Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

több mint 15 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
ha már suli, a 2013ban érettségizőknek kötelező lesz fizika/kémia/biológia tantárgyakból is érettségizni az eddigieken kívül. kurvajó :/kristof
Hála az égnek, hogy jövőre fogok... Ha nem bukok semmiből. (Nem.) Mondjuk már jövőre sem a 480 pontos rendszer lesz, de még egész tűrhető.
Mondjuk én eredetileg fizikából akartam, mint szabadon választott érettségizni, év eleje óta járok fakultációra is... Most vagyok kettes félévkor. Nyert az infó, mint érettségi tantárgy...
Én meg azzal szopatom magam, de nagyon, hogy megint megnéztem, hogy lehet a pontszámítás, és ugyanúgy, mint tavaly, rohadtul nem érdekel az egész... Majd bízok az érettségi duplában. Gáz.
Cserébe holnap lesz töri röpdoga és irodalom egyes a Goirot apóra, amit még el sem kezdtem... Nem is fogom.
Rühellem a harmadikat, tavaly még kib@sz jó volt a suli...

több mint 15 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
de ha egyel több kötelező van logikus lenne h egyel többől kell számolni majd az átlagot

konq: félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogykristof
én nekem 4,2 lett az átlagom még egy kettessel együtt is, pedig semennyit se tanulok szinte 😛
Egy Packerses tud

én sztem majd gazdit választom, mégiscsak gazdasági suliba járok 😊Hurka
én is így voltam vele még tizedikben, aztán földrajz lett belőle 😛JJ Tiller
Ugyan ez, közgáz suli---->földrajz érettségi
több mint 15 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
miért kell mindig a saját életemet megnehezíteni?
ja és persze magyar egészségügy,én így szeretlek

több mint 15 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
de ha egyel több kötelező van logikus lenne h egyel többől kell számolni majd az átlagot

konq: félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogykristof
én nekem 4,2 lett az átlagom még egy kettessel együtt is, pedig semennyit se tanulok szinte 😛
Egy Packerses tud

én sztem majd gazdit választom, mégiscsak gazdasági suliba járok 😊Hurka
én is így voltam vele még tizedikben, aztán földrajz lett belőle 😛JJ Tiller
viszont én tavaly 3-as lettem föciből, mert rögtön ugye a 2. héten kaptam egy karót, úgyhogy az necces 😊
több mint 15 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Nálunk még azért is megbotozták az embert ha az iskolával szemben rágyújtottak...

Amúgy aki érettségi előtt áll, annyi a meglátásom hogy qrvára nem kell tőle beparázni. 1 hét "tanulással" lett 4,0 átlagom és még csak zseni sem vagyok.Hanni
Én aztán nem parázok. Van egy 80-as infóm meg egy 96-os angolom. Töri az bazárkodás, magyar már kcisit izgibb, mert nem vagyok valami fasza vers/novellaelemző. Matek emelt húzós lesz, de az is teljesíthető.Sebii
töri-magyar szinduma az egész.
ha megy a matek vidd a kémiát, abban nem lehet eltévedni. Logika-logika-és megint logika - az eleje meg esszenciális empirizmus.sutianap
Nekem nem kell kémia. Infót elfogadják a szakon ahova menni akarok.
több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
de ha egyel több kötelező van logikus lenne h egyel többől kell számolni majd az átlagot

konq: félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogykristof
én nekem 4,2 lett az átlagom még egy kettessel együtt is, pedig semennyit se tanulok szinte 😛
Egy Packerses tud

én sztem majd gazdit választom, mégiscsak gazdasági suliba járok 😊Hurka
én is így voltam vele még tizedikben, aztán földrajz lett belőle 😛JJ Tiller
de Hurka Pax-es, te pedig nem 😛 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
Érettségi átlagot öt érettségiből számolsz. A hatodikat kiszeded.Rajna
de ha egyel több kötelező van logikus lenne h egyel többől kell számolni majd az átlagot

konq: félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogykristof
én nekem 4,2 lett az átlagom még egy kettessel együtt is, pedig semennyit se tanulok szinte 😛
Egy Packerses tud

én sztem majd gazdit választom, mégiscsak gazdasági suliba járok 😊Hurka
én is így voltam vele még tizedikben, aztán földrajz lett belőle 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
Érettségi átlagot öt érettségiből számolsz. A hatodikat kiszeded.Rajna
de ha egyel több kötelező van logikus lenne h egyel többől kell számolni majd az átlagot

konq: félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogykristof
én nekem 4,2 lett az átlagom még egy kettessel együtt is, pedig semennyit se tanulok szinte 😛
Egy Packerses tud

én sztem majd gazdit választom, mégiscsak gazdasági suliba járok 😊
több mint 15 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 903 — capitaine du château de Vienne 1487
Höri: ezt a dohányzósat nagyon adom. Van jó pár suli, ahol a 18+osoknak van dohányzó, nos az enyém baszik olyan lenni.Sebii
Nálunk még azért is megbotozták az embert ha az iskolával szemben rágyújtottak...

