 000 kmre vmi faszszopo toronyba ?

ez magyarorszagon miert tema ilyen szinten ?
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://docler.hu/video/188239
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ma már 9 éve 😕 mintha csak tegnap lett volna... (tudom,ezt minden évben el lehet mondani)Hurka
http://www.youtube.com/watch?v=Fq2JE7yjDcI
Érdekes, hogy a milliókról senki nem emlékezik meg.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szaros UPC...Telefon off, net is nudli :mad:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ma már 9 éve 😕 mintha csak tegnap lett volna... (tudom,ezt minden évben el lehet mondani)