Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Kb mióta itt dolgozom lettem facebook függő 😀

több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Erős röhögés 😂

Ti nem szoktatok úgy bemenni dolgozni hogy egész nap unjátok magatokat? 😀 én kezdem unni...._aDaM_
De, csak a főnök mindig megzavar unatkozás közben 😀Matthew99
Ismerős, csak ez már egy pár hónapja így van, szinte várom, h mikor jönnek rá h fölösleges vagyok, nem kell fizetni havonta...adam3577
Ne menj szabadságra! Nálunk volt egy csaj - fedőneve: Szobanövény - aki itt dolgozott, nem kevés fizetésért, majd mikor elment szabadságra, akkor tűnt fel mindenkinek, hogy nincs is itt, és senkinek nem lett több a dolga 😊 miután visszajött meg is köszönték neki a közreműködést! El tudom képzelni, milyen szar lehetett neki éveket tölteni a facebook előtt 😀

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 188 — Saturday Night Lights
Kis kedvencem újra alkotott: http://index.hu/belfold/2010/09/03/schmitt-dijat_alapitott_schmitt_pal/

Aztán majd a mellére tűzi a meisseni porcelánt, mint Brezsnyev.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Gyűlölöm az idegbajomat... Átestem a szekrényen kelés után, mert elfelejtettem, hogy hajnalban a Rockies-meccs végén szétvertem a szobát, és felfordulás van. Most nem elég, hogy a karjaim szét vannak vágva, még a fejemet is rohadtul bebasztam. Mindegy, elővigyázatosságokból nem csinálok újra rendet, mert így egyszerűbb lesz levezetni a következő feszültségeket, és még bújkálni is tudok a romok között.TheMileHighCity
Erős röhögés 😂

Ti nem szoktatok úgy bemenni dolgozni hogy egész nap unjátok magatokat? 😀 én kezdem unni...._aDaM_
De, csak a főnök mindig megzavar unatkozás közben 😀Matthew99
Ismerős, csak ez már egy pár hónapja így van, szinte várom, h mikor jönnek rá h fölösleges vagyok, nem kell fizetni havonta...

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Minket ezzel vártak.tenorx
Basszus én is azon a vonaton utaztam, csak éppen Tatáig.
Össze is haverkodtam egy gólyával, aki Hurricanes feliratú szurkolói sisakot vitt a gólyatáborba.
Ha jól emlékszem Szőke Zsolt és a Hurricanes WR-je. Egyből szóba kerültek a közös ismerősök (Joci, pc_x).




több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Nekem gimiben 8:25-kor kezdődött az első órám 😛😛 (X. ker)pc_x
Szent László?😊Imitheking
Zrinyi Mikós Gimi 😊


több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Én is hányszor hallottam az eddigi 3 napom alatt: "Tanulni jöttetek, vagy egyetemre?" 😀barney
Jah, mi nem hallottunk ilyet. Mindenkitől a tanulj, tanulj, tanulj mert ki fognak dobni a második félév után 😀 Illetve az úgyis le fog morzsolódni a 70% a másik király dolog. Amúgy ti nem féltek, hogy rátok dől az egész épület? Már valami 5 centit süllyedt.tenorx
Persze nekünk is mondják, hogy nem könnyű, de nem azzal riogatnak egyből, hogy hány százalék fog elhullani az első év után. Mondjuk pont évnyitó után az egyik tanár beszélt erről és mutatta, hogy 2-3 éve általános kémiából 58% nem szerezte meg a kreditet... 😀 Tavaly viszont elkezdtek felzárkóztató kurzusokat tartani és csak 20-25% volt a bukási arány matekból és kémiából, én nem félek annyira 😊

Attól meg, hogy ránk dőlne az épület, még annyira sem.barney
a 70% lemorzsolódás nem vicc, nálunk is decimálódott a tömeg első félév után 😊

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Jah, mi nem hallottunk ilyet. Mindenkitől a tanulj, tanulj, tanulj mert ki fognak dobni a második félév után 😀 Illetve az úgyis le fog morzsolódni a 70% a másik király dolog. Amúgy ti nem féltek, hogy rátok dől az egész épület? Már valami 5 centit süllyedt.tenorx
Persze nekünk is mondják, hogy nem könnyű, de nem azzal riogatnak egyből, hogy hány százalék fog elhullani az első év után. Mondjuk pont évnyitó után az egyik tanár beszélt erről és mutatta, hogy 2-3 éve általános kémiából 58% nem szerezte meg a kreditet... 😀 Tavaly viszont elkezdtek felzárkóztató kurzusokat tartani és csak 20-25% volt a bukási arány matekból és kémiából, én nem félek annyira 😊