Amúgy aki érettségi előtt áll, annyi a meglátásom hogy qrvára nem kell tőle beparázni. 1 hét "tanulással" lett 4,0 átlagom és még csak zseni sem vagyok.Hanni
Én aztán nem parázok. Van egy 80-as infóm meg egy 96-os angolom. Töri az bazárkodás, magyar már kcisit izgibb, mert nem vagyok valami fasza vers/novellaelemző. Matek emelt húzós lesz, de az is teljesíthető.Sebii
töri-magyar szinduma az egész.
ha megy a matek vidd a kémiát, abban nem lehet eltévedni. Logika-logika-és megint logika - az eleje meg esszenciális empirizmus.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 15 éve
gyeek LSU Tigers 8 719 — Grady Judd fan
félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogykristof
hős

a sok fórumozástól lehet mindezkonqueror
Én negyedikben már a látszat kedvéért sem vettem meg a biosz tankönyvet, úgy sem jártam be órákra. Egy ideig szarul állt a szénám, aztán ellestem egyik jó cimborám trükkjét és padot váltottam, egy olyan srác mellé aki tanult. Nagyon jól bevált, egy egészet javult az átlagom (2re). Cimborámnak ugyanennyit romlott. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 15 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Höri: ezt a dohányzósat nagyon adom. Van jó pár suli, ahol a 18+osoknak van dohányzó, nos az enyém baszik olyan lenni.Sebii
Nálunk még azért is megbotozták az embert ha az iskolával szemben rágyújtottak...

Amúgy aki érettségi előtt áll, annyi a meglátásom hogy qrvára nem kell tőle beparázni. 1 hét "tanulással" lett 4,0 átlagom és még csak zseni sem vagyok.Hanni
Én aztán nem parázok. Van egy 80-as infóm meg egy 96-os angolom. Töri az bazárkodás, magyar már kcisit izgibb, mert nem vagyok valami fasza vers/novellaelemző. Matek emelt húzós lesz, de az is teljesíthető.
több mint 15 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 733 — Poloska confirmed
Höri: ezt a dohányzósat nagyon adom. Van jó pár suli, ahol a 18+osoknak van dohányzó, nos az enyém baszik olyan lenni.Sebii
Nálunk még azért is megbotozták az embert ha az iskolával szemben rágyújtottak...

Amúgy aki érettségi előtt áll, annyi a meglátásom hogy qrvára nem kell tőle beparázni. 1 hét "tanulással" lett 4,0 átlagom és még csak zseni sem vagyok.
több mint 15 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
én ebből a 3-ból mind buktam volna...

Höri
Szerinted én miért Hittanból érettségiztem 5. tárgynak? 😂 😂eaglesmcnabb
Lehet könnyű, de BME-re annyira nem hasznos. 😀
Höri: ezt a dohányzósat nagyon adom. Van jó pár suli, ahol a 18+osoknak van dohányzó, nos az enyém baszik olyan lenni.
több mint 15 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerinted én miért Hittanból érettségiztem 5. tárgynak? 😂 😂eaglesmcnabb
Ne próbálja már nekem senki bemagyarázni, hogy egy info érettségit előrehozottan nem lehet megírni 70% fölé, MAXIMUM 10 óra ráfordítással. Word, Excel, Powerpoint, FrontPage meg fullra el lehet bukni az Accesst.tenorx
Alapból egyházi Gimnáziumba jártam 😀
Csak szóbeli van hittanból. Mindenkinek ajánlom, szvsz. a legkönnyebb érettségi.eaglesmcnabb
ezt akár én is írhattam volna

több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Mitől logikus? A felvételi pontszámítást a 400 pontos változásokon kívül csak az emelt kötelezőségében és az egyetemi interjúkban változtatnák meg.Rajna
talán h vki is komolyan vegye, és ne mindenki a kettesre hajtson. mert ha az lesz a cél h ne bukjunk meg akkor ennek aztán sok értelme nem lesz

