Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nem fogom, felejtős ez az aljára görgetés, csak már egyből elkezdem erre gondoltam, hogy kezdem szokni... 😊 😕Little Jarry
az alulra görgetés kiküszöbölhető egyetlen, "End" nevezetű gomb lenyomásávalkonqueror
csak sajnos a laptopon nincs end. 😕Höri
enyémen van
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azt nem próbáltátok még, hogy ha az új hozzászolásokra kattintasz, akkor behozza pont azt a posztot amit még nem olvastál ?gabtsi
de, csak lassú, mint a dög, hamarabb legörgetem

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azt nem próbáltátok még, hogy ha az új hozzászolásokra kattintasz, akkor behozza pont azt a posztot amit még nem olvastál ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
akkor így hagyodSzegecs
nem fogom, felejtős ez az aljára görgetés, csak már egyből elkezdem erre gondoltam, hogy kezdem szokni... 😊 😕Little Jarry
az alulra görgetés kiküszöbölhető egyetlen, "End" nevezetű gomb lenyomásávalkonqueror
csak sajnos a laptopon nincs end. 😕

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Ne már!
Kezdem megszokni, hogy alul vannak az új kommentek 😂Little Jarry
akkor így hagyodSzegecs
nem fogom, felejtős ez az aljára görgetés, csak már egyből elkezdem erre gondoltam, hogy kezdem szokni... 😊 😕Little Jarry
az alulra görgetés kiküszöbölhető egyetlen, "End" nevezetű gomb lenyomásával
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ne már!
Kezdem megszokni, hogy alul vannak az új kommentek 😂Little Jarry
akkor így hagyodSzegecs
nem fogom, felejtős ez az aljára görgetés, csak már egyből elkezdem erre gondoltam, hogy kezdem szokni... 😊 😕
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Ne már!
Kezdem megszokni, hogy alul vannak az új kommentek 😂Little Jarry
akkor így hagyod


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ne már!
Kezdem megszokni, hogy alul vannak az új kommentek 😂
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
óóóó igen, a jó kis mérnök infós éveim 😊 Emlékszem, első félévben mindenre bejártam 😊 másodikban elkezdtem lógogatni, harmadikban meg már max gyakorlaton láttak..😀 Aztán persze négy vagy öt után, mikor a tárgyaim zömét a 2-3. féléves tárgyak tették ki, úgy döntöttem nem az én világom 😀fetomy
nekem is van egy csoporttársam aki hasonló okokból hagyta ott a 3. évben és jött át gtk-ra 😀a.kacsa
amúgy nem csak azért hagytam ott, merthogy ellógtam mindent, hanem szimplán ahogy mélyültünk a programozásba, meg a gép fizikájába, rájöttem, hogy az már nemcsak nem érdekel, de nem is értek hozzá 😊 A kodolányin szerintem tavaly májusban voltam utoljára órán (leszámítva a rádiós gyakot) 😀 mégis csinálom, mert ez legalább érdekel 😛fetomy
Nyilván, ha nem fog érdekelni akkor én is ott hagyom, de egyenlőre lelkes vagyok 😊
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ja van vagy 20 az évfolyamban összesen 😊 Mármint csaj, stréber nemtom. Amúgy még majd elválik, az elején nyilván bejárok mindenre, aztán meglátjuk, hogy mi mennyire kell nekem, meg mit tudok tanulni jegyzetből is.tenorx
óóóó igen, a jó kis mérnök infós éveim 😊 Emlékszem, első félévben mindenre bejártam 😊 másodikban elkezdtem lógogatni, harmadikban meg már max gyakorlaton láttak..😀 Aztán persze négy vagy öt után, mikor a tárgyaim zömét a 2-3. féléves tárgyak tették ki, úgy döntöttem nem az én világom 😀fetomy
nekem is van egy csoporttársam aki hasonló okokból hagyta ott a 3. évben és jött át gtk-ra 😀a.kacsa
amúgy nem csak azért hagytam ott, merthogy ellógtam mindent, hanem szimplán ahogy mélyültünk a programozásba, meg a gép fizikájába, rájöttem, hogy az már nemcsak nem érdekel, de nem is értek hozzá 😊 A kodolányin szerintem tavaly májusban voltam utoljára órán (leszámítva a rádiós gyakot) 😀 mégis csinálom, mert ez legalább érdekel 😛
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
katalógustól nem parázni kell hanem valamelyik stréber csajszit rávenni h írjon be téged isbriareos
Ja van vagy 20 az évfolyamban összesen 😊 Mármint csaj, stréber nemtom. Amúgy még majd elválik, az elején nyilván bejárok mindenre, aztán meglátjuk, hogy mi mennyire kell nekem, meg mit tudok tanulni jegyzetből is.tenorx
Én elején nagyot szívtam...Első félévet elég lazára vettük, de matekon kívül minden összejött elég simán. Gondoltuk a következő is hasonlóan laza lesz, na aztán jöttek a bukták. :/ Utána elkezdte bejárogatni, és onnantól kezdve jól összejöttek a dolgok. Napi 3-4 órát kibírok órákon, különben is mit csináljak addig? 😊 Persze szakfüggő is, nálunk pl matekon volt hogy egy órát kihagytam, már egyből káosz volt a fejemben. Legalábbis plusz munkát adtam magamnak. Aztán egyik jogász haverom meg csak gyakorlatra megy be, mégis csinálja. Persze vizsgaidőszak nála úgy néz ki, hogy reggel 8-kor leül a könyv mellé, és este 8-kor kel fel. 😀 Na én ezt nem bírnám...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
katalógustól nem parázni kell hanem valamelyik stréber csajszit rávenni h írjon be téged isbriareos
Ja van vagy 20 az évfolyamban összesen 😊 Mármint csaj, stréber nemtom. Amúgy még majd elválik, az elején nyilván bejárok mindenre, aztán meglátjuk, hogy mi mennyire kell nekem, meg mit tudok tanulni jegyzetből is.tenorx
óóóó igen, a jó kis mérnök infós éveim 😊 Emlékszem, első félévben mindenre bejártam 😊 másodikban elkezdtem lógogatni, harmadikban meg már max gyakorlaton láttak..😀 Aztán persze négy vagy öt után, mikor a tárgyaim zömét a 2-3. féléves tárgyak tették ki, úgy döntöttem nem az én világom 😀fetomy
nekem is van egy csoporttársam aki hasonló okokból hagyta ott a 3. évben és jött át gtk-ra 😀
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Jó tanács: Ne egyetek kanadai rágógumit. Borzalmas... Mondjuk nem biztos, hogy hozzá lehet jutni itthon, hál' Istennek.

