Gyűlölködjünk
38 feliratkozó
több mint 15 éve
mekkora fostartályez az új iwiw...
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 15 éve
nem kell olyan burzsujnak lenni hogy családi házban laksz.hát sajnos nem én döntöttem, hova költözünk 😛 mellesleg anyám is megbánta már eme döntését.. 😀
Az igazán menők lakótelepen laknak ahol a gondnok ellapátolja 😛haromt
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
nem kell olyan burzsujnak lenni hogy családi házban laksz.Az igazán menők lakótelepen laknak ahol a gondnok ellapátolja 😛
több mint 15 éve
én is ezt mondom.. 😊 Pedig a zsíros testemmel nem a legfaszább dolog havat lapátolni.. 😛10 éve én takarítom a havat egyedül és mégis rohadtul hiányzik a hóesés. Egy kis testmozgás nem ár meg senkinekFucunem tudom, így hó nélkül nekem sincs karácsonyi hangulatom egyáltalán sajnos...HurkaNekem nem a hó miatt van hiányérzetem. Főleg hogy egy ideje nekem a hóesés= lapátolás. Ha neked kell eltakarítani; mindjárt nem ujjongsz annyira érte...iktriad
több mint 15 éve
itt süt a nap 😕10 éve én takarítom a havat egyedül és mégis rohadtul hiányzik a hóesés. Egy kis testmozgás nem ár meg senkinekFucunem tudom, így hó nélkül nekem sincs karácsonyi hangulatom egyáltalán sajnos...HurkaNekem nem a hó miatt van hiányérzetem. Főleg hogy egy ideje nekem a hóesés= lapátolás. Ha neked kell eltakarítani; mindjárt nem ujjongsz annyira érte...iktriad
több mint 15 éve
10 éve én takarítom a havat egyedül és mégis rohadtul hiányzik a hóesés. Egy kis testmozgás nem ár meg senkineknem tudom, így hó nélkül nekem sincs karácsonyi hangulatom egyáltalán sajnos...HurkaNekem nem a hó miatt van hiányérzetem. Főleg hogy egy ideje nekem a hóesés= lapátolás. Ha neked kell eltakarítani; mindjárt nem ujjongsz annyira érte...iktriad
több mint 15 éve
az még hagyján, hogy nem esik a hó (sőt alig vannak felhők az égen), de hogy egy nátha-köhögős kombót is sikerült kifognom, hát nagyszerű... :mad:
több mint 15 éve
Valóban, ízlések, és pofonok.honnan? 😀
Képzelem, milyen szomorú voltál, mikor a pedomaciról eltűntek a képek 😊Sobri Jóska
több mint 15 éve
Valóban, ízlések, és pofonok.Képzelem, milyen szomorú voltál, mikor a pedomaciról eltűntek a képek 😊
több mint 15 éve
ízlések és pofonok, de én mégis maradnék a laposságnál:
több mint 15 éve
Szerintem fő az alaposság, ami ugye így nem lenne meg.fetomySzerintem nem fő az a laposság, cáfolom:
több mint 15 éve
nem, mert nem szeretnék alaptalan lenni 😕 Szerintem fő az alaposság, ami ugye így nem lenne meg.és A/4, A/5 lapod nem cserélnéd hasonló Audira? 😛konquerorNem úgy van az. Alkudozásnak helye nincs, Vastagcsabi velünk van,a bundáskenyér velünk van, Sobrijóska velünk van -még a neve is szép magyaros- a gondolatrendőrség tudja ezt. És ha alaptalanul vádaskodsz, az újabb 25 millió forint, úgy vigyázz.Sobri JóskaKi mondta, hogy nincs alapom? Nekem igenis van a lapom, rögtön egy továbbfejlesztett a4-es modell. ráadásul több is, és van a5-ös is. Igaz, hogy azok nem vastagok, és a zsíros bundáskenyér is szétrohasztja, de legalább az enyém! Ráadásul szeretem a narancsot, és a képen is azért nevettem, mert kicsi a csávó farka.fetomy
