Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 872 — StuG Life
Kurvajó hogy megint a szomszéd ordibálására keltem. Üssék a gyereket, leszarom, de ne 9kor és ne ilyen hangosan. És akkor még nálam hangos a zene este 11 után...Tomeee
jelentsd fel őket bántalmazás miatt 😊

több mint 13 éve
Tomeee 753
Kurvajó hogy megint a szomszéd ordibálására keltem. Üssék a gyereket, leszarom, de ne 9kor és ne ilyen hangosan. És akkor még nálam hangos a zene este 11 után...

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
látszik h városi gyerek vagy, kombájnak mi keresnivalója füves réten?briareos
akkor lehet nem kombájn volt hanem valami más füvet nyíró négykerekű masina 😊konqueror
amit érdekes módon gyakran kerti traktornak hívnak 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igazi pesti proli vagyok. Kombájnt csak képről láttam. Ha éjszaka részegen jönne velem szembe biztos megijednék.

De viszont azt még én is tudom, hogy azzal mezőgazdasági parasztkodást szoktak végezni és nem fűnyírást 😛
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Kérdeznék egy olyan embert aki gyakorlott a fűnyíró használatában!
Van olyan pont a használati utasításában, hogy csak akkor lehet üzembe helyezni ha én alszom?haromt
Tibi

kb 2 hete kimentünk bandázni a veszprémi éjszakába. egy buszmegállóban ücsörögtünk épp a város aránylag szélén, mikor észrevettünk valami fura fényt a város széli lakópark melletti füves téren. kiderült, hogy részeg ismerősöm tippje nem jött be, szóval nem a Mars támadt, hanem egy KOMBÁJN aratott éppen a mezőn. mindezt hajnali fél 3-kor 😛konqueror
látszik h városi gyerek vagy, kombájnak mi keresnivalója füves réten?briareos
akkor lehet nem kombájn volt hanem valami más füvet nyíró négykerekű masina 😊
több mint 13 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Kérdeznék egy olyan embert aki gyakorlott a fűnyíró használatában!
Van olyan pont a használati utasításában, hogy csak akkor lehet üzembe helyezni ha én alszom?haromt
Tibi

kb 2 hete kimentünk bandázni a veszprémi éjszakába. egy buszmegállóban ücsörögtünk épp a város aránylag szélén, mikor észrevettünk valami fura fényt a város széli lakópark melletti füves téren. kiderült, hogy részeg ismerősöm tippje nem jött be, szóval nem a Mars támadt, hanem egy KOMBÁJN aratott éppen a mezőn. mindezt hajnali fél 3-kor 😛konqueror
látszik h városi gyerek vagy, kombájnak mi keresnivalója füves réten?briareos
ha amerikai foci volt náluk, akkor az az nfl combine volt...

több mint 13 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Kérdeznék egy olyan embert aki gyakorlott a fűnyíró használatában!
Van olyan pont a használati utasításában, hogy csak akkor lehet üzembe helyezni ha én alszom?haromt
Tibi

kb 2 hete kimentünk bandázni a veszprémi éjszakába. egy buszmegállóban ücsörögtünk épp a város aránylag szélén, mikor észrevettünk valami fura fényt a város széli lakópark melletti füves téren. kiderült, hogy részeg ismerősöm tippje nem jött be, szóval nem a Mars támadt, hanem egy KOMBÁJN aratott éppen a mezőn. mindezt hajnali fél 3-kor 😛konqueror
látszik h városi gyerek vagy, kombájnak mi keresnivalója füves réten?briareos
Akkor csak UFO-k lehettek.

I wanna' that ring again!

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 872 — StuG Life
Kérdeznék egy olyan embert aki gyakorlott a fűnyíró használatában!
Van olyan pont a használati utasításában, hogy csak akkor lehet üzembe helyezni ha én alszom?haromt
Tibi

kb 2 hete kimentünk bandázni a veszprémi éjszakába. egy buszmegállóban ücsörögtünk épp a város aránylag szélén, mikor észrevettünk valami fura fényt a város széli lakópark melletti füves téren. kiderült, hogy részeg ismerősöm tippje nem jött be, szóval nem a Mars támadt, hanem egy KOMBÁJN aratott éppen a mezőn. mindezt hajnali fél 3-kor 😛konqueror
látszik h városi gyerek vagy, kombájnak mi keresnivalója füves réten?