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 802 — !SuPeR6BoWL!
Előadások hmmm azon vagy szunyókáltam vagy nemzetünk sportját olvastam és tipp-mix szelvényeket gyártottam persze a előadó tanár kiszúrt odajött és először jóól lebaszott, hogy mit képzelek majd utána adott egy tippet az emlékezetes Horvát-Angolra (Robinson meg a gyep), hogy hiába angol fan szerinte nyernek horvátok. Megraktam és nyertem 5 tippel 10k-t a tanárnak meg vittem pár sört 😀 😀 😀 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
katalógustól nem parázni kell hanem valamelyik stréber csajszit rávenni h írjon be téged isbriareos
Ja van vagy 20 az évfolyamban összesen 😊 Mármint csaj, stréber nemtom. Amúgy még majd elválik, az elején nyilván bejárok mindenre, aztán meglátjuk, hogy mi mennyire kell nekem, meg mit tudok tanulni jegyzetből is.tenorx
óóóó igen, a jó kis mérnök infós éveim 😊 Emlékszem, első félévben mindenre bejártam 😊 másodikban elkezdtem lógogatni, harmadikban meg már max gyakorlaton láttak..😀 Aztán persze négy vagy öt után, mikor a tárgyaim zömét a 2-3. féléves tárgyak tették ki, úgy döntöttem nem az én világom 😀
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
A büdös qrva anyját baszd meg, 2 óra alatt megírtam az ozorás beszámolómat, erre elküldés után kiírta, hogy erre nincs jogosultságom.... Kilépett ez szar geci fos, hogy mi a büdös qrva anyjáért nem tud belépve maradni baszd meg...Soldados
Ezt szeretem benned! A saját hibáidból sem tanulsz soha. 😊
Mondd, hányszor szívtad meg és panaszkodtál a fórumon az utóbbi két évben azt, hogy nem külön a vinyón gyártottad a dokumentumaidat, hanem rögtön netes felületen?




több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
katalógustól nem parázni kell hanem valamelyik stréber csajszit rávenni h írjon be téged isbriareos
Ja van vagy 20 az évfolyamban összesen 😊 Mármint csaj, stréber nemtom. Amúgy még majd elválik, az elején nyilván bejárok mindenre, aztán meglátjuk, hogy mi mennyire kell nekem, meg mit tudok tanulni jegyzetből is.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 872 — StuG Life
katalógustól nem parázni kell hanem valamelyik stréber csajszit rávenni h írjon be téged is

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nézd a jó oldalát a 14 előadásból amin 7en ott vannak elég 4re bemenni a többi 10et leszarhatod 😀 mondjuk nem kis mák kell hozzá de sok sikert 😊kristof
Persze, csak honnan tudjam, hogy mikor mennek be? 😀 Amúgy meg elmentem mérnök infora gyakorlatilag 0 prog tanulással, vicces lesz egy hét alatt megtanulni a Ct 😀 Meg amúgy nem az a szak, ahol túléled, ha 4en vagy bent.tenorx
hát ez nem túl biztató ez esetben szurkolj h ne nagyon legyen órád hétfőn 😛 (v egyetemen a hallgató állítja össze? 😮)kristof
Alapesetben igen, de nekünk első félévben felveszik a tárgyainkat úgy, hogy legyen egy 25-30 fős csoport, akik ugyanoda járnak (tankör). De amúgy nem lesz gáz a hétfő, majd alszok utána.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Igen, csak nálunk bevezették idénre a katalógusrendszert minden előadásra. 14 előadásból 7re bemennek, ha 4en nem vagy ott akkor buktad a tárgyat.tenorx
jövőre is meghírdetik.Höri
Persze, csak akkor kicsúszok az államilag támogatottból, ha meg kicsúszok akkor bye-bye egyetem 😊tenorx
ha kirúgnak valahonnan, akkor az nem volt nekedvaló 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igen, csak nálunk bevezették idénre a katalógusrendszert minden előadásra. 14 előadásból 7re bemennek, ha 4en nem vagy ott akkor buktad a tárgyat.tenorx
nézd a jó oldalát a 14 előadásból amin 7en ott vannak elég 4re bemenni a többi 10et leszarhatod 😀 mondjuk nem kis mák kell hozzá de sok sikert 😊kristof
Persze, csak honnan tudjam, hogy mikor mennek be? 😀 Amúgy meg elmentem mérnök infora gyakorlatilag 0 prog tanulással, vicces lesz egy hét alatt megtanulni a Ct 😀 Meg amúgy nem az a szak, ahol túléled, ha 4en vagy bent.tenorx
hát ez nem túl biztató ez esetben szurkolj h ne nagyon legyen órád hétfőn 😛 (v egyetemen a hallgató állítja össze? 😮)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
hajaj, elkezdődnek az órák aztán egyik nehezebb mint a másik, a tanárok meg egymást múlják felül getsziségben.
aztán eltelik 2 hét és azon kapja magát az ember, hogy egyik órát sem látogatja mer álmos.Höri
Igen, csak nálunk bevezették idénre a katalógusrendszert minden előadásra. 14 előadásból 7re bemennek, ha 4en nem vagy ott akkor buktad a tárgyat.tenorx
nézd a jó oldalát a 14 előadásból amin 7en ott vannak elég 4re bemenni a többi 10et leszarhatod 😀 mondjuk nem kis mák kell hozzá de sok sikert 😊kristof
Persze, csak honnan tudjam, hogy mikor mennek be? 😀 Amúgy meg elmentem mérnök infora gyakorlatilag 0 prog tanulással, vicces lesz egy hét alatt megtanulni a Ct 😀 Meg amúgy nem az a szak, ahol túléled, ha 4en vagy bent.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
😀 Meg hogy vért fogok hugyozni, hogy sikerüljön bent maradni az elsőéven 😊 És még gyakorolnom is kell, mert Schönherz QPA alatt szeretném megdönteni a gólya-sörfeles rekordot.tenorx
hajaj, elkezdődnek az órák aztán egyik nehezebb mint a másik, a tanárok meg egymást múlják felül getsziségben.
aztán eltelik 2 hét és azon kapja magát az ember, hogy egyik órát sem látogatja mer álmos.Höri
Igen, csak nálunk bevezették idénre a katalógusrendszert minden előadásra. 14 előadásból 7re bemennek, ha 4en nem vagy ott akkor buktad a tárgyat.tenorx
nézd a jó oldalát a 14 előadásból amin 7en ott vannak elég 4re bemenni a többi 10et leszarhatod 😀 mondjuk nem kis mák kell hozzá de sok sikert 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
hajaj, elkezdődnek az órák aztán egyik nehezebb mint a másik, a tanárok meg egymást múlják felül getsziségben.
aztán eltelik 2 hét és azon kapja magát az ember, hogy egyik órát sem látogatja mer álmos.Höri
Igen, csak nálunk bevezették idénre a katalógusrendszert minden előadásra. 14 előadásból 7re bemennek, ha 4en nem vagy ott akkor buktad a tárgyat.tenorx
jövőre is meghírdetik.Höri
Persze, csak akkor kicsúszok az államilag támogatottból, ha meg kicsúszok akkor bye-bye egyetem 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
😀 Meg hogy vért fogok hugyozni, hogy sikerüljön bent maradni az elsőéven 😊 És még gyakorolnom is kell, mert Schönherz QPA alatt szeretném megdönteni a gólya-sörfeles rekordot.tenorx
hajaj, elkezdődnek az órák aztán egyik nehezebb mint a másik, a tanárok meg egymást múlják felül getsziségben.
aztán eltelik 2 hét és azon kapja magát az ember, hogy egyik órát sem látogatja mer álmos.Höri
Igen, csak nálunk bevezették idénre a katalógusrendszert minden előadásra. 14 előadásból 7re bemennek, ha 4en nem vagy ott akkor buktad a tárgyat.tenorx
jövőre is meghírdetik.