Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

több mint 15 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
mekkora fostartályez az új iwiw...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem kell olyan burzsujnak lenni hogy családi házban laksz.
Az igazán menők lakótelepen laknak ahol a gondnok ellapátolja 😛haromt
hát sajnos nem én döntöttem, hova költözünk 😛 mellesleg anyám is megbánta már eme döntését.. 😀
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
nem kell olyan burzsujnak lenni hogy családi házban laksz.
Az igazán menők lakótelepen laknak ahol a gondnok ellapátolja 😛
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem tudom, így hó nélkül nekem sincs karácsonyi hangulatom egyáltalán sajnos...Hurka
Nekem nem a hó miatt van hiányérzetem. Főleg hogy egy ideje nekem a hóesés= lapátolás. Ha neked kell eltakarítani; mindjárt nem ujjongsz annyira érte...iktriad
10 éve én takarítom a havat egyedül és mégis rohadtul hiányzik a hóesés. Egy kis testmozgás nem ár meg senkinekFucu
én is ezt mondom.. 😊 Pedig a zsíros testemmel nem a legfaszább dolog havat lapátolni.. 😛
több mint 15 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
nem tudom, így hó nélkül nekem sincs karácsonyi hangulatom egyáltalán sajnos...Hurka
Nekem nem a hó miatt van hiányérzetem. Főleg hogy egy ideje nekem a hóesés= lapátolás. Ha neked kell eltakarítani; mindjárt nem ujjongsz annyira érte...iktriad
10 éve én takarítom a havat egyedül és mégis rohadtul hiányzik a hóesés. Egy kis testmozgás nem ár meg senkinekFucu
itt süt a nap 😕
több mint 15 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem tudom, így hó nélkül nekem sincs karácsonyi hangulatom egyáltalán sajnos...Hurka
Nekem nem a hó miatt van hiányérzetem. Főleg hogy egy ideje nekem a hóesés= lapátolás. Ha neked kell eltakarítani; mindjárt nem ujjongsz annyira érte...iktriad
10 éve én takarítom a havat egyedül és mégis rohadtul hiányzik a hóesés. Egy kis testmozgás nem ár meg senkinek



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 15 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
az még hagyján, hogy nem esik a hó (sőt alig vannak felhők az égen), de hogy egy nátha-köhögős kombót is sikerült kifognom, hát nagyszerű... :mad:

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Valóban, ízlések, és pofonok.
Képzelem, milyen szomorú voltál, mikor a pedomaciról eltűntek a képek 😊Sobri Jóska
honnan? 😀
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 361 — #NoStress
Valóban, ízlések, és pofonok.
Képzelem, milyen szomorú voltál, mikor a pedomaciról eltűntek a képek 😊

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ízlések és pofonok, de én mégis maradnék a laposságnál:
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 361 — #NoStress
Szerintem fő az alaposság, ami ugye így nem lenne meg.fetomy
Szerintem nem fő az a laposság, cáfolom:


