Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
A büdös qrva anyját baszd meg, 2 óra alatt megírtam az ozorás beszámolómat, erre elküldés után kiírta, hogy erre nincs jogosultságom.... Kilépett ez szar geci fos, hogy mi a büdös qrva anyjáért nem tud belépve maradni baszd meg...Soldados
Ezt szeretem benned! A saját hibáidból sem tanulsz soha. 😊
Mondd, hányszor szívtad meg és panaszkodtál a fórumon az utóbbi két évben azt, hogy nem külön a vinyón gyártottad a dokumentumaidat, hanem rögtön netes felületen?




több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
katalógustól nem parázni kell hanem valamelyik stréber csajszit rávenni h írjon be téged isbriareos
Ja van vagy 20 az évfolyamban összesen 😊 Mármint csaj, stréber nemtom. Amúgy még majd elválik, az elején nyilván bejárok mindenre, aztán meglátjuk, hogy mi mennyire kell nekem, meg mit tudok tanulni jegyzetből is.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
katalógustól nem parázni kell hanem valamelyik stréber csajszit rávenni h írjon be téged is

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nézd a jó oldalát a 14 előadásból amin 7en ott vannak elég 4re bemenni a többi 10et leszarhatod 😀 mondjuk nem kis mák kell hozzá de sok sikert 😊kristof
Persze, csak honnan tudjam, hogy mikor mennek be? 😀 Amúgy meg elmentem mérnök infora gyakorlatilag 0 prog tanulással, vicces lesz egy hét alatt megtanulni a Ct 😀 Meg amúgy nem az a szak, ahol túléled, ha 4en vagy bent.tenorx
hát ez nem túl biztató ez esetben szurkolj h ne nagyon legyen órád hétfőn 😛 (v egyetemen a hallgató állítja össze? 😮)kristof
Alapesetben igen, de nekünk első félévben felveszik a tárgyainkat úgy, hogy legyen egy 25-30 fős csoport, akik ugyanoda járnak (tankör). De amúgy nem lesz gáz a hétfő, majd alszok utána.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Igen, csak nálunk bevezették idénre a katalógusrendszert minden előadásra. 14 előadásból 7re bemennek, ha 4en nem vagy ott akkor buktad a tárgyat.tenorx
jövőre is meghírdetik.Höri
Persze, csak akkor kicsúszok az államilag támogatottból, ha meg kicsúszok akkor bye-bye egyetem 😊tenorx
ha kirúgnak valahonnan, akkor az nem volt nekedvaló 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igen, csak nálunk bevezették idénre a katalógusrendszert minden előadásra. 14 előadásból 7re bemennek, ha 4en nem vagy ott akkor buktad a tárgyat.tenorx
nézd a jó oldalát a 14 előadásból amin 7en ott vannak elég 4re bemenni a többi 10et leszarhatod 😀 mondjuk nem kis mák kell hozzá de sok sikert 😊kristof
Persze, csak honnan tudjam, hogy mikor mennek be? 😀 Amúgy meg elmentem mérnök infora gyakorlatilag 0 prog tanulással, vicces lesz egy hét alatt megtanulni a Ct 😀 Meg amúgy nem az a szak, ahol túléled, ha 4en vagy bent.tenorx
hát ez nem túl biztató ez esetben szurkolj h ne nagyon legyen órád hétfőn 😛 (v egyetemen a hallgató állítja össze? 😮)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
hajaj, elkezdődnek az órák aztán egyik nehezebb mint a másik, a tanárok meg egymást múlják felül getsziségben.
aztán eltelik 2 hét és azon kapja magát az ember, hogy egyik órát sem látogatja mer álmos.Höri
Igen, csak nálunk bevezették idénre a katalógusrendszert minden előadásra. 14 előadásból 7re bemennek, ha 4en nem vagy ott akkor buktad a tárgyat.tenorx
nézd a jó oldalát a 14 előadásból amin 7en ott vannak elég 4re bemenni a többi 10et leszarhatod 😀 mondjuk nem kis mák kell hozzá de sok sikert 😊kristof
Persze, csak honnan tudjam, hogy mikor mennek be? 😀 Amúgy meg elmentem mérnök infora gyakorlatilag 0 prog tanulással, vicces lesz egy hét alatt megtanulni a Ct 😀 Meg amúgy nem az a szak, ahol túléled, ha 4en vagy bent.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
😀 Meg hogy vért fogok hugyozni, hogy sikerüljön bent maradni az elsőéven 😊 És még gyakorolnom is kell, mert Schönherz QPA alatt szeretném megdönteni a gólya-sörfeles rekordot.tenorx
hajaj, elkezdődnek az órák aztán egyik nehezebb mint a másik, a tanárok meg egymást múlják felül getsziségben.
aztán eltelik 2 hét és azon kapja magát az ember, hogy egyik órát sem látogatja mer álmos.Höri
Igen, csak nálunk bevezették idénre a katalógusrendszert minden előadásra. 14 előadásból 7re bemennek, ha 4en nem vagy ott akkor buktad a tárgyat.tenorx
nézd a jó oldalát a 14 előadásból amin 7en ott vannak elég 4re bemenni a többi 10et leszarhatod 😀 mondjuk nem kis mák kell hozzá de sok sikert 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
hajaj, elkezdődnek az órák aztán egyik nehezebb mint a másik, a tanárok meg egymást múlják felül getsziségben.
aztán eltelik 2 hét és azon kapja magát az ember, hogy egyik órát sem látogatja mer álmos.Höri
Igen, csak nálunk bevezették idénre a katalógusrendszert minden előadásra. 14 előadásból 7re bemennek, ha 4en nem vagy ott akkor buktad a tárgyat.tenorx
jövőre is meghírdetik.Höri
Persze, csak akkor kicsúszok az államilag támogatottból, ha meg kicsúszok akkor bye-bye egyetem 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
😀 Meg hogy vért fogok hugyozni, hogy sikerüljön bent maradni az elsőéven 😊 És még gyakorolnom is kell, mert Schönherz QPA alatt szeretném megdönteni a gólya-sörfeles rekordot.tenorx
hajaj, elkezdődnek az órák aztán egyik nehezebb mint a másik, a tanárok meg egymást múlják felül getsziségben.
aztán eltelik 2 hét és azon kapja magát az ember, hogy egyik órát sem látogatja mer álmos.Höri
Igen, csak nálunk bevezették idénre a katalógusrendszert minden előadásra. 14 előadásból 7re bemennek, ha 4en nem vagy ott akkor buktad a tárgyat.tenorx
jövőre is meghírdetik.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ne aggódj majd hamar rájössz h a normál egyetemi élet és a gólyatábor között csak annyi a különbség, h utóbbi alatt jobbak a higéniai körülményekbriareos
😀 Meg hogy vért fogok hugyozni, hogy sikerüljön bent maradni az elsőéven 😊 És még gyakorolnom is kell, mert Schönherz QPA alatt szeretném megdönteni a gólya-sörfeles rekordot.tenorx
hajaj, elkezdődnek az órák aztán egyik nehezebb mint a másik, a tanárok meg egymást múlják felül getsziségben.
aztán eltelik 2 hét és azon kapja magát az ember, hogy egyik órát sem látogatja mer álmos.Höri
Igen, csak nálunk bevezették idénre a katalógusrendszert minden előadásra. 14 előadásból 7re bemennek, ha 4en nem vagy ott akkor buktad a tárgyat.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mér van vége a gólyatábornak? 😕tenorx
ne aggódj majd hamar rájössz h a normál egyetemi élet és a gólyatábor között csak annyi a különbség, h utóbbi alatt jobbak a higéniai körülményekbriareos
😀 Meg hogy vért fogok hugyozni, hogy sikerüljön bent maradni az elsőéven 😊 És még gyakorolnom is kell, mert Schönherz QPA alatt szeretném megdönteni a gólya-sörfeles rekordot.tenorx
hajaj, elkezdődnek az órák aztán egyik nehezebb mint a másik, a tanárok meg egymást múlják felül getsziségben.
aztán eltelik 2 hét és azon kapja magát az ember, hogy egyik órát sem látogatja mer álmos.

