Gyűlölködjünk
38 feliratkozó
több mint 15 éve
ha már suli, a 2013ban érettségizőknek kötelező lesz fizika/kémia/biológia tantárgyakból is érettségizni az eddigieken kívül. kurvajó :/kristofHála az égnek, hogy jövőre fogok... Ha nem bukok semmiből. (Nem.) Mondjuk már jövőre sem a 480 pontos rendszer lesz, de még egész tűrhető.
Mondjuk én eredetileg fizikából akartam, mint szabadon választott érettségizni, év eleje óta járok fakultációra is... Most vagyok kettes félévkor. Nyert az infó, mint érettségi tantárgy...
Én meg azzal szopatom magam, de nagyon, hogy megint megnéztem, hogy lehet a pontszámítás, és ugyanúgy, mint tavaly, rohadtul nem érdekel az egész... Majd bízok az érettségi duplában. Gáz.
Cserébe holnap lesz töri röpdoga és irodalom egyes a Goirot apóra, amit még el sem kezdtem... Nem is fogom.
Rühellem a harmadikat, tavaly még kib@sz jó volt a suli...
több mint 15 éve
Ugyan ez, közgáz suli---->földrajz érettségién is így voltam vele még tizedikben, aztán földrajz lett belőle 😛JJ Tillerde ha egyel több kötelező van logikus lenne h egyel többől kell számolni majd az átlagotén nekem 4,2 lett az átlagom még egy kettessel együtt is, pedig semennyit se tanulok szinte 😛
konq: félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogykristof
Egy Packerses tud
én sztem majd gazdit választom, mégiscsak gazdasági suliba járok 😊Hurka
több mint 15 éve
miért kell mindig a saját életemet megnehezíteni?ja és persze magyar egészségügy,én így szeretlek
több mint 15 éve
viszont én tavaly 3-as lettem föciből, mert rögtön ugye a 2. héten kaptam egy karót, úgyhogy az necces 😊én is így voltam vele még tizedikben, aztán földrajz lett belőle 😛JJ Tillerde ha egyel több kötelező van logikus lenne h egyel többől kell számolni majd az átlagotén nekem 4,2 lett az átlagom még egy kettessel együtt is, pedig semennyit se tanulok szinte 😛
konq: félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogykristof
Egy Packerses tud
én sztem majd gazdit választom, mégiscsak gazdasági suliba járok 😊Hurka
több mint 15 éve
Nekem nem kell kémia. Infót elfogadják a szakon ahova menni akarok.töri-magyar szinduma az egész.Nálunk még azért is megbotozták az embert ha az iskolával szemben rágyújtottak...Én aztán nem parázok. Van egy 80-as infóm meg egy 96-os angolom. Töri az bazárkodás, magyar már kcisit izgibb, mert nem vagyok valami fasza vers/novellaelemző. Matek emelt húzós lesz, de az is teljesíthető.Sebii
Amúgy aki érettségi előtt áll, annyi a meglátásom hogy qrvára nem kell tőle beparázni. 1 hét "tanulással" lett 4,0 átlagom és még csak zseni sem vagyok.Hanni
ha megy a matek vidd a kémiát, abban nem lehet eltévedni. Logika-logika-és megint logika - az eleje meg esszenciális empirizmus.sutianap
több mint 15 éve
de Hurka Pax-es, te pedig nem 😛 😂én is így voltam vele még tizedikben, aztán földrajz lett belőle 😛JJ Tillerde ha egyel több kötelező van logikus lenne h egyel többől kell számolni majd az átlagotén nekem 4,2 lett az átlagom még egy kettessel együtt is, pedig semennyit se tanulok szinte 😛
konq: félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogykristof
Egy Packerses tud
én sztem majd gazdit választom, mégiscsak gazdasági suliba járok 😊Hurka
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
én is így voltam vele még tizedikben, aztán földrajz lett belőle 😛én nekem 4,2 lett az átlagom még egy kettessel együtt is, pedig semennyit se tanulok szinte 😛Érettségi átlagot öt érettségiből számolsz. A hatodikat kiszeded.Rajnade ha egyel több kötelező van logikus lenne h egyel többől kell számolni majd az átlagot
konq: félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogykristof
Egy Packerses tud
én sztem majd gazdit választom, mégiscsak gazdasági suliba járok 😊Hurka

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
én nekem 4,2 lett az átlagom még egy kettessel együtt is, pedig semennyit se tanulok szinte 😛Érettségi átlagot öt érettségiből számolsz. A hatodikat kiszeded.Rajnade ha egyel több kötelező van logikus lenne h egyel többől kell számolni majd az átlagot
konq: félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogykristof
Egy Packerses tud
én sztem majd gazdit választom, mégiscsak gazdasági suliba járok 😊
több mint 15 éve
töri-magyar szinduma az egész.Én aztán nem parázok. Van egy 80-as infóm meg egy 96-os angolom. Töri az bazárkodás, magyar már kcisit izgibb, mert nem vagyok valami fasza vers/novellaelemző. Matek emelt húzós lesz, de az is teljesíthető.SebiiHöri: ezt a dohányzósat nagyon adom. Van jó pár suli, ahol a 18+osoknak van dohányzó, nos az enyém baszik olyan lenni.SebiiNálunk még azért is megbotozták az embert ha az iskolával szemben rágyújtottak...