több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem úgy van az. Alkudozásnak helye nincs, Vastagcsabi velünk van,a bundáskenyér velünk van, Sobrijóska velünk van -még a neve is szép magyaros- a gondolatrendőrség tudja ezt. És ha alaptalanul vádaskodsz, az újabb 25 millió forint, úgy vigyázz.Sobri Jóska
Ki mondta, hogy nincs alapom? Nekem igenis van a lapom, rögtön egy továbbfejlesztett a4-es modell. ráadásul több is, és van a5-ös is. Igaz, hogy azok nem vastagok, és a zsíros bundáskenyér is szétrohasztja, de legalább az enyém! Ráadásul szeretem a narancsot, és a képen is azért nevettem, mert kicsi a csávó farka.fetomy
és A/4, A/5 lapod nem cserélnéd hasonló Audira? 😛konqueror
nem, mert nem szeretnék alaptalan lenni 😕 Szerintem fő az alaposság, ami ugye így nem lenne meg.
több mint 15 éve
konqueror 2 491 — ...
jó, cserébe megszellőztetem, hogy kiadtad a titkos infókat, hogy az x-faktorban Vastag Csabi kedvenc kajája a bundáskenyér volt 😊fetomy
Nem úgy van az. Alkudozásnak helye nincs, Vastagcsabi velünk van,a bundáskenyér velünk van, Sobrijóska velünk van -még a neve is szép magyaros- a gondolatrendőrség tudja ezt. És ha alaptalanul vádaskodsz, az újabb 25 millió forint, úgy vigyázz.Sobri Jóska
Ki mondta, hogy nincs alapom? Nekem igenis van a lapom, rögtön egy továbbfejlesztett a4-es modell. ráadásul több is, és van a5-ös is. Igaz, hogy azok nem vastagok, és a zsíros bundáskenyér is szétrohasztja, de legalább az enyém! Ráadásul szeretem a narancsot, és a képen is azért nevettem, mert kicsi a csávó farka.fetomy
és A/4, A/5 lapod nem cserélnéd hasonló Audira? 😛
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az ilyen gondolatbűnök örökletesek hetedíziglen, és felmenőkre is szállnak.
Majd a családod összedobja, hogy itt LOL-ozgatsz ilyen obszcén és sértő képekre. Én már írtam is a nagytestvérnek, hogy jajj jajj. 😊Sobri Jóska
jó, cserébe megszellőztetem, hogy kiadtad a titkos infókat, hogy az x-faktorban Vastag Csabi kedvenc kajája a bundáskenyér volt 😊fetomy
Nem úgy van az. Alkudozásnak helye nincs, Vastagcsabi velünk van,a bundáskenyér velünk van, Sobrijóska velünk van -még a neve is szép magyaros- a gondolatrendőrség tudja ezt. És ha alaptalanul vádaskodsz, az újabb 25 millió forint, úgy vigyázz.Sobri Jóska
Ki mondta, hogy nincs alapom? Nekem igenis van a lapom, rögtön egy továbbfejlesztett a4-es modell. ráadásul több is, és van a5-ös is. Igaz, hogy azok nem vastagok, és a zsíros bundáskenyér is szétrohasztja, de legalább az enyém! Ráadásul szeretem a narancsot, és a képen is azért nevettem, mert kicsi a csávó farka.
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 361 — #NoStress
én azt értem, de mivel nem fogok tudni, valószínű, hogy más módon szedik be 😛 Mondjuk a feketéből pirosat csinálnak a véremmel, vagy ilyesmi 😊 (ami külön poén, hogy Feketével festik át a fekete kocsit pirosra 😛)fetomy
Az ilyen gondolatbűnök örökletesek hetedíziglen, és felmenőkre is szállnak.
Majd a családod összedobja, hogy itt LOL-ozgatsz ilyen obszcén és sértő képekre. Én már írtam is a nagytestvérnek, hogy jajj jajj. 😊Sobri Jóska
jó, cserébe megszellőztetem, hogy kiadtad a titkos infókat, hogy az x-faktorban Vastag Csabi kedvenc kajája a bundáskenyér volt 😊fetomy
Nem úgy van az. Alkudozásnak helye nincs, Vastagcsabi velünk van,a bundáskenyér velünk van, Sobrijóska velünk van -még a neve is szép magyaros- a gondolatrendőrség tudja ezt. És ha alaptalanul vádaskodsz, az újabb 25 millió forint, úgy vigyázz.

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
És megint félreértetted fetomy. Nem kapsz Mercit. Te veszel nekik egyet 😊Sobri Jóska
én azt értem, de mivel nem fogok tudni, valószínű, hogy más módon szedik be 😛 Mondjuk a feketéből pirosat csinálnak a véremmel, vagy ilyesmi 😊 (ami külön poén, hogy Feketével festik át a fekete kocsit pirosra 😛)fetomy
Az ilyen gondolatbűnök örökletesek hetedíziglen, és felmenőkre is szállnak.
Majd a családod összedobja, hogy itt LOL-ozgatsz ilyen obszcén és sértő képekre. Én már írtam is a nagytestvérnek, hogy jajj jajj. 😊Sobri Jóska
jó, cserébe megszellőztetem, hogy kiadtad a titkos infókat, hogy az x-faktorban Vastag Csabi kedvenc kajája a bundáskenyér volt 😊
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 361 — #NoStress
És megint félreértetted fetomy. Nem kapsz Mercit. Te veszel nekik egyet 😊Sobri Jóska
én azt értem, de mivel nem fogok tudni, valószínű, hogy más módon szedik be 😛 Mondjuk a feketéből pirosat csinálnak a véremmel, vagy ilyesmi 😊 (ami külön poén, hogy Feketével festik át a fekete kocsit pirosra 😛)fetomy
Az ilyen gondolatbűnök örökletesek hetedíziglen, és felmenőkre is szállnak.
Majd a családod összedobja, hogy itt LOL-ozgatsz ilyen obszcén és sértő képekre. Én már írtam is a nagytestvérnek, hogy jajj jajj. 😊

