Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 426
dob meg gitár lófasz a hegedűhöz képest
Negritis, a vajda
A 6-7. évben már elviselhető, amikor hangok jönnek ki a hangszerből, de az elején, amikor csak nyúzzák a húrokat...
kittli
a dob és a gitár is tud idegesítő lenni, de a hegedű az fáj ha valaki nem ért hozzá
és sajnos van akinek 10 év se elég
Negritis, a vajda
jó, a mi alsó szomszédaink meg állandóan veszekednek.
de az a durva, hogy a hang a lichthofon keresztül, a csukott ablakon át jön.
és baszki minden egyes kibaszott nap ez megy. akkor mi a faszért nem válnak el? gyerek úgysincs, ahogy láttam.
slowmotion
Nálam olyan volt, hogy valaki este 10-kor kezdett el TV-t nézni, de úgy, hogy hallottad mit néz.
Tisztára kiidegelt, lementem az alsó szomszédhoz, nem ők azok, felmegyek a felsőhöz, ő sem, de ő is hallja.
Állítólag felette szólt és a hang a falon vagy a csöveken jött le.

Szerencsére aztán elköltöztem onnan.

De imádom a paneleket, mert tényleg mindesz szar hallatszik bennük, meg mint szociális tanulmány se rossz dolog.
Mikor este a X. ker, Gyakorló utca csendjében felcsendül egy irtózatosan hangos "Megölllek" kiáltás, az mindent visz.
Vagy amikor a feletted lakó tip-top kiscsajt oltja le a halálba a pasija, de olyan módon, hogy az már szégyen, bár lehet ott is vannak fejben bajok.
Lúdas Solymi
"Megölleeeek"... az nem a Népszínház utca? 😀

nekünk Csepelen reggel hétkor volt tűsarkas kopogás végig a parkettán, megyek fel, hogy ezt így miért, erre: hát nem mi voltunk azok (megjegyzem, valszeg tényleg nem, és nem is volt lányuk, aki csinálta volna... vagy fiuk, manapság már sosem tudni 😀)
slowmotion
Ott is volt hasonló, meg a Kálvária téren is.
Jó környékeken (is) laktam 😊

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 794 — Cowboys fan
dob meg gitár lófasz a hegedűhöz képest
Negritis, a vajda
A 6-7. évben már elviselhető, amikor hangok jönnek ki a hangszerből, de az elején, amikor csak nyúzzák a húrokat...
kittli
a dob és a gitár is tud idegesítő lenni, de a hegedű az fáj ha valaki nem ért hozzá
és sajnos van akinek 10 év se elég
Negritis, a vajda
jó, a mi alsó szomszédaink meg állandóan veszekednek.
de az a durva, hogy a hang a lichthofon keresztül, a csukott ablakon át jön.
és baszki minden egyes kibaszott nap ez megy. akkor mi a faszért nem válnak el? gyerek úgysincs, ahogy láttam.
slowmotion
Nálam olyan volt, hogy valaki este 10-kor kezdett el TV-t nézni, de úgy, hogy hallottad mit néz.
Tisztára kiidegelt, lementem az alsó szomszédhoz, nem ők azok, felmegyek a felsőhöz, ő sem, de ő is hallja.
Állítólag felette szólt és a hang a falon vagy a csöveken jött le.

Szerencsére aztán elköltöztem onnan.

De imádom a paneleket, mert tényleg mindesz szar hallatszik bennük, meg mint szociális tanulmány se rossz dolog.
Mikor este a X. ker, Gyakorló utca csendjében felcsendül egy irtózatosan hangos "Megölllek" kiáltás, az mindent visz.
Vagy amikor a feletted lakó tip-top kiscsajt oltja le a halálba a pasija, de olyan módon, hogy az már szégyen, bár lehet ott is vannak fejben bajok.
Lúdas Solymi
"Megölleeeek"... az nem a Népszínház utca? 😀