Attól meg, hogy ránk dőlne az épület, még annyira sem.barney
Minket ezzel vártak.tenorx
Hát igen, nálunk nem ilyen volt a gólyatábor... 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én is hányszor hallottam az eddigi 3 napom alatt: "Tanulni jöttetek, vagy egyetemre?" 😀barney
Jah, mi nem hallottunk ilyet. Mindenkitől a tanulj, tanulj, tanulj mert ki fognak dobni a második félév után 😀 Illetve az úgyis le fog morzsolódni a 70% a másik király dolog. Amúgy ti nem féltek, hogy rátok dől az egész épület? Már valami 5 centit süllyedt.tenorx
Persze nekünk is mondják, hogy nem könnyű, de nem azzal riogatnak egyből, hogy hány százalék fog elhullani az első év után. Mondjuk pont évnyitó után az egyik tanár beszélt erről és mutatta, hogy 2-3 éve általános kémiából 58% nem szerezte meg a kreditet... 😀 Tavaly viszont elkezdtek felzárkóztató kurzusokat tartani és csak 20-25% volt a bukási arány matekból és kémiából, én nem félek annyira 😊

Attól meg, hogy ránk dőlne az épület, még annyira sem.barney
Minket ezzel vártak.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Hogy lehet ilyen hozzáállással nekimenni az egyetemnek?Tomeee
Én is hányszor hallottam az eddigi 3 napom alatt: "Tanulni jöttetek, vagy egyetemre?" 😀barney
Jah, mi nem hallottunk ilyet. Mindenkitől a tanulj, tanulj, tanulj mert ki fognak dobni a második félév után 😀 Illetve az úgyis le fog morzsolódni a 70% a másik király dolog. Amúgy ti nem féltek, hogy rátok dől az egész épület? Már valami 5 centit süllyedt.tenorx
Persze nekünk is mondják, hogy nem könnyű, de nem azzal riogatnak egyből, hogy hány százalék fog elhullani az első év után. Mondjuk pont évnyitó után az egyik tanár beszélt erről és mutatta, hogy 2-3 éve általános kémiából 58% nem szerezte meg a kreditet... 😀 Tavaly viszont elkezdtek felzárkóztató kurzusokat tartani és csak 20-25% volt a bukási arány matekból és kémiából, én nem félek annyira 😊

Attól meg, hogy ránk dőlne az épület, még annyira sem.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekünk hálistennek 8kor kezdődött HSben a tanítás, most viszont elég érdekesen néz ki az órarendem. Na nem baj, tanulni kell 😀tenorx
Hogy lehet ilyen hozzáállással nekimenni az egyetemnek?Tomeee
Én is hányszor hallottam az eddigi 3 napom alatt: "Tanulni jöttetek, vagy egyetemre?" 😀barney
Jah, mi nem hallottunk ilyet. Mindenkitől a tanulj, tanulj, tanulj mert ki fognak dobni a második félév után 😀 Illetve az úgyis le fog morzsolódni a 70% a másik király dolog. Amúgy ti nem féltek, hogy rátok dől az egész épület? Már valami 5 centit süllyedt.
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ti nem szoktatok úgy bemenni dolgozni hogy egész nap unjátok magatokat? 😀 én kezdem unni...._aDaM_
még sosem sikerült egyhuzamban annyit dolgozni, hogy untam volna 😀 meg valahogy mindig sikerült elfoglalnom valami szarral.. volt hogy a végén már lecsógumival lövöldöztünk egymásra hogy ne unatkozzunk

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Nekünk hálistennek 8kor kezdődött HSben a tanítás, most viszont elég érdekesen néz ki az órarendem. Na nem baj, tanulni kell 😀tenorx
Hogy lehet ilyen hozzáállással nekimenni az egyetemnek?Tomeee
Én is hányszor hallottam az eddigi 3 napom alatt: "Tanulni jöttetek, vagy egyetemre?" 😀

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Filip, neked blogot kéne írnod ezekbl. Igazából csak be kéne ollózni a hsz-eidet sorban. Vetekedne a szép emlékű Kretén magazinnal az biztos😛kishaszi
Erre van a Get In The Ring, alias megboldogult magyar Avalanche-oldal, ott ráadásul nem is ügyelek ennyire kínosan a nyomdafestékre. 😛TheMileHighCity
az eddigi a kínosan ügyelt verzió volt? 😮

OMG
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Ti nem szoktatok úgy bemenni dolgozni hogy egész nap unjátok magatokat? 😀 én kezdem unni...._aDaM_
Én 'majd 1 hónapja dolgozom kint egy cégnél, ahol az a dolgom, hogy 8-10 órán keresztül zöldséget pakolok és kurvára unom....ráadásul a munkatársaim zöme is növény.....gyökér.
'Hál istennek, lassan kezdenek megjelenni a tanítói/ tansegédi álláslehetőségek, de még szerintem min. 1 hónapot kell unatkoznom, szóval átérzem a helyzetedet!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Gyűlölöm az idegbajomat... Átestem a szekrényen kelés után, mert elfelejtettem, hogy hajnalban a Rockies-meccs végén szétvertem a szobát, és felfordulás van. Most nem elég, hogy a karjaim szét vannak vágva, még a fejemet is rohadtul bebasztam. Mindegy, elővigyázatosságokból nem csinálok újra rendet, mert így egyszerűbb lesz levezetni a következő feszültségeket, és még bújkálni is tudok a romok között.TheMileHighCity
Erős röhögés 😂

