Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fetomy nem te voltál a 99 ihletője? 😛
több mint 13 éve
catattack 3 520
amúgy utálom, hogy törvényszerűen, ha egyedül vagyok, nem kellek senkinek, ha barátnőm van, akkor rögtön jelennek meg az egyéb opciók...fetomy
Egyszerű.
Szerezz be egy roncs csajt és várd az áldást! 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Gyűlölök soccerolni és gyűlölöm magam. Ill. gyűlölöm, hogy hagytam rábeszélni magam a soccerra, és hogy egy rosszul kivitelezett szerelési kisérlet miatt úgy meghúzodott a combom, hogy alig tudok ráállni a lábamra. :mad:

Pedig ha belegondolok, hogy egy jó kis amfocinak indult a dolog, csak aztán ilyen-olyan okokból váltani kellett soccerra... 😕Mikey
elindultatok focizni és mire leértetek mindenki buzivá vált?haromt
loool 😂 😂

amúgy utálom, hogy törvényszerűen, ha egyedül vagyok, nem kellek senkinek, ha barátnőm van, akkor rögtön jelennek meg az egyéb opciók...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gyűlölök soccerolni és gyűlölöm magam. Ill. gyűlölöm, hogy hagytam rábeszélni magam a soccerra, és hogy egy rosszul kivitelezett szerelési kisérlet miatt úgy meghúzodott a combom, hogy alig tudok ráállni a lábamra. :mad:

Pedig ha belegondolok, hogy egy jó kis amfocinak indult a dolog, csak aztán ilyen-olyan okokból váltani kellett soccerra... 😕Mikey
elindultatok focizni és mire leértetek mindenki buzivá vált?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 709
Gyűlölök soccerolni és gyűlölöm magam. Ill. gyűlölöm, hogy hagytam rábeszélni magam a soccerra, és hogy egy rosszul kivitelezett szerelési kisérlet miatt úgy meghúzodott a combom, hogy alig tudok ráállni a lábamra. :mad:

Pedig ha belegondolok, hogy egy jó kis amfocinak indult a dolog, csak aztán ilyen-olyan okokból váltani kellett soccerra... 😕
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Kiveve, ha a Q-ba, vagy az I-be ment.barney
K, CH 😛
off{
Azok mekkorát szívtak, akik az első héten a Q-ban azt a üzenetet találták, h az óra a CH-ban lesz... 😀
}Black_Adder
A K meg a CH szerintem kozelebb van a 6-os Budafoki uti megallojatol, mint a Petofi hidfotol 😛barney
Ja félreértettem az előző hsz-ed de oda meg 1 megálló a 7essel 😛.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Durván a Móricz-BME is egy megálló, kb. 1 perccel van messzebb az egyetem a Budafoki útról mint a Petőfi hídtól 😊Rataccess
Kiveve, ha a Q-ba, vagy az I-be ment.barney
K, CH 😛
off{
Azok mekkorát szívtak, akik az első héten a Q-ban azt a üzenetet találták, h az óra a CH-ban lesz... 😀
}Black_Adder
A K meg a CH szerintem kozelebb van a 6-os Budafoki uti megallojatol, mint a Petofi hidfotol 😛

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én azokat imádom, akik egy megállót képesek menni a 4/6-ossal, pl. a moszkva tértől a széna térig 😀 😂JJ Tiller
a királyi postával vagyunk egy irodaházban, ezek egy emeletet lefelé is lifttel tesznek meg.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
én azokat imádom, akik egy megállót képesek menni a 4/6-ossal, pl. a moszkva tértől a széna térig 😀 😂JJ Tiller
Durván a Móricz-BME is egy megálló, kb. 1 perccel van messzebb az egyetem a Budafoki útról mint a Petőfi hídtól 😊Rataccess
Kiveve, ha a Q-ba, vagy az I-be ment.barney
K, CH 😛
off{
Azok mekkorát szívtak, akik az első héten a Q-ban azt a üzenetet találták, h az óra a CH-ban lesz... 😀
}

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
pl. a moszkva tértől a széna térig 😀 😂JJ Tiller
nem is tudtam, hogy ilyen haladó szellemiségű a város, hogy már róla is neveztek el teret

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
10 perc séta lett volna gyalog 😛Black_Adder
én azokat imádom, akik egy megállót képesek menni a 4/6-ossal, pl. a moszkva tértől a széna térig 😀 😂JJ Tiller
Durván a Móricz-BME is egy megálló, kb. 1 perccel van messzebb az egyetem a Budafoki útról mint a Petőfi hídtól 😊Rataccess
Kiveve, ha a Q-ba, vagy az I-be ment.

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 169 — Eagles fan
Ma délben vettem észre, hogy hétfőn lejárt a 30 napos bérletem. Mivel a Móriczon nem találtam árust, így számomra egyértelművé vált, hogy ha elmegyek a 6ossal 2 megállót a sulihoz ott lesznek az ellenőrök 😀 Lenne ötösöm a lottón.... Több, mint egy hónapja vagyok BPn, azóta egyetlen egy darabot nem láttam, ma persze voltak 😀 Még jó, hogy pont akkor nézték az enyém, amikor már szálltam le a BMEnél....tenorx
10 perc séta lett volna gyalog 😛Black_Adder
én azokat imádom, akik egy megállót képesek menni a 4/6-ossal, pl. a moszkva tértől a széna térig 😀 😂JJ Tiller
Durván a Móricz-BME is egy megálló, kb. 1 perccel van messzebb az egyetem a Budafoki útról mint a Petőfi hídtól 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Ma délben vettem észre, hogy hétfőn lejárt a 30 napos bérletem. Mivel a Móriczon nem találtam árust, így számomra egyértelművé vált, hogy ha elmegyek a 6ossal 2 megállót a sulihoz ott lesznek az ellenőrök 😀 Lenne ötösöm a lottón.... Több, mint egy hónapja vagyok BPn, azóta egyetlen egy darabot nem láttam, ma persze voltak 😀 Még jó, hogy pont akkor nézték az enyém, amikor már szálltam le a BMEnél....tenorx
10 perc séta lett volna gyalog 😛Black_Adder
én azokat imádom, akik egy megállót képesek menni a 4/6-ossal, pl. a moszkva tértől a széna térig 😀 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 881 — Undertaker of the Cleveland graveyard
geci orrvérzés 😡

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Hát komolyan. Erre már nem mondok semmit:

http://www.nana.hu/sztarok/pletyka/stohl-andras-botrany-fegyver-vadaszat-103596.html


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A lapockám épp azon van hogy kinyirjon; lassan már ülni is fáj....iktriad
olyan vagy mint a playmakers-ben a head coach.

neki is már minden baja volt, de mégiscsak szezon van - nem lehet dokihoz menni mert még bent tart és akkor mi lesz a csapattal?

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ma délben vettem észre, hogy hétfőn lejárt a 30 napos bérletem. Mivel a Móriczon nem találtam árust, így számomra egyértelművé vált, hogy ha elmegyek a 6ossal 2 megállót a sulihoz ott lesznek az ellenőrök 😀 Lenne ötösöm a lottón.... Több, mint egy hónapja vagyok BPn, azóta egyetlen egy darabot nem láttam, ma persze voltak 😀 Még jó, hogy pont akkor nézték az enyém, amikor már szálltam le a BMEnél....tenorx
10 perc séta lett volna gyalog 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ma délben vettem észre, hogy hétfőn lejárt a 30 napos bérletem. Mivel a Móriczon nem találtam árust, így számomra egyértelművé vált, hogy ha elmegyek a 6ossal 2 megállót a sulihoz ott lesznek az ellenőrök 😀 Lenne ötösöm a lottón.... Több, mint egy hónapja vagyok BPn, azóta egyetlen egy darabot nem láttam, ma persze voltak 😀 Még jó, hogy pont akkor nézték az enyém, amikor már szálltam le a BMEnél....
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A lapockám épp azon van hogy kinyirjon; lassan már ülni is fáj....iktriad
Ez az a dolog,aminek semmit nem tudsz csinálni.
A feleségem hónapokig vergődött vele.
Max szedsz egy kis fájdalomcsillapítót,de azt sem lehet a végtelenségig.
Majd elmúlik idővel.Bazzani
Mi fáj iktriad pontosan?
Idegbecsípődés a lapockánál? Az volt nekem több napos, meg több hónapos is. Csontkovács ismerős tavaly egy túrán kirántotta. Másnapra elmúlt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A lapockám épp azon van hogy kinyirjon; lassan már ülni is fáj....iktriad
Ez az a dolog,aminek semmit nem tudsz csinálni.
A feleségem hónapokig vergődött vele.
Max szedsz egy kis fájdalomcsillapítót,de azt sem lehet a végtelenségig.
Majd elmúlik idővel.

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 221 — Saturday Night Lights
A lapockám épp azon van hogy kinyirjon; lassan már ülni is fáj....iktriad
Erre mondja a csodadoktor háziorvosom, hogy akkor ne ülj.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 278 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A lapockám épp azon van hogy kinyirjon; lassan már ülni is fáj....
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
detto! de ez az ő korlátoltságukat bizonyítja, nem az enyémet!😉 illetve én még ehhez hozzáfűzném hogy hányni tudnék azoktól az emberektől is akik hogyha akár egy picit is másképp csinálsz/gondolsz dolgokat (teszemazt úgy öltözöl ami nem szokványos) akkor megnéz az utcán, sőt még pofákat is vág hozzá! marha sok ideje van ezeknek az embereknek, és ahelyett hogy magukkal törődnének másokkal foglalkoznak!
Utálom és mélységesen megvetem azokat az embereket akiknek nincs stílusuk, ízlésük, hallgatják a tévéből ömlő mainstream fost és mennek a tömeg után.Tomeee
rihu
Erről valami fotó kéne, hogy megbizonyosodhassunk: mindig a másikban van a hiba😀😀😀D

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A jó büdös kurva anyját az egész MÁVnak. 22es kocsiban kaptam jegyet, amibe nem lehet bemenni, teljesen természetesen, hogy a 22es kocsi fele a WC előtt / üres székeken csövelt. De még így is bírt késni KIBASZOTT 50 percet.... Komolyan mondom nem hiszem el, hogy ezért pénzt kérnek.tenorx
Akkor ez a 22-es csapdája?😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nekünk egy időben ez volt a ki és becsengő http://www.youtube.com/watch?v=b34uIUo-l9w

de volt kicsengő a "Hallelujah" kiabálás is 😛