nekünk Csepelen reggel hétkor volt tűsarkas kopogás végig a parkettán, megyek fel, hogy ezt így miért, erre: hát nem mi voltunk azok (megjegyzem, valszeg tényleg nem, és nem is volt lányuk, aki csinálta volna... vagy fiuk, manapság már sosem tudni 😀)
több mint 1 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
ja a legjobbat meg elfelejtettem, első covid lezárásoknál még 2020-ban vettek egy kibaszott trambulint a közös kertbe, azóta minden kikúrt nyáron reggeltől estig visítanak az ablakom alatt
Löfli
Apáméknál is egy belvárosi gangos házban valami albérlők a magasföldszinten.
Apám szólt, hogy nem támogatja, de leszarták.
Aztán egyik este előtört az antiszociális énje, és a hálórészt egy csípőfogóval elválasztotta a kerettől. Egészen a kukákig. Bár a tulajdonos megvádolta, hogy aktívan részt vett a trambulin megrongálodásában, de apám szerint vagy anyagfáradás vagy nem csak őt zavarta az oda nem illő játékszer, amit ő is mondott, és tessék, igaza is lett.
Igaz, ő volt az is, aki légpuskával leszedte a szomszéd gangos ház egyik lakásajtaja fölötti indokolatlanul 100-as égőjét, ami anyám hálójába világított be, és mivel csak sokadjára sikerült, és ez okozott némi frusztrációt az ott lakóknak, ezért rendőrt hívtak, de amikor jöttek a rendőrok, és azt állították, hogy ő volt és van e légpuskaja, akkor büszkén mondta, hogy persze, hogy van, de csak nem gondolják, hogy 70 évesen ilyet tenne?! De, gondolták, hisz azért jöttek, csak bizonyítani nem tudták, így annyiban maradt a dolog.
Szóval ahány kellemetlenség, annyiféle egyedi megoldás.
Őszentsége Sobri Jóska
Hát ha a kedves szülőd így folytatja, előbb-utóbb olyan történik vele, ami miatt első oldalas cikket írnak róla a Blikkbe (ha még van egyáltalán Blikk) 😀
ender1112
Amíg proletárok vannak, addig blikk is lesz. Elég stabilan bebetonozták magukat. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 1 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 052 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
ja a legjobbat meg elfelejtettem, első covid lezárásoknál még 2020-ban vettek egy kibaszott trambulint a közös kertbe, azóta minden kikúrt nyáron reggeltől estig visítanak az ablakom alatt
Löfli
Apáméknál is egy belvárosi gangos házban valami albérlők a magasföldszinten.
Apám szólt, hogy nem támogatja, de leszarták.
Aztán egyik este előtört az antiszociális énje, és a hálórészt egy csípőfogóval elválasztotta a kerettől. Egészen a kukákig. Bár a tulajdonos megvádolta, hogy aktívan részt vett a trambulin megrongálodásában, de apám szerint vagy anyagfáradás vagy nem csak őt zavarta az oda nem illő játékszer, amit ő is mondott, és tessék, igaza is lett.
Igaz, ő volt az is, aki légpuskával leszedte a szomszéd gangos ház egyik lakásajtaja fölötti indokolatlanul 100-as égőjét, ami anyám hálójába világított be, és mivel csak sokadjára sikerült, és ez okozott némi frusztrációt az ott lakóknak, ezért rendőrt hívtak, de amikor jöttek a rendőrok, és azt állították, hogy ő volt és van e légpuskaja, akkor büszkén mondta, hogy persze, hogy van, de csak nem gondolják, hogy 70 évesen ilyet tenne?! De, gondolták, hisz azért jöttek, csak bizonyítani nem tudták, így annyiban maradt a dolog.
Szóval ahány kellemetlenség, annyiféle egyedi megoldás.
Őszentsége Sobri Jóska
Hát ha a kedves szülőd így folytatja, előbb-utóbb olyan történik vele, ami miatt első oldalas cikket írnak róla a Blikkbe (ha még van egyáltalán Blikk) 😀
több mint 1 éve
rokaur 864
A mi also szomszedunk zongorazik, de nagyon szepen tolja, mikor gyakorol estenkent kikapcsoljuk a tv-t es hallgatjuk neha 😀
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
dob meg gitár lófasz a hegedűhöz képest
Negritis, a vajda
Szomszéd gyerek hegedül, teljesen ártalmatlan, mert csak ritkán gyakorol 😀

Persze faterom szaxofonos, rendszeresen az alagsorban gyakorolt és simán hallottuk a padlástérben. Azóta immunis vagyok bármilyen hangszer hangjára 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 337
Sosem felejtem, amikor mentem a Metrodom által épített Nádasdy - Máriássy sarki épületbe fotózni.