Ti nem szoktatok úgy bemenni dolgozni hogy egész nap unjátok magatokat? 😀 én kezdem unni...._aDaM_
Velem gyakorlati melón volt ez időnként. Volt h semmi dolgom nem volt, csak ott ültem és lestem. És nincs annál rosszabb, hogy várod azt, hogy hazamehess...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Filip, neked blogot kéne írnod ezekbl. Igazából csak be kéne ollózni a hsz-eidet sorban. Vetekedne a szép emlékű Kretén magazinnal az biztos😛kishaszi
Erre van a Get In The Ring, alias megboldogult magyar Avalanche-oldal, ott ráadásul nem is ügyelek ennyire kínosan a nyomdafestékre. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man
Gyűlölöm az idegbajomat... Átestem a szekrényen kelés után, mert elfelejtettem, hogy hajnalban a Rockies-meccs végén szétvertem a szobát, és felfordulás van. Most nem elég, hogy a karjaim szét vannak vágva, még a fejemet is rohadtul bebasztam. Mindegy, elővigyázatosságokból nem csinálok újra rendet, mert így egyszerűbb lesz levezetni a következő feszültségeket, és még bújkálni is tudok a romok között.TheMileHighCity
Erős röhögés 😂

Ti nem szoktatok úgy bemenni dolgozni hogy egész nap unjátok magatokat? 😀 én kezdem unni...._aDaM_
De, csak a főnök mindig megzavar unatkozás közben 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
otthoni nethiány 😕

több mint 13 éve
adam3577 Cincinnati Bengals 247 — Bengals fan
Gyűlölöm az idegbajomat... Átestem a szekrényen kelés után, mert elfelejtettem, hogy hajnalban a Rockies-meccs végén szétvertem a szobát, és felfordulás van. Most nem elég, hogy a karjaim szét vannak vágva, még a fejemet is rohadtul bebasztam. Mindegy, elővigyázatosságokból nem csinálok újra rendet, mert így egyszerűbb lesz levezetni a következő feszültségeket, és még bújkálni is tudok a romok között.TheMileHighCity
Erős röhögés 😂

Ti nem szoktatok úgy bemenni dolgozni hogy egész nap unjátok magatokat? 😀 én kezdem unni....

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gyűlölöm az idegbajomat... Átestem a szekrényen kelés után, mert elfelejtettem, hogy hajnalban a Rockies-meccs végén szétvertem a szobát, és felfordulás van. Most nem elég, hogy a karjaim szét vannak vágva, még a fejemet is rohadtul bebasztam. Mindegy, elővigyázatosságokból nem csinálok újra rendet, mert így egyszerűbb lesz levezetni a következő feszültségeket, és még bújkálni is tudok a romok között.TheMileHighCity
😂
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Filip, neked blogot kéne írnod ezekbl. Igazából csak be kéne ollózni a hsz-eidet sorban. Vetekedne a szép emlékű Kretén magazinnal az biztos😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Gyűlölöm az idegbajomat... Átestem a szekrényen kelés után, mert elfelejtettem, hogy hajnalban a Rockies-meccs végén szétvertem a szobát, és felfordulás van. Most nem elég, hogy a karjaim szét vannak vágva, még a fejemet is rohadtul bebasztam. Mindegy, elővigyázatosságokból nem csinálok újra rendet, mert így egyszerűbb lesz levezetni a következő feszültségeket, és még bújkálni is tudok a romok között.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Nekem gimiben 8:25-kor kezdődött az első órám 😛😛 (X. ker)pc_x
Szent László?😊
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
"Normál esetben nem küldök tovább ilyen fajta üzeneteket,de ez a levél egy nagyon jó baráttól jött,aki ügyvédnõ."

Az ilyen levelet miért mindig olyan ismerőstől kapom, akitől rendszeresen kapok ilyen üzeneteket? 😀

Amúgy kivételesen most elolvastam 😛 Ez az a bizonyos Bill Géc szétosztja a vagyonát. Nagyon poén, fejenként milliós nagyságrendű bevétel várható, mert továbbküldött egy levelet 😀 Azért arcos, hogy van aki ezt beszopja 😀

Ja, a gyűlölködés lemaradt 😀 Szóval a kurva anyját a körlevelezőknek..😛fetomy
a mindenki által várt gyűlölködésed mikorra várható?
over/under napokban? 😊briareos
Én mondtam, hogy ne nagyon várjátok 😛 Ez most igencsak más, mint a korábbi ügyeim 😛