Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Tenyardtorrenten simán működik a Ratio Faker 😊 (legalábbis az előző oldalon, de gondolom ezen se lesz probléma)
Rakj be fakelni olyat, amit sokan szednek, úgy nem lesz feltűnő
(Tudom booo, de otthon 30kb/seccel töltöttem fel, úgy elég esélytelen volt az 1 napnál további bentmaradás)
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
A Buckeyes mellett leszedtem a North Texas meccset (amit be is buktam mert nem Dodge a QB, pedig kifejezetten miatta voltam rá kíváncsi 😛) meg a Cincinnati meccset. Igyekeztem nézni olyat, amit kevesen töltenek fel, és sokan le, egyet találtam valami Dallas preseason meccset, elindítom, erre jön 2 MB-al, és semmivel felfele...
Amúgy nem a sebességgel van a gondom, asszem valami fél mb-al töltök felfele, csak egyszerűen semmit sem akar visszatölteni.. Ezt rühelltem mindig a "tókölcsönzésben", hogy egyszerűen nem bírok arányt javítani. nMagon is úgy lett normális arányom, hogy vagy egy évig nem töltöttem le semmit, csak fel, és éjjel nappal ment az asztalim.

haromt: ha addig nem adod másnak, akkor később lehet én elkérem, mert nemtom hogy találok élő linket majd, meg mégiscsak kényelmesebb letöltve jó minőségben nézni 😛 de mostmár míg ki nem kúrnak, addig töltök az enyémről..fetomy
Nmag: ingyenes porhó pakkok, nem baj, ha meg sem nézed, javítani nagyon is jó.
tízjárd: próbálj elsők között bekerülni, akkor jók szoktak lenni, mire kihozza a postás, másfélszer vissza is viszi, amúgy tényleg gáz néha.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
megkérdezhetted volna, szegény Dodge már sosem lehet QB valami kézsérülés miatt, faterja átrakta WR-nekJJ Tiller
Jó, hát tavaly láttam, aztán idénre elfelejtettem, hogy melyik csapat volt az, wikin rákerestem az NT-re, mert az rémlett, láttam Dodge edzőt, onnan eltaláltam a sráchoz, aminél írták, hogy ő a QB-ja az NT-nek. Aztán a meccset látva már hallottam, hogy mondják, hogy WR lett kézsérülés miatt :S
De sebaj, így is van mit néznem 😊
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 886 — No es importante
megkérdezhetted volna, szegény Dodge már sosem lehet QB valami kézsérülés miatt, faterja átrakta WR-nek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bassza meg a retkes faszú nigger kurva anyját aki kitalálta a ratio-t a tó-rent oldalakon... Hiába regisztrálok be, mert ki fognak baszni a büdös picsába azonnal, mert nincs egy szájbabaszott fájl, amivel arányt lehetne javítani, mert aminek 1/10 a seed/leech aránya, azt is 2 megabájttal tölti másodpercenként lefele, fel meg semmit... Ami máskor kurvafasza lenne, főleg hogy a meccsek minimum másfél gigák, de friss regisztráltként baszhatom...fetomy
ha kisebb csapatok egyetemi meccseit töltöd, akkor nagy eséllyel tudsz javítani az arányaidon
én is állandóan ezzel szívok amúgy, jó annak akinek 50/20 megabites nete van...JJ Tiller
A Buckeyes mellett leszedtem a North Texas meccset (amit be is buktam mert nem Dodge a QB, pedig kifejezetten miatta voltam rá kíváncsi 😛) meg a Cincinnati meccset. Igyekeztem nézni olyat, amit kevesen töltenek fel, és sokan le, egyet találtam valami Dallas preseason meccset, elindítom, erre jön 2 MB-al, és semmivel felfele...
Amúgy nem a sebességgel van a gondom, asszem valami fél mb-al töltök felfele, csak egyszerűen semmit sem akar visszatölteni.. Ezt rühelltem mindig a "tókölcsönzésben", hogy egyszerűen nem bírok arányt javítani. nMagon is úgy lett normális arányom, hogy vagy egy évig nem töltöttem le semmit, csak fel, és éjjel nappal ment az asztalim.