Azt mondja a tulaj:
Nézze, én őszinte leszek. Annyira szarul van megépítve az épület, hogy vasárnap például nem eszek semmit, mert a számban érzem a szomszéd paprikás csirkéjét 😃
Másik: konkrétan hallom hogy potyogtat a budin.
45 nm - 40 millió.
Gratula 🫢
több mint 1 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 426
dob meg gitár lófasz a hegedűhöz képest
Negritis, a vajda
A 6-7. évben már elviselhető, amikor hangok jönnek ki a hangszerből, de az elején, amikor csak nyúzzák a húrokat...
kittli
a dob és a gitár is tud idegesítő lenni, de a hegedű az fáj ha valaki nem ért hozzá
és sajnos van akinek 10 év se elég
Negritis, a vajda
jó, a mi alsó szomszédaink meg állandóan veszekednek.
de az a durva, hogy a hang a lichthofon keresztül, a csukott ablakon át jön.
és baszki minden egyes kibaszott nap ez megy. akkor mi a faszért nem válnak el? gyerek úgysincs, ahogy láttam.
slowmotion
Nálam olyan volt, hogy valaki este 10-kor kezdett el TV-t nézni, de úgy, hogy hallottad mit néz.
Tisztára kiidegelt, lementem az alsó szomszédhoz, nem ők azok, felmegyek a felsőhöz, ő sem, de ő is hallja.
Állítólag felette szólt és a hang a falon vagy a csöveken jött le.

Szerencsére aztán elköltöztem onnan.

De imádom a paneleket, mert tényleg mindesz szar hallatszik bennük, meg mint szociális tanulmány se rossz dolog.
Mikor este a X. ker, Gyakorló utca csendjében felcsendül egy irtózatosan hangos "Megölllek" kiáltás, az mindent visz.
Vagy amikor a feletted lakó tip-top kiscsajt oltja le a halálba a pasija, de olyan módon, hogy az már szégyen, bár lehet ott is vannak fejben bajok.

több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 057 — Lucas Scott
nalunk anno a gyenes utcaban volt a felso szomszed heppje, hogy hajnal kettokor magassarkuban ment ki kulazni 3-4 szer ...

szerencsere itt Maltan felso szomszed nemreg koltozott ide, ok kimaradtak a jobol mikor lanyunk este 10tol 5ig 4szer ebredt fel es uvoltott. most mar igy mi halljuk teljesen tisztan a lenti szomszed ket gyereket estenkent, ok nem tudtak beszabalyozni a gyerekeik alvasat, mint mi.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 380 — #NoStress
ja a legjobbat meg elfelejtettem, első covid lezárásoknál még 2020-ban vettek egy kibaszott trambulint a közös kertbe, azóta minden kikúrt nyáron reggeltől estig visítanak az ablakom alatt
Löfli
Apáméknál is egy belvárosi gangos házban valami albérlők a magasföldszinten.
Apám szólt, hogy nem támogatja, de leszarták.
Aztán egyik este előtört az antiszociális énje, és a hálórészt egy csípőfogóval elválasztotta a kerettől. Egészen a kukákig. Bár a tulajdonos megvádolta, hogy aktívan részt vett a trambulin megrongálodásában, de apám szerint vagy anyagfáradás vagy nem csak őt zavarta az oda nem illő játékszer, amit ő is mondott, és tessék, igaza is lett.
Igaz, ő volt az is, aki légpuskával leszedte a szomszéd gangos ház egyik lakásajtaja fölötti indokolatlanul 100-as égőjét, ami anyám hálójába világított be, és mivel csak sokadjára sikerült, és ez okozott némi frusztrációt az ott lakóknak, ezért rendőrt hívtak, de amikor jöttek a rendőrok, és azt állították, hogy ő volt és van e légpuskaja, akkor büszkén mondta, hogy persze, hogy van, de csak nem gondolják, hogy 70 évesen ilyet tenne?! De, gondolták, hisz azért jöttek, csak bizonyítani nem tudták, így annyiban maradt a dolog.
Szóval ahány kellemetlenség, annyiféle egyedi megoldás.

több mint 1 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 295 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
a trombitálásnál amúgy csak az idegesítőbb, amikor a háromgyerekes család mint valami bölénycsorda zúz le a földszintig. de ez meg már a szülők nevelési dolga I guess.

ja a legjobbat meg elfelejtettem, első covid lezárásoknál még 2020-ban vettek egy kibaszott trambulint a közös kertbe, azóta minden kikúrt nyáron reggeltől estig visítanak az ablakom alatt, pedig van egy játszótér kb 500 méterre.