Amúgy aki érettségi előtt áll, annyi a meglátásom hogy qrvára nem kell tőle beparázni. 1 hét "tanulással" lett 4,0 átlagom és még csak zseni sem vagyok.Hanni
ha megy a matek vidd a kémiát, abban nem lehet eltévedni. Logika-logika-és megint logika - az eleje meg esszenciális empirizmus.

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 15 éve
Én negyedikben már a látszat kedvéért sem vettem meg a biosz tankönyvet, úgy sem jártam be órákra. Egy ideig szarul állt a szénám, aztán ellestem egyik jó cimborám trükkjét és padot váltottam, egy olyan srác mellé aki tanult. Nagyon jól bevált, egy egészet javult az átlagom (2re). Cimborámnak ugyanennyit romlott. 😛félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogykristofhős
a sok fórumozástól lehet mindezkonqueror
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 15 éve
Én aztán nem parázok. Van egy 80-as infóm meg egy 96-os angolom. Töri az bazárkodás, magyar már kcisit izgibb, mert nem vagyok valami fasza vers/novellaelemző. Matek emelt húzós lesz, de az is teljesíthető.Höri: ezt a dohányzósat nagyon adom. Van jó pár suli, ahol a 18+osoknak van dohányzó, nos az enyém baszik olyan lenni.SebiiNálunk még azért is megbotozták az embert ha az iskolával szemben rágyújtottak...
Amúgy aki érettségi előtt áll, annyi a meglátásom hogy qrvára nem kell tőle beparázni. 1 hét "tanulással" lett 4,0 átlagom és még csak zseni sem vagyok.Hanni
több mint 15 éve
Höri: ezt a dohányzósat nagyon adom. Van jó pár suli, ahol a 18+osoknak van dohányzó, nos az enyém baszik olyan lenni.SebiiNálunk még azért is megbotozták az embert ha az iskolával szemben rágyújtottak...
Amúgy aki érettségi előtt áll, annyi a meglátásom hogy qrvára nem kell tőle beparázni. 1 hét "tanulással" lett 4,0 átlagom és még csak zseni sem vagyok.
több mint 15 éve
Lehet könnyű, de BME-re annyira nem hasznos. 😀én ebből a 3-ból mind buktam volna...Szerinted én miért Hittanból érettségiztem 5. tárgynak? 😂 😂eaglesmcnabb
Höri
Höri: ezt a dohányzósat nagyon adom. Van jó pár suli, ahol a 18+osoknak van dohányzó, nos az enyém baszik olyan lenni.
