Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A büdös qrva anyját baszd meg, 2 óra alatt megírtam az ozorás beszámolómat, erre elküldés után kiírta, hogy erre nincs jogosultságom.... Kilépett ez szar geci fos, hogy mi a büdös qrva anyjáért nem tud belépve maradni baszd meg...Soldados
Nem tudom más böngészőkben hogy van, de ha operában nyomsz egy visszát, akkor ott van a szöveg.F.Schleck
A régi fórumon IE-vel is ez volt, de most nem jött be. :S Pedig linkeltem bele vagy 10 videót és egy csomó képet... 😕 2 órát kibasztam az ablakon, gyűlölöm a technikát és a technikai újításokat, azokból nekem mindig csak ilyen szopások lesznek...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A büdös qrva anyját baszd meg, 2 óra alatt megírtam az ozorás beszámolómat, erre elküldés után kiírta, hogy erre nincs jogosultságom.... Kilépett ez szar geci fos, hogy mi a büdös qrva anyjáért nem tud belépve maradni baszd meg...Soldados
Nem tudom más böngészőkben hogy van, de ha operában nyomsz egy visszát, akkor ott van a szöveg.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
A büdös qrva anyját baszd meg, 2 óra alatt megírtam az ozorás beszámolómat, erre elküldés után kiírta, hogy erre nincs jogosultságom.... Kilépett ez szar geci fos, hogy mi a büdös qrva anyjáért nem tud belépve maradni baszd meg...Soldados
ez égi jel volt 😀

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A büdös qrva anyját baszd meg, 2 óra alatt megírtam az ozorás beszámolómat, erre elküldés után kiírta, hogy erre nincs jogosultságom.... Kilépett ez szar geci fos, hogy mi a büdös qrva anyjáért nem tud belépve maradni baszd meg...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ide még úgyse írtam, hogy a mondat helyesen: mennyivel királyabb lenne, ha állandóan szakadna az eső 😛fetomy
Ezt mondd az árvízkárosultaknak 😛Rataccess
ez már kissé unalmas...
Akkor ha beírom, hogy imádom a tejet, bárcsak napi 10 litert ihatnék, akkor jönnek majd rá a kommentek, hogy "ezt mondd a tejérzékenyeknek"??

De felőlem jó, te meg mondd a száraz dögmeleget azoknak, akiknek elszárad a termésük, vagy szimplán meghalnak a napon.... És biztos azok is mit nem adnának egy árvízért, ahol szárazság tombol, és az életüket adnák egy korty vízért..
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Tegnap camponában mellettem állt sorba két buzi. Ha nem apámékkal vagyok, tuti odaszólok nekik, h menjenek az édesanyjukba.szaba
és utána mi lett volna? 😀Höri
tuti nem testépítő ratyik voltak
szaba biztos arra számított h ez után a kemény beszólás után heterókká válnakbriareos
Abszolút.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
kedvenc topikom maradt.
tele is van a faszom a meleggel már megint.haromt
Tegnap camponában mellettem állt sorba két buzi. Ha nem apámékkal vagyok, tuti odaszólok nekik, h menjenek az édesanyjukba.szaba
és utána mi lett volna? 😀Höri
tuti nem testépítő ratyik voltak
szaba biztos arra számított h ez után a kemény beszólás után heterókká válnak

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kedvenc topikom maradt.
tele is van a faszom a meleggel már megint.haromt
Tegnap camponában mellettem állt sorba két buzi. Ha nem apámékkal vagyok, tuti odaszólok nekik, h menjenek az édesanyjukba.szaba
és utána mi lett volna? 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
kedvenc topikom maradt.
tele is van a faszom a meleggel már megint.haromt
Tegnap camponában mellettem állt sorba két buzi. Ha nem apámékkal vagyok, tuti odaszólok nekik, h menjenek az édesanyjukba.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 607
Utálom, hogy amióta az általam nagyon rühellt Owens bengáli lett, az NFL-t is lájkoló haverjaim mindig felőle érdeklődnek elsőként, ha éppen szóba kerül az amfoci, és így a Bengals beszélgetéseink során. Nem elég, hogy azt a majmot kedvenc csapatom mezében kell látnom, még sztorizgatnom is kell róla hosszasan...