de amúgy nyugis társasház, három szintes, 9 lakás, csak a felső szinten két 130+as lakásban 8 gyerek van kb 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 942
dob meg gitár lófasz a hegedűhöz képest
Negritis, a vajda
A 6-7. évben már elviselhető, amikor hangok jönnek ki a hangszerből, de az elején, amikor csak nyúzzák a húrokat...
kittli
a dob és a gitár is tud idegesítő lenni, de a hegedű az fáj ha valaki nem ért hozzá
és sajnos van akinek 10 év se elég
Negritis, a vajda
jó, a mi alsó szomszédaink meg állandóan veszekednek.
de az a durva, hogy a hang a lichthofon keresztül, a csukott ablakon át jön.
és baszki minden egyes kibaszott nap ez megy. akkor mi a faszért nem válnak el? gyerek úgysincs, ahogy láttam.
slowmotion
mondok jobbat
spanyolorszag.
fasza lakas
de a belso udvar a sorozo/kavezo reszebol nyilt.
dikkk ott mi ment minden nap hajnalig. cigi, hangzavar stb.
elbasztuk, de amikor megneztuk senki nem volt a pation.
szoltunk is annak aki kiadta, hogy akkor tegyenek vmit, tettek is.
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 794 — Cowboys fan
dob meg gitár lófasz a hegedűhöz képest
Negritis, a vajda
A 6-7. évben már elviselhető, amikor hangok jönnek ki a hangszerből, de az elején, amikor csak nyúzzák a húrokat...
kittli
a dob és a gitár is tud idegesítő lenni, de a hegedű az fáj ha valaki nem ért hozzá
és sajnos van akinek 10 év se elég
Negritis, a vajda
jó, a mi alsó szomszédaink meg állandóan veszekednek.
de az a durva, hogy a hang a lichthofon keresztül, a csukott ablakon át jön.
és baszki minden egyes kibaszott nap ez megy. akkor mi a faszért nem válnak el? gyerek úgysincs, ahogy láttam.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 236 — The Mathematician
dob meg gitár lófasz a hegedűhöz képest
Negritis, a vajda
A 6-7. évben már elviselhető, amikor hangok jönnek ki a hangszerből, de az elején, amikor csak nyúzzák a húrokat...
kittli
a dob és a gitár is tud idegesítő lenni, de a hegedű az fáj ha valaki nem ért hozzá
és sajnos van akinek 10 év se elég

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
dob meg gitár lófasz a hegedűhöz képest
Negritis, a vajda
A 6-7. évben már elviselhető, amikor hangok jönnek ki a hangszerből, de az elején, amikor csak nyúzzák a húrokat...
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 794 — Cowboys fan
fú de kibasznám már az ablakon a felső szomszéd gyerekeinek a trombitáját meg zongoráját
Löfli
Felettünk lakó gyereknek pár éve dobszettet vettek karácsonyra, egy élmény volt hallgatni 😁
kapitnono
Haverom írta multheten facen:

Ahhoz azért kell tehetség hogy a dobos szomszéd eladja a lakást egy gitárosnak.

🤣🤣
jobbágy#JC6
Király váltás, nem is tudom melyik a rosszabb 😂
kapitnono
A gitáros tud fülessel gyakorolni.
Jan
Hát ha nagyon akar az ember, akkor elektromos dobszettet is vehet, az se hangos
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
fú de kibasznám már az ablakon a felső szomszéd gyerekeinek a trombitáját meg zongoráját
Löfli
Felettünk lakó gyereknek pár éve dobszettet vettek karácsonyra, egy élmény volt hallgatni 😁
kapitnono
Haverom írta multheten facen:

Ahhoz azért kell tehetség hogy a dobos szomszéd eladja a lakást egy gitárosnak.

🤣🤣
jobbágy#JC6
Király váltás, nem is tudom melyik a rosszabb 😂
kapitnono
A gitáros tud fülessel gyakorolni.
Jan
De vajon akar e? 😁


több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 236 — The Mathematician
dob meg gitár lófasz a hegedűhöz képest

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
fú de kibasznám már az ablakon a felső szomszéd gyerekeinek a trombitáját meg zongoráját
Löfli
Felettünk lakó gyereknek pár éve dobszettet vettek karácsonyra, egy élmény volt hallgatni 😁
kapitnono
Haverom írta multheten facen:

Ahhoz azért kell tehetség hogy a dobos szomszéd eladja a lakást egy gitárosnak.