haromt: ha addig nem adod másnak, akkor később lehet én elkérem, mert nemtom hogy találok élő linket majd, meg mégiscsak kényelmesebb letöltve jó minőségben nézni 😛 de mostmár míg ki nem kúrnak, addig töltök az enyémről..
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bassza meg a retkes faszú nigger kurva anyját aki kitalálta a ratio-t a tó-rent oldalakon... Hiába regisztrálok be, mert ki fognak baszni a büdös picsába azonnal, mert nincs egy szájbabaszott fájl, amivel arányt lehetne javítani, mert aminek 1/10 a seed/leech aránya, azt is 2 megabájttal tölti másodpercenként lefele, fel meg semmit... Ami máskor kurvafasza lenne, főleg hogy a meccsek minimum másfél gigák, de friss regisztráltként baszhatom...fetomy
ha kisebb csapatok egyetemi meccseit töltöd, akkor nagy eséllyel tudsz javítani az arányaidon
én is állandóan ezzel szívok amúgy, jó annak akinek 50/20 megabites nete van...JJ Tiller
a legjobb ha frissen felkerült cuccokat szedsz. Nekem jó a netem de ha régebbit szedek le akkor nálam is reket lassú a feltöltés. Úgy sikerült 1,000ra visszatornásznom, hogy a felkerülés után egyből szedtem valami denver Preseason meccset, amit aztán így sikerült 2xesen visszanyomnom. Mondjuk ha valakinek nagyon kell account, amin rendes ratio van szivesen odaadom az enyémet, mert én nem nagyon szoktam használni.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 886 — No es importante
Bassza meg a retkes faszú nigger kurva anyját aki kitalálta a ratio-t a tó-rent oldalakon... Hiába regisztrálok be, mert ki fognak baszni a büdös picsába azonnal, mert nincs egy szájbabaszott fájl, amivel arányt lehetne javítani, mert aminek 1/10 a seed/leech aránya, azt is 2 megabájttal tölti másodpercenként lefele, fel meg semmit... Ami máskor kurvafasza lenne, főleg hogy a meccsek minimum másfél gigák, de friss regisztráltként baszhatom...fetomy
ha kisebb csapatok egyetemi meccseit töltöd, akkor nagy eséllyel tudsz javítani az arányaidon
én is állandóan ezzel szívok amúgy, jó annak akinek 50/20 megabites nete van...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
lájtosan:
szar idő
szar kedv
szar fibernet
hülye picsa
szomorú vagyok elvtársakkishaszi
fel a fejjel, lehetne rosszabb is 😉

@KJuraszik
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
lájtosan:
szar idő
szar kedv
szar fibernet
hülye picsa
szomorú vagyok elvtársak

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bassza meg a retkes faszú nigger kurva anyját aki kitalálta a ratio-t a tó-rent oldalakon... Hiába regisztrálok be, mert ki fognak baszni a büdös picsába azonnal, mert nincs egy szájbabaszott fájl, amivel arányt lehetne javítani, mert aminek 1/10 a seed/leech aránya, azt is 2 megabájttal tölti másodpercenként lefele, fel meg semmit... Ami máskor kurvafasza lenne, főleg hogy a meccsek minimum másfél gigák, de friss regisztráltként baszhatom...
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 886 — No es importante
kapja be az egész eltés ügyintézés... buktam két tantárgyat a köcsögök miatt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 637
Köcsög internet, hogy mindig akkor adja be az unalmast, amikor a legkevésbé kellene.
Még szerencse, hogy volt három hétvégi college meccs a gépen, így nem unatkoztam tegnap este és éjjel.
De ettől függetlenül bassza meg a Digi. :mad:
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
tavaly az első héten az NFL player is teljesen meg volt halva azt is nagyon gáz volt
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
THe Worldwide leader in Sports. Szánalom, hogy egy hét baszakodás után is csak ennyit tudnak írni

ESPN Player We'd like to apologise for our continued outages on ESPN Player. We're actively investigating the issues affecting the service and we will provide you with updates on this page as soon as we get them. We understand how frustrating this is and we are working as hard as we can to fix this ahead of this weekend's upcoming games. We'd like to thank you for your continued patience and understanding.

kurva anyátok

ez a komment tetszik

Welcome to 21st Century espn. Can't believe that. Picking up the Money of customers in two das but need 8 das to fix a Server Problem. Who should believe that. In some countries here in Europe Managers Walking for that in the jail.haromt
amit a legnehezebb megérteni, hogy ha a streamelés nem is megy, miért nem tudják legalább normális minőségben feltenni a meccsek felvételeit...JJ Tiller
szar a szerverük és gondolom nem fér fel.

de ezt a baszkodást megérteném egy kis cégnél, vagy egy teljesen új szolgáltatásnál.
de egy médiabirodalomról van szó és egy olyan szolgáltatásról ami tökéletesen működött tavaly...
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 886 — No es importante
THe Worldwide leader in Sports. Szánalom, hogy egy hét baszakodás után is csak ennyit tudnak írni

ESPN Player We'd like to apologise for our continued outages on ESPN Player. We're actively investigating the issues affecting the service and we will provide you with updates on this page as soon as we get them. We understand how frustrating this is and we are working as hard as we can to fix this ahead of this weekend's upcoming games. We'd like to thank you for your continued patience and understanding.