több mint 13 éve
Tomeee 753
Utálom és mélységesen megvetem azokat az embereket akiknek nincs stílusuk, ízlésük, hallgatják a tévéből ömlő mainstream fost és mennek a tömeg után.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Rohadjon meg az összes szúnyog 😡

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
én annak idején színjózanul éltem túl a gólyatáboromat.
mondjuk egyébb dolgokkal szórakoztattam magam :cool:briareos
kéne egyszer egy "Briareos: Origins" hsz/videó/akármi, amiből megtudhatjuk hogyan váltál azzá, aki 😀konqueror
😂
biz isten majd csinálok egyszer 😀

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
én annak idején színjózanul éltem túl a gólyatáboromat.
mondjuk egyébb dolgokkal szórakoztattam magam :cool:briareos
kéne egyszer egy "Briareos: Origins" hsz/videó/akármi, amiből megtudhatjuk hogyan váltál azzá, aki 😀
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
én annak idején színjózanul éltem túl a gólyatáboromat.
mondjuk egyébb dolgokkal szórakoztattam magam :cool:briareos
Hát igen, az hasznos tud lenni, ha egy buli végén csak te vagy józan 😊

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Gólyatábor??? Nálunk sokan a detoxban kötöttek ki 😀ThundersNFL
Nálunk csoda, hogy nem. 4 nap alatt a 180 gólya 800 liter bort ivott meg, a többi piáról ne is beszéljünk... 😀

több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Gólyatábor??? Nálunk sokan a detoxban kötöttek ki 😀ThundersNFL
ez melyik suli gólyatábora?
nálunk tavaly "csak" egy csávó lépett át az üvegen 😀

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Gólyatábor??? Nálunk sokan a detoxban kötöttek ki 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mér van vége a gólyatábornak? 😕tenorx
ne aggódj majd hamar rájössz h a normál egyetemi élet és a gólyatábor között csak annyi a különbség, h utóbbi alatt jobbak a higéniai körülményekbriareos
😀 Meg hogy vért fogok hugyozni, hogy sikerüljön bent maradni az elsőéven 😊 És még gyakorolnom is kell, mert Schönherz QPA alatt szeretném megdönteni a gólya-sörfeles rekordot.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Mér van vége a gólyatábornak? 😕tenorx
ne aggódj majd hamar rájössz h a normál egyetemi élet és a gólyatábor között csak annyi a különbség, h utóbbi alatt jobbak a higéniai körülmények

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mér van vége a gólyatábornak? 😕
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
A büdös qrva anyját baszd meg, 2 óra alatt megírtam az ozorás beszámolómat, erre elküldés után kiírta, hogy erre nincs jogosultságom.... Kilépett ez szar geci fos, hogy mi a büdös qrva anyjáért nem tud belépve maradni baszd meg...Soldados
lazarus project....de már múltkor is írtam itt a fórumon 😉

|
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Gyűlölöm h a leégett hátam még viszketni is elkezdett


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...