Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Hasonló szívok mint TheMileHighCity csak én a kezemmel és már 3 hónapja. Megkaptam az injekciót és elküldött a doki, hogy ár nap után javulás lesz meg pihentessem. 2 hét szabadság közben pihentetés és még szarabb is lett. Jó lenne ha kitalálna valami értelmeset mert most már felrúgom...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Faszért forgok olyan apróságokon amit más leszarna,bemagyarázok magamnak minden hülyeséget és olyan faszságokat kombinálok hogy komolyan beleőrülök.Szép estém lesz látom előre...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 998 — Stromfeld Aurél fan
Mocskos geci allergia...Soldados
Pont ezt akartam említeni. Fasza kis asztmával párosodva elgondolkodtató, nem lenne-e érdemes inkább szép csendben megfulladnom álmomban, mert már az összes faszom kivan a parlagbuzisággal.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
es azert meg az mtv joanyjat h nem vtak kepesek leadni ma a magyar polomeccset
merth nem adja a horvattv
buzik
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
dobpergés:
http://www.youtube.com/watch?v=5W80Ae5hEOAbriareos
magadnak? :o
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
dobpergés:
http://www.youtube.com/watch?v=5W80Ae5hEOAbriareos
lazas vagy ?Fake
más oka nem lehet 😂briareos
ez miez? armageddon? világvége?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
dobpergés:
http://www.youtube.com/watch?v=5W80Ae5hEOAbriareos
lazas vagy ?Fake
más oka nem lehet 😂

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
dobpergés:
http://www.youtube.com/watch?v=5W80Ae5hEOAbriareos
lazas vagy ?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
dobpergés:
http://www.youtube.com/watch?v=5W80Ae5hEOA

több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
kurva anyád barichello.

child please!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Rohadt büdös kurva MSI, nem igaz, hogy az életben nem lehet megjelentetni Európában se az MSI GT660at, se a GX660at vagy GX660Rt. Vagy legalább lenne valami ismerősöm Amerikában, aki elhozná nekem a GX660Rt..... Brrr az életben nem lesz laptopom (ja persze a Toshiba normálisabb laptopjai se kaphatók itthon, mert miért is lennének).
több mint 13 éve
Glen Runciter 172
rohadjon meg az espn.com, hogy 2010-ben, ha túl hosszú a ligád messageboardjára írt üzenet, figyelmeztetés nélkül levágja a faszba a végét
persze a lazarus add-on ki van kapcsolva, mert bugzott -_-


több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
Ausztirában voltunk nyelvi táborban. Egyik osztálytársamnak begörcsölt, és hajnal 2-kor elkezdett üvöltözni. Emeletes ágyak voltak. Felettem csapattársam aludt, aki az üvöltés miatt úgy megijedt, hogy lezuhant az ágyról. Én arra ébredtem, hogy vki zuhan mellettem 😀szaba
Ez a nyelvi tábor olyasmi mint az Amerikai Pitében vagy miben a zenetábor?
😀Bazzani
Nem láttam a filmet (booo), de sztem igen, vmi hasonló lehetett 😀szaba
hm akkor inkább nem kérdezem meg te kinek furulyáztál

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
az a legszarabb...
én is felriadok, próbálom kigyúrni... visszaalszom, reggel meg nem tudok rendesen menni...H_Marko
Ausztirában voltunk nyelvi táborban. Egyik osztálytársamnak begörcsölt, és hajnal 2-kor elkezdett üvöltözni. Emeletes ágyak voltak. Felettem csapattársam aludt, aki az üvöltés miatt úgy megijedt, hogy lezuhant az ágyról. Én arra ébredtem, hogy vki zuhan mellettem 😀szaba
Ez a nyelvi tábor olyasmi mint az Amerikai Pitében vagy miben a zenetábor?
😀Bazzani
Nem láttam a filmet (booo), de sztem igen, vmi hasonló lehetett 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
amugy életemben először is úgy volt görcsöm, hogy alvásból felriadva görcsölt a vádlim. azt hittem meghalok.miilann
az a legszarabb...
én is felriadok, próbálom kigyúrni... visszaalszom, reggel meg nem tudok rendesen menni...H_Marko
Ausztirában voltunk nyelvi táborban. Egyik osztálytársamnak begörcsölt, és hajnal 2-kor elkezdett üvöltözni. Emeletes ágyak voltak. Felettem csapattársam aludt, aki az üvöltés miatt úgy megijedt, hogy lezuhant az ágyról. Én arra ébredtem, hogy vki zuhan mellettem 😀szaba
Ez a nyelvi tábor olyasmi mint az Amerikai Pitében vagy miben a zenetábor?
😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
amugy életemben először is úgy volt görcsöm, hogy alvásból felriadva görcsölt a vádlim. azt hittem meghalok.miilann
az a legszarabb...
én is felriadok, próbálom kigyúrni... visszaalszom, reggel meg nem tudok rendesen menni...H_Marko
Ausztirában voltunk nyelvi táborban. Egyik osztálytársamnak begörcsölt, és hajnal 2-kor elkezdett üvöltözni. Emeletes ágyak voltak. Felettem csapattársam aludt, aki az üvöltés miatt úgy megijedt, hogy lezuhant az ágyról. Én arra ébredtem, hogy vki zuhan mellettem 😀
több mint 13 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
amugy életemben először is úgy volt görcsöm, hogy alvásból felriadva görcsölt a vádlim. azt hittem meghalok.miilann
az a legszarabb...
én is felriadok, próbálom kigyúrni... visszaalszom, reggel meg nem tudok rendesen menni...