több mint 15 éve
és A/4, A/5 lapod nem cserélnéd hasonló Audira? 😛Ki mondta, hogy nincs alapom? Nekem igenis van a lapom, rögtön egy továbbfejlesztett a4-es modell. ráadásul több is, és van a5-ös is. Igaz, hogy azok nem vastagok, és a zsíros bundáskenyér is szétrohasztja, de legalább az enyém! Ráadásul szeretem a narancsot, és a képen is azért nevettem, mert kicsi a csávó farka.fetomyjó, cserébe megszellőztetem, hogy kiadtad a titkos infókat, hogy az x-faktorban Vastag Csabi kedvenc kajája a bundáskenyér volt 😊fetomyNem úgy van az. Alkudozásnak helye nincs, Vastagcsabi velünk van,a bundáskenyér velünk van, Sobrijóska velünk van -még a neve is szép magyaros- a gondolatrendőrség tudja ezt. És ha alaptalanul vádaskodsz, az újabb 25 millió forint, úgy vigyázz.Sobri Jóska
több mint 15 éve
Ki mondta, hogy nincs alapom? Nekem igenis van a lapom, rögtön egy továbbfejlesztett a4-es modell. ráadásul több is, és van a5-ös is. Igaz, hogy azok nem vastagok, és a zsíros bundáskenyér is szétrohasztja, de legalább az enyém! Ráadásul szeretem a narancsot, és a képen is azért nevettem, mert kicsi a csávó farka.Nem úgy van az. Alkudozásnak helye nincs, Vastagcsabi velünk van,a bundáskenyér velünk van, Sobrijóska velünk van -még a neve is szép magyaros- a gondolatrendőrség tudja ezt. És ha alaptalanul vádaskodsz, az újabb 25 millió forint, úgy vigyázz.Sobri JóskaAz ilyen gondolatbűnök örökletesek hetedíziglen, és felmenőkre is szállnak.jó, cserébe megszellőztetem, hogy kiadtad a titkos infókat, hogy az x-faktorban Vastag Csabi kedvenc kajája a bundáskenyér volt 😊fetomy
Majd a családod összedobja, hogy itt LOL-ozgatsz ilyen obszcén és sértő képekre. Én már írtam is a nagytestvérnek, hogy jajj jajj. 😊Sobri Jóska
több mint 15 éve
Nem úgy van az. Alkudozásnak helye nincs, Vastagcsabi velünk van,a bundáskenyér velünk van, Sobrijóska velünk van -még a neve is szép magyaros- a gondolatrendőrség tudja ezt. És ha alaptalanul vádaskodsz, az újabb 25 millió forint, úgy vigyázz.jó, cserébe megszellőztetem, hogy kiadtad a titkos infókat, hogy az x-faktorban Vastag Csabi kedvenc kajája a bundáskenyér volt 😊fetomyén azt értem, de mivel nem fogok tudni, valószínű, hogy más módon szedik be 😛 Mondjuk a feketéből pirosat csinálnak a véremmel, vagy ilyesmi 😊 (ami külön poén, hogy Feketével festik át a fekete kocsit pirosra 😛)fetomyAz ilyen gondolatbűnök örökletesek hetedíziglen, és felmenőkre is szállnak.
