Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Tegnap camponában mellettem állt sorba két buzi. Ha nem apámékkal vagyok, tuti odaszólok nekik, h menjenek az édesanyjukba.szaba
és utána mi lett volna? 😀Höri
tuti nem testépítő ratyik voltak
szaba biztos arra számított h ez után a kemény beszólás után heterókká válnakbriareos
Abszolút.
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
kedvenc topikom maradt.
tele is van a faszom a meleggel már megint.haromt
Tegnap camponában mellettem állt sorba két buzi. Ha nem apámékkal vagyok, tuti odaszólok nekik, h menjenek az édesanyjukba.szaba
és utána mi lett volna? 😀Höri
tuti nem testépítő ratyik voltak
szaba biztos arra számított h ez után a kemény beszólás után heterókká válnak

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kedvenc topikom maradt.
tele is van a faszom a meleggel már megint.haromt
Tegnap camponában mellettem állt sorba két buzi. Ha nem apámékkal vagyok, tuti odaszólok nekik, h menjenek az édesanyjukba.szaba
és utána mi lett volna? 😀

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
kedvenc topikom maradt.
tele is van a faszom a meleggel már megint.haromt
Tegnap camponában mellettem állt sorba két buzi. Ha nem apámékkal vagyok, tuti odaszólok nekik, h menjenek az édesanyjukba.
több mint 14 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Utálom, hogy amióta az általam nagyon rühellt Owens bengáli lett, az NFL-t is lájkoló haverjaim mindig felőle érdeklődnek elsőként, ha éppen szóba kerül az amfoci, és így a Bengals beszélgetéseink során. Nem elég, hogy azt a majmot kedvenc csapatom mezében kell látnom, még sztorizgatnom is kell róla hosszasan...

:mad:
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
lol, most nézem mennyien szeretik a fasza meleg helyett az állandó szakadó esőt 😀Wyatt
És mennyien utálják... 😀 Itt mondjuk süt a nap, 30 fok szinte tökéletes. :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
lol, most nézem mennyien szeretik a fasza meleg helyett az állandó szakadó esőt 😀

több mint 14 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Te így gondolod, én meg mindig felvállalom a véleményem, s erre bőven elég egy +1. S ezt továbbrais fogom csinálni, s most megint mindenki nyomkodhatja a dislike-ot. 😉Soldados
Csak ha továbbra is mindenki így gondolná, néha oldalak is csak +1-ezéssel telnének el.
Persze a te dolgod, ha csak néhány ember csinálja majd, az nem annyira zavaró.atapapa
Engem eddig se zavart a +1ezés, ezután se fog. Ami meg bővebb kifejtést igényel, annál eddig is mindenki érvelt.Soldados
olyan húúú de nagyon engem se, annyira azért nem vagyok lusta hogy ne görgessek, de a like-gomb összességében jobb.

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
akkor legyél hasonlóan toleráns a like-os rendszerrel szemben és mindenki boldog lesz 😊briareos
De mindegy, a modernkori cybervilágnak nyilván tetszik, így én ebbe beletörődök. 😊Soldados
Akkor olvassál, s látnád, hogy ez megtörtént, s ezt le is írtam már. 😉 Aki akarja, használja, nincs ezzel bajom, én meg nem használom, s nem is érdekel, hogy ki mennyire "jófej" és "faszfej" a fórum szerint, mert ez számomra nem értékmérő. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Te így gondolod, én meg mindig felvállalom a véleményem, s erre bőven elég egy +1. S ezt továbbrais fogom csinálni, s most megint mindenki nyomkodhatja a dislike-ot. 😉Soldados
Csak ha továbbra is mindenki így gondolná, néha oldalak is csak +1-ezéssel telnének el.
Persze a te dolgod, ha csak néhány ember csinálja majd, az nem annyira zavaró.atapapa
Engem eddig se zavart a +1ezés, ezután se fog. Ami meg bővebb kifejtést igényel, annál eddig is mindenki érvelt.Soldados
akkor legyél hasonlóan toleráns a like-os rendszerrel szemben és mindenki boldog lesz 😊

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Más útja is van annak, hogy láthatóvá tedd egy hozzászólással kapcsolatos személyes szimpátiádat vagy ellenszenvedet, például "teljesen egyetértek", "igazad van" vagy "ebből ban lesz" :cool:

Ha ennyi fáradtságot épp nem ér a dolog, akkor meg elég a lájkolás is.atapapa
Te így gondolod, én meg mindig felvállalom a véleményem, s erre bőven elég egy +1. S ezt továbbrais fogom csinálni, s most megint mindenki nyomkodhatja a dislike-ot. 😉Soldados
Csak ha továbbra is mindenki így gondolná, néha oldalak is csak +1-ezéssel telnének el.
Persze a te dolgod, ha csak néhány ember csinálja majd, az nem annyira zavaró.atapapa
Engem eddig se zavart a +1ezés, ezután se fog. Ami meg bővebb kifejtést igényel, annál eddig is mindenki érvelt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
De abból nem derül ki, hogy ő ért egyet a leírtakkal. Már csak ezért faszság ez a lájkolás, én továbbra is fogok +1ezni, még ha erre kapom is majd a dislike faszságot.Soldados
Más útja is van annak, hogy láthatóvá tedd egy hozzászólással kapcsolatos személyes szimpátiádat vagy ellenszenvedet, például "teljesen egyetértek", "igazad van" vagy "ebből ban lesz" :cool:

Ha ennyi fáradtságot épp nem ér a dolog, akkor meg elég a lájkolás is.atapapa
Te így gondolod, én meg mindig felvállalom a véleményem, s erre bőven elég egy +1. S ezt továbbrais fogom csinálni, s most megint mindenki nyomkodhatja a dislike-ot. 😉Soldados
Csak ha továbbra is mindenki így gondolná, néha oldalak is csak +1-ezéssel telnének el.
Persze a te dolgod, ha csak néhány ember csinálja majd, az nem annyira zavaró.

több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Óvoda mellett lakni is fantasztikus, hajnal 9kor arra riadtam fel hogy kb 5 gyerek sikítja egyszerre hogy "Anyaaaa!".Tomeee
még mindig jobb mint a :passzolj passzolj, passzol, Kussolj, Kussolj Kussolj kombó 😀

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Dzsoki, pontosan ezért van alul ez a like/dislike megoldás, hogy ilyen hsz-ek ne legyenek 😛 😛Hurka
De abból nem derül ki, hogy ő ért egyet a leírtakkal. Már csak ezért faszság ez a lájkolás, én továbbra is fogok +1ezni, még ha erre kapom is majd a dislike faszságot.Soldados
Más útja is van annak, hogy láthatóvá tedd egy hozzászólással kapcsolatos személyes szimpátiádat vagy ellenszenvedet, például "teljesen egyetértek", "igazad van" vagy "ebből ban lesz" :cool:

Ha ennyi fáradtságot épp nem ér a dolog, akkor meg elég a lájkolás is.atapapa
Te így gondolod, én meg mindig felvállalom a véleményem, s erre bőven elég egy +1. S ezt továbbrais fogom csinálni, s most megint mindenki nyomkodhatja a dislike-ot. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Tomeee 753
Óvoda mellett lakni is fantasztikus, hajnal 9kor arra riadtam fel hogy kb 5 gyerek sikítja egyszerre hogy "Anyaaaa!".

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 14 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
+1Dzsokijuing
Dzsoki, pontosan ezért van alul ez a like/dislike megoldás, hogy ilyen hsz-ek ne legyenek 😛 😛Hurka
De abból nem derül ki, hogy ő ért egyet a leírtakkal. Már csak ezért faszság ez a lájkolás, én továbbra is fogok +1ezni, még ha erre kapom is majd a dislike faszságot.Soldados
Más útja is van annak, hogy láthatóvá tedd egy hozzászólással kapcsolatos személyes szimpátiádat vagy ellenszenvedet, például "teljesen egyetértek", "igazad van" vagy "ebből ban lesz" :cool:

Ha ennyi fáradtságot épp nem ér a dolog, akkor meg elég a lájkolás is.

több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 797 — Saturday Night Lights
+1Dzsokijuing
Dzsoki, pontosan ezért van alul ez a like/dislike megoldás, hogy ilyen hsz-ek ne legyenek 😛 😛Hurka
De abból nem derül ki, hogy ő ért egyet a leírtakkal. Már csak ezért faszság ez a lájkolás, én továbbra is fogok +1ezni, még ha erre kapom is majd a dislike faszságot. De mindegy, a modernkori cybervilágnak nyilván tetszik, így én ebbe beletörődök. 😊Soldados
+1 😀

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mocskos geci allergia...Soldados
+1Dzsokijuing
Dzsoki, pontosan ezért van alul ez a like/dislike megoldás, hogy ilyen hsz-ek ne legyenek 😛 😛Hurka
De abból nem derül ki, hogy ő ért egyet a leírtakkal. Már csak ezért faszság ez a lájkolás, én továbbra is fogok +1ezni, még ha erre kapom is majd a dislike faszságot. De mindegy, a modernkori cybervilágnak nyilván tetszik, így én ebbe beletörődök. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
pfff szaggatt a fejem, alig látok ... az sok mindent elárul h 10 perc alatt bírtam megoldani az 1 perces kávéfőzést

több mint 14 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
Hogy vajon miért nem lehet egyszer valamit normálisan leszervezni? Amikor mindenki tud mindent és mindenki tudja mi a dolga. Vagy az túl egyszerű lenne? Keszthelyi kézilabda én így szeretlek! :mad:

több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 573 — Invisible man
azt hittem meghal a gépem,monitor kimered,kurzor eltűnik,zenében egy mondat elkezd ismétlődni majd elkezd sípolni a gép,gyorsan ki is nyomtam,most jó
remélem nem lesz hosszútávú probléma...Newman
valszeg kicsit megtelt a memóriatár olyankor szokott ilyet csinálnibriareos
Igen ismerős. Nekem ezek után volt régebben kék halál.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
+1Dzsokijuing
Dzsoki, pontosan ezért van alul ez a like/dislike megoldás, hogy ilyen hsz-ek ne legyenek 😛 😛Hurka
Ha lájkolom, akkor szeretem a parlagfüvet? Ha diszlájkolom, akkor nem? Vagy a hsz-t? Még szoknom kell az új módit 😊Dzsokijuing
akkor lájkold ha egyetértessz vele

több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 797 — Saturday Night Lights
Mocskos geci allergia...Soldados
+1Dzsokijuing
Dzsoki, pontosan ezért van alul ez a like/dislike megoldás, hogy ilyen hsz-ek ne legyenek 😛 😛Hurka
Ha lájkolom, akkor szeretem a parlagfüvet? Ha diszlájkolom, akkor nem? Vagy a hsz-t? Még szoknom kell az új módit 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Mocskos geci allergia...Soldados
+1Dzsokijuing
Dzsoki, pontosan ezért van alul ez a like/dislike megoldás, hogy ilyen hsz-ek ne legyenek 😛 😛
több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 797 — Saturday Night Lights
Mocskos geci allergia...Soldados
+1

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)