több mint 15 éve
ezt akár én is írhattam volnaAlapból egyházi Gimnáziumba jártam 😀Szerinted én miért Hittanból érettségiztem 5. tárgynak? 😂 😂eaglesmcnabbNe próbálja már nekem senki bemagyarázni, hogy egy info érettségit előrehozottan nem lehet megírni 70% fölé, MAXIMUM 10 óra ráfordítással. Word, Excel, Powerpoint, FrontPage meg fullra el lehet bukni az Accesst.tenorx
Csak szóbeli van hittanból. Mindenkinek ajánlom, szvsz. a legkönnyebb érettségi.eaglesmcnabb
több mint 15 éve
Mitől logikus? A felvételi pontszámítást a 400 pontos változásokon kívül csak az emelt kötelezőségében és az egyetemi interjúkban változtatnák meg.Rajnatalán h vki is komolyan vegye, és ne mindenki a kettesre hajtson. mert ha az lesz a cél h ne bukjunk meg akkor ennek aztán sok értelme nem lesz
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Mitől logikus? A felvételi pontszámítást a 400 pontos változásokon kívül csak az emelt kötelezőségében és az egyetemi interjúkban változtatnák meg.Érettségi átlagot öt érettségiből számolsz. A hatodikat kiszeded.Rajnade ha egyel több kötelező van logikus lenne h egyel többől kell számolni majd az átlagot
konq: félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogykristof
több mint 15 éve
félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogykristofhős
a sok fórumozástól lehet mindez
több mint 15 éve
Érettségi átlagot öt érettségiből számolsz. A hatodikat kiszeded.Rajnade ha egyel több kötelező van logikus lenne h egyel többől kell számolni majd az átlagot
konq: félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogy
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
Érettségi átlagot öt érettségiből számolsz. A hatodikat kiszeded.Rajnaergo biosz/kémia/fizikából kell egy kettes. elmész bioszból, és 20 (nem 50, mint collegeokban, 20!) százalékot összekaparsz. annyira azért nem lehetetlen. az átlag az 5 tárgyra se tanul lelkiismeretesen, plusz 1 nem oszt, nem szoroz 😀
több mint 15 éve
Érettségi átlagot öt érettségiből számolsz. A hatodikat kiszeded.
több mint 15 éve
Kristóf, kémia úgy tudom nagy erősséged, szóval gondolom azt választod 😀 én a 3-ból a bioszt nyomatnám, mikor én értem meg fontolgattam is, hogy az legyen az 5. tárgy, de végül a német győzött. jó döntés volt, bár utáltam, de primitív egyszerű volt, easy 5. a 4 feladatrészből egynél kellett tudni valamicske németet
több mint 15 éve
Logika meg alapműveltség összehoz egy kettest akármiből. Nem kell rá készülni ha nem viszed tovább, hatodik érettségi nem számít sehová.Rajnaaz első részével egyetértek de ha nem kell a továbbiakban csak felesleges stresszhelyzetet teremt. még nem számít sehová de nem tartom elképzelhetetlennek h ne emeljenek a ponthatárokon (akár nyílt maximummal)
szerk. eaglesmcnabb azzal semmi problémám nincs, egyetértek vele (bár ha nem kéne akkor is emelt törire mennék valszeg)
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 15 éve
És továbbtanuláshoz érettségi átlagba se számít bele? ha nem akkor egyetértek veled, ha igen, akkor azért nem árt tudni is belőle valamit.eaglesmcnabb: egy emeltet kötelező tenniLogika meg alapműveltség összehoz egy kettest akármiből. Nem kell rá készülni ha nem viszed tovább, hatodik érettségi nem számít sehová.Rajna
Höri: hát nekem is lesznek problémáim úgyérzem, bár most még fakultációt kéne választani aztán jöhet az érettségi
Rajna: igazából nekem csak azzal van bajom h 2 évvel előtte szólnak és pl ha nem kémia fakra megyek akkor fél év múlva nem is tanulom tovább, eddig meg leszartam és úgy azért szar érettségiznikristof
Kristóf: Azt nem tudtam, az ellen nincs kifogásom, az nem árt ha tudsz valamit abból amivel később foglalkozni szeretnél.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 15 éve
eaglesmcnabb: egy emeltet kötelező tenniLogika meg alapműveltség összehoz egy kettest akármiből. Nem kell rá készülni ha nem viszed tovább, hatodik érettségi nem számít sehová.
Höri: hát nekem is lesznek problémáim úgyérzem, bár most még fakultációt kéne választani aztán jöhet az érettségi
Rajna: igazából nekem csak azzal van bajom h 2 évvel előtte szólnak és pl ha nem kémia fakra megyek akkor fél év múlva nem is tanulom tovább, eddig meg leszartam és úgy azért szar érettségiznikristof
több mint 15 éve
eaglesmcnabb: egy emeltet kötelező tenniHöri: hát nekem is lesznek problémáim úgyérzem, bár most még fakultációt kéne választani aztán jöhet az érettségi
Rajna: igazából nekem csak azzal van bajom h 2 évvel előtte szólnak és pl ha nem kémia fakra megyek akkor fél év múlva nem is tanulom tovább, eddig meg leszartam és úgy azért szar érettségizni
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!