🤣🤣
jobbágy#JC6
Király váltás, nem is tudom melyik a rosszabb 😂
kapitnono
A gitáros tud fülessel gyakorolni.
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
fú de kibasznám már az ablakon a felső szomszéd gyerekeinek a trombitáját meg zongoráját
Löfli
Felettünk lakó gyereknek pár éve dobszettet vettek karácsonyra, egy élmény volt hallgatni 😁
kapitnono
Haverom írta multheten facen:

Ahhoz azért kell tehetség hogy a dobos szomszéd eladja a lakást egy gitárosnak.

🤣🤣
jobbágy#JC6
Király váltás, nem is tudom melyik a rosszabb 😂


több mint 1 éve
- JC6 Denver Broncos 6 337
fú de kibasznám már az ablakon a felső szomszéd gyerekeinek a trombitáját meg zongoráját
Löfli
Felettünk lakó gyereknek pár éve dobszettet vettek karácsonyra, egy élmény volt hallgatni 😁
kapitnono
Haverom írta multheten facen:

Ahhoz azért kell tehetség hogy a dobos szomszéd eladja a lakást egy gitárosnak.

🤣🤣
több mint 1 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
fú de kibasznám már az ablakon a felső szomszéd gyerekeinek a trombitáját meg zongoráját
Löfli
Felettünk lakó gyereknek pár éve dobszettet vettek karácsonyra, egy élmény volt hallgatni 😁


több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 218
én egy 6 lakásosban lakok, de a 2 kislány rendszeresen sír alattam (nem, nem pedo de imádom így mondani 😀) és persze meeting kellős közepén jön rájuk ami miatt a VF Italy és a Rakuten is azt hiszi hogy van egy lányom 😀
Negritis, a vajda
Aszittem a Morganbe dobbantottál a Nokiától
slowmotion
szerda az utolsó munkanapom és december elején kezdek az újon 😊


En orulok h mar nem lakasban kell lakni.az utolso alattam lako random uvolotette a modern talkingot meg a mulatost.
Amerikai nyugdijas volt..de komolyan.
Most kivannam neki h a gyerkocunk felette legyen foleg mikor a bevasarlokkcsival rohangal es forma1et jatszik.
YoungZeeZee
én leszarom, más is csinál idegesítő dolgot, én is
el kell fogadni
Negritis, a vajda
Persze.alairom.egy gyereket pl nem tudod teljesen beszabalyozni.foleg ha kisebb h most ne sirj.
En pl figyeltem mi hangos mi nem
De aki a minimalis figyelmet sem fordit arra h mikent kell elni emberek kozott annak a kurva anyjat.
Illetve mig gyerekkent a panelban senkit nem hallottam addig az ujabb tarsashazak annyira szarok h azt is lehet hallani ha vki lehuzza a wct vagy ha csal normalisan beszel..persze ez vele jar.de h vki hajnalban berakja a serri serri ledit a takarito nenit max hanegeron az tullo mindennen.
YoungZeeZee
sztem csak leszartad, mert ugyanúgy áthallatszott minden
Negritis, a vajda
Nem. Tenyleg nem volt hang.max egyedul a wc az ahol lehetett hallani ha beszelnek vagy lehuzzak de azt csak akkor ha te is ott voltal a budin.illetve a cigifust ott jott fel.
Ami teny az uj epuletekben a falak vekonyabbak.
YoungZeeZee
Én pont fordítva tapasztalom ezt.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 236 — The Mathematician
Jahogy VF mint Nokia customer
slowmotion
jah bocs igen, VodaFone Italy 😊
Rakuten meg ugye japán
Negritis, a vajda
Azé' csodálkoztam, mert Voda ugye van itt a soron, csak kettővel arrébb. Illetve már csak volt, mert már kicuccoltak onnan.
slowmotion
az a mókás hogy 7 év alatt egyik magyar cég itthoni részével se dolgoztam (egyik kollégámnak volt 1x meetingje az itthoni telekommal)
viszont a környező országokban lévőkkel meg bőven 😀
pl a digi romániánál akkor csináltunk full rack upgradet mikor itthon meg elment a net, de elvileg nem volt összefüggés

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 794 — Cowboys fan
Jahogy VF mint Nokia customer
slowmotion
jah bocs igen, VodaFone Italy 😊
Rakuten meg ugye japán
Negritis, a vajda
Azé' csodálkoztam, mert Voda ugye van itt a soron, csak kettővel arrébb. Illetve már csak volt, mert már kicuccoltak onnan.