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
És megint félreértetted fetomy. Nem kapsz Mercit. Te veszel nekik egyet 😊Sobri Jóska
én azt értem, de mivel nem fogok tudni, valószínű, hogy más módon szedik be 😛 Mondjuk a feketéből pirosat csinálnak a véremmel, vagy ilyesmi 😊 (ami külön poén, hogy Feketével festik át a fekete kocsit pirosra 😛)
több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 361 — #NoStress
És megint félreértetted fetomy. Nem kapsz Mercit. Te veszel nekik egyet 😊

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
majd csak január elsejétől 😛
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
http://www.szalaiannamaria.net/
😀 😀tenorx
LOL 😂fetomy
De ez a linkelés, és ez a LOL sokba kerül 😊Sobri Jóska
várom a fekete mercit ^^
több mint 15 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
itt is van egy gettósnowboardos egyén 😛 Veszprémben egy időben a BMX pálya télen ilyen agyatlanságok színtere volt, mondjuk csak nekem és másik haveromnak volt deszkája, menők is voltunk. többi telepi suhanc meg linóleumpadlódarabokkal vagy mikkel hasított 😀 meg ilyen műanyag seggcsúszkákkal 😀

mégkorábban meg a volt HS-em mellett volt egy extrém meredek lejtő, ott is volt a sima út meg a domb, kvázi a fekete pálya, annak a tövébe még nyilván ugratót is kellett építeni, olyan zakózások voltak, hogy csak nyekkentemkonqueror
Mivel egy HSbe jártunk, ez nekem is megvan, bár sajnos azóta már beépítették... nálunk a csúszkálás általában default kabátban vagy sparos szatyoron zajlott, iskolatáskák nélkül az éppen soros következő helyijáratig.. Amennyiben busz érkezett, az utolsónak felmászó emberke táskáját lehetőleg őt magát megcélozva basztuk le a mélybe. Az ehhez hasonló incidensek általában másnap szolidabb verekedésekben végződtek, lehetőleg még órák előtt, hogy tesire kibéküljünk 😀

otthon, a gettódombon meg mi is gettóboarddal toltuk, egyszer leszedtük a közeli fodrász cégtábláját, sikerült is kitörni a fogam egy ugratásnál 😊 de hülyék voltunk bazmeg 😊

több mint 15 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 361 — #NoStress
http://www.szalaiannamaria.net/
😀 😀tenorx
LOL 😂fetomy
De ez a linkelés, és ez a LOL sokba kerül 😊

több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
http://www.szalaiannamaria.net/
😀 😀tenorx
LOL 😂
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
azért a kisboltok nyitva vannak 25-26án is, hogyha kifogynál a zsömléből.haromt
nyilván nem az a fő problémám, hogy nem tudok elég zsömlét venni, hanem az, hogy feleslegesen megbonyolítják, és mellesleg kibasznak az emberrel. mert nem egyszer volt már, hogy akkor balhéztak, mikor épp ott voltam, és kurvára nincs kedvem azért fél órát ott állni, mert a pénztáros épp meg akarja értetni valakivel, hogy bizony 5 zsömlét neki vissza kell vinnie. Plusz felesleges bonyolítás, hogy ha én éppen zsömlét akarok még venni, csak azért menjek még be egy másik helyre is. Valamint azt gondoltam, elmúltak azok az idők, hogy előjegyzést kell írni ha banánt szeretnél venni, és még úgy is maximum két darabot vehetsz, hogy jusson másnak is..

Ja, amúgy azt ki is felejtettem, hogy nagy poén ez a szmogriadó, így két nappal karácsony előtt, főleg ha az ember a város szélén lakik, és kb. két busszal jutna be a központba, ahonnan a hat szatyor cuccot, plusz a fát cipelné haza. ^^