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Érettségi átlagot öt érettségiből számolsz. A hatodikat kiszeded.Rajna
de ha egyel több kötelező van logikus lenne h egyel többől kell számolni majd az átlagot

konq: félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogykristof
Mitől logikus? A felvételi pontszámítást a 400 pontos változásokon kívül csak az emelt kötelezőségében és az egyetemi interjúkban változtatnák meg.

több mint 15 éve
konqueror 2 491 — ...
félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogykristof
hős

a sok fórumozástól lehet mindez
több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Érettségi átlagot öt érettségiből számolsz. A hatodikat kiszeded.Rajna
de ha egyel több kötelező van logikus lenne h egyel többől kell számolni majd az átlagot

konq: félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogy

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
konqueror 2 491 — ...
Érettségi átlagot öt érettségiből számolsz. A hatodikat kiszeded.Rajna
ergo biosz/kémia/fizikából kell egy kettes. elmész bioszból, és 20 (nem 50, mint collegeokban, 20!) százalékot összekaparsz. annyira azért nem lehetetlen. az átlag az 5 tárgyra se tanul lelkiismeretesen, plusz 1 nem oszt, nem szoroz 😀
több mint 15 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Érettségi átlagot öt érettségiből számolsz. A hatodikat kiszeded.

több mint 15 éve
konqueror 2 491 — ...
Kristóf, kémia úgy tudom nagy erősséged, szóval gondolom azt választod 😀 én a 3-ból a bioszt nyomatnám, mikor én értem meg fontolgattam is, hogy az legyen az 5. tárgy, de végül a német győzött. jó döntés volt, bár utáltam, de primitív egyszerű volt, easy 5. a 4 feladatrészből egynél kellett tudni valamicske németet
több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Logika meg alapműveltség összehoz egy kettest akármiből. Nem kell rá készülni ha nem viszed tovább, hatodik érettségi nem számít sehová.Rajna
az első részével egyetértek de ha nem kell a továbbiakban csak felesleges stresszhelyzetet teremt. még nem számít sehová de nem tartom elképzelhetetlennek h ne emeljenek a ponthatárokon (akár nyílt maximummal)

szerk. eaglesmcnabb azzal semmi problémám nincs, egyetértek vele (bár ha nem kéne akkor is emelt törire mennék valszeg)

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
eaglesmcnabb: egy emeltet kötelező tenni
Höri: hát nekem is lesznek problémáim úgyérzem, bár most még fakultációt kéne választani aztán jöhet az érettségi
Rajna: igazából nekem csak azzal van bajom h 2 évvel előtte szólnak és pl ha nem kémia fakra megyek akkor fél év múlva nem is tanulom tovább, eddig meg leszartam és úgy azért szar érettségiznikristof
Logika meg alapműveltség összehoz egy kettest akármiből. Nem kell rá készülni ha nem viszed tovább, hatodik érettségi nem számít sehová.Rajna
És továbbtanuláshoz érettségi átlagba se számít bele? ha nem akkor egyetértek veled, ha igen, akkor azért nem árt tudni is belőle valamit.
Kristóf: Azt nem tudtam, az ellen nincs kifogásom, az nem árt ha tudsz valamit abból amivel később foglalkozni szeretnél.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
eaglesmcnabb: egy emeltet kötelező tenni
Höri: hát nekem is lesznek problémáim úgyérzem, bár most még fakultációt kéne választani aztán jöhet az érettségi
Rajna: igazából nekem csak azzal van bajom h 2 évvel előtte szólnak és pl ha nem kémia fakra megyek akkor fél év múlva nem is tanulom tovább, eddig meg leszartam és úgy azért szar érettségiznikristof
Logika meg alapműveltség összehoz egy kettest akármiből. Nem kell rá készülni ha nem viszed tovább, hatodik érettségi nem számít sehová.

több mint 15 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
eaglesmcnabb: egy emeltet kötelező tenni
Höri: hát nekem is lesznek problémáim úgyérzem, bár most még fakultációt kéne választani aztán jöhet az érettségi
Rajna: igazából nekem csak azzal van bajom h 2 évvel előtte szólnak és pl ha nem kémia fakra megyek akkor fél év múlva nem is tanulom tovább, eddig meg leszartam és úgy azért szar érettségizni

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!