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Rendben igyekszem kitalálni. 😊
Bár végülis az se jó, ha átalszom a görcsöt, mert már volt olyan, hogy nem ébredtem fel rá, csak reggel arra, hogy nem bírom megmozdítani a lábamat, és egész nap rohadtul fájt utána. :/TheMileHighCity
gondolom sportolás utáni éjszaka szokott. Ion-, és/vagy folyadékhiány okozhatja (kalcium, magnézium). Sportolás után nyomjál be doboz kakaót meg egy spriteot. 😉gerle
Nem sportolok, kivéve az állandó stresszt. 😀 A folyadékhiány könnyen lehet, mert így bele gondolva tényleg rohadt keveset iszom, ha a napi whiskey-mennyiséget nem veszem, jó ha 1,5-2 litert, talán ezen kéne változtatnom - köszi, hogy ráébresztettél. Bár valahogy a profilmba eddig rohadtul nem illett bele, hogy tejet igyak, de majd valamivel megbódítom. 😀TheMileHighCity
meg mert talán az alkohol az összes vizet szépen kinyomja a kis testecskédből 😛
amúgy ez 😕


több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
ritka szörnyű dolog, én is baromi sokszor kelek vádligörcsre, bár mostanaba nem volt ilyen szerencsére, kopp-kopp. nekem is magnéziumot mondtak rá, nem igazan segített. ha esetleg találnál valami tuti ellenszert értesíts 😊

amugy életemben először is úgy volt görcsöm, hogy alvásból felriadva görcsölt a vádlim. azt hittem meghalok.miilann
Rendben igyekszem kitalálni. 😊
Bár végülis az se jó, ha átalszom a görcsöt, mert már volt olyan, hogy nem ébredtem fel rá, csak reggel arra, hogy nem bírom megmozdítani a lábamat, és egész nap rohadtul fájt utána. :/TheMileHighCity
gondolom sportolás utáni éjszaka szokott. Ion-, és/vagy folyadékhiány okozhatja (kalcium, magnézium). Sportolás után nyomjál be doboz kakaót meg egy spriteot. 😉gerle
Nem sportolok, kivéve az állandó stresszt. 😀 A folyadékhiány könnyen lehet, mert így bele gondolva tényleg rohadt keveset iszom, ha a napi whiskey-mennyiséget nem veszem, jó ha 1,5-2 litert, talán ezen kéne változtatnom - köszi, hogy ráébresztettél. Bár valahogy a profilmba eddig rohadtul nem illett bele, hogy tejet igyak, de majd valamivel megbódítom. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
A legutóbbi beszólásom óta is rendszeresen ébredek arra, hogy görcsöl a vádlim... Megpróbálok ezentúl annyit inni lefekvés előtt, hogy még részeg legyek, amíg alszom, és akkor talán nem érzem meg.TheMileHighCity
ritka szörnyű dolog, én is baromi sokszor kelek vádligörcsre, bár mostanaba nem volt ilyen szerencsére, kopp-kopp. nekem is magnéziumot mondtak rá, nem igazan segített. ha esetleg találnál valami tuti ellenszert értesíts 😊

amugy életemben először is úgy volt görcsöm, hogy alvásból felriadva görcsölt a vádlim. azt hittem meghalok.miilann
Rendben igyekszem kitalálni. 😊
Bár végülis az se jó, ha átalszom a görcsöt, mert már volt olyan, hogy nem ébredtem fel rá, csak reggel arra, hogy nem bírom megmozdítani a lábamat, és egész nap rohadtul fájt utána. :/TheMileHighCity
gondolom sportolás utáni éjszaka szokott. Ion-, és/vagy folyadékhiány okozhatja (kalcium, magnézium). Sportolás után nyomjál be doboz kakaót meg egy spriteot. 😉

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A legutóbbi beszólásom óta is rendszeresen ébredek arra, hogy görcsöl a vádlim... Megpróbálok ezentúl annyit inni lefekvés előtt, hogy még részeg legyek, amíg alszom, és akkor talán nem érzem meg.TheMileHighCity
ritka szörnyű dolog, én is baromi sokszor kelek vádligörcsre, bár mostanaba nem volt ilyen szerencsére, kopp-kopp. nekem is magnéziumot mondtak rá, nem igazan segített. ha esetleg találnál valami tuti ellenszert értesíts 😊

amugy életemben először is úgy volt görcsöm, hogy alvásból felriadva görcsölt a vádlim. azt hittem meghalok.miilann
Rendben igyekszem kitalálni. 😊
Bár végülis az se jó, ha átalszom a görcsöt, mert már volt olyan, hogy nem ébredtem fel rá, csak reggel arra, hogy nem bírom megmozdítani a lábamat, és egész nap rohadtul fájt utána. :/


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
közte volt egy negyed órás várakozás és piros lámpák is akadályozták, így nem lett vmi csúcs idő 😊kristof
bázz, a legjobb!!! szakadó esőben pirosnál várni biciklivel, azt nagyon tudom rühellni. mondjuk 2-3 után már úgyis mindegy 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ilyen időben általában még rég az ágyat nyomom erre ma 7kor kellhettem 8tól10ig meg csináhattam egy 27kmes biciklis utat, felét esőben (Y) :\kristof
ha jobban pörögsz, meglett volna másfél alatt 😊JSanyo
közte volt egy negyed órás várakozás és piros lámpák is akadályozták, így nem lett vmi csúcs idő 😊
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
ilyen időben általában még rég az ágyat nyomom erre ma 7kor kellhettem 8tól10ig meg csináhattam egy 27kmes biciklis utat, felét esőben (Y) :\kristof
ha jobban pörögsz, meglett volna másfél alatt 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ilyen időben általában még rég az ágyat nyomom erre ma 7kor kellhettem 8tól10ig meg csináhattam egy 27kmes biciklis utat, felét esőben (Y) :\