:mad:
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
lol, most nézem mennyien szeretik a fasza meleg helyett az állandó szakadó esőt 😀Wyatt
És mennyien utálják... 😀 Itt mondjuk süt a nap, 30 fok szinte tökéletes. :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
lol, most nézem mennyien szeretik a fasza meleg helyett az állandó szakadó esőt 😀

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
Te így gondolod, én meg mindig felvállalom a véleményem, s erre bőven elég egy +1. S ezt továbbrais fogom csinálni, s most megint mindenki nyomkodhatja a dislike-ot. 😉Soldados
Csak ha továbbra is mindenki így gondolná, néha oldalak is csak +1-ezéssel telnének el.
Persze a te dolgod, ha csak néhány ember csinálja majd, az nem annyira zavaró.atapapa
Engem eddig se zavart a +1ezés, ezután se fog. Ami meg bővebb kifejtést igényel, annál eddig is mindenki érvelt.Soldados
olyan húúú de nagyon engem se, annyira azért nem vagyok lusta hogy ne görgessek, de a like-gomb összességében jobb.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
akkor legyél hasonlóan toleráns a like-os rendszerrel szemben és mindenki boldog lesz 😊briareos
De mindegy, a modernkori cybervilágnak nyilván tetszik, így én ebbe beletörődök. 😊Soldados
Akkor olvassál, s látnád, hogy ez megtörtént, s ezt le is írtam már. 😉 Aki akarja, használja, nincs ezzel bajom, én meg nem használom, s nem is érdekel, hogy ki mennyire "jófej" és "faszfej" a fórum szerint, mert ez számomra nem értékmérő. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Te így gondolod, én meg mindig felvállalom a véleményem, s erre bőven elég egy +1. S ezt továbbrais fogom csinálni, s most megint mindenki nyomkodhatja a dislike-ot. 😉Soldados
Csak ha továbbra is mindenki így gondolná, néha oldalak is csak +1-ezéssel telnének el.
Persze a te dolgod, ha csak néhány ember csinálja majd, az nem annyira zavaró.atapapa
Engem eddig se zavart a +1ezés, ezután se fog. Ami meg bővebb kifejtést igényel, annál eddig is mindenki érvelt.Soldados
akkor legyél hasonlóan toleráns a like-os rendszerrel szemben és mindenki boldog lesz 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Más útja is van annak, hogy láthatóvá tedd egy hozzászólással kapcsolatos személyes szimpátiádat vagy ellenszenvedet, például "teljesen egyetértek", "igazad van" vagy "ebből ban lesz" :cool:

Ha ennyi fáradtságot épp nem ér a dolog, akkor meg elég a lájkolás is.atapapa
Te így gondolod, én meg mindig felvállalom a véleményem, s erre bőven elég egy +1. S ezt továbbrais fogom csinálni, s most megint mindenki nyomkodhatja a dislike-ot. 😉Soldados
Csak ha továbbra is mindenki így gondolná, néha oldalak is csak +1-ezéssel telnének el.
Persze a te dolgod, ha csak néhány ember csinálja majd, az nem annyira zavaró.atapapa
Engem eddig se zavart a +1ezés, ezután se fog. Ami meg bővebb kifejtést igényel, annál eddig is mindenki érvelt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
De abból nem derül ki, hogy ő ért egyet a leírtakkal. Már csak ezért faszság ez a lájkolás, én továbbra is fogok +1ezni, még ha erre kapom is majd a dislike faszságot.Soldados
Más útja is van annak, hogy láthatóvá tedd egy hozzászólással kapcsolatos személyes szimpátiádat vagy ellenszenvedet, például "teljesen egyetértek", "igazad van" vagy "ebből ban lesz" :cool:

Ha ennyi fáradtságot épp nem ér a dolog, akkor meg elég a lájkolás is.atapapa
Te így gondolod, én meg mindig felvállalom a véleményem, s erre bőven elég egy +1. S ezt továbbrais fogom csinálni, s most megint mindenki nyomkodhatja a dislike-ot. 😉Soldados
Csak ha továbbra is mindenki így gondolná, néha oldalak is csak +1-ezéssel telnének el.
Persze a te dolgod, ha csak néhány ember csinálja majd, az nem annyira zavaró.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Óvoda mellett lakni is fantasztikus, hajnal 9kor arra riadtam fel hogy kb 5 gyerek sikítja egyszerre hogy "Anyaaaa!".Tomeee
még mindig jobb mint a :passzolj passzolj, passzol, Kussolj, Kussolj Kussolj kombó 😀

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Dzsoki, pontosan ezért van alul ez a like/dislike megoldás, hogy ilyen hsz-ek ne legyenek 😛 😛Hurka
De abból nem derül ki, hogy ő ért egyet a leírtakkal. Már csak ezért faszság ez a lájkolás, én továbbra is fogok +1ezni, még ha erre kapom is majd a dislike faszságot.Soldados
Más útja is van annak, hogy láthatóvá tedd egy hozzászólással kapcsolatos személyes szimpátiádat vagy ellenszenvedet, például "teljesen egyetértek", "igazad van" vagy "ebből ban lesz" :cool:

Ha ennyi fáradtságot épp nem ér a dolog, akkor meg elég a lájkolás is.atapapa
Te így gondolod, én meg mindig felvállalom a véleményem, s erre bőven elég egy +1. S ezt továbbrais fogom csinálni, s most megint mindenki nyomkodhatja a dislike-ot. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Tomeee 753
Óvoda mellett lakni is fantasztikus, hajnal 9kor arra riadtam fel hogy kb 5 gyerek sikítja egyszerre hogy "Anyaaaa!".

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 987 — #neverpunt
+1Dzsokijuing
Dzsoki, pontosan ezért van alul ez a like/dislike megoldás, hogy ilyen hsz-ek ne legyenek 😛 😛Hurka
De abból nem derül ki, hogy ő ért egyet a leírtakkal. Már csak ezért faszság ez a lájkolás, én továbbra is fogok +1ezni, még ha erre kapom is majd a dislike faszságot.Soldados
Más útja is van annak, hogy láthatóvá tedd egy hozzászólással kapcsolatos személyes szimpátiádat vagy ellenszenvedet, például "teljesen egyetértek", "igazad van" vagy "ebből ban lesz" :cool:

Ha ennyi fáradtságot épp nem ér a dolog, akkor meg elég a lájkolás is.

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 181 — Saturday Night Lights
+1Dzsokijuing
Dzsoki, pontosan ezért van alul ez a like/dislike megoldás, hogy ilyen hsz-ek ne legyenek 😛 😛Hurka
De abból nem derül ki, hogy ő ért egyet a leírtakkal. Már csak ezért faszság ez a lájkolás, én továbbra is fogok +1ezni, még ha erre kapom is majd a dislike faszságot. De mindegy, a modernkori cybervilágnak nyilván tetszik, így én ebbe beletörődök. 😊Soldados
+1 😀

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mocskos geci allergia...Soldados
+1Dzsokijuing
Dzsoki, pontosan ezért van alul ez a like/dislike megoldás, hogy ilyen hsz-ek ne legyenek 😛 😛Hurka
De abból nem derül ki, hogy ő ért egyet a leírtakkal. Már csak ezért faszság ez a lájkolás, én továbbra is fogok +1ezni, még ha erre kapom is majd a dislike faszságot. De mindegy, a modernkori cybervilágnak nyilván tetszik, így én ebbe beletörődök. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
pfff szaggatt a fejem, alig látok ... az sok mindent elárul h 10 perc alatt bírtam megoldani az 1 perces kávéfőzést

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Hogy vajon miért nem lehet egyszer valamit normálisan leszervezni? Amikor mindenki tud mindent és mindenki tudja mi a dolga. Vagy az túl egyszerű lenne? Keszthelyi kézilabda én így szeretlek! :mad: