Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Ezért kell úgy összerakni az egyetemi órarendet, hogy három előtt ne legyen értelmes óra. Így mindent lehet nézni annak rendje és módja szerint.Rajna
jó csak ez nem minden suliba megy így Mezőturon annak idején pl megkaptuk az órarendet rendesen mint a középsuliban és mi már csak felvenni tudtuk a tárgyakat,úgyhogy mehettem reggel 8ra fizikára matekra meg műszaki hő és áramlástanra...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ezért kell úgy összerakni az egyetemi órarendet, hogy három előtt ne legyen értelmes óra. Így mindent lehet nézni annak rendje és módja szerint.

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
jaja,ráadásul nem olyan mint a fociban hogy egy évben előfordul 2-3szor egy hajnal félhármas meccs hanem állandóan ilyen embertelen időpontokban vannak a meccsek,a suns meg nem egy heat vagy egy lakers szóval nincs az hogy ha nem nézem az élő közvetítéseket akkor is látok évi 10-15 mérkőzést.Cowboykarcsi
a másik meg nem tudom hogy rakják össze a meccseket, de a Spurs még 2 óra előtt nem játszott idén. pedig az éjféli, illetve 1 órási meccseket még meg lehetne nézni, de hogy folyton 2.30, 3.00, 3.30, esetleg 4.00 az már sok nekem is 😀
ma meg nem látom a SD meccset, mert így se biztos meg lesz aláírásom alk. számtechből a sok hiányzásom miatt, kedden 8-ra be kell mennem. bár lehet inkább nem alszok semennyit... nagy dilemmában vagyok :/eaglesmcnabb
amúgy csak hogy kötöszködjek,elég furi hogy egy eagles drukker egy texasi csapatnak drukkol még akkor is ha csak az NBAben 😛

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jaja,ráadásul nem olyan mint a fociban hogy egy évben előfordul 2-3szor egy hajnal félhármas meccs hanem állandóan ilyen embertelen időpontokban vannak a meccsek,a suns meg nem egy heat vagy egy lakers szóval nincs az hogy ha nem nézem az élő közvetítéseket akkor is látok évi 10-15 mérkőzést.Cowboykarcsi
a másik meg nem tudom hogy rakják össze a meccseket, de a Spurs még 2 óra előtt nem játszott idén. pedig az éjféli, illetve 1 órási meccseket még meg lehetne nézni, de hogy folyton 2.30, 3.00, 3.30, esetleg 4.00 az már sok nekem is 😀
ma meg nem látom a SD meccset, mert így se biztos meg lesz aláírásom alk. számtechből a sok hiányzásom miatt, kedden 8-ra be kell mennem. bár lehet inkább nem alszok semennyit... nagy dilemmában vagyok :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Az a baj, hogy most már az MLB se engedi hogy legalább tavasszal/nyáron vissza lehessen normálisan állni, szóval gáz ez... 😊Döme
velem az NBA baszik ki. szarabb mint az NFL, mert ráadásul minden nap van 😀eaglesmcnabb
jaja,ráadásul nem olyan mint a fociban hogy egy évben előfordul 2-3szor egy hajnal félhármas meccs hanem állandóan ilyen embertelen időpontokban vannak a meccsek,a suns meg nem egy heat vagy egy lakers szóval nincs az hogy ha nem nézem az élő közvetítéseket akkor is látok évi 10-15 mérkőzést.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 408 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az a baj, hogy most már az MLB se engedi hogy legalább tavasszal/nyáron vissza lehessen normálisan állni, szóval gáz ez... 😊Döme
velem az NBA baszik ki. szarabb mint az NFL, mert ráadásul minden nap van 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
a hétfő király 😊 WWE + MNF
sokkal rosszabb a kedd és a szerda, amikor nincs meccs 😛Höri
Én meg azt utálom hogy megint teljesen elbaszódott a bioritmusom az NFL miatt. 😀Döme
az enyém szeptemberben már a college miatt.
Még teljes höritiszem nincs, éppen hogy a legszarabb változat hogy éjjel 4-kor fekszem 12-kor kelekharomt
Az a baj, hogy most már az MLB se engedi hogy legalább tavasszal/nyáron vissza lehessen normálisan állni, szóval gáz ez... 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Utalom a hetfot, foleg vasarnapi vereseg utan... 😕RaiderNation
a hétfő király 😊 WWE + MNF
sokkal rosszabb a kedd és a szerda, amikor nincs meccs 😛Höri
Én meg azt utálom hogy megint teljesen elbaszódott a bioritmusom az NFL miatt. 😀Döme
az enyém szeptemberben már a college miatt.
Még teljes höritiszem nincs, éppen hogy a legszarabb változat hogy éjjel 4-kor fekszem 12-kor kelek
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Utalom a hetfot, foleg vasarnapi vereseg utan... 😕RaiderNation
a hétfő király 😊 WWE + MNF
sokkal rosszabb a kedd és a szerda, amikor nincs meccs 😛Höri
Én meg azt utálom hogy megint teljesen elbaszódott a bioritmusom az NFL miatt. 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nah elkúrtam a megajánlott progjegyet, damn strázsás duplán láncolt vizsgák 😕 Lehet +1 vizsgára készülni.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Utalom a hetfot, foleg vasarnapi vereseg utan... 😕RaiderNation
a hétfő király 😊 WWE + MNF
sokkal rosszabb a kedd és a szerda, amikor nincs meccs 😛

több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Utálok betegnek lenni. Annyira szar hogy hihetetlen. Kedvem is elveszi mindentől. Szákk.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Debrecenben van 4-5000 néző is, és ha nagyot nem romlik a csapat, akkor szvsz egy új stadion még plusznézőket is hoz majd. Nagyrészt magyar munkaerők építik majd gondolom, kijárt már a keleti végre is egy ilyen.
Azon persze lehet vitázni, hogy ezekben az időkben pont erre kell-e költeni.atapapa
éppen ezen nem lehet vitázni, mert erre csak a NEM válasz lehetséges.
Az hogy ha lenne pénz, kaphatna-e a Loki stadiont, beleférne. De az nem hogy most amikor válságvan, megszorítás, sarcoltatás.haromt
Ha csak az a válasz lenne a lehetséges, akkor nem épülne meg 😉

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kevesebb bajom lenne vele, ha helyi/átengedett bevételből finanszíroznák, nem a központi költségvetésből.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Debrecenben van 4-5000 néző is, és ha nagyot nem romlik a csapat, akkor szvsz egy új stadion még plusznézőket is hoz majd. Nagyrészt magyar munkaerők építik majd gondolom, kijárt már a keleti végre is egy ilyen.
Azon persze lehet vitázni, hogy ezekben az időkben pont erre kell-e költeni.atapapa
éppen ezen nem lehet vitázni, mert erre csak a NEM válasz lehetséges.
Az hogy ha lenne pénz, kaphatna-e a Loki stadiont, beleférne. De az nem hogy most amikor válságvan, megszorítás, sarcoltatás.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Debrecenben van 4-5000 néző is, és ha nagyot nem romlik a csapat, akkor szvsz egy új stadion még plusznézőket is hoz majd. Nagyrészt magyar munkaerők építik majd gondolom, kijárt már a keleti végre is egy ilyen.
Azon persze lehet vitázni, hogy ezekben az időkben pont erre kell-e költeni.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem lenne kevés a 40k-s pestre
csak az viszont már 50 milliárdnál kezdődne
magyar áron számolva tehát úgy 75 milcsi
Az meg kicsit sok. Debrecenbe semmiképpen sem kéne. A 3 ezer embernek NB1-re?
egy 40ks elég és meg is telne sokszor válogatottra, na meg lenne elég koncert.
De nemm mert Kósa Lajos jobb arc, képes kő részegen beszélni a választási győzelemnél, meg különben is bejött zsebre az a 10 milliárd a görögös balhéjával.

de mindegy ilyeneken már nem kéne felakadni, ezek csak a jéghegy csúcsa...
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
akkor kell stadion (a fővárosba v debrecenbe) amikor nem 5 évenként kettő alkalommal tudjuk megtölteni illetve van értelmes koncepció a nem sportcélú hasznosítására vonatkozóan.

nyilván nem jön vissza soha egy ilyen beruházás, de csak úgy a két szép szeméért, meg mert annyira jó lenne nem nagyon engednék ilyet.gabtsi
ja,de ahogy írod nem csak sport eventeket lehetne ott tartani hanem pl koncerteket stb


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
akkor kell stadion (a fővárosba v debrecenbe) amikor nem 5 évenként kettő alkalommal tudjuk megtölteni illetve van értelmes koncepció a nem sportcélú hasznosítására vonatkozóan.

nyilván nem jön vissza soha egy ilyen beruházás, de csak úgy a két szép szeméért, meg mert annyira jó lenne nem nagyon engednék ilyet.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Kósa Lajos, a Fidesz másik erős embere szerint az új debreceni stadion építésére kapott tízmilliárd forint kevés, a jelenlegi stadion fenntartására és felújítására 1,2 milliárd forintot javasol. A képviselő a pluszpénzt az áfabevételek hasonló mértékű emelkedésből finanszírozná

ha belépek a fideszbe kérhetek én is mondjuk 1 milliárdot csak úgy?haromt
próba szerencse 😉
minek kell az új stadion árának tizedét elkölteni a régi felújítására?atapapa
Minek kell új stadion Debrecenbe/bárhová?

Állami pénz a magyar futballnak = a felesleges pénzszórás minősített esete. Akkora közhely, hogy igaz, de egy futballbolond miniszterelnöknek semmi sem drága, még a közhelyek sem.Dzsokijuing
kell új stadion,nem debrecenbe,de a fővárosba.egy 80ezres a Puskás helyére.tavaly mikor még volt esélyünk a selejtezőben megtelt volna simán,idén is meg telne svédek hollandok ellen,kevés az a 42ezer ami most van,és ráadásul ótvar szar állapotban is van


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 980 — Saturday Night Lights
Kósa Lajos, a Fidesz másik erős embere szerint az új debreceni stadion építésére kapott tízmilliárd forint kevés, a jelenlegi stadion fenntartására és felújítására 1,2 milliárd forintot javasol. A képviselő a pluszpénzt az áfabevételek hasonló mértékű emelkedésből finanszírozná

ha belépek a fideszbe kérhetek én is mondjuk 1 milliárdot csak úgy?haromt
próba szerencse 😉
minek kell az új stadion árának tizedét elkölteni a régi felújítására?atapapa
Minek kell új stadion Debrecenbe/bárhová?

Állami pénz a magyar futballnak = a felesleges pénzszórás minősített esete. Akkora közhely, hogy igaz, de egy futballbolond miniszterelnöknek semmi sem drága, még a közhelyek sem.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kósa Lajos, a Fidesz másik erős embere szerint az új debreceni stadion építésére kapott tízmilliárd forint kevés, a jelenlegi stadion fenntartására és felújítására 1,2 milliárd forintot javasol. A képviselő a pluszpénzt az áfabevételek hasonló mértékű emelkedésből finanszírozná

ha belépek a fideszbe kérhetek én is mondjuk 1 milliárdot csak úgy?haromt
próba szerencse 😉
minek kell az új stadion árának tizedét elkölteni a régi felújítására?atapapa
11,2 milliárdból többet lehet lopni mint 10 milliárdból.

ebben az országban éltél az elmúlt 20 évben hogy ez nem világos? 😊
én most tapasztalom mi megy kicsiben(közösképviselő. 1 helységben/3 ajtó/ a zárcsere, papíron 300 ezer forint)... akkor ilyen beruházásoknál mi mehet...
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 037 — #neverpunt
Kósa Lajos, a Fidesz másik erős embere szerint az új debreceni stadion építésére kapott tízmilliárd forint kevés, a jelenlegi stadion fenntartására és felújítására 1,2 milliárd forintot javasol. A képviselő a pluszpénzt az áfabevételek hasonló mértékű emelkedésből finanszírozná

ha belépek a fideszbe kérhetek én is mondjuk 1 milliárdot csak úgy?haromt
próba szerencse 😉
minek kell az új stadion árának tizedét elkölteni a régi felújítására?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kósa Lajos, a Fidesz másik erős embere szerint az új debreceni stadion építésére kapott tízmilliárd forint kevés, a jelenlegi stadion fenntartására és felújítására 1,2 milliárd forintot javasol. A képviselő a pluszpénzt az áfabevételek hasonló mértékű emelkedésből finanszírozná

ha belépek a fideszbe kérhetek én is mondjuk 1 milliárdot csak úgy?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.southparkstudios.com/clips/360880/you-gonna-deglaze-that

😊gyeek
ezt a Stromfeld Aurél fan dolgot nem értem.haromt
Mi nem világos benne? Stromfeld Aurél egy remek magyar volt. 😊gyeek
csak kérdezem mert én szeretem Aurél bácsit. Az utolsó értelmes magyar tábornok volt.