Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Hogy vajon miért nem lehet egyszer valamit normálisan leszervezni? Amikor mindenki tud mindent és mindenki tudja mi a dolga. Vagy az túl egyszerű lenne? Keszthelyi kézilabda én így szeretlek! :mad:

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
azt hittem meghal a gépem,monitor kimered,kurzor eltűnik,zenében egy mondat elkezd ismétlődni majd elkezd sípolni a gép,gyorsan ki is nyomtam,most jó
remélem nem lesz hosszútávú probléma...Newman
valszeg kicsit megtelt a memóriatár olyankor szokott ilyet csinálnibriareos
Igen ismerős. Nekem ezek után volt régebben kék halál.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
+1Dzsokijuing
Dzsoki, pontosan ezért van alul ez a like/dislike megoldás, hogy ilyen hsz-ek ne legyenek 😛 😛Hurka
Ha lájkolom, akkor szeretem a parlagfüvet? Ha diszlájkolom, akkor nem? Vagy a hsz-t? Még szoknom kell az új módit 😊Dzsokijuing
akkor lájkold ha egyetértessz vele

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 183 — Saturday Night Lights
Mocskos geci allergia...Soldados
+1Dzsokijuing
Dzsoki, pontosan ezért van alul ez a like/dislike megoldás, hogy ilyen hsz-ek ne legyenek 😛 😛Hurka
Ha lájkolom, akkor szeretem a parlagfüvet? Ha diszlájkolom, akkor nem? Vagy a hsz-t? Még szoknom kell az új módit 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Mocskos geci allergia...Soldados
+1Dzsokijuing
Dzsoki, pontosan ezért van alul ez a like/dislike megoldás, hogy ilyen hsz-ek ne legyenek 😛 😛
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 183 — Saturday Night Lights
Mocskos geci allergia...Soldados
+1

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Gyűlölök minden változást! Úúúútálom, hogy meg kell szoknom ezt az új kinézetet (nem a sajátomat, hanem az ezen oldalét).




több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mocskos geci allergia...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Annyira segg másnapos vagyok elmondani nem tudom,faszért kellett igy szétcsapni magam 😐

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Ide még úgyse írtam, hogy a mondat helyesen: mennyivel királyabb lenne, ha állandóan szakadna az eső 😛fetomy
Ezt mondd az árvízkárosultaknak 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
kedvenc topikom maradt.
tele is van a faszom a meleggel már megint.haromt
inkább örülnél neki 😛 mennyivel rosszabb lenne, ha állandóan szakadni az esőWyatt
Ide még úgyse írtam, hogy a mondat helyesen: mennyivel királyabb lenne, ha állandóan szakadna az eső 😛
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
azt hittem meghal a gépem,monitor kimered,kurzor eltűnik,zenében egy mondat elkezd ismétlődni majd elkezd sípolni a gép,gyorsan ki is nyomtam,most jó
remélem nem lesz hosszútávú probléma...Newman
valszeg kicsit megtelt a memóriatár olyankor szokott ilyet csinálni

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
azt hittem meghal a gépem,monitor kimered,kurzor eltűnik,zenében egy mondat elkezd ismétlődni majd elkezd sípolni a gép,gyorsan ki is nyomtam,most jó
remélem nem lesz hosszútávú probléma...

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Mert ilyet igazi férfi nem mond ilyet,hogy "hú mekkora egy sertés vagy" vagy elkerüli a témát vagy azt mondja,hogy " telt karcsú" 😛Newman
mondjuk én azt sem értettem sosem h a dagadt nőket miért dagadt teheneknek nevezik.
németországban egyik rokonnak voltak tehenei (klasszikus fekete-fehér foltos) és megfigyeléseim szerint a teheneknek kifejezetten kecses lábaik vannak.briareos
ha már úgyis ennyire tökélyre fejlesztetted a csajozásodat, akkor most bepróbálkozhatsz az állatoknál, sok sikert 😛Hurka
😛

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Miért nem lehet a nevén nevezni a dolgokat? Ha egy nő dagadt disznó, akkor ne hívjuk már nőiesnek! Ebben a világba púderből sosem elég...catattack
Mert ilyet igazi férfi nem mond ilyet,hogy "hú mekkora egy sertés vagy" vagy elkerüli a témát vagy azt mondja,hogy " telt karcsú" 😛Newman
mondjuk én azt sem értettem sosem h a dagadt nőket miért dagadt teheneknek nevezik.
németországban egyik rokonnak voltak tehenei (klasszikus fekete-fehér foltos) és megfigyeléseim szerint a teheneknek kifejezetten kecses lábaik vannak.briareos
ha már úgyis ennyire tökélyre fejlesztetted a csajozásodat, akkor most bepróbálkozhatsz az állatoknál, sok sikert 😛
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Miért nem lehet a nevén nevezni a dolgokat? Ha egy nő dagadt disznó, akkor ne hívjuk már nőiesnek! Ebben a világba púderből sosem elég...catattack
Mert ilyet igazi férfi nem mond ilyet,hogy "hú mekkora egy sertés vagy" vagy elkerüli a témát vagy azt mondja,hogy " telt karcsú" 😛Newman
mondjuk én azt sem értettem sosem h a dagadt nőket miért dagadt teheneknek nevezik.
németországban egyik rokonnak voltak tehenei (klasszikus fekete-fehér foltos) és megfigyeléseim szerint a teheneknek kifejezetten kecses lábaik vannak.

több mint 13 éve
catattack 3 520
akkor téged is nyugodtan lehet nevezni egy bunkó fasznak, minthogy egy fantasztikusan őszinte embernek? 😛Hurka
Én próbálok őszinte maradni és nem szoktam szándékosan bunkózni.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Miért nem lehet a nevén nevezni a dolgokat? Ha egy nő dagadt disznó, akkor ne hívjuk már nőiesnek! Ebben a világba púderből sosem elég...catattack
Mert ilyet igazi férfi nem mond ,hogy "hú mekkora egy sertés vagy" vagy elkerüli a témát vagy azt mondja,hogy " telt karcsú" 😛

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Miért nem lehet a nevén nevezni a dolgokat? Ha egy nő dagadt disznó, akkor ne hívjuk már nőiesnek! Ebben a világba púderből sosem elég...catattack
akkor téged is nyugodtan lehet nevezni egy bunkó fasznak, minthogy egy fantasztikusan őszinte embernek? 😛
több mint 13 éve
catattack 3 520
Miért nem lehet a nevén nevezni a dolgokat? Ha egy nő dagadt disznó, akkor ne hívjuk már nőiesnek! Ebben a világba púderből sosem elég...
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
nagyon remélem h hamar megoldjuk a hsz-ek sorrendjének megfordítását, mert már most ki van a faszom a sok görgetéstőlbriareos
használd az end billentyűt azzal az utolsóra ugrik 😊neuw
you my sir, are a genius 😀

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Holnaptól 3 nap kórház... rohadt jó lesz mondhatni...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
nagyon remélem h hamar megoldjuk a hsz-ek sorrendjének megfordítását, mert már most ki van a faszom a sok görgetéstőlbriareos
használd az end billentyűt azzal az utolsóra ugrik 😊

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
nagyon remélem h hamar megoldjuk a hsz-ek sorrendjének megfordítását, mert már most ki van a faszom a sok görgetéstől

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
Továbbra is bek@phatja az upc. 😐

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning