Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ilyen időben általában még rég az ágyat nyomom erre ma 7kor kellhettem 8tól10ig meg csináhattam egy 27kmes biciklis utat, felét esőben (Y) :\kristof
ha jobban pörögsz, meglett volna másfél alatt 😊JSanyo
közte volt egy negyed órás várakozás és piros lámpák is akadályozták, így nem lett vmi csúcs idő 😊
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
ilyen időben általában még rég az ágyat nyomom erre ma 7kor kellhettem 8tól10ig meg csináhattam egy 27kmes biciklis utat, felét esőben (Y) :\kristof
ha jobban pörögsz, meglett volna másfél alatt 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ilyen időben általában még rég az ágyat nyomom erre ma 7kor kellhettem 8tól10ig meg csináhattam egy 27kmes biciklis utat, felét esőben (Y) :\
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
A legutóbbi beszólásom óta is rendszeresen ébredek arra, hogy görcsöl a vádlim... Megpróbálok ezentúl annyit inni lefekvés előtt, hogy még részeg legyek, amíg alszom, és akkor talán nem érzem meg.TheMileHighCity
ritka szörnyű dolog, én is baromi sokszor kelek vádligörcsre, bár mostanaba nem volt ilyen szerencsére, kopp-kopp. nekem is magnéziumot mondtak rá, nem igazan segített. ha esetleg találnál valami tuti ellenszert értesíts 😊

amugy életemben először is úgy volt görcsöm, hogy alvásból felriadva görcsölt a vádlim. azt hittem meghalok.

child please!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A legutóbbi beszólásom óta is rendszeresen ébredek arra, hogy görcsöl a vádlim... Megpróbálok ezentúl annyit inni lefekvés előtt, hogy még részeg legyek, amíg alszom, és akkor talán nem érzem meg.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nem bírom kivárni az új netet,már szabadulnék ettől a T-Mobileos hulladéktól...

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mi a faszom az "LOMHÁR"? 😀haromt
olyan vállalkozó, aki fizetést kap érte, hogy lomha legyen.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
mi a faszom az "LOMHÁR"? 😀haromt
lomha lajhár a tippem 😀konqueror
így van 😀

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
mi a faszom az "LOMHÁR"? 😀haromt
lomha lajhár a tippem 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mi a faszom az "LOMHÁR"? 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
kurvára gyűlölöm amikor szarakodik a netem, és kb beváliumozott lomhár sebességével tölti be az oldalakat, ha egyáltalán betölti... remélim meccsig magához tér...

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
, Fucu és JJ sigjeit nem nagyon akaródzik berakni. konqueror
mivel mindketten a képfeltöltésen tárolják a sigjüket így nálam is szar.

Neuman szintúgyHöri
átmentettem imageshackraJJ Tiller
amúgy igen jó sig 😉
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 936 — No es importante
, Fucu és JJ sigjeit nem nagyon akaródzik berakni. konqueror
mivel mindketten a képfeltöltésen tárolják a sigjüket így nálam is szar.

Neuman szintúgyHöri
átmentettem imageshackra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
catattack 3 520
elborult az agyam már megint. Lehet nem kellett volna egy bizonyos tv-re pillantanom, ahol egy bizonyos népről volt szó.
egész egyszerűen ezt szeretném csinálni velük. http://www.youtube.com/watch?v=9Wf6IYMNdeoharomt
Te vagy az én emberem! 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
, Fucu és JJ sigjeit nem nagyon akaródzik berakni. konqueror
mivel mindketten a képfeltöltésen tárolják a sigjüket így nálam is szar.

Neuman szintúgy

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 696
Minden kerékpárúton sétáló gyalogosnak a rák egye ki a szívét. Kerékpárúton megyek, és rám kiabál a faszarcúja, hogy miért megyek gyorsan... hát bazdmeg, ha majd a járdán megyek el mellette 25-tel, akkor kiabáljon rám, egyébként meg kussoljon és takarodjon át a járdára...
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
utálom, hogy a gépem egy kalap kaki. régi fórumon is valami miatt csomó siget nem töltött be, fehér téglalap került be piros X-szel a sarkában. azthittem új fórumon javul, de hát nem nagyon, Fucu és JJ sigjeit nem nagyon akaródzik berakni. de más oldalakon is sokszor van ez. annyira nem egetrengető, de azért bosszantó. tudom szedjem ki a képeket, mint Ork, de hát én kíváncsi lennék az aláírásokra. jómagamnak is azért nincs, mert hát bármikor eltűnhet és az fos

de legalább nem a ribik miatt utálkozok :cool:
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
kurvára rühellem h minden utolsó fos szenny sorozathoz van valami ökör magyarországon aki feliratokat gyártogat , de a survivorhoz évek óta senkinek nem jut eszébe. gyááápeach
Érdekes, hogy milyen gyakran szidják azt, aki lefordít 1-1 sorozatot, hogy mér nem mást fordított.. Persze könnyebb a gép elől reklamálni, mint esetleg szótárat és google-t ragadni, és lefordítani, ha egyszer már évek óta kéne...
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
kurvára rühellem h minden utolsó fos szenny sorozathoz van valami ökör magyarországon aki feliratokat gyártogat , de a survivorhoz évek óta senkinek nem jut eszébe. gyááápeach
arra gondoltál már h te legyél az az ökör aki meg csinálja?

ezt h lehet +1ezni???Divat
gondoltam , semmi más nem választ el tőle csak némi angol nyelvtudás...
megérteni megértem az angol feliratot is , de csak kb a 2/3-át ezért lenne jó a magyar.
am. van hozzá angol felirat...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Fasz se fog legközelebb jópofizni...barney
listen homeboy don't mean to bust your bubble
but girls of the world ain't nothing but trouble

ilyen nicknévvel pedig a csajokon rinyálás egyenesen tilos 😛

(ha nem pichaügy akkor bocs 😊 )konqueror
Kivéve, ha Robin-szerű az ügy és a csaj barátnője okozza a gondot...

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Fasz se fog legközelebb jópofizni...barney
listen homeboy don't mean to bust your bubble
but girls of the world ain't nothing but trouble

ilyen nicknévvel pedig a csajokon rinyálás egyenesen tilos 😛

(ha nem pichaügy akkor bocs 😊 )
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Fasz se fog legközelebb jópofizni...

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
kurvára rühellem h minden utolsó fos szenny sorozathoz van valami ökör magyarországon aki feliratokat gyártogat , de a survivorhoz évek óta senkinek nem jut eszébe. gyááápeach
arra gondoltál már h te legyél az az ökör aki meg csinálja?

ezt h lehet +1ezni???

|
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
kurvára rühellem h minden utolsó fos szenny sorozathoz van valami ökör magyarországon aki feliratokat gyártogat , de a survivorhoz évek óta senkinek nem jut eszébe. gyááápeach
1. Nem hiszem, hogy így kellene róluk beszélni.
2. Nem az ő hibájuk, ők fordítanak angolról, ami általában nincs realitykhez, hozzá kell szokni. Se Hell's Kitchenhez, se Survivorhoz, se Amazing Racehez, se Masterchefhez, sőt még a Hard Knockshoz se.
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
kurvára rühellem h minden utolsó fos szenny sorozathoz van valami ökör magyarországon aki feliratokat gyártogat , de a survivorhoz évek óta senkinek nem jut eszébe. gyááá



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...