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Kérdeznék egy olyan embert aki gyakorlott a fűnyíró használatában!
Van olyan pont a használati utasításában, hogy csak akkor lehet üzembe helyezni ha én alszom?haromt
Tibi

kb 2 hete kimentünk bandázni a veszprémi éjszakába. egy buszmegállóban ücsörögtünk épp a város aránylag szélén, mikor észrevettünk valami fura fényt a város széli lakópark melletti füves téren. kiderült, hogy részeg ismerősöm tippje nem jött be, szóval nem a Mars támadt, hanem egy KOMBÁJN aratott éppen a mezőn. mindezt hajnali fél 3-kor 😛
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Kérdeznék egy olyan embert aki gyakorlott a fűnyíró használatában!
Van olyan pont a használati utasításában, hogy csak akkor lehet üzembe helyezni ha én alszom?haromt
igen, a próbanyírást lehetőleg vasárnap hajnalban 6 és 8 óra között kell elvégezni, majd utána a délelőttöt nyírással folytatni

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 165 — Saturday Night Lights
A mocskos kurva anyját annak, aki elütötte a húgom cicáját :mad:fetomy
Részvétem. Én is macskatulaj vagyok.
http://www.youtube.com/watch?v=NgbtZALELZk

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 165 — Saturday Night Lights
Kérdeznék egy olyan embert aki gyakorlott a fűnyíró használatában!
Van olyan pont a használati utasításában, hogy csak akkor lehet üzembe helyezni ha én alszom?haromt
A Zala megyei fűnyírók használati utasításában nincs ilyen pont. 😊Gabesz92
Fűnyírót berregtetni nem menő. Kaszálni kell, az csendes. Csak várni kell, míg eléggé megnő hozzá az alapanyag.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Kérdeznék egy olyan embert aki gyakorlott a fűnyíró használatában!
Van olyan pont a használati utasításában, hogy csak akkor lehet üzembe helyezni ha én alszom?haromt
A Zala megyei fűnyírók használati utasításában nincs ilyen pont. 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A mocskos kurva anyját annak, aki elütötte a húgom cicáját :mad:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kérdeznék egy olyan embert aki gyakorlott a fűnyíró használatában!
Van olyan pont a használati utasításában, hogy csak akkor lehet üzembe helyezni ha én alszom?
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
hogy rohadna meg az a fasz, aki nekiállt fúrni a lépcsőházban vagy a pincében a főfalat... 2 órája baszakodnak, szétcsesz az ideg

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
sose írtam/olvastam még ennyiszer a like és dislike szavakat mint itt az utóbbi két napban.miilann
a dislike-ot mostmár,ahogy látom nem is nagyon kell 😀JoeyPorter
csak leírod, csak leírod 😛

child please!
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
sose írtam/olvastam még ennyiszer a like és dislike szavakat mint itt az utóbbi két napban.miilann
a dislike-ot mostmár,ahogy látom nem is nagyon kell 😀

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
sose írtam/olvastam még ennyiszer a like és dislike szavakat mint itt az utóbbi két napban.

child please!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
az alulra görgetés kiküszöbölhető egyetlen, "End" nevezetű gomb lenyomásávalkonqueror
csak sajnos a laptopon nincs end. 😕Höri
enyémen vankonqueror
az enyémen is 😛 ráadásul az "új hszek"-re kattintva is ugyanolyan gyorsan adja be 😛 Hiába egy elkényeztetett kis pöcs vagyok 😛
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
csak sajnos a laptopon nincs end. 😕Höri
enyémen vankonqueror
burzsoázia 😕Höri
JJ-én is van, amit én használok most az ismert körülények miatt
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az alulra görgetés kiküszöbölhető egyetlen, "End" nevezetű gomb lenyomásávalkonqueror
csak sajnos a laptopon nincs end. 😕Höri
enyémen vankonqueror
burzsoázia 😕

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt nem próbáltátok még, hogy ha az új hozzászolásokra kattintasz, akkor behozza pont azt a posztot amit még nem olvastál ?gabtsi
de, csak lassú, mint a dög, hamarabb legörgetemHöri
lassabban hozza be ha nem a topikra kattintasz hanem az új hozzászolásokra ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nem fogom, felejtős ez az aljára görgetés, csak már egyből elkezdem erre gondoltam, hogy kezdem szokni... 😊 😕Little Jarry
az alulra görgetés kiküszöbölhető egyetlen, "End" nevezetű gomb lenyomásávalkonqueror
csak sajnos a laptopon nincs end. 😕Höri
enyémen van
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt nem próbáltátok még, hogy ha az új hozzászolásokra kattintasz, akkor behozza pont azt a posztot amit még nem olvastál ?gabtsi
de, csak lassú, mint a dög, hamarabb legörgetem