kurva anyátok

ez a komment tetszik

Welcome to 21st Century espn. Can't believe that. Picking up the Money of customers in two das but need 8 das to fix a Server Problem. Who should believe that. In some countries here in Europe Managers Walking for that in the jail.haromt
amit a legnehezebb megérteni, hogy ha a streamelés nem is megy, miért nem tudják legalább normális minőségben feltenni a meccsek felvételeit...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
THe Worldwide leader in Sports. Szánalom, hogy egy hét baszakodás után is csak ennyit tudnak írni

ESPN Player We'd like to apologise for our continued outages on ESPN Player. We're actively investigating the issues affecting the service and we will provide you with updates on this page as soon as we get them. We understand how frustrating this is and we are working as hard as we can to fix this ahead of this weekend's upcoming games. We'd like to thank you for your continued patience and understanding.

kurva anyátok

ez a komment tetszik

Welcome to 21st Century espn. Can't believe that. Picking up the Money of customers in two das but need 8 das to fix a Server Problem. Who should believe that. In some countries here in Europe Managers Walking for that in the jail.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szobatárs ma elkezdett Selena Gomezt hallgatni... :/ 15 éve ismerem, de komoly sokként ért ez 😀
Off
Másik meg szereti NFL-t, bár inkább csak nézegeti kedvenc csapatja nincs.....
On


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szopjanak le, hogy csak akkor lehet netezni, ha már átutaltam a pénzt...Vagyis ezzel nincs baj, csak akkor az a rohadt pénz menjen át 10 perc alatt :/


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vannak kigyúrt cigány ismerőseim 😛
Mégiscsak itt nőttem fel angyalföldön 😛
de nem az volt a lényeg hogy hozok-e cigányokat, hanem hogy az emlegetésük elég volt arra hogy jobb belátásra térjenek házszerelőkharomt
Mondjuk a f7 az valóban erős, mivel újra él a csendrendelet.kishaszi
még az sem érdekelt volna. évente 1x elbírom viselni, de az hogy ennyire látványosan csak amiatt volt, mert jómunkásembörünk VB-t akart nézni az kurvára kiverte a biztositékot.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Vannak kigyúrt cigány ismerőseim 😛
Mégiscsak itt nőttem fel angyalföldön 😛
de nem az volt a lényeg hogy hozok-e cigányokat, hanem hogy az emlegetésük elég volt arra hogy jobb belátásra térjenek házszerelőkharomt
Mondjuk a f7 az valóban erős, mivel újra él a csendrendelet.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Annyira nem bírom, mikor valaki nem bírja felfogni mit miért pofázok, és még engem tart köcsögnek... :mad:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vannak kigyúrt cigány ismerőseim 😛
Mégiscsak itt nőttem fel angyalföldön 😛
de nem az volt a lényeg hogy hozok-e cigányokat, hanem hogy az emlegetésük elég volt arra hogy jobb belátásra térjenek házszerelők
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha másnap is hasonló időbeosztásban próbálkoznak, akkor rájukuszítok 5 kigyúrt cigányt.
haromt
Elképzelem, ahogy haromt megpróbál rávenni a 5 kigyúrt cigányt a közreműködésre.
Gyertek, van itt a szomszédban egy fájin kis albérlet, csak valahogy nem találom a kulcsot.vadibandi
elkiáltja magát az utca végén:
"hejj ti kigyúrt cigányok, gyertek csak ide"

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ha másnap is hasonló időbeosztásban próbálkoznak, akkor rájukuszítok 5 kigyúrt cigányt.
haromt
Elképzelem, ahogy haromt megpróbál rávenni a 5 kigyúrt cigányt a közreműködésre.
Gyertek, van itt a szomszédban egy fájin kis albérlet, csak valahogy nem találom a kulcsot.




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó hát nekem nyáron volt ebben részem. A szomszéd lakásfelújít.
A VB második napja. A csempeleverés a soros. Természetesen jómunkásembereket fogadott. Ők reggel fél7kor nekiálltak csempétverni. Természetesen jött a kurvaanyázás tőlem, de csak a szobámban.
Verték-verték, fúrtak faragtak fél 7-től, délután fél kettőig. Ekkor hirtelen rejtélyes csönd ült a házra és meglepő módon jött az MTV VB-dala. Lement egymás után 2 meccs, 6kor vége lett.
18:02 perckor dirr-durr csitt-csatt megint verik a csempét és fúrnak.
Minő meglepetés hogy a meccsnézés miatt kimaradó 4 órát azzal próbálták behozni, hogy hajnali fél 7kor már bontanak. Amikor ez megvilágosult bennem, kiáltam az erkélyre, merthogy 30 centi választ el tőlük, átkiabáltam hogy ezzel a felfogással legközelebb részesítsék anális örömökben az anyjukat. Ha másnap is hasonló időbeosztásban próbálkoznak, akkor rájukuszítok 5 kigyúrt cigányt.
Meglepő módon másnap csak 9-kor kezdték...