Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
kibaszott szar lett az új órarendem... egyedül a szezonkezdet vígasztal...kristof
nekem mondod?! még pénteken is van órám :o 😕Zorddd
itt egész szépen néz ki, bár csak 25 kredit, hétfőm üres 😀 erre külön figyeltem.
És nekem is van órám pénteken 😛

több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
kibaszott szar lett az új órarendem... egyedül a szezonkezdet vígasztal...kristof
nekem mondod?! még pénteken is van órám :o 😕


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kibaszott szar lett az új órarendem... egyedül a szezonkezdet vígasztal...
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Jahh, már online is lehet időpontot foglalni. Ha meg már arra jár az ember érdemes a Magyarorszag.hu-s kormányzati portálra ügyfélkapu regisztrációt is csináltatni, amin keresztül aztán egy csomó hivatalos szarságot lehet szintén online intézni...Rataccess
az ügyfélkapuval csak az a gond, ha valamit rosszul csinálsz, akkor nem biztos hogy szól érte, anyám szívott is ezzel.. viszont bankkártya mindenképp legyen az embernél, meg is lepődtem, hogy lehet vele fizetni, és nem kell átbattyogni a postára, bár valószínűleg én jártam régen okmányirodában/nem figyeltem oda...

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
én már 4 éve is időre bejelentkezve mentem az önkormányzathoz lakcímváltozás miatt. ahogy beértem fogadtak, negyed óra múlva végeztem is.
viszont amikor rögtön kellett az új személyi, akkor nem volt időm kivárni hogy bejelentkezéssel sorra kerüljek, kénytelen voltam szobrozni 1-2 órát

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
megyek és belevetem magam a magyar bürökrácia tengerébe. Kiváncsi vagyok hányszáz órát kell várni egy személyi csináltatás miatt.
broáf.haromt
miért nem kérsz előre időpontot?Ork
Jahh, már online is lehet időpontot foglalni. Ha meg már arra jár az ember érdemes a Magyarorszag.hu-s kormányzati portálra ügyfélkapu regisztrációt is csináltatni, amin keresztül aztán egy csomó hivatalos szarságot lehet szintén online intézni...Rataccess
hagyjad már, gyűlölködni mindig is könnyebb volt 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
megyek és belevetem magam a magyar bürökrácia tengerébe. Kiváncsi vagyok hányszáz órát kell várni egy személyi csináltatás miatt.
broáf.haromt
miért nem kérsz előre időpontot?Ork
Jahh, már online is lehet időpontot foglalni. Ha meg már arra jár az ember érdemes a Magyarorszag.hu-s kormányzati portálra ügyfélkapu regisztrációt is csináltatni, amin keresztül aztán egy csomó hivatalos szarságot lehet szintén online intézni...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
megyek és belevetem magam a magyar bürökrácia tengerébe. Kiváncsi vagyok hányszáz órát kell várni egy személyi csináltatás miatt.
broáf.haromt
miért nem kérsz előre időpontot?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
megyek és belevetem magam a magyar bürökrácia tengerébe. Kiváncsi vagyok hányszáz órát kell várni egy személyi csináltatás miatt.
broáf.haromt
Én valamelyik nap voltam Miskolcon, 12re estem be vezetés után, amikor épp zárt az iroda az 1 órás ebédszünetre. Kérdezte az ügyintéző, hogy miért jöttem, és amikor mondtam, hogy anyakönyvi kivonatért, ami az egyetemi beiratkozáshoz kell, akkor mondta, hogy na jó, akkor ne várjon itt, és gyorsan megcsinálta 😊 Vannak még rendes emberek.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
megyek és belevetem magam a magyar bürökrácia tengerébe. Kiváncsi vagyok hányszáz órát kell várni egy személyi csináltatás miatt.
broáf.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
nonszensz bassza meg, hogy egy szaros lyukat nem lehet kivenni pesten 40e forint alatt, nonszenszJJ Tiller
Én pl. kiadnám simán, ha lenne. Kurvára el vannak szállva az árak, oszt olyanok mennek 60 + rezsiért, amik 35 + rezsi felett arcátlanság kiadni.kishaszi
Nálunk Trébányán van aki bérleti díj nélkül, rezsiért adja ki a kérót télre, csak hogy ne kelljen a fűtést fizetni az üres lakásra.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
nonszensz bassza meg, hogy egy szaros lyukat nem lehet kivenni pesten 40e forint alatt, nonszenszJJ Tiller
Én pl. kiadnám simán, ha lenne. Kurvára el vannak szállva az árak, oszt olyanok mennek 60 + rezsiért, amik 35 + rezsi felett arcátlanság kiadni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 846 — No es importante
nonszensz bassza meg, hogy egy szaros lyukat nem lehet kivenni pesten 40e forint alatt, nonszensz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
222 Ft / CHF :o :o
😕gabtsi
Ezt a NER-újbeszélben "pénzügyi szabadságharcnak" hívják.Dzsokijuing
még rendben is lenne, csak ne az én faszommal paskolják a csalánt.gabtsi
fúj. kivonnád magad a nemzeti felelősségvállalás alól.
komenista.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 632
kicsit megzuhant a facebook 😊JSanyo
ne is mondd kivagyok
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
222 Ft / CHF :o :o
😕gabtsi
Ezt a NER-újbeszélben "pénzügyi szabadságharcnak" hívják.Dzsokijuing
még rendben is lenne, csak ne az én faszommal paskolják a csalánt.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://www.youtube.com/watch?v=n_JQEASP3-Y
nem kell 99,ez jobb

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
kicsit megzuhant a facebook 😊

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 145 — Saturday Night Lights
222 Ft / CHF :o :o
😕gabtsi
Ezt a NER-újbeszélben "pénzügyi szabadságharcnak" hívják.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
222 Ft / CHF :o :o
😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
GYűlölöm, hogy a rohadt mikromakroökonómia miatt kell péntek délutánig bent maradnom...

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Faszért forgok olyan apróságokon amit más leszarna,bemagyarázok magamnak minden hülyeséget és olyan faszságokat kombinálok hogy komolyan beleőrülök.Szép estém lesz látom előre...Cowboykarcsi
listen homeboys don't mean to bust your bubble

but girls of the world ain't nothing but trouble

so next time a girl gives you the play

just remember my rhyme and get the hell away
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Hasonló szívok mint TheMileHighCity csak én a kezemmel és már 3 hónapja. Megkaptam az injekciót és elküldött a doki, hogy ár nap után javulás lesz meg pihentessem. 2 hét szabadság közben pihentetés és még szarabb is lett. Jó lenne ha kitalálna valami értelmeset mert most már felrúgom...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Faszért forgok olyan apróságokon amit más leszarna,bemagyarázok magamnak minden hülyeséget és olyan faszságokat kombinálok hogy komolyan beleőrülök.Szép estém lesz látom előre...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Mocskos geci allergia...Soldados
Pont ezt akartam említeni. Fasza kis asztmával párosodva elgondolkodtató, nem lenne-e érdemes inkább szép csendben megfulladnom álmomban, mert már az összes faszom kivan a parlagbuzisággal.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.