Majd a családod összedobja, hogy itt LOL-ozgatsz ilyen obszcén és sértő képekre. Én már írtam is a nagytestvérnek, hogy jajj jajj. 😊Sobri Jóska
több mint 15 éve
jó, cserébe megszellőztetem, hogy kiadtad a titkos infókat, hogy az x-faktorban Vastag Csabi kedvenc kajája a bundáskenyér volt 😊Az ilyen gondolatbűnök örökletesek hetedíziglen, és felmenőkre is szállnak.És megint félreértetted fetomy. Nem kapsz Mercit. Te veszel nekik egyet 😊Sobri Jóskaén azt értem, de mivel nem fogok tudni, valószínű, hogy más módon szedik be 😛 Mondjuk a feketéből pirosat csinálnak a véremmel, vagy ilyesmi 😊 (ami külön poén, hogy Feketével festik át a fekete kocsit pirosra 😛)fetomy
Majd a családod összedobja, hogy itt LOL-ozgatsz ilyen obszcén és sértő képekre. Én már írtam is a nagytestvérnek, hogy jajj jajj. 😊Sobri Jóska
több mint 15 éve
Az ilyen gondolatbűnök örökletesek hetedíziglen, és felmenőkre is szállnak.És megint félreértetted fetomy. Nem kapsz Mercit. Te veszel nekik egyet 😊Sobri Jóskaén azt értem, de mivel nem fogok tudni, valószínű, hogy más módon szedik be 😛 Mondjuk a feketéből pirosat csinálnak a véremmel, vagy ilyesmi 😊 (ami külön poén, hogy Feketével festik át a fekete kocsit pirosra 😛)fetomy
Majd a családod összedobja, hogy itt LOL-ozgatsz ilyen obszcén és sértő képekre. Én már írtam is a nagytestvérnek, hogy jajj jajj. 😊
több mint 15 éve
És megint félreértetted fetomy. Nem kapsz Mercit. Te veszel nekik egyet 😊Sobri Jóskaén azt értem, de mivel nem fogok tudni, valószínű, hogy más módon szedik be 😛 Mondjuk a feketéből pirosat csinálnak a véremmel, vagy ilyesmi 😊 (ami külön poén, hogy Feketével festik át a fekete kocsit pirosra 😛)
több mint 15 éve
És megint félreértetted fetomy. Nem kapsz Mercit. Te veszel nekik egyet 😊
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
majd csak január elsejétől 😛
több mint 15 éve
várom a fekete mercit ^^De ez a linkelés, és ez a LOL sokba kerül 😊Sobri Jóskahttp://www.szalaiannamaria.net/LOL 😂fetomy
😀 😀tenorx
több mint 15 éve
itt is van egy gettósnowboardos egyén 😛 Veszprémben egy időben a BMX pálya télen ilyen agyatlanságok színtere volt, mondjuk csak nekem és másik haveromnak volt deszkája, menők is voltunk. többi telepi suhanc meg linóleumpadlódarabokkal vagy mikkel hasított 😀 meg ilyen műanyag seggcsúszkákkal 😀Mivel egy HSbe jártunk, ez nekem is megvan, bár sajnos azóta már beépítették... nálunk a csúszkálás általában default kabátban vagy sparos szatyoron zajlott, iskolatáskák nélkül az éppen soros következő helyijáratig.. Amennyiben busz érkezett, az utolsónak felmászó emberke táskáját lehetőleg őt magát megcélozva basztuk le a mélybe. Az ehhez hasonló incidensek általában másnap szolidabb verekedésekben végződtek, lehetőleg még órák előtt, hogy tesire kibéküljünk 😀
mégkorábban meg a volt HS-em mellett volt egy extrém meredek lejtő, ott is volt a sima út meg a domb, kvázi a fekete pálya, annak a tövébe még nyilván ugratót is kellett építeni, olyan zakózások voltak, hogy csak nyekkentemkonqueror
otthon, a gettódombon meg mi is gettóboarddal toltuk, egyszer leszedtük a közeli fodrász cégtábláját, sikerült is kitörni a fogam egy ugratásnál 😊 de hülyék voltunk bazmeg 😊
több mint 15 éve
De ez a linkelés, és ez a LOL sokba kerül 😊http://www.szalaiannamaria.net/LOL 😂fetomy
😀 😀tenorx
több mint 15 éve
azért a kisboltok nyitva vannak 25-26án is, hogyha kifogynál a zsömléből.haromtnyilván nem az a fő problémám, hogy nem tudok elég zsömlét venni, hanem az, hogy feleslegesen megbonyolítják, és mellesleg kibasznak az emberrel. mert nem egyszer volt már, hogy akkor balhéztak, mikor épp ott voltam, és kurvára nincs kedvem azért fél órát ott állni, mert a pénztáros épp meg akarja értetni valakivel, hogy bizony 5 zsömlét neki vissza kell vinnie. Plusz felesleges bonyolítás, hogy ha én éppen zsömlét akarok még venni, csak azért menjek még be egy másik helyre is. Valamint azt gondoltam, elmúltak azok az idők, hogy előjegyzést kell írni ha banánt szeretnél venni, és még úgy is maximum két darabot vehetsz, hogy jusson másnak is..
Ja, amúgy azt ki is felejtettem, hogy nagy poén ez a szmogriadó, így két nappal karácsony előtt, főleg ha az ember a város szélén lakik, és kb. két busszal jutna be a központba, ahonnan a hat szatyor cuccot, plusz a fát cipelné haza. ^^

